Semināri, lekcijas, kursi.

Kad savā attīstības ceļā ir izmesti pāris loki, iegūta zināma pieredze, pieļautas kļūdas un atrasti ceļi ,kā no tām izkārpīties, pienāk laiks, kad šīs zināšanas jānodod tālāk, lai atbrīvojas vieta jaunām. Ar vislielāko prieku dalāmies savā pieredzē, atklājumos, transformācijās un zināšanās. Organizējam praktiskās nodarbības, lekcijas, vairāku dienu seminārus pie mums sētā līdz 20 cilvēkiem, ar prieku izskatam piedāvājumus piedalīties Jūsu organizētos pasākumos Latvijā un ārpus tās. Minimālais cilvēku skaits grupā 10 cilvēki, semināru izmaksas veidojas no semināra vietas, dalībnieku skaita, ilguma un tēmu izvēles. Tēmas var apvienot. Ja vēlies organizēt savā pusē kādu no semināriem, vai arī ir entuziastu grupiņa, kas vēlas ciemoties pie mums, raksti uz e –pastu : vieglugaru@gmail.com
Šobrīd piedāvājumā šādas tēmas:

Pirts zinības:

Vibro-akustiskā masāža ar klūgu slotiņām, čakrafonu.
Praktiska nodarbība pirtniekiem, pirts mīļiem, masieriem, fizioterapeitiem, ikvienam, kas savā praksē izmanto ķermeniskas sarunas.
Programmā:
*Viss ir vibrācija. Vibrācija dažādās frekvencēs, to dziedinošā, harmonizējošā ietekme uz ķermeni. No šamaņu bungām caur kārklu slotiņām līdz čakrofonam, kā no zemes līdz debesīm un atpakaļ.
*vibro-akustiskās masāžas tehnika, vēsture un praktisks treniņš.
*čakrafonu skaņu pelde.
Semināra dalībniekiem kārklu slotiņu komplekts dāvanā.
Semināra ilgums: 4 stundas
Semināru vada : Ivars un Kristīne Valleri – pirtnieki, vibro-akustiskās masāžas meistari.

Dzintara terapija – pirtī, masāžās, dziedniecībā un ikdienā. Semināra ilgums pilna diena. Pirmā daļa teorija, otra praktiskās nodarbības uz masāžas galdiem un pirtī.

Skaņa, krāsa un kristāli pirtnieka instrumenti veidojot savu rituālu.
Seminārs pirtniekiem un pirts mīļiem no cikla „Pirts – vairāk, kā vieta kur mazgāties”
Programmā:
*Skaņa. Visdziedinošākā skaņa ir klusums. Domas, čuksti, spēka vārdi, dziesmas, instrumenti tās ir vibrācijas, kas pirts siltumā un mitrumā kļūst par unikālu spēku.
*Daba ir vistīrākais avots no kā smelties padomu, kā atgūt harmoniju. Dalīsimies ar mūsu atklātajiem instrumentiem, kurus var izmantot dabas skaņu imitācijai pirtī. Pērkona skaņa un bailes ķermenī, lietus un asaras, svilpaunieki un komunikācija. Vargāni, bungas, trinkšķi zemes spēks utt.
*Pirtī eimu, pirtī teku; pirtī balta mazgājos. Pirtī mana dvēselīte ar Dieviņu runājās. Un Dvēsele runā caur krāsām. Praktiskas metodes kā izmatot šo valodu un spēt to iztulkot pirts procedūrās, gan diagnostikā un dažādos trasfomatīvos procesos.
*Kristāli kā vieni no senākajiem zemes iemītniekiem. Uz pasaules ir milzums daudz dažādu akmeņu, dārgakmeņu, minerālu. Kurus un kā izmantot un kurus labāk neizmantot pirtī.
*praktiska nodarbība pirtī.
Semināra ilgums 1 diena – pl.10.00-18.00
Semināru vada – Kristīne Vallere – astroloģe, pirtniece, virbo-akustiskās masāžas meistare.

Astroloģija un pirts.
Seminārs pirtniekiem un pirts mīļiem no cikla „Pirts – vairāk kā vieta kur mazgāties”
Programmā :
*Astropsiholoģijas pamati un to vienkārša izmantošana veidojot veiksmīgu pirtnieka un pirtējamā sadarbību pirts procesos.

 • Pirts der ikvienam! Ir tikai jāizvēlas sev atbilstošs pirts veids, temperatūru, diennakts pirtī iešanas laiku, augi, slotas, procedūras un pirtnieks. Atbilstoši temperamentam, astroloģiskām niansēm, tipiem, stihijām u.c.
 • Saules un Mēness kalendāru izmantošana.
  *Saules gada pirts rituāli. Praktiskā nodarbība pirtī.
  Semināra ilgums: 1 diena. 10.00-18.00
  Semināru vada: Kristīne Vallere- astroloģe, pirtniece, rituālu praktiķe.

Dzimšanas dienas ceremonija un pirts rituāls.
Gada spēcīgākā diena – dzimšanas diena, kad Saule ir tajā pašā grādā, kā tajā mirklī kad piedzimis. Praktisks seminārs pirts un rituālu speciālistiem. Dzimšanas dienas fenomens, kā radīt šo dienu sev , saviem cilvēkiem un klientiem par īpašu neaizmirstamu mirkli. Pēc dzimšanas vecāki mums skaita dienas , mēnešus, tad mēs uz pirkstiņiem neveikli rādām cik mums gadiņi, tad ar nepacietību gaidām dāvanas pēc iespējas dārgākas, tad laimīgi sagaidīta pilngadība un pamazām sākam slēpt cik ir gadi, mēģināt aizmirst, nesvinēt, ar šausmām gaidīt 30,40 un 50 gadu mijas. Ja cilvēks nezinātu, ka ir jānoveco un kādreiz jāmirst, mēs dzīvotu mūžīgi. Nav svarīgi cik paliek gadi, svarīgs ir nofiksēt mirkli, kad mēs esam nolaidušies pa tām sidraba ķēdītēm uz šo zemi. Kā dabas spēka punktos atveras Laika lūkas, vārti u.c. sauktie kanāli, tā arī katra cilvēka dzīvē ap dzimšanas dienu atveras viņa īpašie vārti, kur var satikt visus savus neredzamos spēkus, atgriezt savu pazaudētās enerģijas daļas, izlīgt, izmainīt programmas un pat likteni .Kā maksimāli izmantot šo unikālo laiku un stiprināt sevi ?!Pirts ir vislabākā vieta caur kuru atkal piedzimt jaunam sākumam savā Dzīves ratā.
Programmā:
*Dzimšanas dienas ceremonijas veidošanas metodes. Kā izmantot vienkāršas astroloģijas, numeroloģijas, stihiju, krāsu, aromātu u.c. pamatprincipus veidojot individuālu, katram cilvēkam īpašu ceremoniju.
*jaunā dzimšanas gada uguns ceremonija, to veidi dažādos gadalaikos.
*dzimšanas dienas pirts rituāls
*Gada plānošana. Kā veiksmīgi izmatot savas personīgās spējas sev vislabākajā veidā ielikt pamata uzstādījumus gada plāna realizācijai.
*Praktiskā daļa: ceremonija un pirts rituāls.
Semināra ilgums: 1 diena 10.00-18.00
Semināru piedāvā : Kristīne Vallere – astroloģe, pirtniece, rituālu praktiķe.

Pirts rituāla modelēšana. no cikla „Pirts- vairāk, kā vieta kur mazgāties”
Pirtniekiem un pirts mīļiem, kas vēlas veidot savu unikālo rituālu.
*Diagnostikas veidi, kā atrast labāko, lai izveidotu kontaktu ar pirtējamo.

 • Nodoma atklāšana. Bieži precīzi noformulēts nodoms ir daļa no rezultāta.
  *Šķēršļu apzināšana un atbrīvošana. Tehnikas, kas bez lielas iejaukšanas, ļauj notikt transformācijām.
 • Katram individuāli modelēts rituāls.
  Semināra ilgums viena diena. Pirmā daļa teorētiskā, otrā praktiskā pirtī.
Sekojiet un dalieties: