„Radošie rīti zem neirografikas zvaigznes”

„Everti” Bārbeles pag.
Nodarbību vadīs: Kristīne Vallere – astroloģe, neirografikas instruktore 2018

Neirografika ir gana jauna, unikāla metodika, ko pāris gadus atpakaļ radījis Krievijas Ph.d. Pāvels Piskarjovs (Пискарёв Павел Михайлович Ph.D).
~ Šī metode apvieno domu un līniju. Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo. Izlīdzināt komunikāciju jeb kurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.
~ Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jeb kuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.

• 8.septembris pl.10.00 Kompozīcijas:”Iziet ārpus sava horoskopā robežām” un „Izlīdzināt attiecības ar planētām”
Kas ir pazīstams ar astroloģiju zina, ka horoskops tiek zīmēts kā aplis, kura robežās ir atainota planētu mijiedarbība dzimšanas brīdī, gan harmoniski, gan ne visai, mēdz būt šie aspekti un planētu stāvējumi. Neirografiskā līnija palīdz iziet ārpus šīm robežām un kļūt savas realitātes pārvaldniekam. Izzīmēsim aspektus, mīkstinot to iedarbību. Kā arī izlīgt ar planētām, ja tās horoskopā ir vājas vai agresīvas. Ļoti ieteicams cilvēkiem, kam ir nepatīkama pieredze pie astrologiem vai zīlniekiem, kas iekodējuši kādu fatālu dzīves nolemtību: vientulību , nabadzību, nelaimīgu dzīvi utt. Kurš var apzvērēt, ka ir tikai šīs planētas, Saules sistēma un Visums?!! Pirms nodarbības lūdzu piesakoties uz e-pastu: vieglugaru@gmail. com nosūtīt savus dzimšanas datus: datumu, laiku un vietu. Lai var sagatavot natālo karti.

• Neirografikas skolas sertificēts kurss”Lietotājs”6.oktobris;13.oktobris;20.oktobris pl.10.00

• 21.oktobris pl.10.00 -18.00 „Izlīdzināt attiecības ar savas dzimtas spēku” un tā nostiprināšana pirtī. Nodarbību vada: Kristīne Vallere un Indra Markova

Dzimta ir gandrīz tikpat mūžīga kā Piena Ceļš debesīs, tikpat reāla un nereāla reizē kā puķe pļavā vai vārpa tīrumā. Savas attiecības ar dzimtu reti kurš var saukt par ideālām, un dzimtas rūpīgi glabātos noslēpumus tā arī varam nekad neuzzināt, un varbūt labi, ka tā. Mēs, kas esam šajā pasaulē, ar neredzamām saitēm esam saistīti ar daudziem cilvēkiem pirms mums un ap mums, ar savu dzimtu. Katra dzimta ir ar savu Dzimtas Spēku, un mūsu ziņā ir pieņemt vai nepieņemt Dzimtas spēku visā tā varenībā. Nodarbības laikā caur praktisku darbošanos izjūtās pietuvosimies savas Dzimtas Spēkam un izjusto izlīdzināsim un nostiprināsim pirtī.

Nodarbības cena: 50 eur
• 1.decembris pl.10.00 Kompozīcija „Neirokoks”
Lai apzinātu savus resursus, pamatkapitālu, dzimtas spēku, potenciālu, savienoties ar savām saknēm, lai apjaustu savu šī brīža spēku un bezapziņas vibrācijas, ko aktivizējot var izplaukt varenos stipros zaros, kas nes augļus nākotnē, gan pašam priekš sevis, gan pasaulei. Izzīmēsim savu resursu savienošanu, kādai, šim brīdim svarīgai, tēmai: dzimta, es – pasaulē, naudas neirokoks, jauna projekta attīstība, bērna ieņemšana, attiecību veidošana utt. Katram savas saknes un mērķi nākotnē.

• 22.decembrī pl.10.00 Kompozīcija”Ziemas saulgriežu spēka rats”

• Pieteikšanās uz nodarbību rakstot e-pastu: vieglugaru@gmail.com vai sms uz telef.26556452
Katras nodarbības cena: 20 eur

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *