Neirografikas maratons „Miesmetis” No 05.februāra līdz 19.martam

No Meteņiem līdz Lielai dienai.
Neirografikas maratons
„Miesmetis”


No 05.februāra līdz 19.martam


• Jo brīvāks ķermenis, jo vairāk vietas jaunām idejām.
• Jo tukšāks trauks, jo vairāk tajā var ieliet.
• Jo dzidrāks ūdens, jo dziļāk tajā var iespīdēt Saule utt.

Es metu izaicinājumu sev un piedāvāju pamēģināt arī Tev! Kopā lielāka motivācija un varenāks spēks.

Ja tā padomā – par visiem procesiem ķermenī atbild neironu savienojumi un, tā kā, tas ir mans ķermenis, tad arī neviens cits, kā es pati varu sarunāt ar saviem neironiem ieviest jaunu kārtību, veikt ģenerālo tīrīšanu, lai kopā ar Lielās dienas saullēktu iedotu savam ķermenim jaunu spēku. Ir tūkstošiem labas metodes, diētas, vingrojumi un meditācijas, var pārvarēt askēzes, badoties, kāpt kalnā, nirt okeāna dzīlēs – katrs ceļš pārvarot sava prāta robežas ir izcils, lai ieraudzītu sava ķermeņa potenciālu. Aicinu kopā doties 43 dienu ceļojumā pa saviem neironu ceļiem, izsist sevi no vecajiem rāmjiem, pārvarēt kādu askēzi, izdarīt ko tādu ko nekad nēsi darījis, nomainīt ēdienkarti vai aiziet ar kājām tur, kur nekad nēsi gājis; kādu ar sevi pārsteigt vai aplipināt ar pozitīvismu kādu īgņas. Izmantojot Neirografiku –apzinātas zīmēšanas metodi, iesākumā izzīmēsim to neironu līmenī, lai ir vieglāk realizēt dzīvē.

Programmā:

7 neaizmirstamas nedēļas. Programmas sākumā tiks noformulēts uzstādījums- attīrīt savu fizisko ķermeni. Vai tas ir liekais svars, slimības vai destruktīvas emocijas, tas viss ir paša radīts vai no laiku laikiem nēsāts līdz no dzimtas ceļiem. Meteņu Laiks ir gada labākais laiks, kad mest nost lieko.
7 tikšanās dzīvajā ēterā (on-line) – 21 stundā pārzīmēsim vecās programmas, transformēsim šķēršļus- resursos, slimībās meklēsim spēkus, liekos kg pārvērtīsim par degvielu uzdrīkstēties kļūt labākam. Šajās nodarbībās zīmēsim neirografiku intensīvā režīmā, balstoties uz katras nodarbības tēmu veidosim stratēģiju, kas darāms tās 7 dienas līdz nākamajam ēteram-pastaigas, vingrošanas, diētas utt; dalīsimies pieredzē; viens otru uzmundrināsim un ar katru nodarbību iesim ‘dziļāk’ savā kosmosā, lai maratona beigās gūtu baudu par realizēto uzstādījumu.
• Jābūt gatavam 43 dienas sevi pārsteigt ar kādu : …ē! es šito varu! Radīt sev jaunu realitāti!!

Ja Tev jau pa ĪSTAM ir apnicis liekais svars, kāda kaite, greizas emocijas, atkarība vai kāds cits „labums” – Pievienojies!!!Bieži vien uzsākam kādu labu lietu, bet nepietiek dūšas aiziet līdz galam. Sāksim no otra gala- izmainīsim informāciju par šo tēmu savā galvā, lai ķermenis pats atrod ceļu, kā to īstenot dzīvē.
Mēģināsim kopā pārvarēt sevi un izmainīties vislabākajā,iespējamajā veidā, nenodarot pāri ne sev, ne citiem un ierakstīsim to Visumā kā likumu. Un ja ne savādāk, iedot impulsu virzībai uz savu šī brīža labāko versiju !!!
Lai piedalītos ir jābūt kaut minimālām iemaņām neirografikā. Var vēl paspēt iziet kursu ”Lietotājs”, kas sniedz neirografikas pamatus.( rakstiet privāti, lai atrastu Jums izdevīgāko veidu)un ja nu nesanāk, tad iepriekš vienosimies, kā sagatavoties maratonam.
Tiešraides notiks:

Starts 05.februāris pl.19.00-22.00
12.februāris pl.19.00-22.00
18.februāris pl.19.00-22.00
26.februāris pl.19.00-22.00
5.martā pl.19.00-22.00
12.martā pl.19.00-22.00
Finišs 19.martā pl.19.00-22.00

Vebinārus vada : Kristīne Vallere – neirografikas instruktore-koučs, astroloģe, pirtniece.
Dalības maksa: Maksājot par visām 7 nodarbībām uzreiz – 110 eur.
Var piedalīties tikai dažās nodarbībās, vai maksāt par katru nodarbību atsevišķi.
Vienas nodarbības cena – 20 eur.
Kad Esi gatavs izaicinājumam:
1.Sūti ziņu uz vieglugaru@gmail.com
2.Sagaidi apstiprinājumu un nelielu anketu.
3. Pēc anketas aizpildīšanas saņemsi rēķinu.
4.Pēc rēķina apmaksas saņemsi uzaicinājumu pieslēgties FB grupai „Miesmetis” un tālākā komunikācija notiks kopējā čatā. Ja nēsi Facebook, atradīsim veidu kā noorganizēt komunikāciju ārpus vebināriem.
5.Dienu pirms, ar atkārtotu uzaicinājumu 2 stundas pirms vebināra uz e-pastu un grupas čatā saņemsiet saiti uz vebināra istabu, kur notiks nodarbība.
6.Vebināra ieraksts nākošajā dienā pēc dzīvā ētera tiks nosūtīts uz e-pastu un būs pieejams visu maratona laiku un 3 mēnešus pēc tam.
7. Galvenie maratona instrumenti: marķieri, zīmuļi vai citas krāsas, A4 un A5 bloknoti, bet par to sīkā tuvojoties startam.
Metam izaicinājumu savām spējām!!!!

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *