Radošie vakari zem Neirografikas zvaigznes.

Neirografika ir gana jauna, unikāla metodika, ko pāris gadus atpakaļ radījis Krievijas Ph.d. Pāvels Piskarjovs (Пискарёв Павел Михайлович Ph.D).

~ Šī metode apvieno domu un līniju. Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo. Izlīdzināt komunikāciju jeb kurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.

~ Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jeb kuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.

4.oktobris pl.18.00  Ievadnodarbība. Ieskats neirografikas pamatos un algoritms „ierobežojumu noņemšana”

Nodarbībā: Saulei esot Auna zvaigznājā mostamies jaunai vasarai, plāniem, mērķiem un iespējām. Lai vieglāk varētu radīt jauno realitāti, labi atbrīvot šķēršļus un seno pieredžu ierobežojumus. Iepazīstoties ar neirografikas pamatprincipiem, izravēsim savas Veiksmes taku un zīmēsim algoritmu „ierobežojumu noņemšana”

11.oktobris pl.18.00  “Dzimtas spēks – manas nākotnes resursi” kopā ar Indru Markovu.

1.novembris pl.18.00  Algoritms ”Iziet ārpus sava horoskopā robežām” un „Izlīdzināt attiecības ar planētām”

Kas ir pazīstams ar astroloģiju zina, ka horoskops tiek zīmēts kā aplis, kura robežās ir atainota planētu mijiedarbība dzimšanas brīdī, gan harmoniski, gan ne visai, mēdz būt šie aspekti un planētu stāvējumi. Neirografiskā līnija palīdz iziet ārpus šīm robežām un kļūt savas realitātes pārvaldniekam. Izzīmēsim aspektus, mīkstinot to iedarbību. Kā arī izlīgt ar planētām, ja tās horoskopā ir vājas vai agresīvas. Ļoti ieteicams cilvēkiem, kam ir nepatīkama pieredze pie astrologiem vai zīlniekiem, kas iekodējuši kādu fatālu dzīves nolemtību: vientulību , nabadzību, nelaimīgu dzīvi utt. Kurš var apzvērēt, ka ir tikai šīs planētas, Saules sistēma un Visums?!! Pirms nodarbības lūdzu piesakoties uz e-pastu: vieglugaru@gmail. com nosūtīt savus dzimšanas datus: datumu, laiku un vietu. Lai var sagatavot natālo karti.

8.novembris  pl.18.00 Algoritms „Neirokoks”

Lai apzinātu savus resursus, pamatkapitālu, dzimtas spēku, potenciālu, savienoties ar savām saknēm, lai apjaustu savu šī brīža spēku un bezapziņas vibrācijas, ko aktivizējot  var izplaukt varenos stipros zaros, kas nes augļus nākotnē, gan pašam priekš sevis, gan pasaulei.  Izzīmēsim savu resursu savienošanu, kādai, šim brīdim svarīgai, tēmai: dzimta, es – pasaulē, naudas neirokoks, jauna projekta attīstība, bērna ieņemšana, attiecību veidošana utt. Katram savas saknes un mērķi nākotnē.

29.novembris pl.18.00 Algoritms “Attīstības piramīda”

Lai piedalītos nav nepieciešamas priekšzināšanas neirografikā, zīmēšana, astroloģijā vai citās zinībās. Ja ir, var paņemt līdz savus marķierus, flomāsterus vai zīmuļus.

Pieteikšanās uz nodarbību rakstot e-pastu: vieglugaru@gmail.com vai sms uz telef.26556452

Nodarbību vadīs: Kristīne Vallere  – astroloģe, neirografikas speciālists, #ИнструкторНейрографики2018

Nodarbību notiek: “Laika Rata pietura Rīgā”, Zvaigžņu ielā 31, Rīga 

Dalības maksa: 20 eur

Nodarbības ilgums : 3 stundas

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *