Evertu Meditāciju Labirints.

Publisks, vienmēr atvērts satikt savus viesus, ceļiniekus, garām gājējus!

Labirintu var apmeklēt vienatnē vai grupās, vai speciāli organizējot īpašu notikumu-ceļojumu.

Iet pašiem vai  pieaicināt pavadoni iepriekš piesakoties : 26556452 ( bez maksas)

Individuāli veidots ceļojums labirintā :  cena -35 eur.  Ilgums līdz 2 st.

(Dzimšanas dienas ; dziedinošs; ģimenes vai kolektīva saliedēšanas u.c  svarīgu notikumu stiprināšanas ceļojums ar uguns rituālu, pavadoņa gādībā.)

Tas ir 5 labirintu ansamblis, kas sevī ietver 4 stihiju garu ceļus un centrālo, visu savienojošo, bezgalīgās, mūžīgi atjaunojošās Dievišķās Mīlestības enerģijas  labirintu.

Šī ir īpaši radīta spēka vieta Evertu pļavā, kura vairākus gadus ir sildīta uguns rituālos, līdzināšanas ceremonijās un dzimšanas dienu saullēktu mistērijās.

 Šeit apstājas laiks, rimstas ikdienas kņada, viegli ieraudzīt savi – patieso!

Vieta, kur paliekot vienam ar sevi, sameklēt resursus turpināt savus ceļus; kur ieraudzīt savu ceļabiedru bez ikdienas uzliktām maskām; noskalot smagnējos pagātnes putekļus, pacelt galvu pret debesīm un ieelpot jaunas  idejas un spēku, to ar katru soli ierakstīt savos zemes ceļu un taciņu rakstos un piešķilt jaunu  enerģijas dzirksteli…. Tad vienkārši atgriezties savā ikdienā!!!

2022.gada 14.augustā labu ļaužu sanākšanās „Laika Rata pietura Evertos” ietvaros, ļoti skaistā, patīkamu sajūtu un gaišas sirds mīlestības spēka ieskauti, vairāk kā 150 cilvēku soļi, bungu skaņām, zvanu maigumu, hanka gaisīgajā ritmiskumā svinīgi daudzinājām   šo spēka un vienlaikus miera vietu, ko sauc par „Meditāciju Labirintu”. Tā bija neaizmirstama pieredze, kas ilgi vēl pulsē visā Evertu sētā un manā sirdī!

Mīlestība un Pateicība,

Kristīne Sīle

Sekojiet un dalieties: