Pirtī, tā pat kā citās sfērās, galvenais ir pats CILVĒKS un viņa vēlme mainīties un, tad jau nāk palīgā pirtnieks ar savām gudrībām un siltām rokām, Daba ar milzīgo spēku un pirts, kuras siltajā un mitrajā gaisā ir tik viegli sasniegt savu vēlamo pozitīvo rezultātu. Mūsu pirtī ir pamatprocedūras: sildīšanās, skurbis, pēršanās, maska. Pārējais tiek pielāgots katrai personībai individuāli. Savā praksē pielietojot zināšanas astroloģijā, dziedniecībā, dzintara terapijā, skaņas un vibrācijas dziedinošo spēku, kristalosofiju un citas dzīves skolas nozares, ko visu laiku cenšamies papildināt. Procedūru ilgums atkarīgs no cilvēku skaita un vajadzībām, bet apmēram no 3-5 st., zāļu tēja, kāds našķis, slotas un citi labumi ir iekļauti cenā. Savās pirts procedūrās sekojam gadskārtām, laika ritiem, dabas procesiem un to vēlam arī izbaudīt saviem viesiem. Piemēram ievu ziedu pirts- dvēseliskas piedošanas un pieņemšanas enerģijai, ceriņu ziedu pirts-sidrs čakras un mīlestības enerģijai, maijpuķīšu pirts – dabīgam skaistumam un šarmam. Liepziedu pirts – sievietes labsajūtai utt. Ir iespējams arī palikt pa nakti.

Pirts procedūras.

Pieteikties pa tālruni 27704789

Pirtnieki: Krists Zeltiņš, Laura Čirkše, Diāna Zveginceva

1 personai – 75.00 EUR.
Sildīšanās, skrubis, masāžpēriens, enerģētiskais pēriens, maska. Līdz 3 st.
2 personām – 60.00 EUR no personas.
Sildīšanās, skrubis, masāžpēriens, enerģētiskais pēriens, maska. Līdz 4 st.
3-4 personām – 48.00 EUR no personas.
Sildīšanās, skrubis, masāžpēriens, enerģētiskais pēriens, maska. Līdz 4 st.
Ģimenes – 140.00 EUR.
Ģimenes pirts rituāls (2 vecāki+ bērni)

Pirts vakars pirtnieka pavadībā – 35.00 EUR no cilv. no 4-10 personām, izkurināta pirts, tēja, našķi, skrubis, slotas, medus maska.Pirtnieks ir klātešos ar savu padomu, palīdzību un veic vienu pērienu.

Pirts rituāli.

Pieteikties pa tālruni 26556452 vai rakstot uz vieglugaru@gmail.com

Pirtnieki: Kristīne Vallere, Ivars Vallers

Dziedinošais pirts rituāls – 100.00 EUR no personas.
Dziedinošais pirts rituāls ir paredzēts vienam līdz diviem cilvēkiem, kas uz pirti brauc ar īpaši uzstādītu mērķi. Katra slimība, dzīves situācija, notikumi ir tikai sekas, kādam iepriekšs domās, rīcībā vai darbos, neapzināti uzstādītam mērķim. Pirts rituāla laikā mēģināsim neitralizēt šos cēļoņus un atjaunot pašdziedināšanās spēku , lai pārvarētu radušos ez pirts spēka izmantojot arī nakatani diagnostiku, astropsiholoģiju, dzintara terapiju, skaņu vibrāciju spēku u.c. metodikas piemērojot katram cilvēkam individuāli. Rituāla ilgums 3-4 st.
Dzimšanas dienas pirts rituāls – 100.00 EUR.
Veicams 3 dienas ap dzimšanas dienu vai 12 dienu amplitūdā. Vislābāk dzimšanas dienas rītā, bet gana labas ir arī viena diena pirms un pēc īstās dienas. Vēl labi der 4., 2. dienas pirms vai 2., 4., 8., 12. diena pēc. Dzimšanas diena ir nozīmīgākā diena katra cilvēka dzīvē, tas ir kā individuālais jaunais gads, ko ir svarīgi pavadīt kā ļoti īpaši. Nav vajadzīgas lielas ballītes vai obligātās ģimenes vai kolēģu pieņemšanas. Pats svarīgākais ir sagaidīt tās dienas Saullēktu un sasmelties enerģiju visam gadam. Mūsu pirts rituālā piedāvājam ceļojumu pie sava Pirmavota, aizkurt ugunskuru kopā ar saviem Augstākajiem spēkiem un šo jauno piedzimšanu nostiprināt pirtī. Savienoties ar savu dzimšanas dienas spēku!
Divu dienu padziļinātā programma ”Veselums” – 350.00 EUR no personas.
Pirmā diena vērsta uz attīrīšanos, relaksējoša, atslābinoša. Otrā – trasformācija jaunam dzīves posmam, mērķim, kāda nodoma realizēšanai, tonizējoša, enerģiju aktivizējoša.
Vēlams ierasties līdz plkst.10.00
Programmā iekļauts:
* Saruna. Uzstādījuma noformulēšana
* Individuāla programmas izveide atbilstoši vēlamajam uzstādījumam
* Astropsiholoģiska konsultācija
* Nakatani diagnostika
* 3 neirografikas sesijas
* dzintara terapijas seanss
* 3 pirts procedūru kopumi
* čakrafona vibroakustiskās masāžas seanss
* uguns rituāls (ja nepieciešams)
* ēdienreizes: pirmajā dienā pusdienas, vakariņas; otrajā dienā brokastis, pusdienas
* nakšņošana
* pastaigas, meditācija, vingrošana u.c. atbilstoši uzstādījumam.
Pirms mazuļa ieņemšanas pirts rituāls – 120.00 EUR.
Rituāls paredzēts:
* jaunajiem vecākiem, kas gatavojās bērniņa ieņemšanai
* ir fiziska vai mentāla rakstura šķēršļi, kas traucē bērniņam ienākt ģimenē.
Šis ir sens rituāls, kura izcelmes meklējam tālajā Sibirijā. Tiek cepts īpašs pīrāgs un uz pirti tiek aicināti visi dzimtas spēki – Gari , lai sakārtotu to rindas un dotu svētību jaunās dvēselītes ienākšanai ģimenē. Rituālā piedalās galvenokārt sieviete, kas vēlās kļūt par māmiņu un, ja ir tāda sajūta, ka jābūt abiem kopā, tad arī vīrietis.
Rituāla ilgums 3-4 st.
Pirtīžas – 100.00 – EUR.
Tā ir pirmā mazulīša īpāšā pirtiņa, kad viņš tiek pieņemts dzimtā. Mātes svētība caur ūdeni un tēva svētība caur uguni, kā arī pati vannošana un “saru dzīšanu” maiga masāža ar māmiņas pienu. Veicama sākot no 9. dienas pēc dzimšanas.
Ilgums nav prognozējams, jo visu nosaka mazais rituāla vaininieks.
Pēc radību “aizvēršanas” pirts rituāls – 120.00 EUR.
Sākot no 36. dienas pēc dzemdībām, gan bērniņš, gan māmiņa ir pilnībā nostabilizējušies jaunajam dzīves posmam, viens kā jauna personība, otrs ieguvis jaunu titulu jeb iniciāciju Māte. Pēc seno sievu paražām ir izdarīts milzīgs darbs, kas ir savienojis To Sauli un Šo Sauli, lai ienāku ģimenē mazulis. Ir laiks sievietei atgriezties savās miesās, spēkā un sievišķībā. Rituāls paredzēts, ne tikai pēc dzemdībām, bet arī tad, ja šis process ir bijis kaut 20 gadus atpakļ, bet ir palikušas kādas emocijas vai atmiņas, kas nes sāpes vai pārdzīvojumus.
Attiecību stiprināšanas rituāls – 70.00 EUR no cilvēka.
Rituāls predzēts pārim, pirms vai pēc kāzām, kāzu jubilejā vai vienkāŗši mirklī, kad liekas vairs nedzirdam viens otru, vēlme iet katram savu ceļu, nevar atrast vienotu valodu.
Pāreja meitas kārtā – 150.00 EUR.
Rituāls un pirts meitene no 12 gadiem un mātei (krustmātei, māsai, draudzenei, viedai sievai). Kad mazā mīļā meitenīte izaug, kļūst jau par meitu precību gados, daba atver vārtus visiem sievišķajiem reproduktīvajiem procesiem, bieži vien ir apjukušas pašas meitenes un viņu māmiņas. Šis rituāls ļauj mazajai meitenītei ieiet lielajā sieviešu pasaule. Saprast sevi un ļaut mammai pieņemt sevi tieši tādu-topošo sievieti, sievu, māti.
Pāreja puiša kārtā  – 150.00 EUR.
Īpāšs rituāls zēnam un viņa tēvam ( krustēvam, brālim, draugam, viedam vīram). Pienāk mirklis mazā zēna dzīve, kad sāk saprast savu spēku un varu. Lai spētu no mammas luteklīša pāriet uz vīra nopietnību ir īpašs notikums, kam izejot cauri, kopā ar tēti vai kādu citu viedu vīru, var sevī apzināt savus procesus un resursus.
Līgavas pirts rituāls – 75.00 EUR līgavai + 20.00 EUR par katru rituāla dalībnieci.
Līgavaiņa pirts rituāls – 75.00 EUR līgavainim + 20.00 EUR par katru rituāla dalībnieku.
Līdzināšanas rituāls un pirts – 200.00 EUR.
Iniciācijas rituāls un pirts sievietes pārejai viedajā sievā – 120.00 EUR.

Dažāds citas iespējas Evertos.

Mazās pirts īre – 50 EUR Līdz 5 st. iekurināta pirts, tēja, kāds našķis; skrubis, 2 slotas. Nakšņošana 10 EUR. Maksimums 3 cilv.

Saimes sarīmēšanās rit-rits sākot no 45 EUR no cilvēka. Vienas līdz divu dienu notikums, līdz 20 cilv. Darba kolektīva, ģimenes, sporta vai radošās komandas saskaņas veicināšanai veidota programma, kas tiek izstrādāta balstoties uz saimes vēlamo rezultātu. Pamatā: pirts, skaņu terapija, neirografika, astroloģija, aktivitātes dabā, labirints u.c.

Astroloģiskā konsultācija:  25 EUR stundā
Neirografikas koučs sesija: 35 EUR 2 st.
Čakrafonu vibro-akustiskā masāža: 15 EUR 40 min.

Evertos var iegādāties:

kārklu vibro-akustiskās masāžas slotiņas
dzinatara terapijas produkciju
zāļu tējas
unikālus koka traukus, kas izgatavoti vienā eksemplārā