Tēma: Es esmu bagāts, man pieder viss!

Uzstādījums: Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā !

Atslēgas vārdi: Skaitlis 6, planēta – Jupīters, stihija-uguns,krāsa- zelta, personība, bagātība, jauns sākums, vēlmju piepildījums,apzināts ceļš nākotnē.

Festivāla mērķis: Divu dienu sanākšana ļaudīm, kam interesē, kas notiek apkārt un sevī. Katrs mēs esam unikāli un neatkārtojami savā Dvēseles ceļā un Dievs ir radījis iespēju nebūt vientuļiem savās gaitās, ļaujot baudīt savu esību mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem un ne tikai. Mēs – cilvēki viens otra dzīvē esam gan skolotāji, gan draugi, mīļākie un ienaidnieki, priekšnieki un nolemtie, mātes- meitas, bet tās ir tikai lomas, ko spēlējam viens otra dzīvē. Saglabāt savu vienreizīgumu pasaules kārtībā, bet dalīties savos atklājumos, piedzīvojumos, zināšanās un pieredzēs, lai savā tālākā ceļā paņemtu mazu kripatiņu kopā būšanas vibrācijas. Festivāla laikā vienlaicīgi vairākās runātavās norisināsies sarunas, meditācijas, lekcijas, praktiskās nodarbības, joga, skaņu peldes, uguns rituāli, naksnīgs kino zem klajas debess un rītausmas sagaidīšanas mistērija, pirts un vēl daudz neapjaustu norišu.

Ja vēlies piedalīties festivālā kā pasniedzējs, vadīt kādu nodarbību, sarunu vai kā savādāk ir kāda pieredze ar ko, labprāt, padalītos, kas atbilst festivāla ievirzei, mēs būsim ļoti priecīgi par Tavu dalību notikuma radīšanā. Lūdzu raksti uz e-pastu: vieglugaru@gmail.com

Norises vieta: „Evertu” sēta un pļava.

Nakšņošana: līdzpaņemtajās teltīs, 2 kempinga mājiņas. Tuvumā esošie viesu nami: Ausekļa dzirnavas.

Festivāla laikā darbosies brīvdabas ēdnīcas.

Apmeklētājiem iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

ĪPAŠS aicinājumus!!! Braucot uz festivālu, atved līdzi akmeni 15-30 cm diametrā un atstāj pie vārtiem. Nākošajā gadā celsim ziemeļu polāro labirintu ”Laika Rata pietura”