Rituālo bungu darināšanas praktiskais seminārs 19.04 -21.04

„Everti”, Bārbeles pag., Vecumnieku nov. 19.04 -21.04

Miski un Andruss(Spānija) dziļā mīlestībā aicina Jūs piedalīties rituālo bungu darināšanas seminārā . Cieņā pieņemot apkārtējās vides vibrācijas un izveidojot absolūti pilnīgu un harmonisku saikni

ar tām, mēs vēlamies dāvāt Jums iespēju piedalīties “Dziedniecisko bungu”, kuras neapšaubāmi kļūs par īpašu instrumentu Jūsu garīgās izaugsmes ceļā, radīšanas rituālā.

Mums bungas ir Zemes impulsa – pirmās skaņas pēc Zemes piedzimšanas –sirds puksti , un tieši šī skaņa palīdzēs pārliecinoši un droši doties pašdziedināšanās ceļā.

Mēs dosim ne tikai iespēju savām rokām pagatavot bungas, bet arī dāvāsim zināšanas par šo instrumentu – kā par to rūpēties, kā izmantot dziedāšanā, meditācijās un sevis dziedināšanā.

Semināra laikā no augstas kvalitātes materiāliem kopā izgatavosim Lakotas cilts tradīcijām atbilstošas bungas.

Ceļojumā aicina:

Miski – Dziedinošais Lācis no Spānijas.

Miski dvēseles ceļa gaitas uzsāktas 1990. gadā, un no tā brīža viņš savu dzīvi veltījis Ziemeļamerikas seno pamatiedzīvotāju kultūras un tradīciju izzināšanai. Kopš tā laika ir mācījies fitoterapiju, naturopātiju, hiromasāžu, reiki un citas dziedniecības metodes un tehnikas. Apvienojot visas savas zināšanas, Miski visbeidzot uzsāka savu iedzimto dvēseles ceļu. Ilgus gadus izzinādams, viņš apvienoja to ar Arči Ugunīgā Klibā Brieža (galvenais garīgais Lakota Oglala ciltī) doto uzdevumu turpināt izplatīt pasaulē savas tautas kultūru, tradīcijas un garīgās zināšanas caur INIPI (sviedru telts) ceremonijām.

Savā garīgajā ceļā Miski ir saņēmis atbalstu un apmācības no apači, hopi, kraukļu, lakota un keero tautu viedajiem, kā arī ticies un ieguvis svētību no citu kultūru Skolotājiem. Pateicoties tik visaptverošai pieredzei, viņš ir kļuvis par Zemes cilvēku dziednieku.

Miski ir darbojies kā seno Amerikas iedzimto tautu kultūru eksperts “Amerikas indiāņu kustības muzejā Un A Lee”. Šobrīd vada Klanda – del – Lobo (Clandellobo.com) un tradicionālā šamanisma skolu (Shandia).

Daloties savā pieredzē, viņš apgaismo, kā vislabākajā iespējamajā veidā iet savu dzīves ceļu un neapmaldīties tajā.

Andruss, daudzi viņu dēvē par GorAnd (Bizons, Vulkāns). Cilvēks – orķestris, slavens ar savu optimismu, daudzpusīgo dzīves uztveri un ceļošanas kāri. Lietuvietis, kurš pat reiz dzīvo Spānijā. Praktizējošs šamanis, kurš mūžīgi ceļo pa garīgā dziedinājuma ceļu. Liekot lietā savas zināšanas un pieredzi darbā ar augiem, eļļām, akmeņiem un enerģijām, palīdz cilvēkiem atgriezties pie sava kodola, atbrīvoties no neveiksmīgām pagātnes emocijām, depresijas un garīgām traumām.

Dalības maksa : 320.00 eur  

Cenā iekļauts: bungu pagatavošanai nepieciešamie materiāli, veģitārais ēdiens, naktsmājas.

Pašdarinātās bungas, protams, paliek darinātāja īpašumā.

Pieteikšanās rakstot uz e-pastu: vieglugaru@gmail.com

Reģistrācija uz semināru tiek veikta pēc 50.00 eur  iemaksas veikšanas, kura Jūsu neierašanās gadījumā netiek atgriezta.

Vēlams par savu izvēli dot ziņu savlaicīgi , lai vīri var sagatavot materiālus.

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *