Vībotnes pirts ceremonija un sapņošana 30.Sep.

Vībotņu pirts cermonija un Vībotnes sapņojums
30 septembrī pl.18:30

Aicinam uz ļoti īpašu tikšanos ar Vībotnes vecmāmiņu sievu pirts cermonijā un pēc tam nakts sapņojumā.

Apaļā pirtī, simboliski atgriežoties Zemes mātes klēpja ieskāvumā, izmantojot vībotnes sakņu slotiņas, lapu skrubi, ziedu medu -dosimies ceļojumā pie sava sievišķā pirmavota, patiesā šī brīža spēka, lai realizēt tikai sev zināmu un svarīgu nodomu labākai savas dzīves kvalitātei.
.
*Vībotnes vecmāmiņa beznosacījuma mīlestībā palīdz ik vienai zemes meitai, kas vēršas pie viņas pēc padoma un palīdzības.

*Vībotne palīdz uzlabot intuīciju, lai labāk orientētos ikdienas realitātē; maigi, taču pārliecinoši atrod, attīra un trasformē, uz emociju bāzes, radušās nogusnes bezapziņas šķidrautos, tai pat laikā ļoti sargājoša.
*Senatnē ļaudis vībotnes sakni lietojuši kā toniku, lai pavairotu savu iekšējo enerģiju.
*Daudz vari uzzināt par Vībotnes sūtību uz Zemes: https://www.facebook.com/GaismasVibotne

🤍Uz pirts vakaru ņemat līdz pirts drēbes un palagu, ko nav žēl sakrāsot,taču pēc tam vēl varēs lietot. Vari speciāli šim notikumam iegādāties īpašu palagu, kas kļūs par dziedinošu instrumentu.

Lai iemantotu un uzturētu labu veselibu svarīgi būt vienotībā ar savu dvēseli un zemapziņu. Un šo vienotību iespējams uzturēt pievēršot uzmanību saviem sapņiem un izprotot tajos attēlotos ziņojumus.

Vībotne izsenis bijis sapņu augs – sapņu palīgs un padomdevējs, tā paspilgtina un palīdz niansētāk atcerēties sapņus. Daudzās senajās ciltīs, bija kopīgas sapņošanas teltis, kā arī svarīgs rīta rituāls- dalīšanās ar sapņiem un to izpratne.
Ļausim vībotnes auga mācībām un padomiem runāt caur mums sapņu valodā.
Nodosimies kopīgajam vībotnes sapnim kupolā, gulēsim visi kopā vienā telpā, sapņosim katrs savus sapņus un katrs strādāsim ar savu jautājumu, bet vībotne mūsu sapņus savērps kopā kā tīklu.
No rīta dalīsimies ar saviem sapņiem, un mēģināsim saprast sapņa un vībotnes ziņu, padomu sev un visiem kopā.

🤍Līdzi jāņem ērts apģērbs, matracītis(ja nav varēs sarunāt uz vietas), segas vai guļammaiss, spilvens un viss pārējais, kas nepieciešams ērtai gulēšanai, sapņu pierakstu klade.
Šī kopējā pieredze būs kā instruments sev svarīgu jautājumu atklāšanā un risināšanā, kā arī iesākums vai turpinājums savam sapņu ceļam!

🤍 Uz šo padziļināto notikumu aicina:
Pirtniece Kristīne Sīle un Gaismas Vībotnes turētāja Ruta Garklāva

🤍Dalība: 50 eur ( ja piedalies tikai pirts cermonijā)
60 eur ( ja pirts un sapņošana)
🤍 Pieteikšanās rakstot : vieglugaru@gmail.com vai WhatsApp 26556452
Vietu skaists ierobežots!!!

Sekojiet un dalieties: