Dalībniekiem

„Laika rata pietura Evertos 2018”
10.-12. augusts

Aicinām pieteikt savu dalību brīvdabas festivālam ”Laika Rata pietura Evertos 2018”, kam senā lauku sēta un pļavas vērs savus vārtus jau 4. gadu pēc kārtas.
Tēma: Harmonija.
Uzstādījums: Atgriezties sava Visuma centrā – sirdī un aizdegt iekšējo dzīvības uguni.
Atslēgas vārdi: Skaitlis 4, planēta – Venēra, visu stihiju savienošanās, sirds centrs, mīlestība, sapratne, pieņemšana, attiecības no sirds uz sirdi, sieviete, labklājība, stabilitāte.

Ja Tavā dzīves ceļā ir pieredze, pārbaudītas zināšanas ar ko vari dalīties, vai tas būtu lekcijas veidā, meistarklase, privātas konsultācijas, nodarbība, rituāls, kustība, deja vai lidojums, kā arī tu tirgojies ar tematikai atbilstošām precēm, esi laipni aicināts piedalīties šī gada labu ļaužu sanākšanas kopējās atmosfēras veidošanā!
Pieteikšanās līdz 09.08. Bet, jo ātrāk pieteiksi savu dalību, jo vieglāk un mierīgāk festivāla apmeklētāji varēs iepazīties ar Tevi un tēmu, ko piedāvāsi festivālā. Piecās vietās vienlaicīgi notiks izdarības, lai apmeklētāji neapjuktu un laicīgi pamanītu tavu uzstāšanos, ir ļoti ieteicams, jau laicīgi izvēlēties laiku, vietu un tēmu.
Organizatoriskie sīkumi:
*Lai pieteiktu dalību festivālā, nosūti pieteikumu brīvā formā uz e-pastu: vieglugaru@gmail.com, pēc apstiprinājuma saņemšanas, iesniedz vizītkarti par sevi un piedāvāto tēmu, kas tiks iekļauta dalībnieku sarakstā – mājas lapā u.c informācijas vietnēs. Lūgums informāciju iesniegt tādā formātā, kā vēlies to redzēt informatīvajos materiālos, tā netiks rediģēta, pārveidota vai uzlabota no mūsu puses, kā sacīt jāsaka: copy –paste. Tad arī vienosimies par uzstāšanās laiku un vietu.
*Dalība festivālā lektoriem, meistarklašu vadītājiem – bez maksas. Ja piedāvāsi privātas konsultācijas, maksas nodarbības vai tirgosies, dalība par ziedojumu naudā vai graudā, kā uzskati par labu esam.
* Tā kā dalība ir bezmaksas, lekcijas un nodarbības priekš apmeklētājiem ir bez maksas. Privātām konsultācijām, meistarklasēm, seansiem, individuāliem rituāliem ieteicams izmantot ziedojuma formu, vai skaidri definētu, apmeklētājiem uzreiz pamanāmu, individuāli noteiktu samaksu, par ko tiek informēti arī organizatori.
* Privātām konsultācijām vai andelei ir ieteicams pašiem savas teltis, galdi un krēsli. Ja nav, iepriekš vienojoties, varam nodrošināt arī ar nojumēm, galdiem, krēsliem u.c nepieciešamo (bez papildus samaksas). Obligāti informējiet par elektrības nepieciešamību.
*Ja uzstāšanās laikā nepieciešama tāfele, elektrība, projektors, papildus galdi vai citas atribūtikas, lūdzam informēt savlaicīgi.
*Organizatori nodrošina tirgotājus ar tirdzniecības vietu, savukārt tirgotājs pilnībā atbild par savu preci un saistībām ar valsts iestādēm.
*Pa nakti festivāla teritorija tiks apsargāta, tomēr sargi sevi un savu mantu, tad arī Dievs tevi sargās!

Sekojiet un dalieties:

2 komentēja “Dalībniekiem

  1. Paldies par iepriekšējā gada
    piedališanos Kristīne un Ivar! Izbaudījusi labo auru,laiku,mīlestību! Jaunas satikšanās un iedvesmas. Jā pieņemsiet mani arī šogad jaukajā vietā zem ābeles?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *