„Izlīdzināt attiecības ar savas dzimtas spēku” un tā nostiprināšana pirtī

21.oktobrī pl.10.00-18.00

Dabā ir veļu laiks, mirklis Laika Rata ritenī, kad ir svētīgi apcerēt un veltīt uzmanību senčiem, dzimtām un savai apslēpto bagātību lādei- dzimtas spēkam.
Dzimta ir gandrīz tikpat mūžīga kā Piena Ceļš debesīs, tikpat reāla un nereāla reizē kā puķe pļavā vai vārpa tīrumā. Savas attiecības ar dzimtu reti kurš var saukt par ideālām, un dzimtas rūpīgi glabātos noslēpumus tā arī varam nekad neuzzināt, un varbūt labi, ka tā.
Mēs, kas esam šajā pasaulē, ar neredzamām saitēm esam saistīti ar daudziem cilvēkiem pirms mums un ap mums, ar savu dzimtu. Katra dzimta ir ar savu Dzimtas Spēku, un mūsu ziņā ir pieņemt vai nepieņemt Dzimtas spēku visā tā varenībā.
Nodarbības laikā caur praktisku darbošanos izjūtās pietuvosimies savas Dzimtas Spēkam un izjusto izlīdzināsim un nostiprināsim pirtī.

Dienas plānā:
• Satikšanās ar Dzimtas Spēku caur meditāciju un sistēmiskajiem procesiem.
• Neirografikas algoritma “Dzimtas neirokoks” zīmēšana, caur to apzinot savas dzimtas resursus, lai liktu tos lietā nākotnes veidošanā.
• Iegūtā spēka nostiprināšana pirtī.
Pusdienu pārtraukumā bukstiņu biezputra.
Nodarbību vadīs Indra Markova, supervizore un sertificēta datu aizsardzības speciāliste (www.audemio.lv), un Kristīne Vallere, pirtniece, astroloģe un neirografikas instruktore (www.everti.lv).
Nodarbība notiek : Zemgales Sensētā “Everti” Bārbeles pagasta Vecumnieku novadā,
Ņemiet līdzi kādu našķi pie tējas, siltās zeķes vai maiņas apavus un pirtslietas.
Dalības maksa 50 eiro.
Pieteikšanās uz e-pastu audemio.info@gmail com vai vieglugaru@gmail.com vai sūtot sms uz tālruni 29403038 (Indra) vai 26556452 (Kristīne).

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *