Lielā Diena- Saules diena. 21.marts pl.05.45

Klausījos, brīnījosi,
Kas aiz kalna gavilēja:
Lieldieniņa braukšus brauca,
Asnus veda vezumāi.

Tiekamies mūsu sētā, lai kopā ar Sauli atvērtu Zemei Vasaras vārtus un iegrieztu Saules Ratu auglībai, labklājībai, mīlestībai un īstam, cilvēcīgam radošuma garam. Lai vasara top silta, ražīga un Saules gaismas pildīta. Ņemot vērā senās saules godu tradīcijas, harmoniski savijot tās ar mūsu sētas jaunradēm, sagaidīsim saullēktu, iepriekš, vārda viss tiešākajā nozīmē, atkratīsimies no vecā, lai var sevī sasmelties tik daudz, ka pietiek visam gadam un paliek pāri ko citiem dāsni līdzēt. Kursim Lielās dienas uguni, šūposimies, olosimies un mielosimies.

*Pucējamies atbilstoši laika apstākļiem, protams jauns krekls nāks tikai par labu, apavi , tā lai var brist pa pļavām.

*Līdzņemšanai: krāsotas olas, kāds našķis kopējam mielastam un ja vēlās, pērnie, sevi nokalpojušie rituālie priekšmeti sadedzināšanai -vainagi, zāļu pušķi u.c, ko atdod ugunij pirms uzaust jaunā Saule

*dalība par ziedojumu

Sekojiet un dalieties:

1 komentēja “Lielā Diena- Saules diena. 21.marts pl.05.45

  1. Pirmo gadu,kopš n tajiem nesanāca pabūt mīļajos Evertos.varu sacīt,ka jūtos pamatīga zaudētāja,kaut izgāju laukā un caur miglu sagaidīju Saulīti,iededzu sveci,pie sevis pagavilēju,cik jau nu tādā reizē daudzdzīvokļu namā var gavilēt,kopā ar kaimiņu kaķīti daudzinājām Saulīti,kura tā arī no miglasblāķa netika laukā.
    Taču zinu,ka Evertos,Saulīte noteikti ,kaut uz mirklīti pavērās starp to vāku,kurš klāja debesjumu.Un zinu,ka visi tie,kuri bija Evertos ir sasmēlušies milzu spēku un enerģiju.Paldies,Evertiem un Kristīnei ar visiem mīļajiem un labajiem,ka ir uz Pasaules viena Oāze,kurā ir jau labi sen atnākusi Gaisma un gaismas un dvēseles cilvēku kopa!!!!Lai top!Spīguļo Saulīt!9x!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *