Saules gada kalendārs- jau nopērkams

Meteņu laiks ir viens dižens laiks, kad var lielīties un kalt varenus plānus visam gadam, bet drīz būs Lielā diena, kad Saule vērs vārtus savam jaunajam gadam. Pagājušā gadā Saulīte mūs pārāk nelutināja ar savu siltumu , tāpēc saņēmos un uzradīju Saules gada kalendāru.
Katrā cilvēkā ir daļiņa Dievišķās Uguns – to pamodinām, dzīvojot pēc Visuma likumiem, harmonijā ar dabu un iekļaujoties laika plūsmās. Saules kalendārs atbilst kosmisko un zemes ritmu vibrācijām. Saule ir dzīvības un spēka avots, no šīs enerģijas ir atkarīgi pilnīgi visi procesi uz Zemes. Balti, tā pat kā citi ārieši, no Laiku sākumiem ir turējuši godā Debesu Gaismas Radītāju – vīrišķās enerģijas, radīšanas un spēka simbolu, ko dēvē sievišķā vārdā Saule.
Laiku var skaitīt ar dzeguzi mežmalā, pārliekamo Mēness, noplēšamo ķīniešu vai baznīcas kalendāru. Viss der! Kam tici, tas strādā! Es ticu – mūsu senči zināja, ko dara, dzīvojot pēc Saules ritma. Jau izsenis mums, šajos platuma grādos mītošajiem, Saule ir īpaši nozīmīga. Dzīvojot pēc Saules kalendāra, ejot roku rokā ar Saules ritmu, iegūsi sev vairāk spēka, padarīsi gaišāku savu ikdienu. Aicinu Tevi pavērot savas dzīves ritējumu, sadarbojoties ar Saules dienām. Iespējams, arī Tev būs vieglāk kopradīt savu ikdienu ar mūžīgo debesu spīdekli. Te katru dienu Saulei palīgā nāk kāda no planētām, Spēka simbols- Dievību instrumenti, kuri tajā dienā var palīdzē sasniegt vēlamo mērķi, kaut vai tikai kā attēls. Akmens – dienas simbols, kuru nēsājot kā rotu vai gabaliņu kabatā, liekot uz darba galda vai pie sava foto, vai kā savādāk, nāk palīgā izmantot dienas vibrācijas savā labā. Tāpat arī, izvēloties tās dienas krāsas savā apģērbā un aksesuāros, kaut vai tikai apakšveļā, tās kļūst par maigo ieroci tavam dienas ritmam. Pievērs uzmanību skaitļiem telefona, mājas, mašīnu u.c numuros, katrai dienai tie ir citi veiksmes cipari. Izvēloties saules dienām pieskaņotu uzturu un ēšanas paradumus, var turēt stipru savu veselību. Tāpat, vērojot sapņus un lasot zīmes, mēs pietuvojamies dabai un tās ritmiem, kas palīdz būt harmonijā pašam ar sevi un Visumu. Katram var būt arī savas zīmes. Atzīmē un pavēro, kā ar Tevi runā Saules spēks.

Astroloģiskais Saules gads sākās ar tās ceļu virs horizonta, 2018. gadā Saule ieiet Auna zīmē 20. marta pievakarē, kad Saulīte jau taisās uz rietu, tāpēc 1. Saules diena ir 21. marts, tā pat būs arī 2019. gadā.Gads dalās 12 laikos (mēnešos), un katrā laikā ir 30 dienas. Gada beigās paliek 5–6 dienas, ko sauc par klusajām dienām, kad ir ieteicams gavēt, meditēt, atbrīvoties no visa vecā, neuzsākot jaunas lietas. Saules diena ir no tās lēkta līdz nākošajam saullēktam.
Ja vēlies, sev šādu kalendāru, raksti uz vieglugaru@gmail.com, vai privāti Kristīne Vallere.
Cena: 7.00 eur. Pasta izdevumi iekļauti cenā.
Pēc rēķina apmaksas, nosūtīšu galda kalendāru uz norādīto adresi.
Saules gada kalendārus varēsi iegādāties veikalā „лавка феи” Rīgā, Avotu ielā 20.

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *