Saules gada dienrādis  2020.gada 20.marts – 2021.21.martam

Sakarā ar garo gadu, šogad jaunais Saules gads iesākās 20.martā, ne kā parasti 21. martā, tāpēc šim gadam ir iznācis jauns, skaists un kā saule, mirdzošs saules dienu dienrādis. Paldies Kārlim Ulmanim par dizainu un nosaukumu, kas tik ļoti precīzi atspoguļo Saules dienu būtību, katra diena sākās kā balta lapa, tik mūsu rokās ir ko, kā un ar kādām krāsām to krāsosim. Viss ir kustībā, mainība, attīstībā, kāpumos un kritumos, tik Saule stāv uz vietas un ar savu gaismu tura šīs sistēmas centru, lai mēs nenomaldītos. Uz ko koncertēsi savu uzmanību, tur arī saņemsi spēku. Izmēģini būt tuvāk gaismai, pavēro Saules dienrādi un varbūt arī tavā dzīvē pamanīsi vairāk gaismas.
Dienrādī ir aprakstītas 30 saules dienas. Saules gads šogad sākās 20.martā līdz ar Saules ieiešanu Auna zvaigznājā. Saules mēnesī ir 30 dienas, katrai dienai ir savs aizbildnis, kas pastiprina kādu no dzīves sfērām. Pateicoties šai informācijai, ir iespējams padarīt savu dienu ražīgāku un jēgpilnaku. Ko labāk darīt? Kādu krāsu izvēlēties savam tērpam, lai veiksmīgāk risinātos darbi; ko ēst un no kā labāk atturēties, kādas planētas, stihijas un dabas elementi ir vairāk klātesoši un draudzīgi palīdzoši.
Dienrādis ir galda formāta 23cm x 16 cm, kurā ir 17 lapas, kurās ir izkārtoti katrai saules dienai sava lpp., tas darīt apzināti, lai katru dienu būtu jāpārgriež lapa – jāieliek darbība, tātad enerģija.
Dienrāža cena 5 eur + sūtīšanas izdevumi( LV pasts 2 eur)
Pasūtīt var rakstot uz e-pastu: vieglugaru@gmail.com vai privāti FB : https://www.facebook.com/kristine.zeltina.5

Sekojiet un dalieties: