Miesmetis 2020

• Jo brīvāks ķermenis, jo vairāk vietas jaunām idejām.
• Jo tukšāks trauks, jo vairāk tajā var ieliet.
• Jo dzidrāks ūdens, jo dziļāk tajā var iespīdēt Saule utt.

Meteņi ir īstais Laiks, kad mest izaicināju sev. Nomest lieko, lai ar Lielo dienu rastu sevī jaunu spēku.

Ja tā padomā – par visiem procesiem ķermenī atbild neironu savienojumi un, tā kā, tas ir mans ķermenis, tad arī neviens cits, kā es pati varu sarunāt ar saviem neironiem ieviest jaunu kārtību, veikt ģenerālo tīrīšanu, lai kopā ar Lielās dienas saullēktu iedotu savam ķermenim jaunu spēku. Ir tūkstošiem labas metodes, diētas, vingrojumi un meditācijas, var pārvarēt askēzes, badoties, kāpt kalnā, nirt okeāna dzīlēs – katrs ceļš pārvarot sava prāta robežas ir izcils, lai ieraudzītu sava ķermeņa potenciālu.
Aicinu kopā doties 43 dienu ceļojumā pa saviem neironu ceļiem, izsist sevi no vecajiem rāmjiem, pārvarēt kādu askēzi, izdarīt ko tādu ko nekad nēsi darījis, nomainīt ēdienkarti vai aiziet ar kājām tur, kur nekad nēsi gājis; kādu ar sevi pārsteigt vai aplipināt ar pozitīvismu kādu īgņu.
Izmantojot Neirografiku –apzinātas zīmēšanas metodi, iesākumā izzīmēsim to neironu līmenī, lai ir vieglāk realizēt dzīvē.

Programmā:
• 7 intensīvas nedēļas dziļos, iekšēji trasfomatīvos ceļojumos.
• 7 tikšanās dzīvajā ēterā (on-line)pa 3 stundām kopā 21 stunda dinamiski veidota dialoga ar saviem neironiemu ar neirografikas palīdzību -pārzīmēsim vecās programmas, transformēsim šķēršļus- resursos, slimībās meklēsim spēkus, liekos kg pārvērtīsim par degvielu uzdrīkstēties kļūt labākam. Balstoties uz katras nodarbības tēmu veidosim stratēģiju, kas darāms līdz nākamajam ēteram.
• Jābūt gatavam 43 dienas sevi pārsteigt ar kādu : …ē! es šito varu! Radīt sev jaunu realitāti!!
Ja Tev jau pa ĪSTAM ir apnicis liekais svars, kāda kaite, greizas emocijas, atkarība vai kāds cits „labums” – Pievienojies!!!
Bieži vien uzsākam kādu labu lietu, bet nepietiek dūšas aiziet līdz galam. Sāksim no otra gala- izmainīsim informāciju par šo tēmu savā galvā, lai ķermenis pats atrod ceļu, kā to īstenot dzīvē.

Mēģināsim kopā pārvarēt sevi un izmainīties vislabākajā,iespējamajā veidā, nenodarot pāri ne sev, ne citiem un ierakstīsim to Visumā kā likumu. Un ja ne savādāk, iedot impulsu virzībai uz savu šī brīža labāko versiju !!!

Lai piedalītos ir jābūt kaut minimālām iemaņām neirografikā.

Var vēl paspēt iziet kursu ”Lietotājs”, kas sniedz neirografikas pamatus.( rakstiet privāti, lai atrastu Jums izdevīgāko veidu)un ja nu nesanāk, tad iepriekš vienosimies, kā sagatavoties maratonam.

Tiešraides notiks:
Starts 05.februāris pl.19.00-22.00 Bāzes algortima 1.Tēma. Attīrīšanās
12.februāris pl.19.00-22.00 Bāzes ALG 2.Kompozīcija. Gaiss
19.februāris pl.19.00-22.00 Bāzes ALG3. Noapaļošana Ūdens
26.februāris pl.19.00-22.00 Bāzes ALG4.Figurās un Fons
4.martā pl.19.00-22.00 Bāzes ALG 5.Lauka Līnija Zeme
11.martā pl.19.00-22.00 Bāzes ALG 6.Fiksācija Uguns

Finišs 18.martā pl.19.00-22.00 Bāzes ALG 7. Tēmas realizācija.

Vebinārus vada : Kristīne Vallere – neirografikas instruktore-koučs, astroloģe, pirtniece.

Dalības maksa, ja apmeklē visas nodarbībās – 120 eur. (iespēja maksāt pa daļām līdz maratona beigām)
Var piedalīties tikai dažās nodarbībās.

Vienas nodarbības cena – 25 eur.

Kad Esi gatavs izaicinājumam:
1.Sūti ziņu uz nglatviaprof@gmail.com tēma: miesmetis
2.Sagaidi apstiprinājumu un nelielu anketu.

  1. Pēc anketas aizpildīšanas saņemsi rēķinu.
    4.Pēc rēķina apmaksas saņemsi uzaicinājumu pieslēgties FB grupai „Miesmetis” un tālākā komunikācija notiks kopējā čatā. Ja nēsi Facebook, atradīsim veidu kā noorganizēt komunikāciju ārpus vebināriem.
    5.Dienu pirms, ar atkārtotu uzaicinājumu 2 stundas pirms vebināra uz e-pastu un grupas čatā saņemsiet saiti uz vebināra istabu, kur notiks nodarbība.
    6.Vebināra ieraksts nākošajā dienā pēc dzīvā ētera tiks nosūtīts uz e-pastu un būs pieejams visu maratona laiku un 3 mēnešus pēc tam.
  2. Galvenie maratona instrumenti: marķieri, zīmuļi vai citas krāsas, A4 un A5 bloknoti, bet par to sīkā tuvojoties startam.
    Metam izaicinājumu savām spējām!!!!