Neirografikas plenērs

Šī diena būs kā izaicinājums mūsu neironu savienojumiem, dinamiski izzīmējot vairākus neirografikas modeļu zīmējumus par vienu, katram savu, tā brīža svarīgo tēmu.metīsim izaicinājumu zīmējot nelielās grupās neirografisko kompozīciju ,kur katrs ieliek sevi, tai pat laikā nepazaudējot neko, tik gūstot,radot jaunu realitāti sev apkārt.
Plenērs notiks ārā, tāpēc izvēlieties piemērotu apģērbu, pledus vai paklājiņus. Līdz savi iemīļotie marķieri, flomāsteri, zīmuļi un A4 formāta lapas, bet pie vajadzības visi šie instrumenti būs arī pieejami uz vietas.
Plenēru vada: Kristīne Vallere – neirografikas instruktore, estētiskais koučs, Radošās psiholoģijas institūta neirografikas supervizors un Diana Serga neirografikas instruktors – koučs,māksla terapeite.
Pieteikšanās rakstot uz – epastu: nglatviaprof@gmail.com
Dalības maksa 50 eur


Dienas kārtība

10.00 Satikšanās. Iepazīšanās. Rīta aplis ar zāļu tēju un biezpiena pīrāgu. Ievēlēsim arī augus, krāsas, akmeņus u.c. dabas spēkus, kas kļūs par dienas pavadoņiem.
11.00 Neironu aktivizēšana dienas notikumam, tiem kas ir pazīstami ar NG, pārējiem neliels ieskats metodes pamatos un aizsāksim lielā zīmējuma tapšanu.
12.00 Modelis „Mana spēka zvaigzne” –Uguns stihijas elemtu izzīmēšana un aktivizēšana
13.30 Pusdienas
14.00 2.modelis – Ūdens stihijas elementu izzīmēšana un aktivizēšana, Darbs nelielās grupās uz 3m lapām.
16.00 3.modelis –Gaisa stihijas elementu izzīmēšana un aktivizēšana.
18.00 4. modelis – Zemes stihijas elementu izzīmēšana un aktivizēšana un sazemējums.
19.00 Savienojam visus padarītos darbus vienā veselumā. Neliela uguns ceremonija – plenēra „Fiksācija” un 7.pamata algoritma punkts -Realizācija.

Sekojiet un dalieties: