Senā lauku sēta un pļavas vērs savus vārtus jau 5. gadu pēc kārtas.

Tēma: Svinēt šodienu!

Uzstādījums: Es esmu tā dzirkstele no lielā Visuma ugunskura, kas mirdz tikai sev raksturīgā mirdzumā!

Atslēgas vārdi:   Skaitlis 5, planēta –  Marss, stihija-uguns, vīrietis, prāts, kodols, skaidra virzība nākotnē, produktīva iekšējās enerģijas izmantošana, būt zemes dzīvē bez agresīvas cīņas, ar pārliecību par saviem talantiem un spēku!

 Ja Tavā dzīves ceļā ir pieredze, pārbaudītas zināšanas ar ko vari dalīties, vai tas būtu lekcijas veidā, meistarklase, privātas konsultācijas, nodarbība, rituāls, kustība, deja vai lidojums, kā arī tu tirgojies ar tematikai atbilstošām precēm, esi laipni aicināts piedalīties šī gada labu ļaužu sanākšanas kopējās atmosfēras veidošanā!

 Pieteikšanās līdz 09.08. Atceries, jo ātrāk pieteiksi savu dalību, jo vieglāk un mierīgāk festivāla apmeklētāji varēs iepazīties ar Tevi un tēmu, ko piedāvāsi festivālā. Piecās vietās vienlaicīgi notiks izdarības, lai apmeklētāji neapjuktu un laicīgi pamanītu tavu uzstāšanos ir ļoti ieteicams, jau laicīgi izvēlēties, laiku, vietu un tēmu.

Organizatoriskie sīkumi:

*Lai pieteiktu dalību festivālā, aizpildi pieteikuma formu šeit:
PIETEIKUMA FORMA , pēc apstiprinājuma saņemšanas, iesniedz vizītkarti par sevi un piedāvāto tēmu, kas tiks iekļauta dalībnieku sarakstā – mājas lapā u.c informācijas vietnēs. Lūgums informāciju iesniegt tādā formātā, kā vēlies to redzēt informatīvajos materiālos, tā netiks rediģēta, pārveidota vai uzlabot no mūsu puses, kā sacīt jāsaka: copy –paste.  Tad  arī vienosimies par uzstāšanās laiku un vietu.

*Dalība festivālā lektoriem, meistarklašu vadītājiem – bez maksas. Ja piedāvāsi privātas konsultācijas, maksas nodarbības vai tirgosies, dalība par ziedojumu naudā vai graudā, kā uzskati par labu esam.

* Tā kā dalība ir bezmaksas, lekcijas un nodarbības priekš apmeklētājiem ir bez maksas.  Privātām konsultācijām, meistarklasēm, seansiem, individuāliem rituāliem ieteicams izmantot ziedojuma formu, vai skaidri definētu, apmeklētājiem uzreiz pamanāmu, individuāli noteiktu samaksu , par ko tiek informēti arī organizatori.

* Privātām konsultācijām vai andelei ir ieteicams pašiem savas teltis, galdi un krēsli. Ja nav, iepriekš vienojoties, varam nodrošināt arī  ar nojumēm, galdiem, krēsliem u.c  nepieciešamo (bez papildus samaksas) Obligāti informējiet par elektrības nepieciešamību.

*ja uzstāšanās laikā nepieciešama tāfele, elektrība, projektors, papildus galdi  vai citas atribūtikas, lūdzam informēt savlaicīgi.

*Organizatori nodrošina tirgotājus ar tirdzniecības vietu, savukārt tirgotājs pilnībā atbild par savu preci un saistībām ar valsts likumiem.

*Pa nakti festivāla teritorija tiks apsargāta, tomēr sargi sevi un savu mantu, tad  arī Dievs tevi sargās!

avatar


Kristīne Vallere

festivāla organizātors, astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, estētiskais koučs.

10. augustā pl.12.00  “klēts priekšas skatuve” meistarklase “Neirografika -vieglākais veids satikt sevi”. Ieskats neirografikas pamatos. Uzzīmēt var visu! Nav nepieciešams ne mākslinieka talants, ne krāsu izjūta. Viss sākas ar punktu uz baltas lapas. 
Visi festivāla dalībnieki ir aicināti kopīgi radīt lielo neirografikas zīmējumu “Laika Rata Saule”, vēl joprojām lielāko Latvijā. Neirografikas zinātāju vadībā, ik katrs varēs iemēģināt roku  šajā unikālajā zīmēšanās metodē, ievelkot savu stariņu kopējā festivāla saulē.
11. augustā pl.16.00 ‘Klēts priekšas skatuve” skaņu performance “Zemes Saules zieds”

avatar


Aija Austruma

astroloģe, taro, rūnu un rituālu praktiķe

Dziļi sevī Tu ZINI pareizās atbildes, bet dažkārt der paklausīties arī, ko saka zvaigznes, taro vai rūnas. Ar visiem šiem instrumentiem centīšos Tev palīdzēt Evertos. Tēmas – attiecības, profesionālā izvēle, talanti, labākā laika izvēle dažādām aktivitātēm u.c. Lai mums vērpjas labāka saruna, noskaidro savu dzimšanas laiku!

avatar


Dzintarniece

skaņu terapeits

Cilvēks ir vesels, tad kad dvēsele, prāts un ķermenis ir harmonijā. Skaņa Tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm. Pateicoties Tibetas dziedošo trauku skaņu vibrācijām, esmu sapratusi kādā virzienā vēlos iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt izdzīvot dienu mīlestībā.

avatar


Požarskis

ritualizēts Lomi Lomi masāžas process, kurš pārseļ sevī.

Rūpes par savu ķermeni, prātu, sirdi un līdzsvaru, kas vieno, ir aktuālas jebkuram cilvēkam.

avatar


Daugmales KC “Teātra draugu kopa”

Daugmales KC “Teātra draugu kopa” savas gaitas sāka 2005. gadā. Laika gaitā mainījušies nosaukumi un režisori Iestudētas dažādu dramaturgu lugas, tai skaitā A. Brigaderes “Čaukstenes” un R. Blaumaņa “Zagļi”. Pēdējā laikā mūsdienu dramaturgu Hermaņa Paukša un citu mazāk zināmu autoru lugas.Katra izrāde ir sava veida pietura, priekš skatītājiem. Lai apstātos un paskatītos uz notikumiem un personāžiem no malas, atrodod līdzības no savas tuvākās vai tālākas apkaimes. Un pasmietos vai pārdomātu, kā ta mēs dzīvojamies.
       Evertos “Daugmales teātra draugu kopa” pieturēs ar režisora Guntara Liepiņa iestudēto jaunā dramaturga Andra Ūdra skeču “Gāganu kari”,kas sarakstīts uz latviešu tautas pasakas motīviem. Izrāde būs mazliet muzikāla.
    Uz tikšanos. 

avatar

Ina Dziļuma

masiere

“Laimas istabiņas’saimniece.
Esi harmonijā ar sevi jau šodien! Ja jūties nomākts, nesaprasts. Ja jūti fiziskas sāpes, bet nerodi tām risinājumu. Tad šis ir tieši Tev! Nāc uz “Laimes istabiņu”! Es Tevi mīļi aicinu! Kopīgi meklēsim risinājumu, izpratīsim sāpju un nomāktības cēloņus. Ar relaksējošu masāžu, ar dabas smaržu un Pasaules skaņām, ar akmeņu siltumu un zāļu tēju, Tu vari pats sevi dziedināt! Sajutīsim sevī iekšējo bērnu, atgriezīsimies pie Kodola – pie Sevis Paša! Dziedināsim sāpes – gan Dvēseles, gan fiziskas! Ja Tevi uzrunā, esi mīļi gaidīts izbaudīt muguras masāžu citādā gaisotnē!Naudiņa enerģijas apmaiņai 10,-eur  

avatar


Lita Brambate

Enerģijas elpošana atdzimšanai (Rebirthing Breathwork)

Enerģijas elpošana atdzimšanai ir ļoti spēcīga metode, kas māca elpot ne tikai gaisu, bet arī enerģiju, tādā veidā sevi dziedēt un atdzimt no jauna dzīvei saskaņā ar savu iekšējo būtību. Tas ir spēcīgs un īpašs veids, kā sevi dziedēt. Šīs specifiskās elpošanas laikā ir iespējams atbrīvot traumas no visdziļākajiem šūnu un zemapziņas līmeņiem. Iziet ārpus prāta stāvokļa un sadzirdēt savu augstāko ES, intuīciju, dvēseli. Atgriezties savā centrā un izbaudīt Visuma enerģijas spēku un vibrācijas. Šis elpošanas veids ķermenī ienes dziļu mieru un relaksāciju, līdz ar to viss liekais tiek izstumts virspusē, lai to atbrīvotu. Šo metodi apguvu Nīderlandē un Vācijā, sertifikātu ieguvu ASV pie tās autora Leonarda Orra. Esmu instruments, kas palīdz cilvēkiem atrast sevi, justies labāk un izveidot vēlamo dzīvi un ikdienu. Atbrīvojot problēmu vai nevēlamo situāciju cēloņus. Savas prakses laikā esmu piedzīvojusi apbrīnojamus stāstus, kā cilvēki no depresijas vai pašnāvības sliekšņa nokļūst līdz vēlamajam darbam, ienākumu līmenim, sastop savus dzīves partnerus, uzlabo esošās attiecības un veselību. Lita Brambate Tel. 28314482 Facebook: Elpojam www.elpojam.com

avatar


Evija

Regresijas terapija

meditatīvs ceļojums uz iepriekšējām dzīvēm speciālista pavadībā. Piekļūsti tuvāk zemapziņai, tuvāk sev un savai dvēselei – aizceļo uz savām iepriekšējām dzīvēm un Dvēseļu pasauli! Dodies ceļojumā: * lai gūtu atbildes par sevi pašu, par dzīves jēgu, saviem uzdevumiem u.c. * lai atrastu savu dzīves ceļu un virzienu; * lai noskaidrotu savus talantus; * lai saprastu nevēlamu dzīves situāciju iemeslus; * lai atrastu problēmu un sarežģījumu pirmsākumu; * lai harmonizētu personīgās attiecības; * lai uzzinātu, ko redz dvēsele savā nāves brīdī; * lai iepazītos ar saviem sargeņģeļiem; * lai izbaudītu Dvēseļu pasaules mīlestību, mieru un harmoniju. Un tas nebūt nav viss!  

avatar


Jānis Jēkabsons

Tavs masieris

Esmu fizioterapeits, ķermeņa kopšanas estētiķis, “Belojar” muguras vingrošanas instruktors. Jau sešus gadus (“Hotel Jūrmala Spa” un individuāli kā pašnodarbinātais) veicu estētiskās un veselībai profilaktiskas ķermeņa masāžas, kā arī apmācu stājas nostiprinošos un veselības veicinošus vingrinājumus. Mīlu savu darbu un strādāju ar 100% atdevi, jo Tas ir mans Aicinājums.
Kāpēc es piedalos? Demonstrēt savas Dvēseles aicinājuma apgūtās prasmes. Dot apmeklētājiem iepazīt un izbaudīt procedūru patīkamo procesu, gūt fantastisku efektu un pozītīvas emocijas, savukārt pašam saņemt atgriezenisko saikni, kas ir mans dzīves moto: “Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams”(Rainis)

avatar


Doctor VID(Victor Ivana dels Дюндик*)

DzintarVejsh*

ВРАЧ*остеокинезис и янтаро фито древо*терапия красот ЗДОрового ДОлголетиЯ* DzintarVejsh(soAVTORSKIE metodiki).
Sigulda 2013 Банный фестиваль…Su dzok BEAUTY Tallinn 2010…Sudzok Panaceja Jurmala 95*…Oсновы тибетской медицины Новосибирск 93* Точечный массаж Москва 92* ….Манус Владивосток*Амурский залив…1975г…Владивостокский мед институт 1974÷80.

avatar


Inga Britika

keramiķe

Piedāvāšu svēpētā māla izstrādājumus

avatar


Ināra Krūmiņa

dziedniece, Reiki skolotāja, Garīgās taisnošanas praktiķe

Mani apzinātie soļi dziedniecībā aizsākās 2002. gadā. Dzīvoju un darbojos ar pārliecību, ka ar Dievišķās gaismas palīdzību var veikt brīnumus sevī un citos.
•Reiki sistēma ir viens no vienkāršiem un iedarbīgiem veidiem, kā strādāt ar sevi un, vajadzības gadījumā, ar citiem cilvēkiem, dzīvām būtnēm, augiem.
•Zināšanas par Garīgo taisnošanu dod man iespēju palīdzēt līdzcilvēkiem atbrīvoties no garīgiem un fiziskiem traucējumiem. Mugura ir svarīgs dzīvības enerģijas ceļš. Kad tā top dziedināta, atjaunojas saikne ar gaismas, mīlestības un spēka Avotu.

avatar


Анна Гунькина

психолог-консультант

Я, психолог-консультант, занимаюсь консультативной деятельностью, провожу дополнительное профильное образование, консультации, тренинги, лекции, практические семинары, мастер-классы по освоению практических навыков.
Опыт работы более 10 лет.
Индивидуальное личностное консультирование
Семейное
Детское
Образование
Учебные заведения:
Институт практической психологии.
Институт менеджмента и психологии.
Балтийская международная академия.
Множество эзотерического семинарского образования и практических навыков.
ТЕМА ПРЕДЛАГАЕМОЙ БЕСЕДЫ: Кто Я?
I ЧАСТЬ ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ
Теория Кто Я? Предлагает небольшой информационный экскурс и пути соединения, анализа многих разнообразных представлений о себе. Она помогает свести воедино все, что мы знаем, и подсказывает, как открыть то, что нам еще неизвестно.
Дает возможность задуматься КТО Я? ОТКУДА? и КУДА? Почему такой и почему веду себя именно таким образом, почему проживаю жизнь так, а не иначе.
II ЧАСТЬ ПРАКТИЧЕСКАЯ
Работа с телом и его ограничивающими установками. Медитация.
III ЧАСТЬ
Обратная связь и ответы на вопросы.
Предложение по участию в фестивале
ЧАСТЬ ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ
ТЕМА ЛЕКЦИИ: Кто Я?
Теория Кто Я? предлагает пути соединения и анализа многих разнообразных представлений о себе. Она помогает свести воедино все, что мы знаем, и подсказывает, как открыть то, что нам еще неизвестно.
Помогает задуматься КТО Я? ОТКУДА? и КУДА? Почему такой и почему веду себя именно таким образом.
Вопрос «КТО Я?» относится к характеристикам человека и к тому, как они связаны друг с другом.
Вопрос «ОТКУДА?» В какой мере и каким образом генетические и средовые факторы взаимодействуют между собой, чтобы привести к такому результату?
Вопрос «КУДА?» относится к причинам индивидуального поведения. Ответы касаются мотивационных характеристик : почему он (или она) проявляет активность и почему именно в данном направлении. Мы сосредоточимся на понимании себя и гармонизации себя с внутренним и внешним миром.

avatar


Inga Nemše

aromterapeite

Nodarbojos ar aromterapiju – dziedināšanu ar augu ēterisko eļļu palīdzību. Gatavoju individualizētus kosmētikas produktus un smaržas, kā arī dziednieciskus produktus, tai skaitā eļļas čakru sabalansēšanai, no dabīgām augu valsts izejvielām. Vadu radošas smaržu un skrubju izgatavošanas darbnīcas. 10.augustā “Evertos” uzstāšos ar lekciju par ēterisko eļļu drošu lietošanu un eļļām čakru sabalansēšanai. Interesenti varēs tās iegādāties.
Kontakti un informācija:
www.aromaessence.lv
Tālrunis: 2928 7654

avatar


Jānis Jēkabsons

sertificēts masieris: klasiskā un ajurvēdas relaksējošā ķermeņa masāža

Maigs un saudzējošs pieskāriens ir viens no visjaukākajiem un īpašākajiem veidiem, kā pateikties templim, kurā mīt daļa no tevis – savam ķermenim. Mīlestības un sirsnības enerģijai plūstot caur Jāņa rokām, masāža iedarbojas ne tikai fiziski, bet arī mentāli un garīgi. Ar ajurvēdisko masāžu Abjanga, Jānis palīdz atslābināt saspringumu, nomierināties, līdzsvarot enerģētiku un atjaunot labsajūtu, liekot ikvienam justies pieņemtam un novērtētam.

Telefons 28669760
www.facebook.com/laimigakermenamasaza/  

avatar


Hilariona

Mana interese un stihija ir taro kārtis

Šajā jomā darbojos jau vairāk kā desmit gadus.
Sniedzu konsultācijas kā klātienē, tā neklātienē.

Festivālā interesentiem piedāvāšu individuālās taro sarunas par dažādām tēmām:
* attiecību jautājumi
* darba jautājumi
* izvēles
* gada prognozes
* u.c.  
Ar mani iepazīties pirms festivāla varat apmeklējot Hilarionas namu www.hilariona.lv
Laipni lūgti ciemos!
Tiekamies Evertos!