Radošie vakari zem Neirografikas zvaigznes. Rīgā

Neirografika ir gana jauna, unikāla metodika, ko pāris gadus atpakaļ radījis Krievijas Ph.d. Pāvels Piskarjovs (Пискарёв Павел Михайлович Ph.D).

~ Šī metode apvieno domu un līniju. Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo. Izlīdzināt komunikāciju jeb kurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.

~ Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jeb kuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.

13.,20.,27. septembris pl.18.00 Neirografikas skolas sertificēts kurss “Lietotājs”

4.oktobris pl.18.00   Algoritms ”Iziet ārpus sava horoskopā robežām” un „Izlīdzināt attiecības ar planētām”

Kas ir pazīstams ar astroloģiju zina, ka horoskops tiek zīmēts kā aplis, kura robežās ir atainota planētu mijiedarbība dzimšanas brīdī, gan harmoniski, gan ne visai, mēdz būt šie aspekti un planētu stāvējumi. Neirografiskā līnija palīdz iziet ārpus šīm robežām un kļūt savas realitātes pārvaldniekam. Izzīmēsim aspektus, mīkstinot to iedarbību. Kā arī izlīgt ar planētām, ja tās horoskopā ir vājas vai agresīvas. Ļoti ieteicams cilvēkiem, kam ir nepatīkama pieredze pie astrologiem vai zīlniekiem, kas iekodējuši kādu fatālu dzīves nolemtību: vientulību , nabadzību, nelaimīgu dzīvi utt. Kurš var apzvērēt, ka ir tikai šīs planētas, Saules sistēma un Visums?!! Pirms nodarbības lūdzu piesakoties uz e-pastu: vieglugaru@gmail. com nosūtīt savus dzimšanas datus: datumu, laiku un vietu. Lai var sagatavot natālo karti.

11.oktobris pl.18.00  “Dzimtas spēks – manas nākotnes resursi” vada : Kristīne Vallere un Indra Markova

Dzimta ir tas avots, no kura esam cēlušies un caur ko turpināmies. Dzimta ir varens spēks, no kā varam pārņemt nespēku vai smelties spēku, ko varam pelt vai cildināt, ignorēt vai pieņemt tādu, kāda tā ir. Šajā nodarbībā caur iedziļināšanos savā dzimtas kokā, sevī, savās izjūtās un savienojoties ar krāsām un līnijām vētīsim dzimtas pagātni, lai varētu ieraudzīt un pieņemt savas dzimtas resursus un svētīt savu nākotni

  • Savienošanās ar dzimtas spēku caur meditāciju un sistēmiskajiem procesiem.
  • Neirografikas algoritms “Dzimtas neiromandala”

8.novembris  pl.18.00 Uzmanību!!! Izmaiņas! Neirografikas meistardarbnīca „Auras neirografika”

Atvainojs par datumu maiņu , bet sakarā ar manu darbu pie diplomdarba rakstīšanas,vēlos veikt šādu eksperimentu, tas būs ļoti svarīgi man ,bet tajā pat laikā vienreizēja iespēja vakara dalībniekiem. Nodarbības sākumā būs iespēja nofotogrāfēt savu auru un saņemt īsu speciālista interpretāciju. Vakara gaitā zīmēsim divus neirografikas modeļus “9 Saules” – (čakras}   un  “Savas auras harmoniju’ nobeigumā atkārtosim auras foto, lai redzētu, kas mainījies.

22.novembris pl.18.00 Neirografikas modelis”Neirokoks”

Lai apzinātu savus resursus, pamatkapitālu, dzimtas spēku, potenciālu, savienoties ar savām saknēm, lai apjaustu savu šī brīža spēku un bezapziņas vibrācijas, ko aktivizējot  var izplaukt varenos stipros zaros, kas nes augļus nākotnē, gan pašam priekš sevis, gan pasaulei.  Izzīmēsim savu resursu savienošanu, kādai, šim brīdim svarīgai, tēmai: dzimta, es – pasaulē, naudas neirokoks, jauna projekta attīstība, bērna ieņemšana, attiecību veidošana utt. Katram savas saknes un mērķi nākotnē.

29.novembris pl.18.00 Algoritms “Attīstības piramīda”

19.decembrī pl.19.00 Algoritms “Ziemas Saulgriežu spēka rats”.Notiks on-line versijā  Facebook izveidotā grupā, sekojiet informācijai. Šī kopozīciija būs veltīta gada vistumšākajam laikam, kad visvieglāk ir savā tumsā sameklēt resursus, ko izcelt gaismā un iegriezt jaunā gada ratā.

Lai piedalītos nav nepieciešamas priekšzināšanas neirografikā, zīmēšana, astroloģijā vai citās zinībās. Ja ir, var paņemt līdz savus marķierus, flomāsterus vai zīmuļus.

Pieteikšanās uz nodarbību rakstot e-pastu: vieglugaru@gmail.com vai sms uz telef.26556452

Nodarbību vadīs: Kristīne Vallere  – astroloģe, neirografikas instruktore 2018

Nodarbību notiek: “Laika Rata pietura Rīgā”, Zvaigžņu ielā 31, Rīga 

Dalības maksa: 20 eur

Nodarbības ilgums : 3 stundas

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *