Sievu spēks. Vīru spēks. Kopā pilnīgs spēks.

30.aprīlī pl.19.00

Saule ir devusi impulsu Zemei mosties jaunam auglības aktam. Vīriešu varā ir atmodināt sevī spēku, drosmi, pārliecību, spēju cīnīties par sev, savu sievieti, bērnu, zemi un pasauli, atrast savu kodolu, iztaisnot mugurkaulu, rīkoties un uzņemties par to atbildību.

Dievišķās dzirksteles apzināšanas rituāls un daudzinājums vīrišķajam pirmavotam.

Aicināti piedalīties veči, kas apzinās savu spēku, vīrieši, kas vēlas sevī šo spēku stiprināt un tādi, kas vēlas šo spēku sevī atrast, ne jaunāki par 12 gadiem. Uz rituālu jāpošas garajās biksēs, slēgtos apavos un t-kreklā, ko nebūs žēl vakara gaitā ziedot. Līdz ņemams nazis ( rituālais, jauns, saliekamais pēc izvēles).

Sievietes dzirkstele Kosmiskajā ugunskurā un daudzinājums sievišķajam spēkam.

Gaismas spēka upe ir sākusi savu plūsmu pār zemi. Sievietes varā ir iedot virzienu šai plūsmai. Šogad pacelsimies savā sievišķības spēkā līdz pat debešiem. Pieaicinot, caur galvenajām šīs Saules sistēmas planētām, pirmatnējo sievišķības enerģiju, lai vairotu saticību , mīlestību un labklājību savai ģimenei, mājai. Sievišķā spēka kārtību savā zemē, valstī, planētā un ar vieglumu, kā atgriezenisko saiti, dvēseliski patiesu , tīru mīlestību sniegt Visumā.
Aicinātas piedalīties sievas, kas zina savu drošu sirdi; sievietes, kas vēlās stiprināt savu sievišķo spēku; meitenes, kam nākotnes plānos ir attiecības, mazulis, stipras, drošas mājas. Vēlams pucēties brunčos un paņemt līdz mazu, jebkuras krāsas dzijas kamolīti.

• Sievišķā un vīrišķā spēka savienošanās ceremonija.
• Šīs ziņas nodošana stihiju varā.
• Varbūt naksnīga pelde u.c mirkļa atnestas izdarības.

~Gan sieviešu, gan vīriešu rituāli sāksies vienlaicīgi dažādās vietās un nobeigumā savienosimies vienā veselumā. Vīri mežā, sievas sētā, ja sanāk kavēt, pagaidot, kad beidzas kāds process, dodot ziņu vadītājam piebiedrojaties.
~Tīri simboliski, kāds našķis kopējam galdam, lai pirms projām došanās sazemēties caur siltu tēju un līdz paņemto.
~visādam gadījumam, var paņemt kādu dvieli vai pirts drēbi.
~bet visā visumā vakari ir drēgni, parūpējies par attiecīgu apģērbu un apaviem, jo notikums varētu ievilkties līdz pusnaktij.
Dalība pret ziedojumu vietai- naudā, stādā vai kā citādi.

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *