Jūlijas Šeļepinas seminārs “Dieviete-sargātāja” 09.-10.novembris

„Dieviete- Sargātāja” – («Берегиня»). Semināru vadīs ne tikai Krievijā, bet arī citur pasaulē labi pazīstama praktizējoša vecmāte, dūla, etnogrāfe, senslāvu tradīciju pārzinātāja Jūlija Šeļepina.
Seminārs ir praktisks kurss sievietēm, kuras vēlas apgūt vērtīgas senslāvu dzemdību noslēgšanas metodes, kā sievietei atjaunoties pēc dzemdībām – fiziski, psihiski, emocionāli, atjaunot enerģiju, palīdzēt organismam atgūt tonusu, ķermenim kļūt stingram un slaidam.
Vadītāja:
Praktizējoša vecmāte Jūlija Šeļepina. Galvenie darbības virzieni: sagatavošana dzemdībām, klātbūtne dzemdībās, pēcdzemdību rehabilitācija. Galvenie paņēmieni: masāža un fizioterapeitiskas procedūras, tai skaitā ar slingiem, elpošana, kustības, tautas dziedniecības prakses. Sagatavošanas dabīgām dzemdībām un pēcdzemdību atbalsta centra “Delfīnija” (Jaroslavļā) vadošā speciāliste. Centrā astoņu gadu laikā dzemdībām ir sagatavoti ap tūkstoti pāru. Piecu bērnu mamma, vecmamma.
Programma:

 1. diena:
  Seminārs – teorētiskā ievaddaļa par sagatavošanos dzemdībām, dzemdību norisi, atjaunošanos pēc dzemdībām.
  Pirts – pēcdzemdību atjaunošanās pirts rituāls mātei ar bērnu un vecmātei: masāža ar slotiņām un zālītēm, ārstniecības augu baļļa; pirtīžu rituāls jaundzimušajam – saru dzīšana, peldināšana zāļu novārījuma vannā; “eļļainā piedzimšana” – ja bērniņam ir bijusi grūta dzimšana, tiek pielietota īpaša tehnika ar eļļu un roku kustībām, ļaujot viņam it kā piedzimt vēlreiz.
 2. diena:
  Seminārs – pēcdzemdību holistiskā masāža mammai un mazulim. Ārstniecības augi un uzturs pēc dzemdībām. Kas kopīgs meksikāņu rebozo jeb vadmalas lakatam un slāvu autiņam? Senslāvu vecmāšu tradīcijas. “7 atslēgu” tehnika – dzemdību noslēgšanas procedūru komplekss. Masāžas tehnikas grūtniecēm: muguras masāža un masāža “Bezgalība” jeb erotiskā masāža.
  Dalības maksa: 200 eiro. Vietas rezervācijai nepieciešams veikt 50% priekšapmaksu.
  Semināru aicinām apmeklēt dzemdējušas sievietes, ja ir vēlme – var ar bērniem. Bet ņemiet vērā, ka atsevišķos brīžos bērniem atrašanās telpā būs liegta.
  Ja jums rodas jautājumi par semināra organizāciju, norisi, apmaksu vai citi, saistīti ar dalību apmācībā, rakstiet Aļonai Ovčiņņikovai (alj.ovchinnikova@yandex.com), Alikai Sorokinai (alikusha@inbox.lv) vai Kristīnei Vallerei (vieglugaru@gmail.com).
Sekojiet un dalieties: