Citādas brīvdienas “Tavs ceļš pretim pārpilnībai”

Citādas brīvdienas “Tavs ceļš pretim pārpilnībai”

21. un 22.oktobris.
Sākums 21.oktobrī plkst. 10:30
Noslēgums 22.oktobrī plkst. 17:00

Parasti cilvēkiem vārds “pārpilnība” saistās ar naudu un bagātību, bet dzīvē ir tik daudz dažādu jomu, bez kurām naudai vairs nav īsti nekādas nozīmes. Un tajā pašā laikā ir tik daudz jomu, kuras nesakārtojot, arī naudas plūsma tiek bloķēta.
Viens bez otra nevar pastāvēt, jo viss ir viens.
Šajās divās dienās piedāvāju jaudīgi pastrādāt ar tām jomām, kas mums traucē atvērties saviem sapņiem, savām idejām, savam lidojumam un piepildīt arī savus finansiālos sapņus. To, kas mūs kavē būt atvērtākiem pašiem pret savu dzīvi.
Būs lekcijas par dažādām tēmām : piedošana un tās patiesā loma mūsu dzīvēs, ierobežojošo uzskatu un limitējošo priekšstatu lielā loma mūsu izvēlēs, aktivācija un prasme beidzot rīkoties. Izbaudīsim arī meditāciju un enerģētisko praksi, sestdienas vakara pārpilnības pirts ceremonija, un svētdienas pēcpusdienā Kristīnes vadīto neirografikas meistarklasi jaunu neironu savienojumu izveidei, lai mājup dotos jau ar jaunām domām, idejām, apņēmību un savu jauno “Es”.
Šīs nometnes dalībniekiem katram dāvanā tiks nosūtītas arī divas meditācijas audio formātā.
Lekcijas vadīs Jolanta Tropa. Esmu numeroloģe, strādāju ar Taro numeroloģijas veidu, kas saucās Liktens matrica. Man ir meistara līmenis Laika līniju dziedināšanā (apmācības esmu izgājusi pie metodes autora Sela Rakeli). Par sevi varu teikt, ka to, ko jums stāstīšu un došu, es pati esmu piedzīvojusi un izdzīvojusi. Esmu izgājusi posmu, kad dzīvē ir bijusi gan nonullēšanās, gan neticība, neziņa un bailes, kas ir ārkārtīgi veicinājušas manu izaugsmi pretim sev kā sievietei, kā radošai būtnei un cilvēkam, kurš iesaistās savas dzīves radīšanā. Iedošu arī dažas tehnikas, kas katram nometnes dalībniekam palīdzēs strādāt pie tā, lai veidotu sevi un savu dzīvi arvien tuvāk tam, kā Tu vēlies to visu redzēt un piedzīvot.
Pirts rituālu un neirografikas meistarklasi vadīs Kristīne Sīle – pirtniece, astroloģe, seno un mūsdienu rituālu vadītājā, neirografikas instruktore, estētiskais koučs.
Dalība pasākumā : 120 Eur
Cenā iekļauta ēdināšana un nakšņošana.
Pieteikšanās rakstot uz e-pastu : vieglugaru@gmail.com vai WhatsApp 26556452 – Kristīne

Sekojiet un dalieties: