Festivāla dalībnieki 2019
avatar


Kristīne Vallere

festivāla organizātors, astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, estētiskais koučs.

10. augustā pl.11.30 uz “Skaņu klēts” sienas notiks svinīgā Neirografikas zīmējuma “Zvaigžņotā Zeme” atvēršana. Mēs kopā radīsim pašreiz lielāko Neirografikas zīmējumu Latvijā šī gada tēma, tātad “Zvaigžņotā Zeme”.Mēs cilvēki esam kā zvaigznes -mirdzošas mazas Saulītes, kas kopā rada Zemes kopējo Gaismu, lai tā kļūst ar vien gaišāka ,vieglāka un miera pildīta. Aicināti visi festivāla apmeklētāji izveidot savu figūru, kā viņš sevi redz šajā brīdī, tad pēc visiem neirografikas bāzes algoritma punktiem iekļaus kopējā Zemes neirografiskajā tīklojumā. Neirografikas zinātāju vadībā, ik katrs varēs iemēģināt roku  šajā unikālajā zīmēšanās metodē, ievelkot savu zvaigzni ar kuru mirdz uz šīs zemes. Neirografikas speciālistu un instruktori ir aicināti izvietot pie šī stenda, savu infromāciju par Jūsu nodarbībām, centriem un darbību interneta vidē, lai interesenti pēc festivāla var atrast, kur padziļinātāk apgūt šo metodi u nenokļūst pie darboņiem, kas nav tiesiski pasniegt šo metodi.

avatar


Aija Austruma

astroloģe, taro, rūnu un rituālu praktiķe

Dziļi sevī Tu ZINI pareizās atbildes, bet dažkārt der paklausīties arī, ko saka zvaigznes, taro vai rūnas. Ar visiem šiem instrumentiem centīšos Tev palīdzēt Evertos. Tēmas – attiecības, profesionālā izvēle, talanti, labākā laika izvēle dažādām aktivitātēm u.c. Lai mums vērpjas labāka saruna, noskaidro savu dzimšanas laiku!

avatar


Antra Dzintarniece

skaņu terapeits

Cilvēks ir vesels, tad kad dvēsele, prāts un ķermenis ir harmonijā. Skaņa Tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm. Pateicoties Tibetas dziedošo trauku skaņu vibrācijām, esmu sapratusi kādā virzienā vēlos iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt izdzīvot dienu mīlestībā.

10.augutsā pl.13.00 “Skaņu klēts” pārējā festivāla laikā, savā teltī var saņemt individuālas sesijas.

avatar


Daugmales KC “Teātra draugu kopa”

Daugmales KC “Teātra draugu kopa” savas gaitas sāka 2005. gadā. Laika gaitā mainījušies nosaukumi un režisori Iestudētas dažādu dramaturgu lugas, tai skaitā A. Brigaderes “Čaukstenes” un R. Blaumaņa “Zagļi”. Pēdējā laikā mūsdienu dramaturgu Hermaņa Paukša un citu mazāk zināmu autoru lugas.Katra izrāde ir sava veida pietura, priekš skatītājiem. Lai apstātos un paskatītos uz notikumiem un personāžiem no malas, atrodod līdzības no savas tuvākās vai tālākas apkaimes. Un pasmietos vai pārdomātu, kā ta mēs dzīvojamies.
       Evertos “Daugmales teātra draugu kopa” pieturēs ar režisora Guntara Liepiņa iestudēto jaunā dramaturga Andra Ūdra skeču “Gāganu kari”,kas sarakstīts uz latviešu tautas pasakas motīviem. Izrāde būs mazliet muzikāla.
    Uz tikšanos. 

avatar

Ina Dziļuma

masiere

“Laimas istabiņas’saimniece.
Esi harmonijā ar sevi jau šodien! Ja jūties nomākts, nesaprasts. Ja jūti fiziskas sāpes, bet nerodi tām risinājumu. Tad šis ir tieši Tev! Nāc uz “Laimes istabiņu”! Es Tevi mīļi aicinu! Kopīgi meklēsim risinājumu, izpratīsim sāpju un nomāktības cēloņus. Ar relaksējošu masāžu, ar dabas smaržu un Pasaules skaņām, ar akmeņu siltumu un zāļu tēju, Tu vari pats sevi dziedināt! Sajutīsim sevī iekšējo bērnu, atgriezīsimies pie Kodola – pie Sevis Paša! Dziedināsim sāpes – gan Dvēseles, gan fiziskas! Ja Tevi uzrunā, esi mīļi gaidīts izbaudīt muguras masāžu citādā gaisotnē!Naudiņa enerģijas apmaiņai 10,-eur  

avatar


Evija

Regresijas terapija

meditatīvs ceļojums uz iepriekšējām dzīvēm speciālista pavadībā. Piekļūsti tuvāk zemapziņai, tuvāk sev un savai dvēselei – aizceļo uz savām iepriekšējām dzīvēm un Dvēseļu pasauli! Dodies ceļojumā: * lai gūtu atbildes par sevi pašu, par dzīves jēgu, saviem uzdevumiem u.c. * lai atrastu savu dzīves ceļu un virzienu; * lai noskaidrotu savus talantus; * lai saprastu nevēlamu dzīves situāciju iemeslus; * lai atrastu problēmu un sarežģījumu pirmsākumu; * lai harmonizētu personīgās attiecības; * lai uzzinātu, ko redz dvēsele savā nāves brīdī; * lai iepazītos ar saviem sargeņģeļiem; * lai izbaudītu Dvēseļu pasaules mīlestību, mieru un harmoniju. Un tas nebūt nav viss!  

avatar


Jānis Jēkabsons

Tavs masieris

Esmu fizioterapeits, ķermeņa kopšanas estētiķis, “Belojar” muguras vingrošanas instruktors. Jau sešus gadus (“Hotel Jūrmala Spa” un individuāli kā pašnodarbinātais) veicu estētiskās un veselībai profilaktiskas ķermeņa masāžas, kā arī apmācu stājas nostiprinošos un veselības veicinošus vingrinājumus. Mīlu savu darbu un strādāju ar 100% atdevi, jo Tas ir mans Aicinājums.
Kāpēc es piedalos? Demonstrēt savas Dvēseles aicinājuma apgūtās prasmes. Dot apmeklētājiem iepazīt un izbaudīt procedūru patīkamo procesu, gūt fantastisku efektu un pozītīvas emocijas, savukārt pašam saņemt atgriezenisko saikni, kas ir mans dzīves moto: “Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams”(Rainis)

avatar


Doctor VID(Victor Ivana dels Дюндик*)

DzintarVejsh*

ВРАЧ*остеокинезис и янтаро фито древо*терапия красот ЗДОрового ДОлголетиЯ* DzintarVejsh(soAVTORSKIE metodiki).
Sigulda 2013 Банный фестиваль…Su dzok BEAUTY Tallinn 2010…Sudzok Panaceja Jurmala 95*…Oсновы тибетской медицины Новосибирск 93* Точечный массаж Москва 92* ….Манус Владивосток*Амурский залив…1975г…Владивостокский мед институт 1974÷80.

На фестевале “Pirst skatuve” 11.08 в 12.00  мастер класа “Три тайны ЯНтаря DzintarVejsh * 3do”

avatar


Inga Britika

keramiķe

Piedāvāšu svēpētā māla izstrādājumus

avatar


Ināra Krūmiņa

dziedniece, Reiki skolotāja, Garīgās taisnošanas praktiķe

Mani apzinātie soļi dziedniecībā aizsākās 2002. gadā. Dzīvoju un darbojos ar pārliecību, ka ar Dievišķās gaismas palīdzību var veikt brīnumus sevī un citos.
•Reiki sistēma ir viens no vienkāršiem un iedarbīgiem veidiem, kā strādāt ar sevi un, vajadzības gadījumā, ar citiem cilvēkiem, dzīvām būtnēm, augiem.
•Zināšanas par Garīgo taisnošanu dod man iespēju palīdzēt līdzcilvēkiem atbrīvoties no garīgiem un fiziskiem traucējumiem. Mugura ir svarīgs dzīvības enerģijas ceļš. Kad tā top dziedināta, atjaunojas saikne ar gaismas, mīlestības un spēka Avotu.

10.augustā pl.17.00 “Rietumu apmetnē” lekcija: Garīgā dziedniecība. Muguras taisnošana.

11.augustā pl.12.00″Rietumu apmetnē”lekcija: Dabiskās dziedniecības veids – Reiki.

avatar


Анна Гунькина

психолог-консультант

Я, психолог-консультант, занимаюсь консультативной деятельностью, провожу дополнительное профильное образование, консультации, тренинги, лекции, практические семинары, мастер-классы по освоению практических навыков.
Опыт работы более 10 лет.
Индивидуальное личностное консультирование
Семейное
Детское
Образование
Учебные заведения:
Институт практической психологии.
Институт менеджмента и психологии.
Балтийская международная академия.
Множество эзотерического семинарского образования и практических навыков.
ТЕМА ПРЕДЛАГАЕМОЙ БЕСЕДЫ: Кто Я?
I ЧАСТЬ ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ
Теория Кто Я? Предлагает небольшой информационный экскурс и пути соединения, анализа многих разнообразных представлений о себе. Она помогает свести воедино все, что мы знаем, и подсказывает, как открыть то, что нам еще неизвестно.
10.августа в 11.30 Беседочке ТЕМА ЛЕКЦИИ: Кто Я?
Теория Кто Я? предлагает пути соединения и анализа многих разнообразных представлений о себе. Она помогает свести воедино все, что мы знаем, и подсказывает, как открыть то, что нам еще неизвестно.
Помогает задуматься КТО Я? ОТКУДА? и КУДА? Почему такой и почему веду себя именно таким образом.
Вопрос «КТО Я?» относится к характеристикам человека и к тому, как они связаны друг с другом.
Вопрос «ОТКУДА?» В какой мере и каким образом генетические и средовые факторы взаимодействуют между собой, чтобы привести к такому результату?
Вопрос «КУДА?» относится к причинам индивидуального поведения. Ответы касаются мотивационных характеристик : почему он (или она) проявляет активность и почему именно в данном направлении. Мы сосредоточимся на понимании себя и гармонизации себя с внутренним и внешним миром.

11.августа 10.30 в Беседочке ТРЕНИНГ : Меняем свою жизнь к лучшему! Взгляд на личную жизнь, отношения через самооценку. ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ 1. Что такое самооценка и как она формируется. 2. Самооценка, как фильтр восприятия себя и своих целей, отношений, благополучия и счастья. ПРАКТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ. Как повысить самооценку и быть счастливым. Способы и техники повышения самооценки. Приходите и станьте увереннее, радостнее и счастливее.

avatar


Inga Nemše

aromterapeite

Nodarbojos ar aromterapiju – dziedināšanu ar augu ēterisko eļļu palīdzību. Gatavoju individualizētus kosmētikas produktus un smaržas, kā arī dziednieciskus produktus, tai skaitā eļļas čakru sabalansēšanai, no dabīgām augu valsts izejvielām. Vadu radošas smaržu un skrubju izgatavošanas darbnīcas. 10.augustā pl.13.00 Austrumu apmetnē uzstāšos ar lekciju par ēterisko eļļu drošu lietošanu un eļļām čakru sabalansēšanai. Interesenti varēs tās iegādāties.
Kontakti un informācija:
www.aromaessence.lv
Tālrunis: 2928 7654

avatar


Jānis Jēkabsons

sertificēts masieris: klasiskā un ajurvēdas relaksējošā ķermeņa masāža

Maigs un saudzējošs pieskāriens ir viens no visjaukākajiem un īpašākajiem veidiem, kā pateikties templim, kurā mīt daļa no tevis – savam ķermenim. Mīlestības un sirsnības enerģijai plūstot caur Jāņa rokām, masāža iedarbojas ne tikai fiziski, bet arī mentāli un garīgi. Ar ajurvēdisko masāžu Abjanga, Jānis palīdz atslābināt saspringumu, nomierināties, līdzsvarot enerģētiku un atjaunot labsajūtu, liekot ikvienam justies pieņemtam un novērtētam.

Telefons 28669760
www.facebook.com/laimigakermenamasaza/  

avatar


Hilariona

Mana interese un stihija ir taro kārtis

Šajā jomā darbojos jau vairāk kā desmit gadus.
Sniedzu konsultācijas kā klātienē, tā neklātienē.

Festivālā interesentiem piedāvāšu individuālās taro sarunas par dažādām tēmām:
* attiecību jautājumi
* darba jautājumi
* izvēles
* gada prognozes
* u.c.  
Ar mani iepazīties pirms festivāla varat apmeklējot Hilarionas namu www.hilariona.lv
Laipni lūgti ciemos!
Tiekamies Evertos!

avatar


Sveču istaba

Piedāvājam Sveču istabas radīto unikālo kolekciju – Čakras – meditāciju sveces.Ražotas no dabīga materiāla,katrai sveces krāsai piemīt savs skaidrojums un nozīme.

avatar


Evita Lūkina

Mandalu tējas darbnīca

Augu maigās klātbūtnes apdvests, mediatīvs process, ar aicinājums, ieklausīties augu stāstos un mācībās, un veidot savu sajūtu tēju šim brīdim. Sazemēšanās – ieklausīšanās savā ķermenī un sajūtās – tējas nodoma formulēšana. Augu meditācija – katram augam veltīts brīdis, lai iepazītu to ar visām maņām un ieklausītos tā mācībā. Mandalas veidošana – maiga ļaušanās procesam, lai taptu Tava sajūtu tēja. Sajūtu tēja – ar mīlestību sajaukta, nodomam atbilstošā vārdā nosaukta tēja. Procesu vada Evita Lūkina – augu dvēseļu pazinēja, ar dabu draugos kopš laiku sākuma, profesionālais un dvēseles ceļa darbs ZS Ozoliņi Zaubes pagastā uz pilnu slodzi jau 5 gadu garumā, ar ekoloģisko Lauku tēju veidošanu un aicinājumu, radīt dziedinošu telpu cilvēkiem, kuri vēlas atjaunot saikni ar spēka avotu – DABU.

10.augustā pl.13.00 “Kustību šķūnī” Mandalu tējas darbnīca

avatar


Ivonna Zobena

Daudzfunkcionālo ķermeņa kopšanas kosmētiku

avatar


Santa Pīlāce

Aura-soma krāsu terapijas sistēma

„Aura” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē „gaisma un krāsa; mirdzēšana, ko izstaro cilvēka lauks”, bet „Soma” tulkojumā nozīmē „ķermenis” vai „dzīves enerģija”. Tādā veidā Aura-Soma var tulkot kā „krāsas enerģiju” vai “vitālo ķermeni”. „Aura-Soma” vienlaicīgi ir gan zinātne, gan māksla. To radīja slavena angļu dziedniece, gaišreģe un profesionāla farmaceite Vikija Volla ( Vicky Wall )1983.gadā. Jau 36 gadus Aura-Soma kalpo kā instruments atjaunotnei un harmonijas atbalstīšanai visos līmeņos. Cilvēka spēks ir ielikts viņa dabā, neatkārtojamībā un iespējā maksimāli to realizēt. Tas arī atnes viņam patiesu dzīves gandarījumu. Viena no Aura-Somas idejām ir sekojoša – pastāv tikai viena veida saslimšana un tā ir savas vietas nezināšana dzīvē un tās jēgas neizprašana. Tieši tas rezultātā noved pie pretestības dzīvei, izsauc stresu un noved pie fiziskām saslimšanām. Aura-Soma dod iespēju saprast sevi un atbrīvot bloķēto enerģiju. Esot smalkā plāna „zāles”, Aura-Soma iedarbojas uz cilvēka enerģētisko ķermeni un stabilizē garīgo, mentālo, emocionālo un attiecīgi arī fizisko stāvokli. Šī krāsu terapija ir virzīta uz dvēseles, apziņas un ķermeņa dziedināšanu to savstarpējā vienotībā . Individuālā konsultācijā pie manis atnākusī dvēsele caur sajūtām izvēlas 4 krāsu kombinācijas, kas atbild uz 4 pamatjautājumiem: “Kas es esmu?”, “No kurienes es nāku?” “Ko es te daru?” un “Kurp es eju?” Dēsele runā krāsās, es esmu tulks, kas iztulko dvēseles atbildes. Citiem vārdiem krāsu terapija palīdz atvērties cilvēku dvēselēm un ar tās palīdzību ir iespējams savu dvēseli sadzirdēt, sajust un uzklausīt, ko tā saka un jūt.

avatar


Annika Andersone, ANTIGRAVITY LATVIA

Piedāvāsim : antigravitātes jogas nodarbības bērniem (sākot no 3 gadu vecuma), pieaugušajiem kā arī gongu meditāciju audumos.

Antigravity®️ nodarbības ir visaptveroša fitnesa metode, kas izveidota, lai uzlabotu vispārējo veselību un fizisko veiklību, labi pavadot savu laiku un uzlabojot ārējo izskatu.
Šī vienreizējā secīgi izpildāmo vingrinājumu kombinācija ir paredzēta, lai mazinātu spiedienu uz mugurkaulu un veidotu harmoniju ķermenī no papēžiem līdz matu galiņiem, tai pat laikā izstiepjot un nostiprinot muskulatūru.
Papildus informācija plašāk : https://www.antigravitylatvia.lv/antigravity

avatar


Inga un Andris Graumaņi

Dziedoši dziedinošās skaņu terapijas seansi un Gongu meditācijas.

Ejot izziņas ceļu esam apguvuši dažādas prakses un teorijas, bet tās izdzīvojot caur sajūtām, sapratni un pieredzi esam veidojuši savu praksi skaņu terapijā. Vadām Gongu meditācijas gan grupām , gan individuāli. Veicam Tibetas dziedošo trauku vibroakustiskās kontaktmasāžas. Veicam pirts rituālus, apzinātās elpošanas nodarbības, balss un enerģijas centru atvēršanas individuālās un grupu nodarbības. Izgatavojam Šamaņu bungas un ģrabuļus. Gatavojam tējas, krēmus, ķermeņa berzīšus, dabas garšvielas

10.augustā pl.17.00 “Skanošajā klētī” Skanoša lekcija “Skaņa kas dziedina” Pārējā laikā varēs satikt un saņemt individuālas sesijas.

avatar


Inga Gromova

Alternatīvās medicīnas un Sejas Jogas pasniedzēja

10.augustā pl.14.30 Rietumu apmetnē. Stresa zonas uz sejas
„Laika rata pietura” festivālā būs iespēja pavingrot ar seju un sameklēt uz sejas dusmu un stresa punktus. Jo tieši emociju brīdī mēdz savilkties mīmiskie muskuļi, tie saspazmējas un veido limfas un asins cirkulācijas nosprostojumus, kas izraisa sejas tūsku, plānu, sausu un krunkainu ādu un noslīdējušu sejas ovālu. Uzspiežot uz šiem punktiem, varēs sajust lielu jūtīgumu vai pat sāpes.
Sejas joga arī atstāj milzīgu iespaidu uz seju, jo elpošanas brīdī atslābst muskuļi, paplašinās asinsvadi un pieplūst skābeklis, kas atjauno šūnas. Rezultāts neliek ilgi gaidīt un jau laika gaitā redzami pirmie uzlabojumi:
·       Tonuss un apjoms zemādas zonā;                   
·       Sejas ovāla pacēlums;                    
·       Grumbu un krunku samazināšanās;                    
·       Seja izskatās jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka;                   
·       Sejas vaibsti pamanāmi gludāki un līdzenāki;                    
·       Pazūd tūska  un zilie riņķi zem acīm;                   
·       Samazinās dubultzods.   

11.augustā pl.14.00 Rietumu apmetē. Manuālā muskuļu atslābināšana
Manuālā muskuļu terapija paša spēkiem ir metode, kas ar griešanu, vilkšanu, stiepšanu izvelk muskuli un 60 sekunžu laikā panāk tā atslābšanu. Atslābinoties muskuļiem, sāk veidoties asins cirkulācija un pazūd saspringums, stīvums un sāpes.
„Laika rata pietura” festivāla laikā mācīšu, kā ar paša spēkiem, atslābinot muskuļus var  likvidēt galvassāpes -pieres, deniņu pakauša rajonā, atbrīvoties no stresa, atrisināt nogulsnēšanās problēmu sprandā, kas kā akmens un ciets izaugums atrodas uz kakla, likvidēt spriedzi un sāpes acu muskuļos, uzlabojot redzi un redzes asumu. Iemācīšu tehniku, kā normalizēt augstu asinsspiedienu un līdz ar to sakārtot sirdi. Lekcijā varēs noskaidrot, kāpēc  veidojās sāpes plecu rajonā, muguras, jostas un sprandas daļā. Iemācīšu, kā ar muskuļu izstiepšanu atbrīvoties no spriedzes un sāpēm plecos, mugurā, gurnos un kāju locītavās. 

Savā teltī piedāvāšu Thai masāža

http://sejasjoga.1w.lv

avatar


Daiga Brila

Livonijas dzintara vadītāja, kristālu bioenerģētiķe, dziedniece, dzintara terapija.

Katrs kristāls un minerāls nes lielu informācijas lauku un individuālajās konsultācijās ir iespēja iepazīties ar kristālu vēstījumu katram cilvēkam par viņa veselību, dzīves ritu, iedzimtiem raksturiem un attiecībām, vēstījumi, ko un kā mainīt. iespēja iepazīties ar dzintara terapiju un pašas gatavotiem kremiem un ziedēm, veselības uzturēšanai un skaistumam.

avatar


Jānis Stūrmanis

Ajūrvēdas masāžu meistars, meditāciju vadītājs, sertificēts dziednieks, veselības zinātņu bakalaurs, kosmoenerģētiķis, apziņas aktivizētājs, Bowtech praktiķis, gongu un Tibetas skanošo trauku meistars.

11.augustā pl.11.00 Rietumu apmetnē.Iepazīšanās lekcijas ar Bowtech
Efektīgā Bowtech, zināma arī kā Bowen tehnika ir pazīstama arī Latvijā. Holistiski iedarbojas uz visiem cilvēka līmeņiem, uzlabojot veselības stāvokli. Tā ir tehnika, kas aktivizē ķermeņa pašārstēšāšanās procesus ar vieglām manipulācijām, tāpēc tautā to mēdz dēvēt par fasciālo osteopātiju. Tā ir ļoti efektīga un viegla tehnika, bez blaknēm, kas apzināti panāk ķermeņa aktīvu paša iesaistīšanos tā pašāŗstēšanās procesā. Cilvēki uzlabojumu jūt jau procedūras laikā, piemēram, stīvs kakls uz vietas paliek manāmi labāks; roku, ko nevar pacelt augstāk par 90 grādiem – var pacelt virs 90 grādiem. Efektivitāti pierāda Austrālijas valdības 1975.gadā veiktas pētījumus, kas norāda, ka Tomam Bovenam (terapijas izveidotājs) bija 13 000 klientu gadā ar 88% veiksmes koeificientu.

Interesentiem būs iespēja izmēģināt tehniku uz vietas praktisko demonstrāciju laikā.

avatar


Danils Beļajevs

ārsts, pirtnieks, Bowtech praktiķis

Efektīgā Bowtech, zināma arī kā Bowen tehnika ir pazīstama arī Latvijā. Holistiski iedarbojas uz visiem cilvēka līmeņiem, uzlabojot veselības stāvokli. Tā ir tehnika, kas aktivizē ķermeņa pašārstēšāšanās procesus ar vieglām manipulācijām, tāpēc tautā to mēdz dēvēt par fasciālo osteopātiju. Tā ir ļoti efektīga un viegla tehnika, bez blaknēm, kas apzināti panāk ķermeņa aktīvu paša iesaistīšanos tā pašāŗstēšanās procesā. Cilvēki uzlabojumu jūt jau procedūras laikā, piemēram, stīvs kakls uz vietas paliek manāmi labāks; roku, ko nevar pacelt augstāk par 90 grādiem – var pacelt virs 90 grādiem. Efektivitāti pierāda Austrālijas valdības 1975.gadā veiktas pētījumus, kas norāda, ka Tomam Bovenam (terapijas izveidotājs) bija 13 000 klientu gadā ar 88% veiksmes koeificientu.

Interesentiem būs iespēja izmēģināt tehniku uz vietas praktisko demonstrāciju laikā.

avatar


Jūlija Pavlovska Killiane

šamane, garīgā dziedniece, Bowtech praktiķe – vienkārši labs cilvēks

Efektīgā Bowtech, zināma arī kā Bowen tehnika ir pazīstama arī Latvijā. Holistiski iedarbojas uz visiem cilvēka līmeņiem, uzlabojot veselības stāvokli. Tā ir tehnika, kas aktivizē ķermeņa pašārstēšāšanās procesus ar vieglām manipulācijām, tāpēc tautā to mēdz dēvēt par fasciālo osteopātiju. Tā ir ļoti efektīga un viegla tehnika, bez blaknēm, kas apzināti panāk ķermeņa aktīvu paša iesaistīšanos tā pašāŗstēšanās procesā. Cilvēki uzlabojumu jūt jau procedūras laikā, piemēram, stīvs kakls uz vietas paliek manāmi labāks; roku, ko nevar pacelt augstāk par 90 grādiem – var pacelt virs 90 grādiem. Efektivitāti pierāda Austrālijas valdības 1975.gadā veiktas pētījumus, kas norāda, ka Tomam Bovenam (terapijas izveidotājs) bija 13 000 klientu gadā ar 88% veiksmes koeificientu.

Interesentiem būs iespēja izmēģināt tehniku uz vietas praktisko demonstrāciju laikā.

avatar


Сигитас Повилайтис, Йоланта Шиндейкиене

Тесты здоровья
Тесты здоровья проводится путем измерения биополя (ауры), по меридианам, структуре ногтей и пульсу.
Тесты здоровья по структуре биополя
Путем измерения биополя человека при помощи биолокационных рамок или специальных электронных приборов можно установить повреждения в биополе (ауре) человека. Этот метод помогает на ранних стадиях установить начинающиеся в организме человека болезни.
Тесты здоровья по меридианам
Путем измерения при помощи специального прибора устанавливается энергетический потенциал в пальцах рук. Зная, что каждый палец через систему меридианов связан с определенными органами, можно на ранних стадиях установить определенные повреждения конкретных органов.
Тесты здоровья по структуре ногтей
Проводится на основании структуры, формы ногтевой пластинки и указывает на уже поврежденные органы или пограничные состояния до повреждения органов.
Нумерологический гороскоп
Составляется для каждого индивидуально по дате рождения. Он показывает состояние организма человека, слабые и сильные стороны личности. Работа с нумерологическим гороскопом помогает восстановить гармонию на всех уровнях подсознания человека.
Энергетическая совместимость
Взаимоотношения людей определяются физическими, эмоциональными, психологическими связями, которые отражаются в структуре биополя. Эти связи могут быть гармоничными или вызывать дискомфорт или даже конфликт. Для того, чтобы досконально оценить Ваши отношения с любимым человеком, близкими, друзьями, членами трудового коллектива, партнерами по бизнесу и другими людьми, необходимо детально рассмотреть взаимодействие биополей.
Сигитас Повилайтис уже 28 лет работает в области нетрадиционной медицины и парапсихологии. Он МАСТЕР-УЧИТЕЛЬ Рэйки по системе естественного исцеления Рэйки Усуи Шики Риохо (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) и МАСТЕР-УЧИТЕЛЬ Рэйки по системе тибетского естественного исцеления (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). В Санкт-Петербурге окончил Международную школу медицинской парапсихологии и нетрадиционных методов лечения „Тибетская школа бессмертия», курсы бесконтактной биоэнергетической коррекции по системе Джуны Давиташвили, обучался целебным техникам шаманов Алтая, японским техникам восстановления гармонии Рэйки по системе Усуи Рэйки Риохо и др.
Kитайская оздоровительная практика Цигун 08. 10 (17-18 h)
Цигун— это древняя практика самосовершенствования ума, тела и души. Практика включает в себя комплекс энергетических упражнений для очищения и преобразования тела. Благодаря этой практике , более 100 млн. человек в 120 странах мира улучшили своё здоровье, достигли внутреннего покоя и гармонии. Цигун является достаточно простым, обладающим высоким оздоровительным эффектом древним методом совершенствования. Методика включает в себя не только выполнение комплекса упражнений, но и внутреннюю работу, направленную на повышение нравственности человека. Прежде всего цигун можно рассматривать как практику , которая предназначена для укрепления и оздоровления человека. Изменения в теле происходит на энергетическом уровне, очищает организм на очень глубоком уровне, регулирует тело, что позволяет достичь здорового состояния. Упражнениями и медитацией может заниматься человек любого возраста, уровня физической подготовки, в любое время и в любом месте. Часто люди занимаются оздоровительным комплексом в группах, в парках. Но можно выполнять упражнения в домашних условиях. Наиболее важное значение в цигун уделяется внутренней работе человека над собой. Основу цигун составляют нравственные ценности: Истина, Доброта и Терпение. Согласно учению эти ценности является самым фундаментальным свойством Вселенной и они должны служить в качестве руководства в повседневной жизни
Дыхательная терапия или ребёфинг – 08.11 ( 13-14 h)
Ребёфинг (англ. rebirthing) – это дыхательная техника, помогающая достичь состояния гармонии и избавить тело, мысли и чувства от стресса.
Суть сеанса ребёфинга заключается в том, что человек при участии специалиста по ребёфингу ритмично и равномерно дышит. Во время такого сеанса энергия освобождает человека от напряжения и накопившегося стресса.
Особенности воздействия
Ребёфинг действует на всех уровнях: физическом, психическом и духовном. На физическом уровне изменяется соотношение двуокиси углерода и кислорода в крови. Это влияет и на баланс других химических элементов в организме, поэтому улучшается самочувствие и деятельность всех органов, очищается организм. Ребёфинг затрагивает самые глубокие уровни сознания и подсознания. Процесс глубокого правильного дыхания дает избавление от многолетнего накопившегося стресса, и начинается выздоровление. На духовном уровне ребёфинг излечивает душу, так как изменяется взгляд на жизнь, меняются мысли, цели. Ребёфинг усиливает радость жизни и интеллектуальную активность, придает энергию и бодрость. Самое важное — дает подпитку жизненной энергией, так как гармонизирует ее течение по энергетическим каналам.
Ребёфинг наиболее показан:
• страдающим от физических недугов;
• при наличии хронических заболеваний: мигрени, астмы, эпилепсии и проч.;
• для нейтрализации воздействия наркоза;
• при ухудшении отношений с близкими и окружающими;
• если есть желание «разбудить» прирожденные способности;
• если есть потребность эффективнее самореализоваться;
• для релаксации;
• для того, чтобы стать счастливее;
• для того, чтобы излечиться от депрессии;
• для того, чтобы избавиться от различных страхов и беспокойства;
• для того, чтобы избавиться от вредных привычек;
• для того, чтобы победить бессонницу;
• если недостает сил и радости жизни.
Проведение практики
С. Повилайтис работает в качестве мастера по ребёфингу по восточной системе с 1991г. Проводимые им ребёфинги являются сильными и эффективными. Ребёфинг подразделяется на: ребёфинг общего характера и ребёфинг с концентрацией на определенных проблемах или периодах жизни. Во время ребёфинга используется дыхание различной интенсивности.
Хирология («чтение по ладони»)
Хирология (от греческого хиро — ладонь, logos- наука) — это наука о ладонях, на основе наблюдений и опыта. Хирология расследует характер, интересы, возможности и тенденции человека.
Хирологическая консультация начинается со знакомства, первичного осмотра ладоней. Разговор о том, почему на ладони формируется ряд признаков и линий, как они связаны с законами жизни, с прошлым и будущим. Затем вы задаёте важные вопросы, на которые хотели бы получить ответ.
Во время консультации рассмотриваються:
личностные характеристики;
детство и его влияние на более поздних этапах жизни;
психическое и физическое здоровье;
брак;
любовь;
дети;
таланты и способности;
достижения в сфере профессии;
карьера;
деньги.
Йоланта Шиндейкиене – МАСТЕР-УЧИТЕЛЬ Рэйки по системе естественного исцеления Рэйки Усуи Шики Риохо (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher); она получила первую и вторую дополнительные ступени (ступени Second Advanced Degree) по системе естественного исцеления Рэйки Усуи Шики Риохо; первую и вторую ступени Тибетского Рэйки по системе тибетского естественного исцеления. Хиролог, окончила «Du pasauliai» курсы хирологии, приобрела сертификат.

avatar


Aija Stabiņa

sertificēta, praktizējoša numeroloģe, viena no Latvijas Numerolgu biedrības dibinātājām. 

10. augustā pl. 15:00  Numeroloģija. Kā atpazīt savu otro pusīti?

Kas ir mans īstais vīrietis/sieviete un kur viņu sastapt? Kādam ir jābūt manam vīram/sievai? Kā atpazīt savu liktenīgo un nepalaist viņu garām?
Šie ir svarīgi jautājumi, kurus kaut reizi ir uzdevis sev katrs cilvēks.

Tu uzzināsi:
~ kā atpazīt “nepareizos” partneru tipus, kuru atkaribā mēs “iekrītam” un netiekam vaļā;
~ kā ierudzīt savu īsto.

Tu uzzināsi formulas, ar kurām varēsi veikt aprēķinus sev un saviem draugiem. Interpretēsim un skaidrosim to iznākumus.  


avatar


Kristīne Akmentiņa

astroloģe, taroloģe.

”Dzīvot saskaņā ar sevi, saprast savas zvaignes, savas dzīves kārtis un to norādes, sadzirdēt savu iekšējo sirdsbalsi jeb intuīciju.
Un kaut ar acs kaktiņu pamanīt zemapziņā paslēpto un rast atbildi uz karstāko jautājumu šai brīdi vai norādes, kur to atrast.”

avatar


Школа “Магия женщины” 

Школа “Магия женщины” объединила трех специалистов и мастеров своего дела. Неожиданные сочетания практик, техник, взглядов и мировоззрений дают широкий спектр возможностей для женщин любого возраста, статуса и положения решить свои насущные проблемы: от здоровья и до построения своего успешного бизнеса. Тета-хилинг, нейрографика, руны, Таро, резы Рода, наузы, традиционные куклы, банные ритуалы-далеко не полный список тех инструментов, с которыми работают основатели школы Дина Игликова, Светлана Эгда и Алёна Гурьянова.

Расписание мастер-классов школы “Магия Женщины” :

10:00-10:30. Знакомство-презентация преподавателей школы.

10:30-12:00. Традиционная кукла Женская суть, мастер-класс Алёны Гурьяновой.

12:00-13:00. Наузы северной традиции. Откуда они пришли, как плести. Мастер-класс по наузу о финансовом благополучии Чур Светланы Эгды.

13:00-14:00. Нейрографический науз Чур, мастер-класс Дины Игликовой.

14:00-15:00. Общий расклад на тему взаимоотношений от Светланы Эгды и Алёны Гурьяновой.

15:00-16:00. Индивидуальные консультации. Руны, Таро, Резы Рода, МАК, нейрографика, Тета-хилинг.

16:00-17:00. Ловец снов, мастер-класс Марины Ефремовой.

17:00-18:00. Личный амулет силы, мастер-класс рунолога Рамоны Розума.

18:00-20:00. Интенсив “Виагра для женщин”.

avatar


Evita Sarma

Tibetas trauki un gongi

Viens no maniem vadmotīviem saka: Dari tikai to, kas Tev patīk! Un, ja Tu nevari darīt to, kas Tev patīk, lai Tev iepatīkas tas, kas Tev jādara!
Mana dziļa pārliecība: Mēs paši veidojam savu dzīvi un tās notikumus.
Vēlējums: Veidosim savas dzīves tā, lai tās ir kā lieliski piedzīvojumi!
 
Mana lielā mīlestība un aizraušanās ir Tibetas trauki un gongi! Esmu pilnīgi un absolūti laimīga, ka manā dzīvē ir ienākuši šie ļoti senie un lieliskie instrumenti.
Vēl viens burvīgs palīgs dzīves kvalitātes uzlabošanai ir Bowen tehnika – ķermeniski orientēta pieeja, kas dod impulsu ķermenim pašdziedināties – ne vien ķermeniskā, bet arī mentālā un emocionālā līmenī. Ķermeniskās terapijas ļauj katram pašam piekļūt zemapziņas radītiem blokiem un tos dziedināt.

11.augustā pl.07.00 Skaņu klētī. Gongu meditācija

avatar


Vilnis Lejnieks

Kvalificēts pirts meistars. Apmāca jaunos pirtniekus, sniedz pirtniecības pakalpojumus pirtiņā “Ziedlejas”. Vienlaikus veic garīgo dziedniecību – muguras taisnošanu, kas palīdz atbrīvoties no stresa un spriedzes emocionālajā un fiziskajā līmenī neatkarīgi no laika un iemesla, kad tie radušies.  

avatar


Inguna Zeltiņa

astroloģe, taroloģe.

Mācību centra “Saskarsme”vadītāja

avatar


Inta Silava un Santa Āmane

IK “Grauds ar dvēseli”

inku un acteku amaranta grauda audzētājas.

avatar


Ольга Бинклер-Блат

вальдорфский педагог, Цветотерапевт, Эстетический коуч, Преподаватель Аура-Сомы, Чакрового массажа, ТетаХилинга, Нейрографики, Австралийских цветочных эссенций и игры на чакрафонах

10.августа 15.00 в “Skanošā klēts” лекция “Ключи к эмоциональному здоровью . Австралийские цветочные эссенции.” История возникновения цветочных эссенций. от Авиценны до Эдварда Баха. Божественное послание человечеству через цветы (цвет, форма, аромат).

avatar


Kristiāna Kalniņa

Sertificēta Biodanza skolotāja, Deju/kustību terapeite, Sistēmfemenoloģiskais konsultants
Aicinu iepazīt BIODANZA metodi, jeb BIODEJU divās praktiskās nodarbībās:
sestdien plkst. 12.00 – 13.30 un svētdien plkst.11.00 – 12.30
“NEMEKLĒ KAS TU ESI, BET DZĪVO KAS TU ESI!”
Biodanza manā dzīvē ienāca laikā, kad domāju sevi esam uz sava īstā dzīves ceļa – biju gandrīz pabeigusi studijas Rīgas Stradiņa universitātē un cieši ticēju, ka Deju un kustību terapija ir vislabākais veids kā palīdzēt sev un citiem. Taču mans ķermenis un iekšējā balss rādīja ko pilnīgi pretēju… Šo 10 gadu laikā aizvien turpinu mācīties, jo tā ir iekšēja nepieciešamība un zināšanas, ka “skolotājs citus var aizvest tikai tur, kur ir bijis pats”!
 
“Veidot savu dzīvi – tas nav intelektuāls process, bet pieredze un klātesamība vistiešākajā veidā” /R.Toro. Biodanza metodes autors/
 Mēs no bērnības tiekam mācīti caur valodu, caur vārdiem un vārdiskā informācija, prāta zināšanas, loģika un zinātniski pierādījumi sāk ieņemt galveno vietu mūsu pasaules uztverē.  Taču ir brīži, kas parāda – patiesībā mūsu dzīvi rada un vada viss tas, kas ir pirms un aiz vārdiem, jeb viss tas prātam neizskaidrojamais, kas mīt dziļi mūsu iekšpusē…
BIODANZA, jeb biodeja ir aicinājums atklāt dzīvē vairāk dzīves – atraisīt vairāk prieka, patiesuma un brīvības izjūtas, kustēties un elpot ar vieglumu, atklājot par dzīvi vairāk, kā jebkad esam spējuši iedomāties! Un, iespējams, ieraudzīt, ka daudzas sen zināmas lietas īstenībā izskatās savādāk, kā bijām iemācīti un pieņēmuši par patiesību!
BIODANZA (tulkojumā “Dzīves Deja”) nodarbība ir kā kopīgs, emocionāls ceļojums, kuru pavada daudzveidīga, atraisoša mūzika un kustību vingrinājumi, jeb dejas. Tā ir zinātniski pierādīta personības attīstības metode, kas uzlabo dzīves kvalitāti un attiecības, atjauno saikni ar sevi, citiem un pasauli! Biodanza savu attīstību uzsāka pirms vairāk kā 50 gadiem un šobrīd darbojas 52 pasaules valstīs, t.sk. 10 gadus arī Latvijā.
Lai piedalītos nodarbībās, dejotprasme un priekšzināšanas nav nepieciešamas! Arī vecuma ierobežojumu nav!
 
VADĪTĀJA: Kristiāna Kalniņa
Sert.biodanza skolotāja, nodarbības vada kopš 2012.gada Latvijā, u.c. Maģistra grāds veselības aprūpē, deju/kustību terapeita, mediķa, mākslinieka, pedagoga un Sistēmfenomenoloģijas izglītība.
KĀ ĢĒRBTIES, lai piedalītos nodarbībā: Kustībām ērts apģērbs, kājas vislabāk basas, lai justu un netraumētu zālīti. Ieteicams līdzi paņemt dzeramo ūdeni.
PAR DALĪBU NODARBĪBĀ enerģijas līdzsvaram: ZIEDOJUMS no sirds
Par vadītāju un iknedēļas nodarbībām: http://kristiana.biodanzalatvia.lv/
Vairāk par BIODANZA metodi: http://www.biodanzalatvia.lv/  

avatar


Līga Reitere

Zāļu sieva

Viņa par sevi saka tā: “Es i ventiš, kas pedzīms netāļ no Ventiņem Tārgals puse. Man i lust un patikšan uz vietjem vērtibam. Dzimta mēl, vietjes tradīcijs un skolmeistar amats i makten ģeldigs pamats. Sajēm dūš un izveidoj pats sõv dārb. Kā pašnodārbinat perzōn es pebrōc klāt uz nodārbibam skole un pagastmāje. ” . 11.augustā 12.00-14.00 Rietumu apmetnē vadīs lekciju”Savvaļas garšaugi un zaļās receptes”
www.reitere.lv

avatar


Pirts RaGaniņas

Savā nojumē drosmīgos un sevi mīlošos lutināsim ar daudz un dažādām masāžām, sausajiem pērieniem no kāju pēdām līdz matu galiņiem.Uz “Pirts skatuves”10.augutsā pl.16.00 ļaužu acīm dāvāsim sirsnīgu priekšnesumu “Tauriņa piedzimšanas rituāls” (sešrocīgs sausais pēriens – 20 min.).
un, kas zin, mūs varēs arī satikt, kāda’no Evertu pirtīm.
Ieguldījums labo sajūtu lādītē atkarīgs no izvēlētās procedūras dziļuma un patērētā laika 10 – 20 €.

avatar


Guna Kārkliņa

sertificēta astroloģe, žurnāla „Praktiskā Astroloģija” galvenā redaktore

„Dzīvē šobrīd man ir „kristālu laikmets”. Par minerālu enerģijām esmu mācījusies gan astroloģijas skolā, gan arī vēlāk vairākos ezoteriskos kursos. Taču laika gaitā arvien biežāk sāka likties, ka zinu pārāk maz, ka pietrūkst tieši racionālās, zinātniskās informācijas. Kā zināms, mācīties jau nekad nav par vēlu. Un tā -pēdējos divos gados apguvu privāti kursu par dārgakmeņiem un minerāliem pie pasniedzēja, kas mācījies ASV Gemoloģijas institūta Maskavas filiālē. Šopavasar sekmīgi pabeidzu Mineraloģijas kursu Rīgas Tehniskajā universitātē.
Labu ļaužu sanākšanā „Evertos” 11.augustā pl.12.00 runātavā “Klusā dāre”gribu dalīties zināšanās par veiksmes akmeņu izvēli saistībā ar astroloģiju, par „akmeņu” sajušanu, attīrīšanu, kopšanu un glabāšanu. Būs gan interesanti minerālu paraugi, gan neticami nostāsti, gan lietišķi un praktiski padomi.
Būs arī iespējas konsultēties privāti par piemērotākā kristāla/minerāla izvēli atbilstoši individuālajam horoskopam. Skatīsim astroloģiskās kartes un izrunāsim, kas būtu piemērots.

avatar


Edgars Mednis

Ārsts pediatrs, homeopāts

Jau 19. – 20. gadsimtu mijā slavenais izgudrotājs Tomass A.Edisons (Thomas A. Edison) ir teicis “Nākotnes ārsts nelietos zāles, bet ieinteresēs savu pacientu cilvēka būtībā, uzturā ko tas lieto, kā arī slimību cēloņsakarībās un profilaksē”. Esmu pārliecināts, ka visas slimības rodas attieksmes pret sevi rezultātā. Mainot attieksmi, mēs mainām arī sava ķermeņa atbildi.

10.08 ir iespējams pieteikties uz privātām konsultācijām, mani varēs atrast Padomu dārzā un pl.16.00 Austrumu apmetnē lekcijā.

avatar


Šambungas

Mēs, Šambungas, noteikti būsim kopā ar mūsu meistaru Lauri,  un varbūt arī ar Arnitu un Šampuiku Dāvidu. Visi būsim sastopami savā figvamā, kā arī pastaigājoties pa “Evertu” teritoriju, ik pa brīdim uzbungojot. 
Savukārt mūsu meistars Lauris šajā Laika rata pieturā vēstīs par visu aptverošo Laiku: 
“Laiks. Laikapstākļi. Laikrādis. Gadalaiki. Laiks galvā un cilvēks ar savu apziņu Laikmetā”10.augustā pl.18.00 Austrumu apmetnē

avatar


Амирова Альфия

Мое любимое занятие : Инфосоматика, массаж, магия рун, путешествие в свои прошлые жизни и параллельные миры, психология и многое другое, что помогает мне раскрыть в себе свою женскую Природу и с удовольствием поделиться своим опытом с теми, кому это интересно и может помочь понять себя.
Моя профессиональная деятельность – сертифицированный целитель, член Всемирной Лиги Целителей.
Моя позиция по жизни “Найти в своих проблемах плюс, использовать их ресурсы во благо себе и получить от этого удовольствие”

11.августа в “Klusā Dāre “ПРОГРАММА.
МАСТЕР КЛАССС
из 2 – х частей
Тема. “Разделяйся и Здравствуй” .
Практическое занятие, где будут предложены техники самопомощи себе, по принципу, “Спасение утопающих, дело рук самих утопающих”
1 часть в 10,00 – продолжительностью 2 часа
Практическое занятие, где будут предложены технологии убирания старых программ на уровне матриц, чтобы, приходящее “новое” не искажалось в настоящем, опытом прошлых отношений.
2 часть в 13,00 – продолжительностью 2 часа
Практическое занятие, где будут предложены технологии наложения новых программ, чтобы помочь приобрести яркие краски, где – то новые , где -то давно забытые ощущения , данные нам самой Природой, чтобы хотелось и получалось помнить “Кто Я есть на самом деле!”

avatar


Brigita Ektermane

Zīmju rakstītāja un lasītāja, māksliniece, grāmatas ,,Latvju Zīmju spēks” autore, zintniece.

Zīmes, Raksts – milzīgs spēks, enerģijas avots. Zīmei pirmām kārtām ir pašai sava, iekšējā jēga un struktūra, kas nav atkarīga no cilvēka iegribām. Zīmes, kā pastāvējušas mūžīgi, tā arī turpina dzīvot pašas par sevi. Tām ir gluži vienalga, cik ideoloģizētu jēgu cilvēks tām ikreiz piešķir.Vienīgi tad, kad Zīmi vai Rakstu uztveram iekšēji – ar sirdi, ar dvēseli, caur sirdi un dvēseli, ar apskaidrotu apziņu varam uztvert pamatvirzienu – Vertikāli. 

10.augusts pl.14.30 Austrumu apmetnē Tēma – Sevis izzināšana un sakārtošana caur baltu enerģētiskajiem dižapļiem.

Praktiskās konsultācijas visu sestdienu, savā stendā. 

avatar


Elita Moiseja un
Indra Sproģe

Elita Moiseja- uzņēmēja, Eneagrammas pasniedzēja
Indra Sproģe- māksliniece un režisore, Eneagrammas tēlu zīmētāja

10.augustā pl.13.30 “Klusā Dāre” Eneagrammas kartes norādījumi, kā kļūt par labāko sevis versiju un uzmirdzēt savā patiesajā gaismā.

avatar


Indra Markova

Sertificēta supervizore, koučs un Audemio.lv vadītāja

Pārmaiņu laikā katram no mums nepieciešams atbalsts – supervīzija un koučings ir dažas no iespējām, kas ļauj ikvienam radoši un sistēmiski paskatīties uz likumsakarībām savā dzīvē, saprast, ieraudzīt, izjust sevi kā personību un profesionāli, tikt skaidrībā pašam ar sevi, savām domām un sajūtām par savu personīgo un profesionālo pieredzi, paskatīties uz savu darbību no malas, dzirdēt citu pieredzi (ja to vēlas), runāt par savām vajadzībām un grūtībām darbā un personīgajā dzīvē, apzināties savus resursus, iemācīties plānot laiku un daudz ko citu. Supervīzijas un koučinga laikā katrs tās dalībnieks citiem drīkst atklāt tieši tik daudz, cik vēlas, un daudzi būtiski procesi notiek individuāli, iekšēji. 10.augustā pl.16.00 Dienas vidus apmetnē “Klusā Dāre”  Nodarbībā „Pārmaiņu vējš manas dzīves burās” runāsim par to, kādas ir paredzamās un neparedzamās pārmaiņas cilvēka dzīvē, kādi signāli liecina par pārmaiņu tuvošanos un vai/kā ir iespējams pārvaldīt pārmaiņu vējus, lai tie pūstu mūsu dzīves burās vēlamā virzienā.

avatar


Ginta Gūtmane

Baha ziedu terapeite un astroloģe

Individuālas konsultācijas Baha ziedu terapijā un astroloģijā
Esmu Baha ziedu terapeite un astroloģe, kura savas prasmes stiprina arī senajās zināšanās, Maiju kalendārā un enerģētiskajās praksēs. Kādu laiku atpakaļ mani ļoti uzrunāja Baha ziedu terapija. Darbojoties ar to redzu, ka cilvēki lietojot terapiju kļūst daudz priecīgāki un laimīgāki.

Meistarklase – Baha ziedu terapija – emociju harmonizētājs. 10.augutsā pl.15.30 Rietumu apmetnē.
Baha ziedu terapija ir dabīga augu terapija, kuru atklāja angļu homeopāts Eduards Bahs. Šajā terapijā ietilpst 38.dažādi savvaļas augi. Katrs no šiem augiem pastāsta par kādu cilvēka emocionālo stāvokli. Ar Baha ziedu terapijas palīdzību ir iespējams pārvarēt stresu, depresīvu noskaņojumu, negatīvus pārdzīvojumus, emocionālu pārslodzi u.c. stāvokļus. Tā ļauj pilnveidot savu dzīvi, uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem gan darbā, gan ģimenē.
Vēlos palīdzēt ikvienam, kuru uzrunā Baha ziedu terapijas iespējas. Esmu un būšu ikviena ceļabiedrs tik ilgi, līdz tiks sasniegts emocionālais līdzsvars.

avatar


Ilga Gavare, Aija Būmeistere,
Laura Ozoliņa Pole

pirtnieces, augu sievas – pirts rituāli šamaņbungu un Zvongo pavadījumā

“Uz mirkli apstājies pie trīs pirtniecēm – Ilgas Gavares, Aijas Būmeisteres un Lauras Ozoliņas-Poles. Sadzirdi sevi, ieelpo Latvijas augu spēku, sajūti augu vibrācijas un Stihiju klātbūtni caur pirts slotiņu pieskārieniem pie dažādu rituālu un skaņu pavēlniecēm. Šoreiz apmeklētājiem piedāvāsim arī pirts pakalpojumu, kā arī pēc izvēles varēs baudīt arī Sabiles zilā māla masāžu rokām vai kājām ar ziedu aplikācijam un zaļo slotiņu un dažādu skaņu vibrācijām. Par mūzikas instrumentu un skaņu vibrāciju izbaudīšanu rituāla laikā, parūpēsies Aija un Ilga – ieskandinot katrā situācijā atbilstošāko skaņu instrumentu, savukārt Laura uzburs klienta labsajūtu rituāla laikā, piemeklējot atbilstošu augu un slotiņu kombināciju. Apstājies, ļaujies, izbaudi mirkli “Pirts no Sirds” piedāvātajā Dvēseles ceļojumā! ” 

avatar


Uldis Krauze

Baltijas dzintara pētnieks, dzintara diska izgatavotājs

Būs iespēja paklausīties nelielu lekciju par dzintara izmantošanu masāžā, pirtī un dziedināšanā. Varēs iegādāties dzintara diskus un smalcināto dzintaru ar atlaidi. 

www.amberins.lv

avatar


Ирина Попова

парапсихолог-литоэзотерик

10.08 14.30 в Беседочке .Приглашаю на лекцию-медитацию Сиоа:Минералы, проявляющие мужской принцип. Гранат, петерсит, нуумит, кремень, сапфир и рубин.

avatar


Катюша Ерохина( Krievija)

повитуха, доула, счастливая мама 2-х взрослых сыновей, мастер женского круга и мастерских.

Катюша практикует женские и детские -“бабьи” бани, ладки и правки детей, девушек, женщин. Поддерживает женщину в период беременности и родов, в послеродовом периоде, послеродовое повивание и закрытие родов, работает с проблемами зачатия, потерями и абортами, сложными ситуациями.
Катюша на фестивале представит следующие практики: 1. 11.августа 14.00 “Беседочке” Мастер класс по Писанке – древняя практика росписи яиц горячим воском. Это старинная традиция нанесения сакральных символов на яйца. 2. 10.августа 15.00 “Pirts skatuve” Банные ритуалы для женщин. 3. Био магнитное резонансное тестирование, на которое можно будет попасть в дни фестиваля следующими приборами: (а) Веда плюс – тестирование состояние организма на основе древнего знания Аюрведа. (Б) тестирование на аппарате Аварис – тестирование всех систем и органов организма , в том числе срез по меридианам, состояние иммунной и эндокринной системы.

avatar


Ieva Plūme

Dziedinošās meditācijas, Rūnu skola

Mīlestības meditācija – kā Saules pieskāriens, prieka un pašizpratnes avots, sajūtu varavīksne, kas dziedina mūsu ķermeni, garu un sirdi. Tas ir viens no spēcīgākajiem pašatveseļošanās instrumentiem, ko izmanto gan Austrumos, gan Rietumos. “Laika rata pieturā” varēs praktiski apgūt Mīlestības meditācijas tehniku, izbaudīt to un līdzsvarot sava iekšējā laika plūdumu.


11.08. plkst.10.00 Mīlestības meditācija Austrumu apmetnē . Uz meditāciju līdz paklājiņš. pleds vai sedziņa.

avatar


Aigars Mozulis – Body Restart

Enerģētiskā masāža, ķermeņa korekcija.

Aigara Mozuļa Elpošanas nodarbības
Vai Tu zināji, ka nepietiekams skābekļa daudzums samazina garīgās un fiziskās darba spējas? Ik dienu tikai dažas minūtes mērķtiecīgu elpošanas vingrojumu palīdz atjaunot spēkus un atklāt veselīga dzīvesveida iespējas.
Pareiza elpošana – fiziskās izturības un ķermeņa veselības garants, saikne starp fizisko un garīgo!
Vai atpazīsti savu elpošanas ritmu un tehniku?
Kā atbrīvot muskuļus ar elpošanas palīdzību?
Kā nomierināt prātu un kļūt veselam?
Šie un vēl daudzi citi praktiski paņēmieni savas dzīves kvalitātes uzlabošanai – bioenerģētikas speciālista Aigara Mozuļa elpošanas nodarbībās.

10.augutsā pl.15.00 Kustību šķūnī

11.augustā pl.12.00 Dienvidu apmetnē


avatar


Santa Melece – Body Restart

Katram ir iespēja mainīties, saglabāt jaunību, būt veselam un laimīgam.
Tāpēc ir svarīgi veikt organisma vispārējo veselības stāvokli – analīzi. Ar kompleksu “Lotos”iespējams noteikt sirds- asinsvadu, psihoemocionālo, veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli un daudz ko citu.

Juris Brants

Dziednieks,Cigun-Reiki meistars

10.08 pl.19.00 un 11.08 pl.09.00 “Kustību šķūnī” Cigun/taichi – nodarbības pilnīgai veselībai. Apvienoti kustību kompleksi no Cigun un Taichi vingrošanām. Izpratne par to kas ir enerģija un kā ar enerģiju darboties. 10.08 pl.13.00 Rietumu apmetnē 1.daļa u 11.08 pl.13.00 Austrumu apmetnē 2.daļa
“Ceļš uz apskaidrību”- Viena nodarbība 2 daļās par to, kas ir mīlestība,attiecības un apskaidrība. Kā izdzīvot bez ciešanām(fiziskā,garīgām) un ko darīt, ja dvēsele kliedz-“Es gribu visu mainīt, bet nezinu ko darīt!”

avatar


Jolanta Baltiņa

Moreno institūts Latvijā vadītāja, psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas speciāliste, psiholoģe.

Psihodrāma ir unikāla psihoterapija. Tā ir ekoloģiska un piemērota cilvēka būtībai un veidota tā, lai cilvēks sev dabiskā ceļā varētu nonākt pie atbildēm uz saviem jautājumiem. Psihodrāma aicina svinēt dzīvi un aicina to iemācīties un atļaut sev to darīt. Abas dienas Tev būs iespēja satikties ar mani uzzināt informāciju par psihodrāmu un arī izbaudīt tās burvību mazās aktivitātēs. 

avatar


Daina Poriete

Es piedāvāšu filcētas čības, zābakus, vestes, cepures un cimdus- praktiskas, siltas un ērtas lietas no aitu vilnas. Man patīk tas, ko daru. Viss sākās aptuveni pirms 5 gadiem ar mazu filcētu lācīti. Vilna “pielipa” pie rokām, kļūstot par noturīgu aizraušanos. Nu jau gadu filcēšana ir mana pamatnodarbošanās. 

avatar


TAO

Sniedzam risinājumus organisma pamatam – mugurkaulam. Ekspress diagnostika.

Diagnostika – pulsa metode, kā arī citiem rādītājiem uz ķermeņa.
Acīmredzama problēmu demonstrācija un slimību cēloņu noteikšana.
Kompleksa atveseļošanās programmas sastādīšana. www.PlanetAyurveda.lv .
• Dabīgi preparāti. Ieteikumi balstoties uz ķermeņa konstitūcijas tipu un došām.
• Impulsa ķermeņa bloku noņemšana, ajurvēdiskas masāžas procedūras. www.TAO.lv
+371 27704227
Lekcija – Mugurkauls. Аjurveda. Mūsdienu vides specifika.
Экспресс-диагностика. Решение проблемы с основой организма – с позвоночником.
Целостная диагностика по пульсу и по другим, проявленным на теле, признакам.
Наглядная демонстрация проблем и выявление причин заболеваний.
Составление целостной программы оздоровления. www.PlanetAyurveda.lv
• Натуральные препараты. Советы с учётом специфики дош и типов конституции.
• Импульсная разблокировка тела, аюрведические массажные процедуры. www.TAO.lv
+371 27704227
Лекция – Позвоночник. Аюрведа. Специфика оздоровления в современных условиях.

Express Diagnostics. Solutions to the basis of the organism – the spine.
Diagnostics-pulse method, as well as other indicators on the body.
Obvious demonstration of problems and determination of the causes of diseases.
Compilation of a complex recovery program. www.PlanetAyurveda.lv
Natural preparations. Recommendations based on the type of body constitution and dosha.
Impulse body block removal, Ayurvedic massage procedures. www.TAO.lv
+371 27704227
Lecture-Spine. Ayurveda. Specificity of the modern environment.

avatar


Una Brosova

Scenar terapeite

No vienas puses liels mīļums, beznosacījuma mīlestība, nevienu netiesāt, lai kādas muļķības cilvēks dzīvē sastrādājis. No citas puses, “ideju vācelīte” un – kas pats interesantākais – arī spēja savas idejas realizēt. Vēl no citas puses – spēja paveikt neiespējamo, kur cits jau būtu nolaidis rokas. Unai pietiek sirds gudrības un pacietības šķetināt, šķetināt, kamēr sanāk vēlamais rezultāts.”
Kontakti un informācija
www.scenar.lv
Tālrunis: 27060705
10.augutsā pl.18.00 Dienvidu apmetnē  lekcija “Cienīsim sāpes”

avatar


Latvijas Numerologu biedrība

šogad atvedīs uz festivālu spēka skaitļus. Jebkurš festivāla apmeklētājs varēs uzzināt savu spēka ciparu.Numerologu biedrības speciālisti sniegs ekspress konsultācijas un atbildēs uz jautājumiem par Numerologu biedrību un numeroloģiju.

avatar


Māra Brante

rituālu un godu vadītāja, baltu kalendāra pētniece, dainu un tautasdziesmu dziedājumi, senā tērpa šūšanas darbnīcu vadītāja, O&O Academy kursu “Stress detox” un “Skaistā esība” iniciēta pasniedzēja Latvijā.

Lekcijas tēma: Baltu kalendārs mūsdienās Baltu kalendārs ir saistīts ar visām norisēm gadā kā arī ar cilvēku pašu un viņa gājumu šajā pasaulē. Un arī viņsaulē. Kalendāru veido astoņi laiki un pieturas punkti. Šos laikus apzināti izdzīvojot, mēs nonākam saskarē ar kosmiskajiem likumiem un dabā valdošajām enerģijām. Pārzinot dabas likumus, mēs varam iemācīties tos izmantot sev labvēlīgi un veiksmīgi īstenot mērķus. Mūsdienu dzīves panākumi un veiksmes atslēga rodama arī dainās un tautasdziesmās. Tiekamies svētdien, 11. augustā pl.12.00 Skaņuklētī!!!

avatar


Алика Сорокина

практический психолог, специалист по родительско-детским отношениям, писатель, автор и ведущая успешного проекта «Академия любящих родителей» , который в течении восьми лет реализовывался в Мамином клубе. Уже более 15 лет занимается подготовкой беременных женщин к родам и материнству в программе «На роды с радостью». Автор многих статей и музыкальных дисков для медитаций («Медитации женского совершенства» «На роды с радостью», “Я и мой ребенок”) Автор и ведущая обучающих программ родительского мастерства: “Мама-психолог”, “Школа саморегуляции”, “Школа осознанного супружества”.

Лекция 10.августа в 19.00 Беседочке
“Ресурсы родителей.”

Как часто в родительстве ожидания совсем не совпадают с реальностью.
С появлением ребенка жизнь меняется кардинально, окончательно и бесповоротно. Отныне каждый свой шаг мама и папа должны соотносить с потребностями ребенка. Много сил, энергии и времени уходят на уход и воспитание. Многие родители согласятся, что наступает такой момент, когда кажется, все силы кончились и не знаешь, где тот необходимый источник, чтобы наполнить себя.
На лекции мы поговорим о том, где взять силы, чтобы не кричать и не срываться?
Сформируем карту внешних и внутренних ресурсов для родителей.
А так же вас ждет медитация “Ресурсный родитель”.
Чайна церемония
Чайные сказки🌺
Тема
“Остров Любви” 🌺
‼(запись обязательна всего 10 участников).
На рассвете , в 11.08 6:00
я хочу вас пригласить в одно из удивительных пространств – пространство чайной церемонии!
В чайной церемонии, даже если хозяин и гость ранее уже встречались, они считают сегодняшнюю встречу единственной и принимают в ней участие, отдавая друг другу все тепло своей души и сердца. Если, общаясь с человеком, ты думаешь, что это ваша единственная в жизни встреча, она превращается в редкий и удивительный шанс…
Чайная церемония эта возможность остановить мир и в тишине услышать себя настоящую..
И на этой встречи мы будем:
💎Вкушать великолепный чай,
💎 Слушать сказку о Любви,
💎 Метафорические карты помогут ответить на один вопрос, который давно уже звучит у вас внутри,
💎 С помощью медитации-визуализации вы отправитесь в путешествие к своему Острову Любви.
ЖИЗНЬ – настоящая, глубокая, в полном присутствии и осознании момента “Здесь и Сейчас”

avatar


Olita Puriņa

pirtniece, gadskārtu un ģimenes godu vīkšēja

11.augustā pl.11.00 Pirts skatuve “Līgavas pirts”, tās būtība un nozīme mūsdienu sabiedrībā.   par sievietes iniciācijām un tautasdziesmām un latvisko dzīvesziņu

avatar


Lilija Bērziņa

Esmu izkopusi sensativitāti , mācoties un iegūstot neskaitāmus diplomus un sertifikātus dažādās garīgās skolās .
Aizejot tikai garīgumā , sākas problēmas ar fizisko ķermeni , veidojas apstākļi , kas grauj mūsu materiālo pasauli .
Šo iemeslu dēļ , visu laiku turpinu iedziļināties ķermeņa vajadzībās un prasībās. Apguvu farmāciju , turpinu mācīties fitoterapiju , no dabas produktiem gatavoju tējas , sīrupus , eļļas , uzlējumus , kosmētiku….
Dabā ir viss , lai atveseļotu un atjaunotu organismu .
Indijā , Taizemē , Krievijā , Grieķijā , Holandē… kā arī pie Latvijas un Izraēlas speciālistiem apguvu dažādus masāžu veidus . Jau trīs gadus mācos Ukrainas kinezialoģijas akadēmijā . Masāža dod fantastiskus rezultātus , ja vien cilvēks ir gatavs atteikties no destruktīvas domāšanas un ieradumiem , kas ir sabojājuši viņa veselību .
Te noder manas zināšanas anatomijā psiholoģijā , fizioterapijā , endokrinaloģijā un , protams , arī ezotērikā .
Dzīvosim labsajūtā , vienlīdz labi rūpējoties par savu fizisko ķermeni , prātu un garīgo pasauli !

avatar


Марина Чернявская

автор книг «И каждый шаг – Преображенье» и «Танцуй Душа под песни Духа», психолог, астролог, мастер универсальной жизненной энергии, Мастер Лабиринта, художница, поэтесса, путешественницa.

avatar


Aija Trofimova

Ekstrasense, praktizē rituālo maģiju, izvērtē Dzimtas enerģiju, attiecības, ņem nost negatīvo enerģētisko iedarbību, Dzimtas tīrīšana.

Izmantojot senus rituālus kārtoju Dzimtas rindas, kas dod iespēju cilvēkiem mainīt savu un tuvinieku likteņus un dzīves situācijas.
10.augutsā pl.11.30 “Klusajā dārē” Lekcija: „Dzimtas enerģijas Spēks un vājums”
Kas ir Dzimtas enerģija 2. Kā mēs izjūtam savā dzīvē Dzimtas enerģiju 3. Kā noteikt savas Dzimtas enerģijas Spēku un kvalitāti 4. Kā palīdzēt sev un savai Dzimtai 5. Kas inficē mūsu Dzimtas enerģiju 6. Kā noteikt savas Dzimtas karmiskos uzdevumus 7. Kā mēs ietekmējam savu pēcteču likteņus 8. Kā izmainīt mantoto enerģiju 9. Kā pareizi uzturēt un celt savas Dzimtas enerģiju. 10. Attiecības (spēja mīlēt, vientulība, pēcnācēji)
Ņemt līdzi klades un pildspalvas. Tiks doti rituāli :
Lai palūgtu Dzimtas enerģijai palīdzību smagos brīžos
Lai palīdzētu savam vīrietim
Lai būtu līdzsvarā ar Tumšajiem spēkiem
Bērna aizsardzībai
Rituāls negatīvās enerģijas noņemšanai

avatar


Antra Sloka-Jakovļeva

Soc.zin. maģistre psiholoģijā, eksistenciālā virziena individuālo konsultāciju un grupu terapeite, Biodanza skolotāja.

“Iedvesmoju, atbalstu, veidoju un radu vidi, kas palīdz  vairāk izzināt, apzināties un uzdrošināties mainīt savu iekšējo pasauli un būt vairāk klāt esošam sev un savai dzīvei.”

UGUNS TEVĪ UN TAVĀS ATTIECĪBĀS
 
Sestdiena, Klusajā Darē pl.18:00 -19:30

Praktiska nodarbība ar uzdevumiem šeit un tagad, lai vairāk iepazītu, apzinātos un harmonizētu savu iekšējo uguni un savu attieksmi pret sevi un citiem.
 
Attiecības ir neizbēgamas. Pat tad, kad esi viens, tu esi attiecībās ar sevi.
Tas kādas ir tavas attiecības ar sevi, ietekmē tavas attiecības ar citiem, ietekmē tavu dzīves kvalitāti.
Šoreiz par uguns enerģiju Tevī.
Kāda ir Tava uguns enerģija? Ko tā var Tev dot?
Vai tās Tev ir par maz vai par daudz?
Kā iespējams savu iekšējo uguni līdzsvarot!   

Vairāk:  www.antrasprakse.lv

avatar


MADARA

Čelliste, dziedātāja un dziesmu rakstniece

Madara Fogelmane, plašāk pazīstama ar skatuves vārdu MADARA, ir studējusi mūziku teju visu dzīvi un ārzemēs pēdējos 6. gadus. Pagājušajā gadā nupat atgriezusies mājās Latvijā, ar debiju lielajā TV šovā Supernova 2018, iegūstot 3. vietu finālā un aizkustinot tautu ar sevis sacerēto, filozofiska rakstura sakomponēto dziesmu “Esamība”, kas ir guvusi lielu atsaucību ārzemēs un Latvijā, teju aizkustinot katru otro klausītāju. Bet tas nav viss ar ko Madara izceļas, viņa pati sacer savu orģinālmuziku, kuru izpilda gan spēlējot čellu, gan arī dziedot, apburot ar savu gaišo, trauslo dvēselisko toni balsij un čellu izmantojot kā dažādu citu instrumentu apvienojumu aranžijās, parādot plašo spektru no šī unikālā instrumenta, mūsdienīgās aranžijās. Izmantojot savu akadēmisko pieredzi un agrīno tieksmi pēc dažādu citu žanru izpētes, viņa savai mūzikai ir atradusi unikālu skanējumu. Madara izceļas ar saviem pašas rakstītājiem dzejas tipa, filozofiska rakstura tekstiem par dzīves atziņām, dabu, mīlestību un dzīves patiesajām vērtībām. Dziedātājai ir tuvi daudzi žanri taču dziesmās iekļauj arī ar tautas, folka, roka un pop mūzikas tendences. Savas dziesmas sacer latviešu un angļu valodā, paverot plašāku spektru klausītāju publikai uztvert viņas dziesmu vēstījumus. Dziesmu rakstniece, ar dvēseli mūzikā – MADARA.
Koncertā 11.augustā pl.15.00 Madara izpildīs “Dabas un dvēseles dziesmas”, kurās ietilps tādas dziesmas kā “Ceļš uz gaismu”, kura stāsta par ceļu pie savas būtības, “Laimiņa”,kas ir balstīta uz latvju tautu dainu tekstiem, un stāsta par likteņa dievietes teiksmām, kā arī “Esamība”, kura aicina aizvērt acis un klausīties savā klusumā. Koncerta plūdums būs atkarīgs no vietas un sajūtām, bet gaidāmas ir arī čella instrumentālās iespēles un skaņu lidojumi.

avatar


The BODO

Vai Tu jau esi saskāries ar to, ka dzīvē atsakies no lieliskām iespējām, jo tev liekas, ka neesi gana labs, vai to, ka tu nespēj, nezini, nevari?
Atrunas, diemžēl, ir lielākais šķērslis ceļā uz Taviem panākumiem.
Kāda būtu tava dzīve šodien, un kur Tu atrastos, ja neizvairītos no grūtībām, bet apzināti tās risinātu? Apzinātība ir dzīves svarīgākā sastāvdaļa, uz panākumiem.
BODO – tulkojumā no Japāņu valodas – Dēlis – Tas ir Sens apzinātības trennažieris un instruments, ar kura palīdzību Tu vari paplašināt savu komforta zonu un izmainīt apkārtējās realitātes uztveri.
Katrs, kurš ir pamēģinājis “Bodo naglu dēlīti” nav palicis vienaldzīgs, jo ir pārliecinājies, ka līdz šim nav spējis un mēģinājis izmantot līdz šim visu sava ķermeņa potenciālu, un nonācis pie secinājuma, ka “ES” varu vairāk nekā spēju iedomāties.
BODO Naglu dēlīša lietošana ir droša, vienkārša un ērta. Tā iedarbība ir unikāla un vispārēji labvēlīga visam ķermenim: pēdās atrodas enerģētiskie punkti, kas atbild par ikvienu orgānu mūsu ķermenī, regulāra šo punktu stimulēšana ļoti labvēlīgi ietekmē orgānu darbību un paaugstina imunitāti.
Regulāra stāvēšana uz naglām veicina enerģētisko punktu stimulēšanu pēdās un līdzsvaro emocionālo un fizisko ķermeņa stāvokli:
⚪nomierina veģetatīvo nervu sistēmu;
⚪uzlabo vielmaiņu;
⚪stiprina organisma aizsardzību – imunitāti;
⚪palielina prāta veiktspēju, uzlabo domāšanu

avatar


Ирина Намлинска

арт-коуч, нейрограф, литоэзотерик, магистр психологии.

Тренер, участница международных конференций по психологии и нейрографике, ведущая мастер-классов и тренингов онлайн, создатель пространства “АРТ-среда”. Адвокат по семейным вопросам с 19-летним опытом работы.
Помогаю ищущим улучшить качество собственной жизни – осознать свою ценность, раскрыть внутренний потенциал, а также смоделировать свои будущие жизненные события.
Мои любимые инструменты работы – творческие. Это взаимодействие с энергиями минералов и рунических символов, нейрографика, метафорические ассоциативные карты, арт-терапевтические техники. Кроме того, обожаю коучинг – слово новое и иногда непонятное, но по сути это когда при помощи правильно заданных вопросов человек сам открывает свои ресурсы, осознает свои истинные желания и цели, а также строит свой собственный путь. Ведь все ответы находятся у каждого из нас внутри!
Во время фестиваля Laika Rata pietura Evertos приглашаю на мастер-классы:
в субботу, 10 августа, 13.00-14.30 – “Принимаем энергии Марса через минералы и нейрографику”.
Марс – это сила, инстинкт самосохранения, желание выжить и способность достигать своих целей. Вы ощущаете его энергию, когда отстаиваете свое мнение, защищаетесь от критики, соперничаете с другими. Энергии Марса живут в каждом из нас. В лучшем случае, они зажигают вас отвагой и стремлением быть первым, способностью действовать быстро и решительно. В худшем случае – заставляют поступать опрометчиво, не задумываясь о последствиях.
На мастер-классе вы познакомитесь с минералами, несущими в себе марсианские вибрации, а также сможете сгармонизировать своего “внутреннего Воина”, включить его осознанно и себе во благо при помощи практики нейрографики.
в воскресенье, 11 августа, 11.30-13.00 – “Знакомство с собой. Практики с метафорическими ассоциативными картами”.
Путешествие в свой собственный внутренний мир – на мой взгляд, одно из самых интересных приключений! Узнать себя поближе, понять, что происходит в душе, довольна ли она тем, как мы живем и действуем, наконец, подарить себе немного внимания и любви помогают метафорические ассоциативные карты (МАК). Через образы и метафоры мы налаживаем диалог с собственным сердцем, баюкаем своего внутреннего ребенка, залечивая нанесенные обиды, и открываем у себя внутри бесконечный источник Любви – то самое состояние покоя и благости, которое ищем и не находим во внешнем мире.
Кроме того, на протяжении обоих дней фестиваля вы сможете получить индивидуальные консультации на тему отношений с окружающими, проработку травм, достижения целей, диагностику финансового канала.
В нашей палатке также доступна к приобретению коллекция украшений из полудрагоценных камней, в том числе – минералов Марса.

avatar


Melita Svilpe

sertificēta dziedniece, bioenerģētiķe, Reiki un Rekonektīvās dziedināšanas speciāliste, zālīšu un to dziedniecisko īpašību zinātāja.

Melita mīl dabu, dzīvo ar dabu un saprot to. Savās nodarbībās Melita māca, kā būt veselam bez ķīmijas zālēm un kā uzsmaidīt dzīvei, tāpat, kā viņa to dara. Apmeklējot Melitas nodarbības, Tu uzskaņo sevi uz pozitīvas nots, Tu iepazīsti un iemīli sevi. Melitas nodarbības ir uzrunājošas, informācijas bagātas, bet tai pašā laikā ar lielu humora devu. Melita prot “iededzināt” klausītājus ar savu dzīves un Pasaules redzējumu. Mācīsimies kopā ar Melitu, nesadzīvot ar savām slimībām un būt veseliem gan miesā, gan garā. Lekcijas laikā apskatīsim pamattēmu: Augi ap mums, mūsu veselības profilaksei, dziedināšanai.
10.augutsā pl.14.00 Dienvidu apmetnē lekcija „Pats sev dziednieks” Lekcijā uzzināsim par slimību saistību ar mūsu domāšanu, ar ko sākt atveseļošanās procesus un, protams, tiks iedotas dabīgo zālīšu receptes, kuras ir izturējušas laika pārbaudi un daudzas no tām Melita ir pārbaudījusi pati. Unikāla informācija par to, kā cilvēkam, izmantojot divus mums visiem pieejamus resursus – dabu un savu prātu, iespējams uzlabot veselību vai arī parūpēties, lai tā vienmēr turētos lieliska.

avatar


Baiba Kalnciema

Biodeja ir uz deju orientēta metode, kas atbalsta bērnu autentisku identitātes attīstību, veicinot personīgo izpausmi un sadarbību ar citiem empātiskā un tolerantā veidā. Pozitīvām emocijām ir svarīga loma ciešās attiecībās un kopēja jautrība raksturo draudzību bērniem, kas rada prieku, piederības sajūtu, veicina draudzību…
Nodarbības vada “Empātijas skolas Latvijā” (neverbalās daļas): TANZPRO-Biodanza bērniem” programmas instruktore un psiholoģe – Baiba Kalnciema

avatar


Modris Kalnciems

astrologs

“Vēlies atklāt savu būtību, veidot labvēlīgu vidi un pozitīvu saskarsmi ar līdzcilvēkiem? Uzlabot savu fizisko, emocionālo, enerģētisko un psiholoģisko veselību? Iepazīsties ar savu vīrišķību”, tā astrologs Modris Kalnciems
Sarunā par vīrišķību un tās izpausmēm attiecībās noskaidrosim vairākus cēloņus dēļ kuriem jūtamies savādi, nenovērtēti, nesaprasti, dusmīgi pret sevi, partneri, vecākiem, ģimenes locekļiem, draugiem, darba kolēģiem, notikumiem ikdienas dzīvē utt..
Nosaukums:
Sestdien, 11.30 Rietumu apmetnē “Kas ir vīrišķība vīrietim un sievietei?”
Svētdien, 10.00 Rietumu apmetnē “Vīrišķā un sievišķā enerģija mūsos un attiecībās”.

avatar


Grāmatu apgāds Arto

izdod garamantas par latviskuma saglabāšanu: latvju zīmēm, senču tikumiem un ticējumiem, kas aicina šajā straujajā laika skrējienā nākt tuvāk pie dabas, ieklausīties tajā, sekot dabas likumiem.

avatar


Diana Serga

neirografikas instruktore-koučs, mākslas terapeite

avatar


Didzis Jonovs

Spoguļošanas metodes līdzautors, 10 gadu pieredze pašizaugsmes grupu un semināru vadīšanā, kā arī darbā ar individuāliem klientiem. Vairāku semināru autors un vadītājs. Izmanto Spoguļošanas metodes elementus, lai atvieglotu vai novērstu psihosomatisko saslimšanu ķermeniskās reakcijas. Sociālā darba bakalaurs, specializējies psiholoģisko krīžu novēršanā. Maģistra grāds teātra režijā. Ir rakstu un iknedēļas rūnu prognožu autors Feisbuka lapā – Pozitīvo Pārmaiņu Portāls.
Spoguļošana ir unikāla mūsdienu psiholoģijas metode, kas cilvēkam ļauj sevi izzināt un panākt pozitīvas izmaiņas personīgājā emocionālājā pašsajūtā un fiziskajā veselībā, kā arī darbā, biznesā un attiecībās ar citiem.
10.08 pl.18.00 Rietumu apmetnē. MĪLESTĪBA UN AGRESIJA
Saruna ar Didzi Jonovu
Tikšanās laikā runāsim par mīlestību un agresiju kā par divām vitāli nepieciešamām enerģijām. Kā tās mijiedarbojas, kā mīlēt un būt mīlētam, kas agresiju pārvērš psiholoģiskā vai fiziskā vardarbībā, kā mīlestība un agresija uzlabo un kā grauj attiecības, kā tās abas ietekmē veselību. Būs informācija arī par Spoguļošanas metodi.

avatar


Inga Demčuka (fon Korps)

metamineraloģe, astroloģe, unikāla transformējoša mācību kursa «Minerāla Alķīmija» autore, dabīgo akmeņu rotu dizainere un laimīga sieviete

Šogad Evertos es iepazīstināšu Tevi ar metamineraloģiju un tās iespējām.
Kas ir Metamineraloģija un kāds ir tās uzdevums?
Metamineraloģija ir mūsdienu mineraloģijas, psiholoģijas, ezotērikas un pašattīstības zināšanu un prakšu apvienojums, kas ļauj Tev iepazīt un iedvesmot sevi caur minerālu pasauli.
Metamineraloģijas uzdevums ir aktivizēt Tavu iekšējo spēku, iededzināt iekšējo Dieva Dzirksteli un uzturēt to, pagaidām uguntiņa paliek pašpietiekama un spēcīga.
augustā 12:00-14:00 Ziemeļu Apmetnē Tevi gaida praktisks, meditatīvs, noslēpumains un pārsteidzošs (var pat teikt revolucionārs) seminārs «Uzmini, kas es esmu!», kurš pagriezīs kājām gaisā Tavu uztveri par vienu ļoti pazīstamu akmeni!
Abas festivāla dienas Tu vari pieteikties pie manis uz transformējošo diagnostiku, bet fon Korps stendā Tu varēsi iegādāties īpašu minerālu vai rotu sava ceļa pilnveidošanai un īstenošanai.

avatar


Mārīte Rudzāte

rotu zīmola “Savdaba” radītāja vadīs rotu darināšanas darbnīcu.

No dabīgiem akmeņiem katram pašam būs iespēja uzvērt sev kādu ļoti īpašu rokassprādzi, kaklarotu, vainagu vai auskarus.
Akmeņi ir lieliski mūsu psihoemocionālā stāvokļa raksturotāji un katrs cilvēks pats spēj nekļūdīgi izvēlēties attiecīgajā laikā sev visatbilstošāko sabiedroto no minerālu pasaules.

avatar


Krists Zeltiņš un Jānis Freimanis

Pēriens pa piecīti.

Divi izcili, jauni, skaisti puiši no Rīgas, kuri nesen uzsākuši savas gaitas Evertu pirtiņā.
Drīzumā tiks pabeigta pirts skola «Lielzemenes» un šeit pat pielietosim savas zināšanas praksē, ne tikai šodien!
Praksē pielietojam senlatvju metodes un kripatiņu no sevis izdomātiem, inovatīviem, paņēmieniem. Arī šodien praktizēsim īso versiju «Četrrocīgajam pērienam».
Nevar noliegt, ka esam savos spēka gados, tāpēc pielietojam ātrus un spēcīgus pērienus, tajā pašā laikā, vienmēr pielāgojamies katram klientam individuāli un ņemam vērā viņu vēlmes!
Saprotams, ka pirtnieks nevar vienmēr būt blakus, kad iesiet pirtiņā, tāpēc pamācīsim veidus, kā nopērt pašam sevi, draugus, radus, paziņas, bet šo to paturēsim noslēpumā, lai būtu vēlme apciemot mūs arī ārpus festivāla!
P.S – Varbūt no malas izskatāmies nedaudz nopietni, pat brīžiem dusmīgi, tomēr nebīstieties, esam ļoti draudzīgi un runātīgi!

avatar


Līga Zemniece

augu zintniece, ikdienas un rituālās maģijas praktiķe, apzinātās ēšanas gids, Kakao ceremoniju vadītāja.

Augi, kā dzīvas, jūtošas, inteliģentas un apzinātas būtnes ir neatņemama Esības daļa. Patiesi dziednieki. Mūspasaulē, kad ļaudis zaudējuši savienojumu ar Dzīvo, Augi uzmirdz kā ceļveži, lai palīdzētu atgriezties. Dziedinošais Kakao dēvēts arī par “Dievu dzērnienu”, jo tas spēj atvērt sirdi Dievisķās Mīlestības apziņai.
Kakao ceremonija ir maiga, mistiska pieredze, kurā ar Spēka Auga palīdzību, dalībnieki spēj atvērties sirsnīgai un priekpilnai Esības izpratnei. Kakao līdzsvaro enerģijas, maigi stimulē, uzlabo fizisko un emocionālo pašsajūtu.

avatar


ZUMBA Laima Ramane

professional instructor having 12 years experience of wellness, fitness, Zumba, group and personal training classes for beginners and advanced people. Zumba is a fitness program that combines Latin and international music with dance moves. Zumba class combines fast and slow rhythms that tone and sculpt the body using principles from aerobic and fitness to achieve cardio and muscle-toning benefits and boosts the mood. ZUMBA Laima Ramane – профессиональный инструктор с 12-летним опытом в области велнеса, фитнеса, Zumba, для групп и индивидуальных тренировок для начинающих и продвинутых людей. Zumba – это веселая фитнес-программа, которая сочетает в себе латинскую и международную музыку с танцевальными движениями.
Класс Zumba сочетает в себе быстрые и медленные ритмы, которые тонизируют тело, используя принципы аэробики и фитнеса для достижения сердечно-мышечной тонизирующей пользы и повышает настроение.

avatar


Aleksandrs Kamaldiņš

dziesminieks

Mazliet dzied, mazliet raksta dzeju, mazliet spēlē ģitāru…un daudz strādā.. Laika Rata pieturas himnas autors

avatar


Ilze Vainovska

sienu mezglus un iesienu dzintarus.

Varu iesiet tavu akmeni vai kristālu arīdzan, bet varbūt tevi uzrunās kāds no manējiem, Liepājas jūrmalā noķertajiem dzintariem.
Dzīvs – jo neapstrādāts! – dzintars, iesiets rotās un amuletos līdzsvaro un aizsargā, stiprina saikni ar senčiem, attīsta intuīciju un veido harmoniskas attiecības ar laiku. Papildus informācija www.capturedinliepaja.com

Sekojiet un dalieties: