Saules gada kalendārs- jau nopērkams

Pietiek atspīdēt! Laiks spīdēt pašam!
Izmēģini bagātināt savu ikdienu ar Saules dienu spēku!
Saule dienu kalendārs 2018, 2019gadam.

Dievišķā Gaisma cilvēka acij joprojām netverama, tāpēc Saule nāk palīgā, raidot gaismu cilvēka uztveres spējām atbilstošā ātrumā. Lai palēninātu gaismas ātrumu vēl par kādu tiesu, radās Mēness, kurš, atspīdot no Saules, pakāpeniski izgaismo arī vistumšākos nostūrus un apgaismo slēptākos bezapziņas okeānus. Ja reiz Mēness spēj atspīdēt, tad viņa kompetencē ir arī atspoguļoties no visa uz zemes notiekošā, tātad, kolektīvās apziņas smoga. Tāpēc man jādomā: kurš spēcīgāks, tas, Mēnesim piepalīdzot, var otru vadīt bezapziņas līmenī. Toties Saule nepastarpināti ved uz Gaismu. Vismaz pagaidām.
Sensenos Laikos visas šajos platuma grādos jeb uz slavenā zīda ceļa dzīvojošās tautas vadījās pēc Saules ritiem, godinot Sauli kā galveno Gaismas nesēju un dzīvības avotu uz zemes. Balti, tāpat kā citi ārieši, bija un ir Saules kulta tautas. Liela daļa ļaužu vēl joprojām Lielo dienu svin kā Jaunā gada sākumu, arī astroloģiskais gads sākas ar Saules ieiešanu Auna zīmē 20. Vai 21.martā. Šajā mirklī daba mostas, un tā rīta Saules stari dod impulsu jaunam Gaismas ciklam. Saules gads dalās 12 laikos (mēnešos), katrā 30 dienas. Tādejādi gada beigās paliek 5 – 6 dienas, kuras sauc par klusajām dienām, kad ieteicams gavēt, meditēt, atbrīvoties no visa vecā, neuzsākot jaunas lietas. Un Saules dienu skaita no tās lēkta līdz nākamajam saullēktam.
Ikdienas dzīvē aktivizējot Saules, Dabas un Visuma ritmus, iespējams atgriezties pie savas dievišķās dzirksteles un apziņas. Paātrināt savas personīgās gaismas ātrumu, kas it kā ir viens no galvenajiem cilvēka eksistences mērķiem, kā arī paaugstināt savas dzīves kvalitāti, radošumu un potenciālu var, bez starpniekiem izmantojot dievišķos instrumentus un ar pateicību pieaicinot pavadoni kādam ceļa gabaliņam.
Uz ko koncentrē psihisko enerģiju, tas arī notiek! Jebkurš instruments, kurš ļauj pietuvoties saviem gaismas resursiem un radošajam potenciālam, paplašināt apziņas āres, ir gana labs izmantošanai savā labā.
Saules kalendārs, harmoniski savijoties ar latviskajām Saules gadskārtām un godiem, ir mans pavadonis jau kādus desmit gadus.Savienoties ar Saules enerģiju ir iespējams, ne tikai 8 Saules gadskārtās , bet katru dienu. Šajā Saules dienu kalendārā Saulei katru dienu nāk palīgā kāda no planētām, Spēka simbols, Dievību instrumenti, kuri kaut tikai attēla formātā konkrētajā dienā var palīdzēt sasniegt vēlamo mērķi. Akmens – dienas simbols, kurš, nesājot to kā rotu vai gabaliņu kabatā, liekot uz darba galda vai pie sava foto (vai kā citādi), nāk talkā izmantot dienas vibrācijas savā labā. Arī attiecīgās dienas krāsas apģērbā var kļūt par maigu ieroci vēlamā dienas ritma iegriešanā – varat tērpties konkrētās krāsas apģērbā – kaut tikai apakšveļā, vai piemeklēt aksesuārus.
Katrai dienai ir savi veiksmes cipari, tāpēc ir vērts pievērst uzmanību skaitļiem dažādos numuros – telefona, māju, mašīnas un citos, ar kuriem ikdienā sastopaties. Izvēloties Saules dienām pieskaņotu uzturu un ēšanas paradumus, var turēt stipru savu veselību. Vērojot sapņus un lasot zīmes, mēs pietuvojamies Dabai un tās ritmiem, un tādejādi stiprinām harmoniju paši sevī un Visumā. Katram var būt arī pašam savas zīmes – Dievišķās Gaismas nesēji!
Cena: 7.00 eur( pasta izdevumie iekļauti cenā )
Iegādaties var :
Rakstot uz e-pastu: vieglugaru@gmail.com;
Rīgā, veikalā “лавка феи” Avotu iela 20

Sekojiet un dalieties: