Dvēseles dziednīca

Dvēseles dziednīca ir pirts māja. Pirtiņa savu kalpošanu uzsāka 2015. gada Pavasara saulgriežos. Šķiet, mājas tapšanā un celšanā dalību ņēmuši visi sētas Aizbildņi, Gari un Dabas spēki, katrā sienā, dēlītī un detaļā ieaužot savu stāstu un līdz ar to arī īpašu spēku. No tiesas var apgalvot – ar mīlestību celta māja, jo tikai tādas jūtas ļauj izdejot grūtības un apdziedāt šķēršļus.

Zem mājas jumta sadraudzībā dzīvo:

Pirtiņa ar plašu logu, kas, mūsuprāt, apveltī šo telpu ar īpašu noskaņu un paplašina pirts procedūru iespējas arī cilvēkiem, kuri baidās no karstuma, šaurām telpām un smakšanas;

Atpūtas telpa ar lielām koka lāviņām, uz kurām var izlaisties pēc sirds patikas, iemalkot tēju un ziemas vakaros vērties kamīna uguns sprakšķēšanā;

Kabinets, kurā caur sarunām, skaņām, krāsām, kristāliem un vibrācijām dvēseles aicinātas ļauties sarunām, kā viena otrai var palīdzēt sava Dvēseles ceļa gājumā;

Otrā stāvā ir divas istabiņas, kurās var atpūsties pirms vai pēc pirtiņas, vai pārlaist nakti, ja ceļš var gaidīt līdz rītam. Arī otrajā stāvā ir lielas un plašas lāvas – sarunām, dziesmām un meditācijām. Pirts augšā dzīvo arī visi augi un tējiņas.

Dvēseles dziednīcā saimnieko Evertu saime.  Mēs ticam – lai spētu būt harmonijā zemes dzīvē jeb fiziskā un prāta ķermeņa plānā, ir svarīgi sadzirdēt sevi dvēseles plašumos, kuras vārti šajos laikos bieži vien ir cieši noslēgti. Jebkura metode, terapija un procedūra, lai kurā pasaules malā meklējami tās pirmsākumi – jo viss ir VIENS, ir gana labas, lai pietuvotos savai Dvēselei un sadzirdētu Sirdbalsi. Dvēsele par Tevi zina pilnīgi visu, tāpēc palīdzēs dziedināt sevī ikvienu kaiti, emociju vai mentālu disbalansu. Mūsu pienākums vienam pret otru ir dvēseļu līmenī palīdzēt atcerēties un no jauna iemācīties pašdziedināties, harmonizēties un atgriezties pie saviem pirmavotiem. Procedūru laikā mēs neārstējam, nedziedinām vai kā citādi ārēji neietekmējam, vien caur mums zināmajām metodēm ļaujam miesai atpūsties, kaut uz mirkli atbrīvot Sirdi no prāta kontroles, lai ļautos īsai sarunai ar Dvēseli. Esam ļoti priecīgi, ja šī saruna tuvākā vai tālākā nākotnē ļauj atvērties unikālai – Miesa, Gars un Dvēsele – savienībai. Tas jau kļūst par Dieva svētītu spēku – spēju radīt savu dzīvi pēc saviem augstākajiem pozitīvajiem plāniem!

Kristīne Sīle jeb Evertu Kristīne. Izteikta Skorpiona zīmes pārstāve ar 5 planētām šajā zīmē, tāpēc mana dzīve vienmēr nemiera un dziļuma pildīta. Vajadzība kaut ko pārveidot, iznīcināt, lai varētu atdzimt – vai tas būtu friziera darbs ar jauna ārējā izskata piešķiršanu, floristika, astroloģija vai pirtniecība. Pēdējā laikā mana aizraušanās ir vibrācijas apzināšana visās tās izpausmēs: skaņās, augos, krāsās un smaržās, ko piedāvāju piedzīvot arī mūsu viesiem. Mana pārvaldībā ir rituālā un enerģētiskā pirts iešanas daļa.

Krists Zeltiņš – pirtnieks , kam interesē jauno enerģiju integrācija mūsdienu realitātē, izzināt cilvēka apziņas plašumus un pirts fantastisko iedarbību uz to. Manā pārziņā ir masāžpērieni un pirts procedūras.

Diāna Zeltiņa – pirtniece

Elvis Zeltiņš – masieris

Mēs varam strādāt katrs atsevišķi, pa pāriem -dažādos salikumos vai visi kopā.

Kopā varam radīt nebijušas sajūtas, baudot četrrocīgo skrubja masāžu vai pērienu.

Tāda, lūk, savienība veido Dvēseles dziednīcu.

Ja vien būs lemts kādreiz ar Tevi satikties, mēs satiksimies pie mums pirtī, sētā, kādā pasākumā vai vienkārši uz ceļa, lai novēlētu Laimi.

Sekojiet un dalieties: