Festivāla dalībnieki 2020

Maija Kadiķe

Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu skolas radītāja, grāmatu autore.

 Seminārs – prakse Sargeņģelis ir tev blakus.

Sargeņģelis ir Gaismas būtne, kas atrodas mums enerģētiski vistuvāk. Viņš elpo pie mūsu labā vaiga un apskauj ar saviem spārniem. Ja spējam izveidot saikni ar savu Sargeņģeli, tad Viņš mūs ieved pasaulē, kur ir daudz Gaismas un mīlestības, palīdz paskatīties uz sevi un savu dzīvi ar Viņa acīm, skaidrāk zināt dievišķos likumus un saprast patiesību par sevi un savu dzīves Ceļu. Sargeņģelis vienmēr ir klātesošs, lai atbalstītu, sniegtu drošību un iedvesmotu. Tiekamies, lai savienotos ar savu Sargeņģeli!  

08.augusts pl.20.00.

Lauvas Vārti. Lauvas planēta ir Saule. Līdz ar to Saules intensitāte šajā laikā ir ļoti spēcīga. Saules gaisma palīdzēs attīrīties, atbrīvoties no vecām enerģijām, emocijām, piesaistēm un pieradumiem, un iziet cauri Lauvas Vārtiem uz dzīvi jaunā gaismas esībā. Jaunā ES ESMU.

Kristīne Akmentiņa

Astroloģe, taroloģe, mistiķe

 “Dzīvot saskaņā ar sevi, saprast savas ”zvaignes”,  savas dzīves kārtis  un to norādes, sadzirdēt savu iekšējo balsi jeb intuīciju, kaut ar acs kaktiņu pamanīt zemapziņā paslēpto – to visu piedāvāšu katram, kas to vēlēsies SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ: rast atbildi uz karstāko jautājumu šai brīdi vai norādes, kur sevī to atrast un saprast,”  

Guna Kārkliņa

Sertificēta astroloģe un minerālu eksperte
Žurnāla „Praktiskā Astroloģija” galvenā redaktore

 Festivālā lasīšu lekciju: „Izvēlies kristālus jaunam sākumam,labklājībai un vēlmju piepildījumam. Krāšņās minerālu pasaules noslēpumi un senās leģendas.”Sniegšu arī individuālas konsultācijas par kristālu/minerālu izvēliatbilstoši astro kartei, būs iespēja aplūkot interesantuspusdārgakmeņu paraugus un sirsnīgā gaisotnē patērzēt par„akmentiņiem”.*Astroloģijā darbojos jau sen, bet pēdējos gados dzīvē sācies„akmeņu laikmets”. Esmu apguvusi kursu „Mineraloģija” Rīgas Tehniskajā universitātē (2019.), „Dārgakmeņi, to sintētiskie analogi un imitācijas” Vernadska vārdā nosauktā Krievijas ValstsĢeoloģijas muzeja /mineroloģijas laboratorijā (2020.),privātstundas pie pasniedzēja ar ASV Gemoloģijas institūta izglītību (2018./19.), senās minerālu izvēles, nēsāšanas unattīrīšanas tradīcijas Taro skolā „AditiGeja” (2000.).

Андриус  “Бизон” – Массажист

мастер Рейки, шаман, медиум

Андриус “Бизон” Массажист, мастер Рейки, шаман, медиум Андриуса “Бизон” также называют Gorand, или просто Вулкан – Человек Оркестр, из-за его деятельности во многих областях жизни и хобби путешествовать. Андриус занимается Рэйки уже много лет и является учителем Рэйки с 2015 года. Член испанской Федерации Рейки. Он практикующий шаман, идущий по пути духовного исцеления. Он закончил курс церемонии TABACERO (табак и целебные травы) у испанского шамана Хосе Антонио Флорес Альба, который, в свою очередь, получил свои знания в Бразилии и Перу. Андриус ведет семинары по производству шаманских барабанов. С 2019 года организует приключенческие поездки в Испанские горы “ “Селф” открытие, самопознание”. Эти поездки – дни, полные приключений, походы в горы, купание в реках, озерах и падающие водопады, медитации и приятное общение у костра. Во время фестиваля будет возможность насладиться уникальным массажем, подобрав подходящую техниику для клиента. Стоимость массажа 40,-eur за полчаса. Будут продаватся шаманские лечебные барабаны и другие шаманские инструменты и аксессуары. По договоренности с мастером за отдельную плату, будет возможность провести сессию медиума – для решения прошлых проблем, наболевших проблем, видений будущево, заданий души и другие темы, представляющие интерес.

Андриус Горскис и Роберт Горскис

Массаж в 4 руки

международный профессиональный массаж, который выполняют два специалиста из Литвы и Испании Массаж в 4 руки – международный профессиональный массаж, который выполняют два специалиста из Литвы и Испании. Это отличная профилактическая мера укрепления здоровья, реабилитация или ее неотъемлемая часть. Во время массажа «касаются» не только тело, но и разум и душа! Щелчки из определенных мест в теле вызывают ваши переживания, переживания, эмоции и касаются блоков. Тем не менее, спокойный ум, как спокойная вода, отражает реальность! Это также помогает защитить организм от мышечных болей, восстановиться после мышечных травм или хронических заболеваний, помогает уменьшить беспокойство, улучшить настроение и физическое здоровье. 4 руки – это прикосновение рук и мыслей одновременно. Теперь важно то, какие мысли вы вкладываете в свои руки и транслируете их на ощупь. Этот массаж является отличным методом для восстановления и поддержания естественного потока энергии в организме. Андрис Горскис также известен многим как GorAnd. Андриус занимается Рэйки уже много лет и является учителем Рэйки с 2015 года. Член испанской Федерации Рейки. Он практикующий шаман, идущий по пути духовного исцеления. Роберт Горскис – профессиональный танцор, прекрасно разбирающийся в том, что такое мышцы, суставы, боли в сухожилиях, напряжения и что означают беспокойство, усталость и напряжение на работе. Он – тренер по движению, массажирует и индивидуально проводит консультации клиента, показывает, как эффективно укрепить физическое тело естественным путем. Роберт также мастер-практик Рейки. Консультирование его сеансов с использованием различных техник массажа, медитативных практик, нетрадиционных медицинских консультаций и звуковой терапии. Контакт с телом, душой и духом человека во время массажа помогает гармонизировать физический и эмоциональный сигнал. Цены на фестивале: 30 мин. – 45,-eur 40 мин. – 60,-eur 1,5 ч. – 85,-eur

Lina Vīne 

Psihalogs, masieris ,cilvēks ar īpašām spējām.

 Veic orgānu diagnostiku , kā arī iesaka ko lietot konkrētas slimības gadījumā. Palīdz tikt galā ar dzīves lietām , kad jautājumu daudz bet atbilžu nav. Attīra čakras. Iemāca kā tik galā ar pagātni. Samaksa par ziedojumu. 

Ziedonis Kārkliņš

sertificēts pirtnieks, sertificēts dziednieks, Pirts skolas “Pirts Zinības” vadītājs, Seno Baltu zīmju enerģētiskās sistēmas skolotājs, REIKI meistars, skolotājs.

 kopā ar mani Modrīte Sermule

Piedāvāju:

08.augustā pl.15.00 Lekciju “Pirtnieka sagatavošanās pirts rituālam. Pirts rituāla sagatavošana” 1.st.

Lekcijā tiks apskatītas enerģētiskās prakses kā sevi sagatavot pirts rituālam, enerģētiskā aizsardzība, kā arī rituāla enerģētiskie aspekti.

09.augustā pl.12.00 Lekcija “Baltu zīmju spēks” 1.st.

Lekcijā iepazīsim, kā darbojas zīmes, to pielietošanas ētiskos aspektus.

Lekcijas – Pirts runātavā.. Pārējā laikā darbošos Latvijas Pirts savienības teltī.

www.ziedonis.lv

ziedonis-k@inbox.lv

tel.29527291

Mārcis Vīns

Bowtech terapeits un profisionāls masāžists.

  Piedāvājam relaksācijas masāžas, refleksogēno zonu pēdu masāžas, muskuļu stimlulācijas masāžas. Cena atkarīga no procedūras ilguma un veida.  

Anita Ozola

Funkcionālās medicīnas eksperte, taroloģe.

 Praktiskā nodarbība “Kā ar muskuļu jeb kinezioloģiskā testa un svārstiņa palīdzību var piemeklēt sev piemērotus pārtikas produktus, pārtikas piedevas un vitamīnus”

Роман Валеев

Медиум, Эксперт по энергетике

 *Специалист по реабилитации международного уровня

*Хиропрактик

*Остеопат

*Эксперт по мануальным практикам Дервишей

*Пармастер бани и СПА

*Автор методик: Биоэнергетические доски для

рефлексотерапии, “Янтарные доспехи”

Опыт работы 23 года

Работал и проходил стажировки в разных странах мира: России,

Германии, Литве, Португалии.

Обучался в Ганноверском университете нетрадиционной медицины,

свободном университете Самадева.

Помогает поправить тело и устранить причину

появления болезней

Mārtiņš Vizulis

Masieris, pirtnieks, spa specialists.

 Festivālā piedāvāšu masāžas pakalpojumus, un spa masāžas rituālus, kā piemēram, klasisko masazu, medus, dzintara, samuraju, vakuma.

Evija Čivkule

Regresijas ceļojumu speciāliste

 Esmu regresijas speciāliste – vedu cilvēkus ceļojumos uz iepriekšējām dzīvēm. Regresijas ceļojuma pamatā ir manas iegūtās zināšanas gan pie Latvijas regresijas speciālistiem, gan pie ārzemju regresijas speciālistiem un hipnoterapeitiem, gan arī Miltona Eriksona apziņas aktivizācijas tehnika. Mans mērķis – palīdzēt cilvēkam aktivizēt dvēseles atmiņas un iegūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Regresijas ceļojums ir vērtīgs ikvienam, kas meklē atbildes par sevi pašu, par dzīves jēgu, saviem uzdevumiem, lai noskaidrotu savus talantus, lai saprastu nevēlamu dzīves situāciju iemeslus, lai iepazītos ar saviem sargeņģeļiem. Un tas nebūt nav viss!

Plašāka informācija par mani un regresijas ceļojumiem: www.sieloskelias.lt, Facebook konts: Dvēseles ceļš/ Sielos kelias.

Festivāla laikā piedāvāšu:

Regresijas ceļojumu (ceļojums iepriekšējās dzīvēs) – individuāli, pāros vai grupās.

Likteņa matricu – vienas enerģijas informāciju (tēma tabulā).

Atlaides klātienes vai online regresijas ceļojumiem ārpus festivāla.

Andris Graumanis

Skaņu terapēts, bungu radīšanas meistars, gongu meditāciju meistars, pirtnieks.

 Jau vairākus gadus mani saista bungu radīšanas process. Darbs ar Dabas Mātes dārgumiem, koku un dzīvnieka ādu. Šis pārtapšanas un radīšanas process, dod iespēju atkal skanēt kļūstot par  Zemes dzīves bungu. Satikt savu cilvēku lai kopīgi dotos tuvos un tālos ceļojumos.

Vadīšu bungu gatavošanas meistarklasi ar manis sagatavotajiem materiāliem. Ineresentiem lūgums pieteikties iepriekš, lai varu sagatavot nepieciešamos materiālus. Plānotais laiks 8.08.no plkst. 11.00 – 15.00

Ar cieņu

Andris Graumanis

29153448

Inga Graumane

Skaņu terapēte, vibroakustiskās masāžas, gongu meditāciju meistare, profesionāla mūziķe, vokālais pedagogs

 Savu spēku smeļos dabā, vācot un žāvējot, dziedinošas tējas. Mani sajūsmina krēmu un ziepju gatavošana, jo radoši varu izmantot dabas dotās veltes ziedu hidrolātos un eļļās. Arī pirts māksla man ir tuva un mīļa.

Šogad, Laika Rata pieturā Evertos, vadīšu individuālas vibroakustiskās masāžas un konsultēšu skaņu terapijā. Būs iespēja piedalīties skaņu meditācijā grupā.

Vibroakustiskai masāžai, izmantojot Tibetas dziedošos traukus, ir ļoti sena vēsture ar plašu atbalstītāju loku mūsdienās. Dziedošie trauki ir īpaši kalti savienojot dažādus metālus un to skaņa ir dzīva. Vibroakustiskā masāža ir kontaktmasāža, kuras laikā trauks tiek spēlēts uz ķermeņa radot gan skaņu, gan vibrāciju. Šī vibroakustiskā masāža ir ar spēcīgu dziedinošu iedarbību. Masāžas laikā cilvēks kļūst relaksēts ar mierīgu elpu un sirdsdarbību, patīkamu sajūtu piepildīts. Masāžas rezultātā uzlabojas vielmaiņa, stiprinās imunitāte, organisms atjaunojas, prāts atpūšas, ķermenis sevi dziedina. Masāžas laikā tiek skandināti arī citi skaņu terapijas instrumenti – Gongi, čakrafoni, toņdakšas, zvaniņi.

Brigita Ektermane

Zīmju zintniece, māksliniece. Pasauli un dzīvi
skaidroju balstoties intuīcijā, zemapziņā, latviskā realitātes uztverē
un Visuma kārtības interpretācijā.

 Lekcija – Individuālā spēka zīme ,,Ieskaties sevī”. /Praktiskās nodarbības/

Aicinu kopīgi izveidot individuālo zīmju apli izmantojot

aizsardzības, labklājības, veselības zīmes un ieskatīties dziļāk sevī.

Uzdrīksties atklāt radošo talantu. Noslēgumā komentēšu katru

darbu, sniedzot psiholoģisko portretu. /Vēlams krāsaina papīra

kvadrāts 20 x 20 jeb 30 x 30 un zīmuļi, lineāls/

Dace Saulenberga

Dienu enerģiju pētniece, salicēja, astrologs un vnk ideāla sieviete  

 Pateicoties manai unikālajai planētu un enerģiju kombinācijai, kā arī ņemot vērā citus svarīgus parametrus, es redzu lietas no dažādiem skatu punktiem vienlaicīgi var teikt multi daudzdimensionālu vidi un būt jebkurā no tās punktiem, kur vairums cilvēku redz un dzīvo 2D vai max 3D formātā. Var teikt, ka tā ir dāvana, var teikt savādāk, jo sākumā to bija jāiemācās pieņemt un saprast, kad tas izdarīts, var sākt domāt kā to pielietot šajā vidē, lai tas dotu kādu pievienoto vērtību man un apkārtējiem.

Ezotērika, maģija, astroloģija vienmēr vilināja, tāpēc sāku izzināt gan vēdiskās astroloģijas praksi, gan mācoties pēc Pēterburgas astroloģiskās akadēmijas sistēmas, gan pēc Maiju kalendāra. Izpētot katru pieeju, saprotot kā planētas un enerģijas mijiedarbojas ar mums, radīju savu unikālu produktu, kas atvieglo cilvēkiem dzīvi un ļauj dzīvot savu vēlamo. Radās produkts #astromaratons, kas vieglā un saprotamā veidā palīdz cilvēkiem atgūt savu enerģiju, jaudu, sasniegt mērķus, iegūt rezultātus īsā laika posmā, noņemot liekos šķēršļus ceļā. Tas ir tā pat kā nokomplektēta raķete ar piepildītu degvielu uzšaujas gaisā pārvarot visas pretestības, neskatoties ne uz ko mērķis tiek sasniegts, galvenais, lai viss tehniski pareizi tiek izpildīts.

Joprojām turpinu apgūt dažādas ezotēriskās prakses un pilveidojos.  Katra diena ir brīnums, izaicinājums un gandarījums.

Mājas lapa: Brinumu-magija.mozello.lv

Festivāla laikā esmu atvērta  sarunām.

Katrā no mums ir gan mežonīgā amazone, gan sieviete-dieviete, kura atbilstoši situācijai var tikt aktivizēta. Jo labāk sevi iepazīstam, jo vieglāk pārslēgt, vadīt un pieņemt sev piemērotākos lēmumus. Kā atpazīt tavu snaudošo amazoni, kura spēj iekārdināt savu sapņu vīrieti ar skatienu vien? Kā to atmodināt, kādas darbības konkrēti jāveic, kā jārunā, lai vīrietis tevī redzētu visiekārojamāko amazoni? Mātes, mistiskās sievietes-dievietes, mēness pavēlnieces un viedās Sievietes atmodināšana. Kā šo enerģiju atbrīvot, ļaut tai izpausties, atbrīvoties no liekiem enerģijas ņēmējiem? Kura ir guvusi virsroku tavā dzīvē? Seksīgā Amazone vai Viedā Mēness Dieviete? Kuru gribi aktivizēt? Konkrēti ieteikumi, lai atmodinātu katru no tām! Katrā vīrietī ir iekšējais Mačo, kurš vēlas iekarot visu pasauli un iegūt visas iespējamās trofejas. Tai pat laikā ir jābūt vietai, kur šis varonis var atpūsties, atjaunoties, uzņemt spēkus jaunām cīņām. Vīriešiem par iekšējo Mačo un pēc kādiem kritērijiem izvēlas savas sievietes? Kuras sievietes uzbudina un iekvēlina un kuras gribas apprecēt? Kā aktivizēt savu iekšējo Mačo, kā atšķirt un izvēlēties atbilstošo sievieti, lai būtu galvu reibinošs sekss? Kā izvēlēties labu sievu? Un vai šīs abas sievietes var apvienot un atrast vienā? Tikai pasākuma laikā īpaša konsultācijas cena 20€

Anna Mellupe

dziednieciskā masiere, SPĪGANAS pastāvīgās rubrikas Veselības rituāli autore, rakstījusi Dzīvesziņas Gadagrāmatām un Orākuls.lv

 09.augusts pl12:00 Spīganas runātavā

Šūnu afirmācijas veselības nolūkos

Andris Kraņevskis

vēdiskais astrologs, vāstu šastras speciālists, SPĪGANAS pastāvīgās rubrikas Skatpunkti autors

 08.augusts pl.17:00 Spīganas runātava

Galvenie Vastu principi, kurus var izmantot ikdienā, iekārtojot savu dzīves un darba telpu

Alīna Voronova

Emociju vadības trenere, grāmatas Naudas enerģija autore, SPĪGANAS veidotāja, rakstījusi Dzīvesziņas gadagrāmatai, Orākuls.lv

 8.augutsā pl.12:00 Spīganas runātavā

Sieviete + Vīrietis + Nauda = kā atrast līdzsvaru?

Aija Trofimova

Ekstrasense, rituālās magijas praktiķe, SPĪGANAS pastāvīgā autore

  09.augutsā pl13:00 Spīganas runātavā

Egregori: pie kura vērsties ar kādu lūgumu?

Aija Austruma

SPĪGANAS redaktore, sertificēta astroloģe, rituālu praktiķe, Rituālu grāmatas autore, Dzīvesziņas Gadagrāmatu sastādītāja

 09.augustā pl.15:00 Spīganas runātavā

Rituāla pamatelementi. Ābecīte “jaunām slotām”

Aigars Vītols

 Numerologs, tarologs

 9.augustā pl.09.00 Spīganas runātavā

Dzimšanas datumā paslēptie talanti

Inga Nemše

Aromterapeite, zāļu sieva, Dzīvesziņas Gadagrāmatu pastāvīgā autore

 8.augusts 15:00 Spīganas runātavā

Čakru darbības harmonizēšana ar ēterisko eļļu palīdzību

Jana Reķe

Astropsiholoģe, SPĪGANAS Astrofona un maiju kalendāra prognožu autore

Palīdzu atgriezties pašiem pie sevis. Vairāk: www.DveselesSpeks.lv vai pa tālr.: 26 414 699.

Jautā man: Kā sevi sabalansēt un harmonizēt? Kādi ir galvenie dzīves uzdevumi un dvēseles mācības? Rekomendācijas laikam un periodam un daudz ko citu.

Strādāju ar datiem – pilns dzimšanas datums un vēlams arī dzimšanas laiks un vieta.

Festivāla laikā konsultācija par ziedojumu.

09.augutsā pl.11:00 Spīganas runātavā

Pieci personības tipi attiecībās: kurš esi tu un ko ar to darīt?

Ligita Janēvica-Rozenberga

Dziedniece, masiere, zāļu sieva, SPĪGANAS konsultante

 08.augusts 13.00 Spīganas runātavā

Pašdziedināšanās pēc Agulova metodikas (viscerālā terapija)

Līga Zemniece

Zāļu sieva, augu ceremoniju vadītāja, cilšu diētu pētniece, jūnija SPĪGANAS Personība

 09.augustā pl.14.00 Spīganas runātavā

Par materiālā ķermeņa dievišķuma izziņu un pieņemšanu caur dažādām praksēm

Ирина Намлинска

арт-коуч, литоэзотерик, специалист нейрографики, мастер МАК, магистр психологии. Помогаю научиться ладить с собой и окружающими

 На фестивале Laika Rata pietura Evertos представит мастер-класс «Врата Льва – вхождение в новый планетарный год».

Врата Льва – так называется кульминация ежегодного периода схождения Солнца со звездой Сириус. Сириус считается нашим Духовным Солнцем. Каждый год в конце июля – начале августа Сириус сближается с нашим Солнцем, передавая на Землю новые энергии, помогая человечеству эволюционировать в новое качество. 8 августа – день кульминации перехода.

При помощи нейрографики, метафорических ассоциативных карт (МАК) и глубокой медитации мы осознанно очищаем свое Тело и Душу от отжившего и принимаем новые энергии.

Для участия в мастер-классе вам понадобятся: листы бумаги А4, блокнот и ручка для записей, цветные карандаши, маркеры. Длительность – 1,5-2 часа.

До встречи 08.08.2020 в Беседочке в 12.00.

Также 08.08.2020 приглашаю на индивидуальные мини-сессии с метафорическими ассоциативными картами (МАК).

Темы – партнерские/семейные отношения, достижение целей, ближайший путь развития, проработка страхов. Стоимость – донейшн.

Daiga Šķiņķe

Dziedniece, dzintara terapija, produktu sērijas Livonijas dzintars autore un konsultante, kristālu bioenerģētikas vēstījumu nolasīšana, diagnostika. 

Kaspars Šķiņķis

Pašu gatavots Jogurta rullīšu saldējums ar dabīgām augļu piedevām vai dzintaru.

Jānis Kaļāns

Ārsts, terapeits, express veselības testēšana

 1.Rīgas Medicīnas institūta ārsta diploms terapijā,kurš Latvijā pielīdzināts

 maģistra grādam un 5-tajam profesionālajam līmenim.Terapeits.

2.Sporta medicīna-5g sporta ārsts.

3.Austrumu medicina-ajūrvēda.,Vacijā iegūts veselīga dzīvesveida specialista-konsultanta diploms.

4.Masāža;klasiskā,sporta,Tibetas,viscerālā.

5.Starptautiskās tradicionālās un netradicionālās medicīnas asociācijas biedrs .

6.Pedagogs.

7.Expres veselības testēšana. 

Lekcijas tēma:”Svarīgākie faktori kas ietekmē veselību un Mates Dabas ārsti, kuri pal’dzi to uzturēt” 

Biruta Leitāne

Maģistra grāds numeroloģijā (Krievija), specializācija karmiskā un prognozējošā numeroloģija

08.08 pl13:30 līdz 14:15 Numerologu runātavā 

Komforta zona

Vai zini to vidi, kur visspilgtāk var attīsties Tavi talanti, kur Tu vari justies lieliski, harmoniski un būt piepildīts ar pozitīvām emocijām? Tā ir Tava komforta zona. Dzīvē reizēm ir arī pretēji – esot diskomforta zonā, cilvēks var būt depresīvs un neredzēt dzīvei jēgu.

Šajā lekcijā uzzināsiet, kā pēc dzimšanas datiem var aprēķināt savu komforta/diskomforta zonu. To noskaidrojot, varēsiet dzīvei piedot svaigas krāsas un garšu

Inguna Balgalve

Latvijas Numerologu biedrības dibinātāja.
Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”) un astroloģe, sertificēta japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmas Jyn Shin Jyutsu praktiķe, lektore.
 

08.08 15:30 līdz 17:15 Numerologu Runātava

Psiholoģiskie zemūdens akmeņi Pitagora matricā

Iemācīsimies, kā pareizi aprēķināt un sastādīt Pitagora matricu. Tad kopā skatīsimies, kā identificēt savas vājās vietas raksturā un kādi ir ieteikumi tā stiprināšanai, lai tas nekļūtu par ciešanu cēloni dzīves laikā.

Līga Elizabete Balode

Sertificēta numeroloģe (2. līmeņa sertifikāts “Sertificēts numerologs”), taroloģe.

 Konsultējot klientus, izmanto arī socionikas un rūnu zinības, pielieto svārsta tehnikas un astroloģijas zināšanas

sievietespasaule.lv eksperte, pasaules.com autore.

Velga Ekure

Sertificēta numeroloģe  (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”). Deviņus gadus praktizē klasisko numeroloģiju.

Interesējas un saskata saskarsmi ar psiholoģiju, astroloģiju, arī cita veida numeroloģijām un zināšanu avotiem

INA DZIĻUMA

Šamanisko aksesuāru meistars, masiere.

 * Pašgatavotu Šamanisko rotu un rituālo aksesuāru tirdzniecība – spalvu vēdekļi, RAPE pīpes, bungu vālītes u.c.

Ar daļu no piedāvājuma var iepazīties internetveikalā: https://www.etsy.com/shop/InkaKain

* Iepazīšanās ar vibroakustisko relaksējošo skaņas masāžu ar MONOHORDU pret ziedojumiem papīra naudā.

Monohords ir akustiskais stīgu instruments, kura skaņas vibrācija rada īpašu atmosfēru, dziļi un maigi ievibrē visu klausītāja ķermeni, ļaujot atslābināties un noskaņoties savai iekšējai pasaulei.

* SAPŅU ĶĒRĀJU meistarklase pret ziedojumiem papīra naudā.

Pēc senas Ziemeļamerikas indiāņu leģendas sapņu ķērājs, ko citos vārdos dēvē arī par Sapņu šķirotāju, ir rāmītis, kuru parasti piekar virs gultas galvgaļa. Leģenda vēsta, ka spņu ķērājs ļauj redzēt tikai labus sapņus, kas ieķeras aplī ievītajā tīklā, bet sliktie tiek aizvadīti prom un nekad neatgriežas cilvēka dzīvē. Šo leģendu nodēvēja indiāņu šamaņa Lakotas vārdā.

Ezervanna

maza un radoša, ziepju un dažādu citu ķermeņa kopšanas labumu darbnīca no Bikstiem.

 Mīlam to ko darām un radām. Katram darbam dodam īpašus nosaukumus, kuros savijas atmiņas, sajūtas, līdzības, tagadne un pagātne, tveramais un netveramais. Tas viss kopā veido darba dvēseli un miesu.

Bet, ja par saimniecisko un taustāmo, tad cenšamies būt dabai draudzīgi, tāpēc lielākā daļa mūsu darbu ir bez iepakojuma. Pašu audzētos un saimniecības pļavas ievāktos ārstniecības augus iestrādājam ziepēs un skrubjos, gatavojam no tiem izvilkumus augu eļļās, kurus iekļaujam lūpu balzamos un krēmos. Īpaši lepojamies ar savām ziepēm, jo tās vāram paši, tā kā to darīja agrāk, no sārma un taukvielām.

Vienmēr priecājamies par viesiem, kas vēlas ielūkoties “Ezervanna” mazajā darbnīcā, paklausīties stāstā par ziepju vārīšanu, iemēģināt roku un radošumu skrubju gatavošanā, vai “pamīcīties” ar ziepju veidojamo masu un pagatavotu savu ziepju gabalu.  

Māra Brante

godu un rituālu vadītāja, senā tērpa darbnīcas, dainu dziedājumi, garīgo transformāciju procesu vadīšana 

09.augustā pl.11.00 Runātavā “Klēts priekša”  lekcija”Jumja laiks baltu saules kalendārā”

Vineta Riekstiņa

Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”) nodarbībās un konsultācijās izmanto arī zināšanas astroloģijā, taro, svārsta tehnikās, japāņu holistiskās dziedināšanas sistēmā Jyn Shin Jyutsu, praktizē “Creator’s Practices” (“Radītāja prakses”)

08.08 pl.14:30 līdz 15:15

Numerologu runātavā Personības cipars un saderība

Mums ikvienam piemīt savs uzvedības, rīcības modelis, un katram ir sava motivācija, kādēļ rīkojamies tieši tā. Mēs katrs esam unikāls, bet tomēr pakļaujamies likumsakarībām, ko apraksta skaitļi. Mēs taču jūtamies kā personības! Kā tādām divām personībām savstarpēji labāk saprasties, par to šajā lekcijā.

Aija Stabiņa

Latvijas Numerologu biedrības dibinātāja. Sertificēta numeroloģe (3. līmeņa sertifikāts “Profesionāls – sertificēts numerologs”). 

08.augustā  no 11:00 līdz 17:00

Arkaniāde

Sevis izzināšanas spēle. Šajā spēlē profesionālu meistaru vadībā var iziet cauri savas dzīves svarīgākajām temām, apskatot tās dažādos aspektus – iedomātas problēmas, reālas problēmas, lomu ģimenē, jomu, kurā var vislabāk nopelnīt utt. Spēlei nav vecuma ierobežojuma.

Spēle ilgst aptuveni 3 līdz 5 minūtes.

Yoga Myrga Lāsma un Rodrigo

Lāsma ir jogas pasniedzēja, Taizemes masāžas terapeite un muzikāli poētiska dvēsele. Rodrigo ir Taizemes masāžas terapeits, mūziķis, mākslinieks un dvēselē nomads.Kopā mēs spējam radīt maģisku un siltu gaisotni, kurā ik katram sajusties droši un īpaši, un ienirt dziļākos savas apziņas slāņos. Mēs piedāvājam terapeitisko Taizemes masāžu un iespēju to apgūt kopā ar mums, jogas nodarbības dzīvās mūzikas pavadījumā, Tai Chi un Reusi Dat Ton (Taizemes cīņas mākslu un pašmasāžu) brīvā dabā. 

Festivālā piedāvāsim : 

Elpošana un dinamiska Flow joga brīvā dabā 

Meditācija un relaksējošu Yin joga dzīvās mūzikas pavadījumā brīvā dabā 

Tai Chi un Reusi Dat Ton (Taizemes cīņas māksla un pašmasāža)

Hilariona

Taro kārtis

 Sniedzu konsultācijas kā klātienē, tā neklātienē. Pasniedzu arī klātienes un neklātienes taro kursus iesācējiem, kā arī meistarklases tiem, kas pamatnozīmes jau apguvuši un vēlas padziļinātāku praktisko pieeju zināšanām. Plānotāja “Raganiņas dienasgrāmata 2020” autore un izdevēja.

Festivālā interesentiem piedāvāšu individuālās taro sarunas par dažādām tēmām:

* attiecību jautājumi

* darba jautājumi

* izvēles

* gada prognozes

* u.c.  

Ar mani iepazīties pirms festivāla varat apmeklējot Hilarionas namu www.hilariona.lv

Esmu arī Facebook: Hilariona.Taro

Laipni lūgti ciemos!

Lavandas pirtnieki
Laila Plātere un Anrijs Tamisārs

Pirts Meistari

 Vībotne, dzintars un medus

Smarža, pieskāriens

Tikšanās.

Dievs nav jāmeklē ārpusē. Dievs jau ir Tevī. Vajag tikai apstāties un sajust.

Īpašs četrrocīgs pirts lutinājums ar lavandas pieskārienu

Sestdien, 8.augustā no plkst. 15:00 Evertu Lielajā pirtī

Dace Vilka

Ceļojumi uz dvēseļu pasauli un iepriekšējām dzīvēm

 Vedu klientus ceļojumos uz iepriekšējām dzīvēm un vietu, kur dvēseles mīt starp dzīvēm – dvēseļu pasauli. Daru to tādēļ, ka tas ir bezgala aizraujoši un gūtā pieredze reāli maina dzīves. Ceļojumi ļauj atrast un iepazīt sevi, paplašināt redzesloku, padarīt gaišāku savu iekšējo liesmu un atrisināt dzīves samezglojumus. Būt skaistam, laimīgam, pārliecinātam par sevi un harmonijā ar sevi – tas ir tas, ko sniedz dvēseles ceļojumi un ko piedāvāju arī saviem klientiem. Ceļojumi notiek viegli meditatīvā stāvoklī un var būt dažādu mērķu vadīti. Vieni šādos ceļojumos dodas ziņkāres vadīti, citi vēlas atrisināt kādas konkrētas situācijas – attiecību jautājumus, finanšu grūtības, veselības problēmas. Meklējam apslēptās radošās spējas un talantus vai satiekam aizgājušo tuvinieku dvēseles. Iespēju ir ļoti daudz. Pāris gadu laikā esmu novadījusi ap 100 ceļojumiem un atcerējusies tuvu pie 40 no 475 savām iepriekšējām dzīvēm. Savu algotā darba mūžu esmu pavadījusi mārketingā un esmu izbaudījusi katru savu darba dienu. Man ļoti patīk ceļot, dejot un smieties un esmu laimīga, ja izdodas aizraut arī savus līdzcilvēkus. Baudas kalngals ir basām kājām iebrist pļavā vai jūrā un sajust vēju matos. Dzīvoju dzīvi, kas mani pašu iedvesmo un rada prieku, un esmu laimīga tajā dalīties arī ar Jums! Šoreiz aicinu doties ceļojumā un noskaidrot, Vai es varu būt bagāts un laimīgs? Vai esi kādreiz aizdomājies, kā būtu, ja nebūtu jāskaita santīmi, bet varētu bezrūpīgi baudīt dzīvi? Vai varbūt uzskati, ka nauda laimi nenes? Un tomēr, kāda ir sajūta – zināt, ka vari atļauties jebko, un vienlaikus būt arī laimīgam? Pastāv uzskats, ka dvēsele dzīvo vairākas dzīves un to laikā cenšas apgūt iespējami daudzveidīgākas zināšanas. Visas šīs zināšanas un spējas tiek saglabātas dvēseles atmiņas failos. Ja esi iemācījies slidot vai braukt ar velosipēdu, to grūti aizmirst – tieši tāpat ir ar pārējo pieredzi. Ja reiz esi iemācījies pelnīt naudu un būt bagāts, šī prasme Tevī paliek. Aicinu Tevi doties aizraujošā ceļojumā un atcerēties, kā tas ir – būt bagātam un laimīgam! Ļauj dvēselei atcerēties šo pieredzi un gūt impulsu, kas ļaus vieglāk sasniegt kāroto arī šajā dzīvē.

Ilmārs Jargans  “Amberbee”


Biškopis un dziedinošo augu zinātājs

 Festivālā piedāvāšu nobaudīt jauno medu, ko sarūpējušas 70 bišu saimes mežos un pļavās, pašu

fermentētu ugunspuķes tēju un vībotnes uzlējumu, pastāstīšu par savu pieredzi bišu produktu un

dzēlienu izmantošanā veselības uzlabošanā, par mums apkārt esošajām brīnumzālītēm.

Mana lekcija sauksies “Bite: iepazīt un sadraudzēties”, bet tā drīzāk būs saruna, kurā pastāstīšu par

to, kā klājas bitēm Latvijā, vai tiešām bites izzūd, kā bitēm pietrūkst un kā ikviens var viņām palīdzēt.

Par to, ka bites ienāk pilsētā – tā ir mūsdienu tendence visā pasaulē un vai pilsētās ievāktais medus ir

gana labs. Par vēl vienu “modes kliedzienu” – bišu turēšanu bluķos. Par stropa gaisa elpošanu un to,

kāpēc biškopji praktiski neslimo ar astmu un līdzīgām elpceļu kaitēm. Par to, kāpēc ir vērts lietot bišu

maizi un kādos daudzumos. Un jebkuriem citiem jautājumiem, uz kuriem vēlēsieties dzirdēt atbildes.

Sekojiet un dalieties: