Vīru spēks. Sievu spēks. Kopā dzimtu spēks. 18.maijs pl.19.00. Evertos

Vīru spēks. Sievu spēks. Kopā dzimtu spēks.

Ūsiņu Laika uguns rituāls.

18.maijs pl.19.00

„Everti”, Bārbeles pag., Vecumnieku nov.

Pavasaris ir unikāls laiks Saules Ratā, kad Zeme ir modusies ļaut sēkliņām izdīgt par vareniem ziediem, putni vij ligzdas, ābeles zied dziļā krāšņumā, lai visas vasaras garumā šūpotu zaros savus mazuļus līdz Rudenāja labklājības pilnbriedam. Cilvēka varā arī ir izlīdzināt attiecības ar sevi, vienam ar otru un dot enerģiju uzlabot savu dzīves kvalitāti mīlestībā, darbā, biznesā, veselībā. Kā ik katru gadu mēs pulcēsimies, lai aktivizētu sievišķo zemes spēku un vīrišķo uguns enerģiju, ļaut vējam un ūdenim tās apvienot vienā veselumā. Kursim sievu un vīru ugunis, tās savienosim, lai vairotu saticību ģimenēs, dzimtās, lai katrs apzinās savu spēku un māk to likt lietā.

 Šogad šo savienošanos izspēlēs caur īstu līdzināšanas ceremoniju.

Rituāla sākums pl.19.00, ja esi nokavējis klusiņām sagaidi, kad rituāla vadītājs tevi pamana un dod zīmi, ka vari pievienoties.

Kā gatavojamies:

  • Ņemiet līdz savas bungas vai kādu citu muzicējamo instrumentu.
  •  Cienastu kopējam mielasta galdam pēc rituāla.
  • Sievām līdzi neliels dzijas kamolīts, kādas krāsainas lentītes vai zvārgulīši spēka zižļa gatavošanai. Ieteicams brunčos un piemērotos apavos, lai dancotu pa pļavu.
  • Vīriem rituālais vai kabatas nazis, slēgti apavi. Tiem, kas pirmo reizi piedalīsies pasākumā –  t-krekls mugurā, kuru nebūs žēl ziedot ugunij.
  • Drosmīgie noslēgumā iet peldēties, tad līdzi dvielis.

Dalība nav iepriekš jāpiesaka, jo uz šo pasākumu atbrauc tikai tie, kam šeit jābūt!!!

Sekojiet un dalieties:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *