Festivāla dalībnieki 2019


Kristīne Vallere

festivāla organizātors, astroloģe, pirtniece, neirografikas instruktore, estētiskais koučs.

10. augustā pl.11.30 uz “Skaņu klēts” sienas notiks svinīgā Neirografikas zīmējuma “Zvaigžņotā Zeme” atvēršana. Mēs kopā radīsim pašreiz lielāko Neirografikas zīmējumu Latvijā šī gada tēma, tātad “Zvaigžņotā Zeme”.Mēs cilvēki esam kā zvaigznes -mirdzošas mazas Saulītes, kas kopā rada Zemes kopējo Gaismu, lai tā kļūst ar vien gaišāka ,vieglāka un miera pildīta. Aicināti visi festivāla apmeklētāji izveidot savu figūru, kā viņš sevi redz šajā brīdī, tad pēc visiem neirografikas bāzes algoritma punktiem iekļaus kopējā Zemes neirografiskajā tīklojumā. Neirografikas zinātāju vadībā, ik katrs varēs iemēģināt roku  šajā unikālajā zīmēšanās metodē, ievelkot savu zvaigzni ar kuru mirdz uz šīs zemes. Neirografikas speciālistu un instruktori ir aicināti izvietot pie šī stenda, savu infromāciju par Jūsu nodarbībām, centriem un darbību interneta vidē, lai interesenti pēc festivāla var atrast, kur padziļinātāk apgūt šo metodi u nenokļūst pie darboņiem, kas nav tiesiski pasniegt šo metodi.


Aija Austruma

astroloģe, taro, rūnu un rituālu praktiķe

Dziļi sevī Tu ZINI pareizās atbildes, bet dažkārt der paklausīties arī, ko saka zvaigznes, taro vai rūnas. Ar visiem šiem instrumentiem centīšos Tev palīdzēt Evertos. Tēmas – attiecības, profesionālā izvēle, talanti, labākā laika izvēle dažādām aktivitātēm u.c. Lai mums vērpjas labāka saruna, noskaidro savu dzimšanas laiku!


Antra Dzintarniece

skaņu terapeits

Cilvēks ir vesels, tad kad dvēsele, prāts un ķermenis ir harmonijā. Skaņa Tā ir viena no dievišķās mīlestības izpausmēm. Pateicoties Tibetas dziedošo trauku skaņu vibrācijām, esmu sapratusi kādā virzienā vēlos iet, ko dot cilvēkiem un kā spēt izdzīvot dienu mīlestībā.

10.augutsā pl.14.00 “Skaņu klēts” Vibroakustiskā terapija izmantojot Tibetas sakrālos skaņu traukus. pārējā festivāla laikā, savā teltī var saņemt individuālas sesijas.


Ivo Puriņš

10.augutsā pl.21.30 „Piecu uguņu rituāls”
Tā ir ieiešana kontaktā ar Spēkiem, kas vērpj mūsu likteņu līnijas, sasaista vīrieti ar sievieti, cilvēku – ar viņa dvēseles uzdevumiem Pa-Saulē. Tā ir sakrālā Pentagramma – viens no spēcīgākajiem maģijas un aizsardzības simboliem. Rituāls tiks veidots, lai mēs atrastu savu misiju, savu iniciāciju īstiem darbiem. Lai atrastu dzīvē sev blakām to, kuru nolikuši mums Augstāki Spēki. Un lai stipra būtu mūsu ticība, jo šaubas mūs sašķoba un neļauj veikt lielas lietas.
Rituālu vadīs – 5.tolteku līnijas (Celeste) Dienu Nesējs – Ivo Puriņš (Latvijā pazīstams arī, kā seno Burtnieku zinību tulks un skolotājs daudzās okultās disciplīnās).
 
10.augustā pl.20.00 Rietumu apmetne„Stāsts par cilvēka Ego nepieciešamību un Brīvību”
Tas būs, gan savdabīgs ievads Rituālā… Gan iespēja uzzināt, kā Dvēseļu Pasaules līmenī darbojas kvantu fizika. Vienkārši, bet virspusējā skatā nepamanāmi likumi nosaka cilvēku Dzīves gaitu un kvalitāti. Tā ir ābece! Visas astroloģijas un zīlēšanas, bez šīs ābeces nemaz nestrādā. Bet to zinot – atkrīt vajadzība griezties pie jebkādiem nākotnes pareģotājiem.


Daugmales KC “Teātra draugu kopa”

Daugmales KC “Teātra draugu kopa” savas gaitas sāka 2005. gadā. Laika gaitā mainījušies nosaukumi un režisori Iestudētas dažādu dramaturgu lugas, tai skaitā A. Brigaderes “Čaukstenes” un R. Blaumaņa “Zagļi”. Pēdējā laikā mūsdienu dramaturgu Hermaņa Paukša un citu mazāk zināmu autoru lugas.Katra izrāde ir sava veida pietura, priekš skatītājiem. Lai apstātos un paskatītos uz notikumiem un personāžiem no malas, atrodod līdzības no savas tuvākās vai tālākas apkaimes. Un pasmietos vai pārdomātu, kā ta mēs dzīvojamies.
       Evertos “Daugmales teātra draugu kopa” pieturēs ar režisora Guntara Liepiņa iestudēto jaunā dramaturga Andra Ūdra skeču “Gāganu kari”,kas sarakstīts uz latviešu tautas pasakas motīviem. Izrāde būs mazliet muzikāla.
    Uz tikšanos. 


Ziedonis Kārkliņš

pirtnieks, dziednieks

seno baltu zīmju enerģētiskās sistēmas skolotājs
REIKI meistars-skolotājs

www.ziedonis.lv

10. augustā pl.11.30 Ziemeļu apmetnē “Nedaudz par zīmēm”


Antanas Bagdonas

один из самых известных литовских банщиков, его программы во время чемпионатов мира видели любители бань в  Германии. Австрии и Чехии.А в Латвии в 2013. гаду даже бил признан банчиком года. Он из Каунаса работает в центре “SAULĖJA SPA” и 70% его клиентки – женщины
Субботу в 19.00 в “Ziemeļu apmetnē” Вы будете иметь возможность познакомиться с виброакустическим массажном. Техникой работы с палочками из лазы. Узнаете где “родился”этот массаж, научитесь основные движения работы с ними. А, также,будет возможность и его почувствовать на себе во время фестиваля у меня в палатке. Длина массажа 25 мин. Наверно, есть не мало женщин, которым баня не нравится, потому что там жарко, тяжело дышать, сердцем плохо и ещё много других причин…..Значит Вы небыли в настоявшей бане с хорошим банчиком 
🙂
Воскресение, в 09.00 в бане “Eверты” вас ждёт “Женская банька” Температура в бане будет около 60 градусов. Во время программы будет рассеяны несколько банных мифов. Программа состоит из 2 частей.
1. Старый ритуал”Первый пар”+релаксационная натуральная ароматерапия 
2. Посещении “солевой комнаты”+ пилинг тела. Пилинг будет делаться натуральным скрабом, которого Антанас сам изготовил. И женщины говорят, что после него кожа становится бархатной.

Ina Dziļuma

masiere

“Laimas istabiņas” saimniece.
Esi harmonijā ar sevi jau šodien! Ja jūties nomākts, nesaprasts. Ja jūti fiziskas sāpes, bet nerodi tām risinājumu. Tad šis ir tieši Tev! Nāc uz “Laimes istabiņu”! Es Tevi mīļi aicinu! Kopīgi meklēsim risinājumu, izpratīsim sāpju un nomāktības cēloņus. Ar relaksējošu masāžu, ar dabas smaržu un Pasaules skaņām, ar akmeņu siltumu un zāļu tēju, Tu vari pats sevi dziedināt! Sajutīsim sevī iekšējo bērnu, atgriezīsimies pie Kodola – pie Sevis Paša! Dziedināsim sāpes – gan Dvēseles, gan fiziskas! Ja Tevi uzrunā, esi mīļi gaidīts izbaudīt muguras masāžu citādā gaisotnē!Naudiņa enerģijas apmaiņai 10,-eur  


Evija Čivkule

Regresijas ceļojumu speciāliste

meditatīvs ceļojums uz iepriekšējām dzīvēm speciālista pavadībā. Piekļūsti tuvāk zemapziņai, tuvāk sev un savai dvēselei – aizceļo uz savām iepriekšējām dzīvēm un Dvēseļu pasauli! Dodies ceļojumā: * lai gūtu atbildes par sevi pašu, par dzīves jēgu, saviem uzdevumiem u.c. * lai atrastu savu dzīves ceļu un virzienu; * lai noskaidrotu savus talantus; * lai saprastu nevēlamu dzīves situāciju iemeslus; * lai atrastu problēmu un sarežģījumu pirmsākumu; * lai harmonizētu personīgās attiecības; * lai uzzinātu, ko redz dvēsele savā nāves brīdī; * lai iepazītos ar saviem sargeņģeļiem; * lai izbaudītu Dvēseļu pasaules mīlestību, mieru un harmoniju. Un tas nebūt nav viss!  

11.08.2019

10.00-11.30 Grupas regresijas seanss( ceļojums iepriekšējās dzīvēs)”Iepriekšējo dzīvju talanti-pašreizējās dzīves resursi”( līdz 10 cil.)

11.40-13.10 Individuālais regresijas seanss 1pers.VAI Pāra regresijas seass “Savstarpējie iemiesojumi” Vai 3-4 draugu regresijas seanss “Savstarpējie iemiesojumi”

13.20-14.50 Grupas regresijas seanss “Bagātība un veiksme iepriekšējās dzīvēs – šīs dzīves resurss”(līdz 10 cilv)

15.20-16.50 Individuālā 1.pers vai parim vai 3-4 draugiem “Savstarpējie iemiesojumi”


Jānis Jēkabsons

Tavs masieris

Esmu fizioterapeits, ķermeņa kopšanas estētiķis, “Belojar” muguras vingrošanas instruktors. Jau sešus gadus (“Hotel Jūrmala Spa” un individuāli kā pašnodarbinātais) veicu estētiskās un veselībai profilaktiskas ķermeņa masāžas, kā arī apmācu stājas nostiprinošos un veselības veicinošus vingrinājumus. Mīlu savu darbu un strādāju ar 100% atdevi, jo Tas ir mans Aicinājums.
Kāpēc es piedalos? Demonstrēt savas Dvēseles aicinājuma apgūtās prasmes. Dot apmeklētājiem iepazīt un izbaudīt procedūru patīkamo procesu, gūt fantastisku efektu un pozītīvas emocijas, savukārt pašam saņemt atgriezenisko saikni, kas ir mans dzīves moto: “Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams”(Rainis)


Doctor VID(Victor Ivana dels Дюндик*)

DzintarVejsh*

ВРАЧ*остеокинезис и янтаро фито древо*терапия красот ЗДОрового ДОлголетиЯ* DzintarVejsh(soAVTORSKIE metodiki).
Sigulda 2013 Банный фестиваль…Su dzok BEAUTY Tallinn 2010…Sudzok Panaceja Jurmala 95*…Oсновы тибетской медицины Новосибирск 93* Точечный массаж Москва 92* ….Манус Владивосток*Амурский залив…1975г…Владивостокский мед институт 1974÷80.

На фестевале “Беседочка” 11.08 в 09.00  мастер класа “Три тайны ЯНтаря DzintarVejsh * 3do”


Inga Britika

keramiķe

Piedāvāšu svēpētā māla izstrādājumus


Ināra Krūmiņa

dziedniece, Reiki skolotāja, Garīgās taisnošanas praktiķe

Mani apzinātie soļi dziedniecībā aizsākās 2002. gadā. Dzīvoju un darbojos ar pārliecību, ka ar Dievišķās gaismas palīdzību var veikt brīnumus sevī un citos.
•Reiki sistēma ir viens no vienkāršiem un iedarbīgiem veidiem, kā strādāt ar sevi un, vajadzības gadījumā, ar citiem cilvēkiem, dzīvām būtnēm, augiem.
•Zināšanas par Garīgo taisnošanu dod man iespēju palīdzēt līdzcilvēkiem atbrīvoties no garīgiem un fiziskiem traucējumiem. Mugura ir svarīgs dzīvības enerģijas ceļš. Kad tā top dziedināta, atjaunojas saikne ar gaismas, mīlestības un spēka Avotu.

10.augustā pl.17.00 “Rietumu apmetnē” lekcija: Dabiskās dziedniecības veids – Reiki.

11.augustā pl.12.00″Rietumu apmetnē”lekcija: Garīgā dziedniecība. Muguras taisnošana


Анна Гунькина

психолог-консультант

Я, психолог-консультант, занимаюсь консультативной деятельностью, провожу дополнительное профильное образование, консультации, тренинги, лекции, практические семинары, мастер-классы по освоению практических навыков.
Опыт работы более 10 лет.
Индивидуальное личностное консультирование
Семейное
Детское
Образование
Учебные заведения:
Институт практической психологии.
Институт менеджмента и психологии.
Балтийская международная академия.
Множество эзотерического семинарского образования и практических навыков.
ТЕМА ПРЕДЛАГАЕМОЙ БЕСЕДЫ: Кто Я?
I ЧАСТЬ ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ
Теория Кто Я? Предлагает небольшой информационный экскурс и пути соединения, анализа многих разнообразных представлений о себе. Она помогает свести воедино все, что мы знаем, и подсказывает, как открыть то, что нам еще неизвестно.
10.августа в 11.30 Беседочке ТЕМА ЛЕКЦИИ: Кто Я?
Теория Кто Я? предлагает пути соединения и анализа многих разнообразных представлений о себе. Она помогает свести воедино все, что мы знаем, и подсказывает, как открыть то, что нам еще неизвестно.
Помогает задуматься КТО Я? ОТКУДА? и КУДА? Почему такой и почему веду себя именно таким образом.
Вопрос «КТО Я?» относится к характеристикам человека и к тому, как они связаны друг с другом.
Вопрос «ОТКУДА?» В какой мере и каким образом генетические и средовые факторы взаимодействуют между собой, чтобы привести к такому результату?
Вопрос «КУДА?» относится к причинам индивидуального поведения. Ответы касаются мотивационных характеристик : почему он (или она) проявляет активность и почему именно в данном направлении. Мы сосредоточимся на понимании себя и гармонизации себя с внутренним и внешним миром.

11.августа 10.00 в Беседочке ТРЕНИНГ : Меняем свою жизнь к лучшему! Взгляд на личную жизнь, отношения через самооценку. ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ 1. Что такое самооценка и как она формируется. 2. Самооценка, как фильтр восприятия себя и своих целей, отношений, благополучия и счастья. ПРАКТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ. Как повысить самооценку и быть счастливым. Способы и техники повышения самооценки. Приходите и станьте увереннее, радостнее и счастливее.


Inga Nemše

aromterapeite

Nodarbojos ar aromterapiju – dziedināšanu ar augu ēterisko eļļu palīdzību. Gatavoju individualizētus kosmētikas produktus un smaržas, kā arī dziednieciskus produktus, tai skaitā eļļas čakru sabalansēšanai, no dabīgām augu valsts izejvielām. Vadu radošas smaržu un skrubju izgatavošanas darbnīcas. 10.augustā pl.13.00 Austrumu apmetnē uzstāšos ar lekciju par ēterisko eļļu drošu lietošanu un eļļām čakru sabalansēšanai. Interesenti varēs tās iegādāties.
Kontakti un informācija:
www.aromaessence.lv
Tālrunis: 2928 7654


Hilariona

Mana interese un stihija ir taro kārtis

Šajā jomā darbojos jau vairāk kā desmit gadus.
Sniedzu konsultācijas kā klātienē, tā neklātienē.

Festivālā interesentiem piedāvāšu individuālās taro sarunas par dažādām tēmām:
* attiecību jautājumi
* darba jautājumi
* izvēles
* gada prognozes
* u.c.  
Ar mani iepazīties pirms festivāla varat apmeklējot Hilarionas namu www.hilariona.lv
Laipni lūgti ciemos! 11.augustā pl.13.00 “Klusajā dārē”kopā ar Kristīni Akmentiņu aicinam uz sarunu “Taro un Astro draudzīgais un atšķirīgais”
Tiekamies Evertos!


Sveču istaba

Piedāvājam Sveču istabas radīto unikālo kolekciju – Čakras – meditāciju sveces.Ražotas no dabīga materiāla,katrai sveces krāsai piemīt savs skaidrojums un nozīme.


Evita Lūkina

Mandalu tējas darbnīca

Augu maigās klātbūtnes apdvests, mediatīvs process, ar aicinājums, ieklausīties augu stāstos un mācībās, un veidot savu sajūtu tēju šim brīdim. Sazemēšanās – ieklausīšanās savā ķermenī un sajūtās – tējas nodoma formulēšana. Augu meditācija – katram augam veltīts brīdis, lai iepazītu to ar visām maņām un ieklausītos tā mācībā. Mandalas veidošana – maiga ļaušanās procesam, lai taptu Tava sajūtu tēja. Sajūtu tēja – ar mīlestību sajaukta, nodomam atbilstošā vārdā nosaukta tēja. Procesu vada Evita Lūkina – augu dvēseļu pazinēja, ar dabu draugos kopš laiku sākuma, profesionālais un dvēseles ceļa darbs ZS Ozoliņi Zaubes pagastā uz pilnu slodzi jau 5 gadu garumā, ar ekoloģisko Lauku tēju veidošanu un aicinājumu, radīt dziedinošu telpu cilvēkiem, kuri vēlas atjaunot saikni ar spēka avotu – DABU.

10.augustā pl.13.30 “Kustību šķūnī” Mandalu tējas darbnīca


Ivonna Zobena

Daudzfunkcionālo ķermeņa kopšanas kosmētiku


Santa Pīlāce

Aura-soma krāsu terapijas sistēma

„Aura” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē „gaisma un krāsa; mirdzēšana, ko izstaro cilvēka lauks”, bet „Soma” tulkojumā nozīmē „ķermenis” vai „dzīves enerģija”. Tādā veidā Aura-Soma var tulkot kā „krāsas enerģiju” vai “vitālo ķermeni”. „Aura-Soma” vienlaicīgi ir gan zinātne, gan māksla. To radīja slavena angļu dziedniece, gaišreģe un profesionāla farmaceite Vikija Volla ( Vicky Wall )1983.gadā. Jau 36 gadus Aura-Soma kalpo kā instruments atjaunotnei un harmonijas atbalstīšanai visos līmeņos. Cilvēka spēks ir ielikts viņa dabā, neatkārtojamībā un iespējā maksimāli to realizēt. Tas arī atnes viņam patiesu dzīves gandarījumu. Viena no Aura-Somas idejām ir sekojoša – pastāv tikai viena veida saslimšana un tā ir savas vietas nezināšana dzīvē un tās jēgas neizprašana. Tieši tas rezultātā noved pie pretestības dzīvei, izsauc stresu un noved pie fiziskām saslimšanām. Aura-Soma dod iespēju saprast sevi un atbrīvot bloķēto enerģiju. Esot smalkā plāna „zāles”, Aura-Soma iedarbojas uz cilvēka enerģētisko ķermeni un stabilizē garīgo, mentālo, emocionālo un attiecīgi arī fizisko stāvokli. Šī krāsu terapija ir virzīta uz dvēseles, apziņas un ķermeņa dziedināšanu to savstarpējā vienotībā . Individuālā konsultācijā pie manis atnākusī dvēsele caur sajūtām izvēlas 4 krāsu kombinācijas, kas atbild uz 4 pamatjautājumiem: “Kas es esmu?”, “No kurienes es nāku?” “Ko es te daru?” un “Kurp es eju?” Dēsele runā krāsās, es esmu tulks, kas iztulko dvēseles atbildes. Citiem vārdiem krāsu terapija palīdz atvērties cilvēku dvēselēm un ar tās palīdzību ir iespējams savu dvēseli sadzirdēt, sajust un uzklausīt, ko tā saka un jūt.


ANTIGRAVITY LATVIA

Pasākuma laikā piedāvāsim nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem.
 
Antigravity kids – šīs nodarbības ir bērniem aizraujošas, jautras un fiziski attīstošas. Bērni gūst pozitīvas emocijas, jaunas un nebijušas sajūtas. Attīstās radošums, bērni var izdomāt jaunas pozas, tiek trenēta muskulātūra, reakcija un lokanība. 

Antigravity fitness – lieliska iespēja dabīgā veidā iztaisnot un izstiept ķermeni, attīstīt spēku, lokanību, izturību un ātrumu, kā arī uzlabot ķermeņa funkcionālās spējas. 

Antigravity restorative – viennozīmīgi ietiecama cilvēkiem, kuri vēlas atsākt fiziskas aktivitātes pēc ilgāka pārtraukuma, cilvēkiem, kuri jūtas nedroši par sevi un pēc operācijām vai traumām. Ļoti maigām, saudzīgām un mierīgām kustībām tiek vingrinātas visas locītavas

Antigravity®️ nodarbības ir visaptveroša fitnesa metode, kas izveidota, lai uzlabotu vispārējo veselību un fizisko veiklību, labi pavadot savu laiku un uzlabojot ārējo izskatu.
Šī vienreizējā secīgi izpildāmo vingrinājumu kombinācija ir paredzēta, lai mazinātu spiedienu uz mugurkaulu un veidotu harmoniju ķermenī no papēžiem līdz matu galiņiem, tai pat laikā izstiepjot un nostiprinot muskulatūru.
Papildus informācija plašāk : https://www.antigravitylatvia.lv/antigravity

Grafiks antigravity yogai.
Pirmā diena 10.augusts : 
Pl. 11.00-11.50 antigravity yoga bērniem
Pl. 12.00-13.00 antigravity yoga pieaugušajiem
Pl. 14.00-14.50 antigravity yoga bērniem
Pl.15.00-16.00 antigravity yoga pieaugušajiem
Pl. 16.30-18.00 restorative yoga
Pl. 18.00 – 19.00 antigravity yoga pieaugušajiem


Otrā diena 11.augusts :
Pl. 11.00-11.50 antigravity yoga bērniem
Pl. 12.00-13.00 antigravity yoga pieaugušajiem
Pl. 14.00-14.50  antigravity yoga bērniem
Pl.15.00-16.00 antigravity yoga pieaugušajiem


Inga un Andris Graumaņi

Dziedoši dziedinošās skaņu terapijas seansi un Gongu meditācijas.

Ejot izziņas ceļu esam apguvuši dažādas prakses un teorijas, bet tās izdzīvojot caur sajūtām, sapratni un pieredzi esam veidojuši savu praksi skaņu terapijā. Vadām Gongu meditācijas gan grupām , gan individuāli. Veicam Tibetas dziedošo trauku vibroakustiskās kontaktmasāžas. Veicam pirts rituālus, apzinātās elpošanas nodarbības, balss un enerģijas centru atvēršanas individuālās un grupu nodarbības. Izgatavojam Šamaņu bungas un ģrabuļus. Gatavojam tējas, krēmus, ķermeņa berzīšus, dabas garšvielas

10.augustā pl.17.00 “Skanošajā klētī” Skanoša lekcija “Skaņa kas dziedina” Pārējā laikā varēs satikt un saņemt individuālas sesijas.


Inga Gromova

Alternatīvās medicīnas un Sejas Jogas pasniedzēja

10.augustā pl.14.30 Rietumu apmetnē. Stresa zonas uz sejas
„Laika rata pietura” festivālā būs iespēja pavingrot ar seju un sameklēt uz sejas dusmu un stresa punktus. Jo tieši emociju brīdī mēdz savilkties mīmiskie muskuļi, tie saspazmējas un veido limfas un asins cirkulācijas nosprostojumus, kas izraisa sejas tūsku, plānu, sausu un krunkainu ādu un noslīdējušu sejas ovālu. Uzspiežot uz šiem punktiem, varēs sajust lielu jūtīgumu vai pat sāpes.
Sejas joga arī atstāj milzīgu iespaidu uz seju, jo elpošanas brīdī atslābst muskuļi, paplašinās asinsvadi un pieplūst skābeklis, kas atjauno šūnas. Rezultāts neliek ilgi gaidīt un jau laika gaitā redzami pirmie uzlabojumi:
·       Tonuss un apjoms zemādas zonā;                   
·       Sejas ovāla pacēlums;                    
·       Grumbu un krunku samazināšanās;                    
·       Seja izskatās jaunāka, svaigāka, dzirkstošāka;                   
·       Sejas vaibsti pamanāmi gludāki un līdzenāki;                    
·       Pazūd tūska  un zilie riņķi zem acīm;                   
·       Samazinās dubultzods.   

11.augustā pl.14.00 Rietumu apmetē. Manuālā muskuļu atslābināšana
Manuālā muskuļu terapija paša spēkiem ir metode, kas ar griešanu, vilkšanu, stiepšanu izvelk muskuli un 60 sekunžu laikā panāk tā atslābšanu. Atslābinoties muskuļiem, sāk veidoties asins cirkulācija un pazūd saspringums, stīvums un sāpes.
„Laika rata pietura” festivāla laikā mācīšu, kā ar paša spēkiem, atslābinot muskuļus var  likvidēt galvassāpes -pieres, deniņu pakauša rajonā, atbrīvoties no stresa, atrisināt nogulsnēšanās problēmu sprandā, kas kā akmens un ciets izaugums atrodas uz kakla, likvidēt spriedzi un sāpes acu muskuļos, uzlabojot redzi un redzes asumu. Iemācīšu tehniku, kā normalizēt augstu asinsspiedienu un līdz ar to sakārtot sirdi. Lekcijā varēs noskaidrot, kāpēc  veidojās sāpes plecu rajonā, muguras, jostas un sprandas daļā. Iemācīšu, kā ar muskuļu izstiepšanu atbrīvoties no spriedzes un sāpēm plecos, mugurā, gurnos un kāju locītavās. 

Savā teltī piedāvāšu Thai masāža

http://sejasjoga.1w.lv


Daiga Brila

Livonijas dzintara vadītāja, kristālu bioenerģētiķe, dziedniece, dzintara terapija.

Katrs kristāls un minerāls nes lielu informācijas lauku un individuālajās konsultācijās ir iespēja iepazīties ar kristālu vēstījumu katram cilvēkam par viņa veselību, dzīves ritu, iedzimtiem raksturiem un attiecībām, vēstījumi, ko un kā mainīt. iespēja iepazīties ar dzintara terapiju un pašas gatavotiem kremiem un ziedēm, veselības uzturēšanai un skaistumam.


Jānis Stūrmanis

Ajūrvēdas masāžu meistars, meditāciju vadītājs, sertificēts dziednieks, veselības zinātņu bakalaurs, kosmoenerģētiķis, apziņas aktivizētājs, Bowtech praktiķis, gongu un Tibetas skanošo trauku meistars.

11.augustā pl.11.00 Rietumu apmetnē.Iepazīšanās lekcijas ar Bowtech
Efektīgā Bowtech, zināma arī kā Bowen tehnika ir pazīstama arī Latvijā. Holistiski iedarbojas uz visiem cilvēka līmeņiem, uzlabojot veselības stāvokli. Tā ir tehnika, kas aktivizē ķermeņa pašārstēšāšanās procesus ar vieglām manipulācijām, tāpēc tautā to mēdz dēvēt par fasciālo osteopātiju. Tā ir ļoti efektīga un viegla tehnika, bez blaknēm, kas apzināti panāk ķermeņa aktīvu paša iesaistīšanos tā pašāŗstēšanās procesā. Cilvēki uzlabojumu jūt jau procedūras laikā, piemēram, stīvs kakls uz vietas paliek manāmi labāks; roku, ko nevar pacelt augstāk par 90 grādiem – var pacelt virs 90 grādiem. Efektivitāti pierāda Austrālijas valdības 1975.gadā veiktas pētījumus, kas norāda, ka Tomam Bovenam (terapijas izveidotājs) bija 13 000 klientu gadā ar 88% veiksmes koeificientu.

Interesentiem būs iespēja izmēģināt tehniku uz vietas praktisko demonstrāciju laikā.


Danils Beļajevs

ārsts, pirtnieks, Bowtech praktiķis

Efektīgā Bowtech, zināma arī kā Bowen tehnika ir pazīstama arī Latvijā. Holistiski iedarbojas uz visiem cilvēka līmeņiem, uzlabojot veselības stāvokli. Tā ir tehnika, kas aktivizē ķermeņa pašārstēšāšanās procesus ar vieglām manipulācijām, tāpēc tautā to mēdz dēvēt par fasciālo osteopātiju. Tā ir ļoti efektīga un viegla tehnika, bez blaknēm, kas apzināti panāk ķermeņa aktīvu paša iesaistīšanos tā pašāŗstēšanās procesā. Cilvēki uzlabojumu jūt jau procedūras laikā, piemēram, stīvs kakls uz vietas paliek manāmi labāks; roku, ko nevar pacelt augstāk par 90 grādiem – var pacelt virs 90 grādiem. Efektivitāti pierāda Austrālijas valdības 1975.gadā veiktas pētījumus, kas norāda, ka Tomam Bovenam (terapijas izveidotājs) bija 13 000 klientu gadā ar 88% veiksmes koeificientu.

Interesentiem būs iespēja izmēģināt tehniku uz vietas praktisko demonstrāciju laikā.


Jūlija Pavlovska Killiane

šamane, garīgā dziedniece, Bowtech praktiķe – vienkārši labs cilvēks

Efektīgā Bowtech, zināma arī kā Bowen tehnika ir pazīstama arī Latvijā. Holistiski iedarbojas uz visiem cilvēka līmeņiem, uzlabojot veselības stāvokli. Tā ir tehnika, kas aktivizē ķermeņa pašārstēšāšanās procesus ar vieglām manipulācijām, tāpēc tautā to mēdz dēvēt par fasciālo osteopātiju. Tā ir ļoti efektīga un viegla tehnika, bez blaknēm, kas apzināti panāk ķermeņa aktīvu paša iesaistīšanos tā pašāŗstēšanās procesā. Cilvēki uzlabojumu jūt jau procedūras laikā, piemēram, stīvs kakls uz vietas paliek manāmi labāks; roku, ko nevar pacelt augstāk par 90 grādiem – var pacelt virs 90 grādiem. Efektivitāti pierāda Austrālijas valdības 1975.gadā veiktas pētījumus, kas norāda, ka Tomam Bovenam (terapijas izveidotājs) bija 13 000 klientu gadā ar 88% veiksmes koeificientu.

Interesentiem būs iespēja izmēģināt tehniku uz vietas praktisko demonstrāciju laikā.


Сигитас Повилайтис, Йоланта Шиндейкиене

Тесты здоровья
Тесты здоровья проводится путем измерения биополя (ауры), по меридианам, структуре ногтей и пульсу.
Тесты здоровья по структуре биополя
Путем измерения биополя человека при помощи биолокационных рамок или специальных электронных приборов можно установить повреждения в биополе (ауре) человека. Этот метод помогает на ранних стадиях установить начинающиеся в организме человека болезни.
Тесты здоровья по меридианам
Путем измерения при помощи специального прибора устанавливается энергетический потенциал в пальцах рук. Зная, что каждый палец через систему меридианов связан с определенными органами, можно на ранних стадиях установить определенные повреждения конкретных органов.
Тесты здоровья по структуре ногтей
Проводится на основании структуры, формы ногтевой пластинки и указывает на уже поврежденные органы или пограничные состояния до повреждения органов.
Нумерологический гороскоп
Составляется для каждого индивидуально по дате рождения. Он показывает состояние организма человека, слабые и сильные стороны личности. Работа с нумерологическим гороскопом помогает восстановить гармонию на всех уровнях подсознания человека.
Энергетическая совместимость
Взаимоотношения людей определяются физическими, эмоциональными, психологическими связями, которые отражаются в структуре биополя. Эти связи могут быть гармоничными или вызывать дискомфорт или даже конфликт. Для того, чтобы досконально оценить Ваши отношения с любимым человеком, близкими, друзьями, членами трудового коллектива, партнерами по бизнесу и другими людьми, необходимо детально рассмотреть взаимодействие биополей.
Сигитас Повилайтис уже 28 лет работает в области нетрадиционной медицины и парапсихологии. Он МАСТЕР-УЧИТЕЛЬ Рэйки по системе естественного исцеления Рэйки Усуи Шики Риохо (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) и МАСТЕР-УЧИТЕЛЬ Рэйки по системе тибетского естественного исцеления (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). В Санкт-Петербурге окончил Международную школу медицинской парапсихологии и нетрадиционных методов лечения „Тибетская школа бессмертия», курсы бесконтактной биоэнергетической коррекции по системе Джуны Давиташвили, обучался целебным техникам шаманов Алтая, японским техникам восстановления гармонии Рэйки по системе Усуи Рэйки Риохо и др.
Kитайская оздоровительная практика Цигун 08. 10 (17-18 h)
Цигун— это древняя практика самосовершенствования ума, тела и души. Практика включает в себя комплекс энергетических упражнений для очищения и преобразования тела. Благодаря этой практике , более 100 млн. человек в 120 странах мира улучшили своё здоровье, достигли внутреннего покоя и гармонии. Цигун является достаточно простым, обладающим высоким оздоровительным эффектом древним методом совершенствования. Методика включает в себя не только выполнение комплекса упражнений, но и внутреннюю работу, направленную на повышение нравственности человека. Прежде всего цигун можно рассматривать как практику , которая предназначена для укрепления и оздоровления человека. Изменения в теле происходит на энергетическом уровне, очищает организм на очень глубоком уровне, регулирует тело, что позволяет достичь здорового состояния. Упражнениями и медитацией может заниматься человек любого возраста, уровня физической подготовки, в любое время и в любом месте. Часто люди занимаются оздоровительным комплексом в группах, в парках. Но можно выполнять упражнения в домашних условиях. Наиболее важное значение в цигун уделяется внутренней работе человека над собой. Основу цигун составляют нравственные ценности: Истина, Доброта и Терпение. Согласно учению эти ценности является самым фундаментальным свойством Вселенной и они должны служить в качестве руководства в повседневной жизни
Дыхательная терапия или ребёфинг – 08.11 ( 13-14 h)
Ребёфинг (англ. rebirthing) – это дыхательная техника, помогающая достичь состояния гармонии и избавить тело, мысли и чувства от стресса.
Суть сеанса ребёфинга заключается в том, что человек при участии специалиста по ребёфингу ритмично и равномерно дышит. Во время такого сеанса энергия освобождает человека от напряжения и накопившегося стресса.
Особенности воздействия
Ребёфинг действует на всех уровнях: физическом, психическом и духовном. На физическом уровне изменяется соотношение двуокиси углерода и кислорода в крови. Это влияет и на баланс других химических элементов в организме, поэтому улучшается самочувствие и деятельность всех органов, очищается организм. Ребёфинг затрагивает самые глубокие уровни сознания и подсознания. Процесс глубокого правильного дыхания дает избавление от многолетнего накопившегося стресса, и начинается выздоровление. На духовном уровне ребёфинг излечивает душу, так как изменяется взгляд на жизнь, меняются мысли, цели. Ребёфинг усиливает радость жизни и интеллектуальную активность, придает энергию и бодрость. Самое важное — дает подпитку жизненной энергией, так как гармонизирует ее течение по энергетическим каналам.
Ребёфинг наиболее показан:
• страдающим от физических недугов;
• при наличии хронических заболеваний: мигрени, астмы, эпилепсии и проч.;
• для нейтрализации воздействия наркоза;
• при ухудшении отношений с близкими и окружающими;
• если есть желание «разбудить» прирожденные способности;
• если есть потребность эффективнее самореализоваться;
• для релаксации;
• для того, чтобы стать счастливее;
• для того, чтобы излечиться от депрессии;
• для того, чтобы избавиться от различных страхов и беспокойства;
• для того, чтобы избавиться от вредных привычек;
• для того, чтобы победить бессонницу;
• если недостает сил и радости жизни.
Проведение практики
С. Повилайтис работает в качестве мастера по ребёфингу по восточной системе с 1991г. Проводимые им ребёфинги являются сильными и эффективными. Ребёфинг подразделяется на: ребёфинг общего характера и ребёфинг с концентрацией на определенных проблемах или периодах жизни. Во время ребёфинга используется дыхание различной интенсивности.
Хирология («чтение по ладони»)
Хирология (от греческого хиро — ладонь, logos- наука) — это наука о ладонях, на основе наблюдений и опыта. Хирология расследует характер, интересы, возможности и тенденции человека.
Хирологическая консультация начинается со знакомства, первичного осмотра ладоней. Разговор о том, почему на ладони формируется ряд признаков и линий, как они связаны с законами жизни, с прошлым и будущим. Затем вы задаёте важные вопросы, на которые хотели бы получить ответ.
Во время консультации рассмотриваються:
личностные характеристики;
детство и его влияние на более поздних этапах жизни;
психическое и физическое здоровье;
брак;
любовь;
дети;
таланты и способности;
достижения в сфере профессии;
карьера;
деньги.
Йоланта Шиндейкиене – МАСТЕР-УЧИТЕЛЬ Рэйки по системе естественного исцеления Рэйки Усуи Шики Риохо (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher); она получила первую и вторую дополнительные ступени (ступени Second Advanced Degree) по системе естественного исцеления Рэйки Усуи Шики Риохо; первую и вторую ступени Тибетского Рэйки по системе тибетского естественного исцеления. Хиролог, окончила «Du pasauliai» курсы хирологии, приобрела сертификат.


Aija Stabiņa

sertificēta, praktizējoša numeroloģe, viena no Latvijas Numerolgu biedrības dibinātājām. 

10. augustā pl. 15:00 “Klusā Dāre’  Numeroloģija. Kā atpazīt savu otro pusīti?

Kas ir mans īstais vīrietis/sieviete un kur viņu sastapt? Kādam ir jābūt manam vīram/sievai? Kā atpazīt savu liktenīgo un nepalaist viņu garām?
Šie ir svarīgi jautājumi, kurus kaut reizi ir uzdevis sev katrs cilvēks.

Tu uzzināsi:
~ kā atpazīt “nepareizos” partneru tipus, kuru atkaribā mēs “iekrītam” un netiekam vaļā;
~ kā ierudzīt savu īsto.

Tu uzzināsi formulas, ar kurām varēsi veikt aprēķinus sev un saviem draugiem. Interpretēsim un skaidrosim to iznākumus.  Kristīne Akmentiņa

astroloģe, taroloģe.

”Dzīvot saskaņā ar sevi, saprast savas zvaignes, savas dzīves kārtis un to norādes, sadzirdēt savu iekšējo sirdsbalsi jeb intuīciju.
Un kaut ar acs kaktiņu pamanīt zemapziņā paslēpto un rast atbildi uz karstāko jautājumu šai brīdi vai norādes, kur to atrast.”

11.augutsā pl.13.00 “Klusajā dārē” kopā ar Hilarionu aicinam uz sarunu “Taro un Astro draudzīgais un atšķirīgais”


Школа “Магия женщины” 

Школа “Магия женщины” объединила трех специалистов и мастеров своего дела. Неожиданные сочетания практик, техник, взглядов и мировоззрений дают широкий спектр возможностей для женщин любого возраста, статуса и положения решить свои насущные проблемы: от здоровья и до построения своего успешного бизнеса. Тета-хилинг, нейрографика, руны, Таро, резы Рода, наузы, традиционные куклы, банные ритуалы-далеко не полный список тех инструментов, с которыми работают основатели школы Дина Игликова, Светлана Эгда и Алёна Гурьянова.

Расписание мастер-классов школы “Магия Женщины” :

11:00-12:00. Традиционная кукла Женская суть, мастер-класс Алёны Гурьяновой.

12:00-13:00. Наузы северной традиции. Откуда они пришли, как плести. Мастер-класс по наузу о финансовом благополучии Чур Светланы Эгды.

13:00-14:00. Нейрографический науз Чур, мастер-класс Дины Игликовой.

14:00-15:00. Общий расклад на тему взаимоотношений от Светланы Эгды и Алёны Гурьяновой.

15:00-16:00. Индивидуальные консультации. Руны, Таро, Резы Рода, МАК, нейрографика, Тета-хилинг.

16:00-17:00. Ловец снов, мастер-класс Марины Ефремовой.

17:00-18:00. Личный амулет силы, мастер-класс рунолога Рамоны Розума.

18:00-20:00. Интенсив “Виагра для женщин”.


Evita Sarma

Tibetas trauki un gongi

Viens no maniem vadmotīviem saka: Dari tikai to, kas Tev patīk! Un, ja Tu nevari darīt to, kas Tev patīk, lai Tev iepatīkas tas, kas Tev jādara!
Mana dziļa pārliecība: Mēs paši veidojam savu dzīvi un tās notikumus.
Vēlējums: Veidosim savas dzīves tā, lai tās ir kā lieliski piedzīvojumi!
 
Mana lielā mīlestība un aizraušanās ir Tibetas trauki un gongi! Esmu pilnīgi un absolūti laimīga, ka manā dzīvē ir ienākuši šie ļoti senie un lieliskie instrumenti.
Vēl viens burvīgs palīgs dzīves kvalitātes uzlabošanai ir Bowen tehnika – ķermeniski orientēta pieeja, kas dod impulsu ķermenim pašdziedināties – ne vien ķermeniskā, bet arī mentālā un emocionālā līmenī. Ķermeniskās terapijas ļauj katram pašam piekļūt zemapziņas radītiem blokiem un tos dziedināt.

11.augustā pl.07.00 Skaņu klētī. Gongu meditācija


Vilnis Lejnieks

Kvalificēts pirts meistars. Apmāca jaunos pirtniekus, sniedz pirtniecības pakalpojumus pirtiņā “Ziedlejas”. Vienlaikus veic garīgo dziedniecību – muguras taisnošanu, kas palīdz atbrīvoties no stresa un spriedzes emocionālajā un fiziskajā līmenī neatkarīgi no laika un iemesla, kad tie radušies.  

10.augustā Ziemeļu apmetnē pl.17.00 kopā ar Ivitu Pičukani Praktiskais ieskats meistarklasē “PIRTS KĀ MĀKSLA”.

pl.18.00 Muguras garīgā taisnošana. Emocionāla un fiziskā spriedze.


Inguna Zeltiņa

astroloģe, taroloģe.

mācību centra Saskarsme vadītāja
Mans ceļš astroloģijā sākās 1997.gadā, kad meklēju atbildes uz dažādiem jautājumiem par dzīves jēgu, iepriekšnolemtību un to, vai dzīvē var izdoties atrast laimes formulu. Jebkurš vēlas būt laimīgs, prieka pilns un apmierināts. Mēs visi piedzimstam ar lielām iespējām, katrs savām, bet bieži realizējam tikai niecīgu daļiņu no savu iespēju lauka. Ja cilvēks būs pašrealizējies un apmierināts ar sevi, viņam veiksies it visā. Un šeit nāk talkā astroloģija. Astroloģija dod informāciju, kas ļauj pārvaldīt sevi un savu dzīvi. To visu arī stāstu savās astroloģijas lekcijās.
Interesentiem festivālā piedāvāšu individuālās sarunas par dažādām tēmām:
partnerattiecības
darba tēma
konkrētas situācijas raksturojums
individuālā gada raksturojums u.c.
Par mani un Mācību centru Saskarsme vairāk var lasīt mājas lapā www.saskarsmecentrs.lv


Inta Silava un Santa Āmane

IK “Grauds ar dvēseli”

inku un acteku amaranta grauda audzētājas.


Ольга Бинклер-Блат

вальдорфский педагог, Цветотерапевт, Эстетический коуч, Преподаватель Аура-Сомы, Чакрового массажа, ТетаХилинга, Нейрографики, Австралийских цветочных эссенций и игры на чакрафонах

10.августа 15.00 в “Skanošā klēts” лекция “Ключи к эмоциональному здоровью . Австралийские цветочные эссенции.” История возникновения цветочных эссенций. от Авиценны до Эдварда Баха. Божественное послание человечеству через цветы (цвет, форма, аромат).


Kristiāna Kalniņa

Sertificēta Biodanza skolotāja, Deju/kustību terapeite, Sistēmfemenoloģiskais konsultants
Aicinu iepazīt BIODANZA metodi, jeb BIODEJU divās praktiskās nodarbībās:
sestdien plkst. 12.00 – 13.30 un svētdien plkst.11.00 – 12.30
“NEMEKLĒ KAS TU ESI, BET DZĪVO KAS TU ESI!”
Biodanza manā dzīvē ienāca laikā, kad domāju sevi esam uz sava īstā dzīves ceļa – biju gandrīz pabeigusi studijas Rīgas Stradiņa universitātē un cieši ticēju, ka Deju un kustību terapija ir vislabākais veids kā palīdzēt sev un citiem. Taču mans ķermenis un iekšējā balss rādīja ko pilnīgi pretēju… Šo 10 gadu laikā aizvien turpinu mācīties, jo tā ir iekšēja nepieciešamība un zināšanas, ka “skolotājs citus var aizvest tikai tur, kur ir bijis pats”!
 
“Veidot savu dzīvi – tas nav intelektuāls process, bet pieredze un klātesamība vistiešākajā veidā” /R.Toro. Biodanza metodes autors/
 Mēs no bērnības tiekam mācīti caur valodu, caur vārdiem un vārdiskā informācija, prāta zināšanas, loģika un zinātniski pierādījumi sāk ieņemt galveno vietu mūsu pasaules uztverē.  Taču ir brīži, kas parāda – patiesībā mūsu dzīvi rada un vada viss tas, kas ir pirms un aiz vārdiem, jeb viss tas prātam neizskaidrojamais, kas mīt dziļi mūsu iekšpusē…
BIODANZA, jeb biodeja ir aicinājums atklāt dzīvē vairāk dzīves – atraisīt vairāk prieka, patiesuma un brīvības izjūtas, kustēties un elpot ar vieglumu, atklājot par dzīvi vairāk, kā jebkad esam spējuši iedomāties! Un, iespējams, ieraudzīt, ka daudzas sen zināmas lietas īstenībā izskatās savādāk, kā bijām iemācīti un pieņēmuši par patiesību!
BIODANZA (tulkojumā “Dzīves Deja”) nodarbība ir kā kopīgs, emocionāls ceļojums, kuru pavada daudzveidīga, atraisoša mūzika un kustību vingrinājumi, jeb dejas. Tā ir zinātniski pierādīta personības attīstības metode, kas uzlabo dzīves kvalitāti un attiecības, atjauno saikni ar sevi, citiem un pasauli! Biodanza savu attīstību uzsāka pirms vairāk kā 50 gadiem un šobrīd darbojas 52 pasaules valstīs, t.sk. 10 gadus arī Latvijā.
Lai piedalītos nodarbībās, dejotprasme un priekšzināšanas nav nepieciešamas! Arī vecuma ierobežojumu nav!
 
VADĪTĀJA: Kristiāna Kalniņa
Sert.biodanza skolotāja, nodarbības vada kopš 2012.gada Latvijā, u.c. Maģistra grāds veselības aprūpē, deju/kustību terapeita, mediķa, mākslinieka, pedagoga un Sistēmfenomenoloģijas izglītība.
KĀ ĢĒRBTIES, lai piedalītos nodarbībā: Kustībām ērts apģērbs, kājas vislabāk basas, lai justu un netraumētu zālīti. Ieteicams līdzi paņemt dzeramo ūdeni.
PAR DALĪBU NODARBĪBĀ enerģijas līdzsvaram: ZIEDOJUMS no sirds
Par vadītāju un iknedēļas nodarbībām: http://kristiana.biodanzalatvia.lv/
Vairāk par BIODANZA metodi: http://www.biodanzalatvia.lv/  


Līga Reitere

Zāļu sieva

Viņa par sevi saka tā: “Es i ventiš, kas pedzīms netāļ no Ventiņem Tārgals puse. Man i lust un patikšan uz vietjem vērtibam. Dzimta mēl, vietjes tradīcijs un skolmeistar amats i makten ģeldigs pamats. Sajēm dūš un izveidoj pats sõv dārb. Kā pašnodārbinat perzōn es pebrōc klāt uz nodārbibam skole un pagastmāje. ” . 11.augustā 12.00-14.00 Rietumu apmetnē vadīs lekciju”Savvaļas garšaugi un zaļās receptes”
www.reitere.lv


Pirts RaGaniņas

Savā nojumē drosmīgos un sevi mīlošos lutināsim ar daudz un dažādām masāžām, sausajiem pērieniem no kāju pēdām līdz matu galiņiem.Uz “Pirts skatuves”10.augutsā pl.16.00 ļaužu acīm dāvāsim sirsnīgu priekšnesumu “Tauriņa piedzimšanas rituāls” (sešrocīgs sausais pēriens – 20 min.).
un, kas zin, mūs varēs arī satikt, kāda’no Evertu pirtīm.
Ieguldījums labo sajūtu lādītē atkarīgs no izvēlētās procedūras dziļuma un patērētā laika 10 – 20 €.


Guna Kārkliņa

sertificēta astroloģe, žurnāla „Praktiskā Astroloģija” galvenā redaktore

„Dzīvē šobrīd man ir „kristālu laikmets”. Par minerālu enerģijām esmu mācījusies gan astroloģijas skolā, gan arī vēlāk vairākos ezoteriskos kursos. Taču laika gaitā arvien biežāk sāka likties, ka zinu pārāk maz, ka pietrūkst tieši racionālās, zinātniskās informācijas. Kā zināms, mācīties jau nekad nav par vēlu. Un tā -pēdējos divos gados apguvu privāti kursu par dārgakmeņiem un minerāliem pie pasniedzēja, kas mācījies ASV Gemoloģijas institūta Maskavas filiālē. Šopavasar sekmīgi pabeidzu Mineraloģijas kursu Rīgas Tehniskajā universitātē.
Labu ļaužu sanākšanā „Evertos” 11.augustā pl.12.00 runātavā “Klusā dāre”gribu dalīties zināšanās par veiksmes akmeņu izvēli saistībā ar astroloģiju, par „akmeņu” sajušanu, attīrīšanu, kopšanu un glabāšanu. Būs gan interesanti minerālu paraugi, gan neticami nostāsti, gan lietišķi un praktiski padomi.
Būs arī iespējas konsultēties privāti par piemērotākā kristāla/minerāla izvēli atbilstoši individuālajam horoskopam. Skatīsim astroloģiskās kartes un izrunāsim, kas būtu piemērots.


Edgars Mednis

Ārsts pediatrs, homeopāts

Jau 19. – 20. gadsimtu mijā slavenais izgudrotājs Tomass A.Edisons (Thomas A. Edison) ir teicis “Nākotnes ārsts nelietos zāles, bet ieinteresēs savu pacientu cilvēka būtībā, uzturā ko tas lieto, kā arī slimību cēloņsakarībās un profilaksē”. Esmu pārliecināts, ka visas slimības rodas attieksmes pret sevi rezultātā. Mainot attieksmi, mēs mainām arī sava ķermeņa atbildi.

10.08 ir iespējams pieteikties uz privātām konsultācijām, mani varēs atrast Padomu dārzā un pl.16.00 Austrumu apmetnē lekcijā.“Kad bērni apjauš, ka ir vīrieši un sievietes”


Šambungas

Mēs, Šambungas, noteikti būsim kopā ar mūsu meistaru Lauri,  un varbūt arī ar Arnitu un Šampuiku Dāvidu. Visi būsim sastopami savā figvamā, kā arī pastaigājoties pa “Evertu” teritoriju, ik pa brīdim uzbungojot. 
Savukārt mūsu meistars Lauris šajā Laika rata pieturā vēstīs par visu aptverošo Laiku: 
“Laiks. Laikapstākļi. Laikrādis. Gadalaiki. Laiks galvā un cilvēks ar savu apziņu Laikmetā”10.augustā pl.18.00 Austrumu apmetnē


Амирова Альфия

Мое любимое занятие : Инфосоматика, массаж, магия рун, путешествие в свои прошлые жизни и параллельные миры, психология и многое другое, что помогает мне раскрыть в себе свою женскую Природу и с удовольствием поделиться своим опытом с теми, кому это интересно и может помочь понять себя.
Моя профессиональная деятельность – сертифицированный целитель, член Всемирной Лиги Целителей.
Моя позиция по жизни “Найти в своих проблемах плюс, использовать их ресурсы во благо себе и получить от этого удовольствие”

11.августа в “Klusā Dāre “ПРОГРАММА.
МАСТЕР КЛАССС
из 2 – х частей
Тема. “Разделяйся и Здравствуй” .
Практическое занятие, где будут предложены техники самопомощи себе, по принципу, “Спасение утопающих, дело рук самих утопающих”
1 часть в 10,00 – продолжительностью 2 часа
Практическое занятие, где будут предложены технологии убирания старых программ на уровне матриц, чтобы, приходящее “новое” не искажалось в настоящем, опытом прошлых отношений.
2 часть в 13,00 – продолжительностью 2 часа
Практическое занятие, где будут предложены технологии наложения новых программ, чтобы помочь приобрести яркие краски, где – то новые , где -то давно забытые ощущения , данные нам самой Природой, чтобы хотелось и получалось помнить “Кто Я есть на самом деле!”


Brigita Ektermane

Zīmju rakstītāja un lasītāja, māksliniece, grāmatas ,,Latvju Zīmju spēks” autore, zintniece.

Zīmes, Raksts – milzīgs spēks, enerģijas avots. Zīmei pirmām kārtām ir pašai sava, iekšējā jēga un struktūra, kas nav atkarīga no cilvēka iegribām. Zīmes, kā pastāvējušas mūžīgi, tā arī turpina dzīvot pašas par sevi. Tām ir gluži vienalga, cik ideoloģizētu jēgu cilvēks tām ikreiz piešķir.Vienīgi tad, kad Zīmi vai Rakstu uztveram iekšēji – ar sirdi, ar dvēseli, caur sirdi un dvēseli, ar apskaidrotu apziņu varam uztvert pamatvirzienu – Vertikāli. 

10.augusts pl.14.30 Austrumu apmetnē Tēma – Sevis izzināšana un sakārtošana caur baltu enerģētiskajiem dižapļiem.

Praktiskās konsultācijas visu sestdienu, savā stendā. 


Elita Moiseja un
Indra Sproģe

Elita Moiseja- uzņēmēja, Eneagrammas pasniedzēja
Indra Sproģe- māksliniece un režisore, Eneagrammas tēlu zīmētāja

10.augustā pl.13.30 “Klusā Dāre” Eneagrammas kartes norādījumi, kā kļūt par labāko sevis versiju un uzmirdzēt savā patiesajā gaismā.


Indra Markova

Sertificēta supervizore, koučs un Audemio.lv vadītāja

Pārmaiņu laikā katram no mums nepieciešams atbalsts – supervīzija un koučings ir dažas no iespējām, kas ļauj ikvienam radoši un sistēmiski paskatīties uz likumsakarībām savā dzīvē, saprast, ieraudzīt, izjust sevi kā personību un profesionāli, tikt skaidrībā pašam ar sevi, savām domām un sajūtām par savu personīgo un profesionālo pieredzi, paskatīties uz savu darbību no malas, dzirdēt citu pieredzi (ja to vēlas), runāt par savām vajadzībām un grūtībām darbā un personīgajā dzīvē, apzināties savus resursus, iemācīties plānot laiku un daudz ko citu. Supervīzijas un koučinga laikā katrs tās dalībnieks citiem drīkst atklāt tieši tik daudz, cik vēlas, un daudzi būtiski procesi notiek individuāli, iekšēji. 10.augustā pl.16.00 Dienas vidus apmetnē “Klusā Dāre”  Nodarbībā „Pārmaiņu vējš manas dzīves burās” runāsim par to, kādas ir paredzamās un neparedzamās pārmaiņas cilvēka dzīvē, kādi signāli liecina par pārmaiņu tuvošanos un vai/kā ir iespējams pārvaldīt pārmaiņu vējus, lai tie pūstu mūsu dzīves burās vēlamā virzienā.


Ginta Gūtmane

Baha ziedu terapeite un astroloģe

Individuālas konsultācijas Baha ziedu terapijā un astroloģijā
Esmu Baha ziedu terapeite un astroloģe, kura savas prasmes stiprina arī senajās zināšanās, Maiju kalendārā un enerģētiskajās praksēs. Kādu laiku atpakaļ mani ļoti uzrunāja Baha ziedu terapija. Darbojoties ar to redzu, ka cilvēki lietojot terapiju kļūst daudz priecīgāki un laimīgāki.

Meistarklase – Baha ziedu terapija – emociju harmonizētājs. 10.augutsā pl.15.30 Rietumu apmetnē.
Baha ziedu terapija ir dabīga augu terapija, kuru atklāja angļu homeopāts Eduards Bahs. Šajā terapijā ietilpst 38.dažādi savvaļas augi. Katrs no šiem augiem pastāsta par kādu cilvēka emocionālo stāvokli. Ar Baha ziedu terapijas palīdzību ir iespējams pārvarēt stresu, depresīvu noskaņojumu, negatīvus pārdzīvojumus, emocionālu pārslodzi u.c. stāvokļus. Tā ļauj pilnveidot savu dzīvi, uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem gan darbā, gan ģimenē.
Vēlos palīdzēt ikvienam, kuru uzrunā Baha ziedu terapijas iespējas. Esmu un būšu ikviena ceļabiedrs tik ilgi, līdz tiks sasniegts emocionālais līdzsvars.


Ilga Gavare, Aija Būmeistere,
Laura Ozoliņa Pole

pirtnieces, augu sievas – pirts rituāli šamaņbungu un Zvongo pavadījumā

“Uz mirkli apstājies pie trīs pirtniecēm – Ilgas Gavares, Aijas Būmeisteres un Lauras Ozoliņas-Poles. Sadzirdi sevi, ieelpo Latvijas augu spēku, sajūti augu vibrācijas un Stihiju klātbūtni caur pirts slotiņu pieskārieniem pie dažādu rituālu un skaņu pavēlniecēm. Šoreiz apmeklētājiem piedāvāsim arī pirts pakalpojumu, kā arī pēc izvēles varēs baudīt arī Sabiles zilā māla masāžu rokām vai kājām ar ziedu aplikācijam un zaļo slotiņu un dažādu skaņu vibrācijām. Par mūzikas instrumentu un skaņu vibrāciju izbaudīšanu rituāla laikā, parūpēsies Aija un Ilga – ieskandinot katrā situācijā atbilstošāko skaņu instrumentu, savukārt Laura uzburs klienta labsajūtu rituāla laikā, piemeklējot atbilstošu augu un slotiņu kombināciju. Apstājies, ļaujies, izbaudi mirkli “Pirts no Sirds” piedāvātajā Dvēseles ceļojumā! ” 

11.augutsā pl.13.00 Ziemeļu apmetnē meistarklase” Kāju un roku masāža ar Sabiles zilo mālu un ziedu aplikācijām”


Uldis Krauze

Baltijas dzintara pētnieks, dzintara diska izgatavotājs

Būs iespēja paklausīties nelielu lekciju par dzintara izmantošanu masāžā, pirtī un dziedināšanā. Varēs iegādāties dzintara diskus un smalcināto dzintaru ar atlaidi.

10.augustā pl.13.00 Ziemeļu apmetnē   “Dzintara izmantošana masāžā, pirtī un dziedniecībā ”

www.amberins.lv


Ирина Попова

парапсихолог-литоэзотерик

10.08 14.30 в Беседочке .Приглашаю на лекцию-медитацию Сиоа:Минералы, проявляющие мужской принцип. Гранат, петерсит, нуумит, кремень, сапфир и рубин.


Катюша Ерохина( Krievija)

повитуха, доула, счастливая мама 2-х взрослых сыновей, мастер женского круга и мастерских.

Катюша практикует женские и детские -“бабьи” бани, ладки и правки детей, девушек, женщин. Поддерживает женщину в период беременности и родов, в послеродовом периоде, послеродовое повивание и закрытие родов, работает с проблемами зачатия, потерями и абортами, сложными ситуациями.
Катюша на фестивале представит следующие практики: 1. 11.августа 14.00 “Беседочке” Мастер класс по Писанке – древняя практика росписи яиц горячим воском. Это старинная традиция нанесения сакральных символов на яйца. 2. 10.августа 15.00 “Pirts skatuve” Банные ритуалы для женщин. 3. Био магнитное резонансное тестирование, на которое можно будет попасть в дни фестиваля следующими приборами: (а) Веда плюс – тестирование состояние организма на основе древнего знания Аюрведа. (Б) тестирование на аппарате Аварис – тестирование всех систем и органов организма , в том числе срез по меридианам, состояние иммунной и эндокринной системы.


Ieva Plūme

Dziedinošās meditācijas, Rūnu skola

Mīlestības meditācija – kā Saules pieskāriens, prieka un pašizpratnes avots, sajūtu varavīksne, kas dziedina mūsu ķermeni, garu un sirdi. Tas ir viens no spēcīgākajiem pašatveseļošanās instrumentiem, ko izmanto gan Austrumos, gan Rietumos. “Laika rata pieturā” varēs praktiski apgūt Mīlestības meditācijas tehniku, izbaudīt to un līdzsvarot sava iekšējā laika plūdumu.


11.08. plkst.14.00 Mīlestības meditācija Kustīgais šķūnis. Uz meditāciju līdz paklājiņš. pleds vai sedziņa.


Aigars Mozulis – Body Restart

Enerģētiskā masāža, ķermeņa korekcija.

Aigara Mozuļa Elpošanas nodarbības
Vai Tu zināji, ka nepietiekams skābekļa daudzums samazina garīgās un fiziskās darba spējas? Ik dienu tikai dažas minūtes mērķtiecīgu elpošanas vingrojumu palīdz atjaunot spēkus un atklāt veselīga dzīvesveida iespējas.
Pareiza elpošana – fiziskās izturības un ķermeņa veselības garants, saikne starp fizisko un garīgo!
Vai atpazīsti savu elpošanas ritmu un tehniku?
Kā atbrīvot muskuļus ar elpošanas palīdzību?
Kā nomierināt prātu un kļūt veselam?
Šie un vēl daudzi citi praktiski paņēmieni savas dzīves kvalitātes uzlabošanai – bioenerģētikas speciālista Aigara Mozuļa elpošanas nodarbībās.

10.augutsā pl.15.00 Kustību šķūnī

11.augustā pl.10.00 Austrumu apmetnēSanta Melece – Body Restart

Katram ir iespēja mainīties, saglabāt jaunību, būt veselam un laimīgam.
Tāpēc ir svarīgi veikt organisma vispārējo veselības stāvokli – analīzi. Ar kompleksu “Lotos”iespējams noteikt sirds- asinsvadu, psihoemocionālo, veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli un daudz ko citu.


Jolanta Baltiņa

Moreno institūts Latvijā vadītāja, psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas speciāliste, psiholoģe.

Psihodrāma ir unikāla psihoterapija. Tā ir ekoloģiska un piemērota cilvēka būtībai un veidota tā, lai cilvēks sev dabiskā ceļā varētu nonākt pie atbildēm uz saviem jautājumiem. Psihodrāma aicina svinēt dzīvi un aicina to iemācīties un atļaut sev to darīt. Abas dienas Tev būs iespēja satikties ar mani uzzināt informāciju par psihodrāmu un arī izbaudīt tās burvību mazās aktivitātēs.11.augustā pl.11.00 Dienvidu apmetne “Psihodrāma.Kā atgriezties pie dzīves svinēšanas” 


Daina Poriete

Es piedāvāšu filcētas čības, zābakus, vestes, cepures un cimdus- praktiskas, siltas un ērtas lietas no aitu vilnas. Man patīk tas, ko daru. Viss sākās aptuveni pirms 5 gadiem ar mazu filcētu lācīti. Vilna “pielipa” pie rokām, kļūstot par noturīgu aizraušanos. Nu jau gadu filcēšana ir mana pamatnodarbošanās. 


TAO

Sniedzam risinājumus organisma pamatam – mugurkaulam. Ekspress diagnostika.

Diagnostika – pulsa metode, kā arī citiem rādītājiem uz ķermeņa.
Acīmredzama problēmu demonstrācija un slimību cēloņu noteikšana.
Kompleksa atveseļošanās programmas sastādīšana. www.PlanetAyurveda.lv .
• Dabīgi preparāti. Ieteikumi balstoties uz ķermeņa konstitūcijas tipu un došām.
• Impulsa ķermeņa bloku noņemšana, ajurvēdiskas masāžas procedūras. www.TAO.lv
+371 27704227
Lekcija – Mugurkauls. Аjurveda. Mūsdienu vides specifika.
Экспресс-диагностика. Решение проблемы с основой организма – с позвоночником.
Целостная диагностика по пульсу и по другим, проявленным на теле, признакам.
Наглядная демонстрация проблем и выявление причин заболеваний.
Составление целостной программы оздоровления. www.PlanetAyurveda.lv
• Натуральные препараты. Советы с учётом специфики дош и типов конституции.
• Импульсная разблокировка тела, аюрведические массажные процедуры. www.TAO.lv
+371 27704227
Лекция – Позвоночник. Аюрведа. Специфика оздоровления в современных условиях.

Express Diagnostics. Solutions to the basis of the organism – the spine.
Diagnostics-pulse method, as well as other indicators on the body.
Obvious demonstration of problems and determination of the causes of diseases.
Compilation of a complex recovery program. www.PlanetAyurveda.lv
Natural preparations. Recommendations based on the type of body constitution and dosha.
Impulse body block removal, Ayurvedic massage procedures. www.TAO.lv
+371 27704227
Lecture-Spine. Ayurveda. Specificity of the modern environment.

10.augusts pl.13.00 Dienvidus apmetne “Muguras atveseļošanas metodes”(krievu val. ar tulkojumu)

11.augusts pl.13.00 “Беседочка” – “Методы оздоровление спины”


Una Brosova

Scenar terapeite

No vienas puses liels mīļums, beznosacījuma mīlestība, nevienu netiesāt, lai kādas muļķības cilvēks dzīvē sastrādājis. No citas puses, “ideju vācelīte” un – kas pats interesantākais – arī spēja savas idejas realizēt. Vēl no citas puses – spēja paveikt neiespējamo, kur cits jau būtu nolaidis rokas. Unai pietiek sirds gudrības un pacietības šķetināt, šķetināt, kamēr sanāk vēlamais rezultāts.”
Kontakti un informācija
www.scenar.lv
Tālrunis: 27060705
10.augutsā pl.18.00 Dienvidu apmetnē  lekcija “Cienīsim sāpes”


Latvijas Numerologu biedrība

šogad atvedīs uz festivālu spēka skaitļus. Jebkurš festivāla apmeklētājs varēs uzzināt savu spēka ciparu.Numerologu biedrības speciālisti sniegs ekspress konsultācijas un atbildēs uz jautājumiem par Numerologu biedrību un numeroloģiju.


Māra Brante

rituālu un godu vadītāja, baltu kalendāra pētniece, dainu un tautasdziesmu dziedājumi, senā tērpa šūšanas darbnīcu vadītāja, O&O Academy kursu “Stress detox” un “Skaistā esība” iniciēta pasniedzēja Latvijā.

Lekcijas tēma: Baltu kalendārs mūsdienās Baltu kalendārs ir saistīts ar visām norisēm gadā kā arī ar cilvēku pašu un viņa gājumu šajā pasaulē. Un arī viņsaulē. Kalendāru veido astoņi laiki un pieturas punkti. Šos laikus apzināti izdzīvojot, mēs nonākam saskarē ar kosmiskajiem likumiem un dabā valdošajām enerģijām. Pārzinot dabas likumus, mēs varam iemācīties tos izmantot sev labvēlīgi un veiksmīgi īstenot mērķus. Mūsdienu dzīves panākumi un veiksmes atslēga rodama arī dainās un tautasdziesmās. Tiekamies svētdien, 11. augustā pl.12.00 Skaņuklētī!!!


Алика Сорокина

практический психолог, специалист по родительско-детским отношениям, писатель, автор и ведущая успешного проекта «Академия любящих родителей» , который в течении восьми лет реализовывался в Мамином клубе. Уже более 15 лет занимается подготовкой беременных женщин к родам и материнству в программе «На роды с радостью». Автор многих статей и музыкальных дисков для медитаций («Медитации женского совершенства» «На роды с радостью», “Я и мой ребенок”) Автор и ведущая обучающих программ родительского мастерства: “Мама-психолог”, “Школа саморегуляции”, “Школа осознанного супружества”.

Лекция 10.августа в 19.00 Беседочке
“Ресурсы родителей.”

Как часто в родительстве ожидания совсем не совпадают с реальностью.
С появлением ребенка жизнь меняется кардинально, окончательно и бесповоротно. Отныне каждый свой шаг мама и папа должны соотносить с потребностями ребенка. Много сил, энергии и времени уходят на уход и воспитание. Многие родители согласятся, что наступает такой момент, когда кажется, все силы кончились и не знаешь, где тот необходимый источник, чтобы наполнить себя.
На лекции мы поговорим о том, где взять силы, чтобы не кричать и не срываться?
Сформируем карту внешних и внутренних ресурсов для родителей.
А так же вас ждет медитация “Ресурсный родитель”.
Чайна церемония
Чайные сказки?
Тема
“Остров Любви” ?
‼(запись обязательна всего 10 участников).
На рассвете , в 11.08 6:00
я хочу вас пригласить в одно из удивительных пространств – пространство чайной церемонии!
В чайной церемонии, даже если хозяин и гость ранее уже встречались, они считают сегодняшнюю встречу единственной и принимают в ней участие, отдавая друг другу все тепло своей души и сердца. Если, общаясь с человеком, ты думаешь, что это ваша единственная в жизни встреча, она превращается в редкий и удивительный шанс…
Чайная церемония эта возможность остановить мир и в тишине услышать себя настоящую..
И на этой встречи мы будем:
?Вкушать великолепный чай,
? Слушать сказку о Любви,
? Метафорические карты помогут ответить на один вопрос, который давно уже звучит у вас внутри,
? С помощью медитации-визуализации вы отправитесь в путешествие к своему Острову Любви.
ЖИЗНЬ – настоящая, глубокая, в полном присутствии и осознании момента “Здесь и Сейчас”


Olita Puriņa

pirtniece, gadskārtu un ģimenes godu vīkšēja

11.augustā pl.11.00 Pirts skatuve “Līgavas pirts”, tās būtība un nozīme mūsdienu sabiedrībā.   par sievietes iniciācijām un tautasdziesmām un latvisko dzīvesziņu


Lilija Bērziņa

Esmu izkopusi sensativitāti , mācoties un iegūstot neskaitāmus diplomus un sertifikātus dažādās garīgās skolās .
Aizejot tikai garīgumā , sākas problēmas ar fizisko ķermeni , veidojas apstākļi , kas grauj mūsu materiālo pasauli .
Šo iemeslu dēļ , visu laiku turpinu iedziļināties ķermeņa vajadzībās un prasībās. Apguvu farmāciju , turpinu mācīties fitoterapiju , no dabas produktiem gatavoju tējas , sīrupus , eļļas , uzlējumus , kosmētiku….
Dabā ir viss , lai atveseļotu un atjaunotu organismu .
Indijā , Taizemē , Krievijā , Grieķijā , Holandē… kā arī pie Latvijas un Izraēlas speciālistiem apguvu dažādus masāžu veidus . Jau trīs gadus mācos Ukrainas kinezialoģijas akadēmijā . Masāža dod fantastiskus rezultātus , ja vien cilvēks ir gatavs atteikties no destruktīvas domāšanas un ieradumiem , kas ir sabojājuši viņa veselību .
Te noder manas zināšanas anatomijā psiholoģijā , fizioterapijā , endokrinaloģijā un , protams , arī ezotērikā .
Dzīvosim labsajūtā , vienlīdz labi rūpējoties par savu fizisko ķermeni , prātu un garīgo pasauli !


Марина Чернявская

автор книг «И каждый шаг – Преображенье» и «Танцуй Душа под песни Духа», психолог, астролог, мастер универсальной жизненной энергии, Мастер Лабиринта, художница, поэтесса, путешественницa.
10.08 “Skaņu klēts” pl.16.00 лекция “Волшебные техналогии – путь лабиринта.” Будем строить лабиринт “Великой матери”.


Aija Trofimova

Ekstrasense, praktizē rituālo maģiju, izvērtē Dzimtas enerģiju, attiecības, ņem nost negatīvo enerģētisko iedarbību, Dzimtas tīrīšana.

Izmantojot senus rituālus kārtoju Dzimtas rindas, kas dod iespēju cilvēkiem mainīt savu un tuvinieku likteņus un dzīves situācijas.
10.augutsā pl.11.30 “Klusajā dārē” Lekcija: „Dzimtas enerģijas Spēks un vājums”
Kas ir Dzimtas enerģija 2. Kā mēs izjūtam savā dzīvē Dzimtas enerģiju 3. Kā noteikt savas Dzimtas enerģijas Spēku un kvalitāti 4. Kā palīdzēt sev un savai Dzimtai 5. Kas inficē mūsu Dzimtas enerģiju 6. Kā noteikt savas Dzimtas karmiskos uzdevumus 7. Kā mēs ietekmējam savu pēcteču likteņus 8. Kā izmainīt mantoto enerģiju 9. Kā pareizi uzturēt un celt savas Dzimtas enerģiju. 10. Attiecības (spēja mīlēt, vientulība, pēcnācēji)
Ņemt līdzi klades un pildspalvas. Tiks doti rituāli :
Lai palūgtu Dzimtas enerģijai palīdzību smagos brīžos
Lai palīdzētu savam vīrietim
Lai būtu līdzsvarā ar Tumšajiem spēkiem
Bērna aizsardzībai
Rituāls negatīvās enerģijas noņemšanai


Antra Sloka-JakovļevaUGUNS TEVĪ UN TAVĀS ATTIECĪBĀS
Praktiska nodarbība. Sestdien 10.08. “Klusā dāre” plkst. 18:00


Aicinu Tevi ieskatīties dziļāk sevī caur savu Uguns enerģiju!
Nodarbībā caur uzdevumiem un spēli pārdzīvosim un noteiksim savu uguns enerģijas līmeni un tās ietekmi uz citiem. Esiet gatavi būt te un tagad, būt attiecībās. Lai vairāk pieredzētu, izzinātu un apzinātos sevi. Un atrastu atbildes uz jautājumiem:
o Kāda tad ir Tava uguns enerģija? Vai tās Tev ir par maz vai par daudz?
o Ko Tev tā var dod vairāk?
o Kā tā rada Tev šķēršļus attiecībās?
o Kas jādara, lai savu uguni pamodinātu vai līdzsvarotu? u.c.


“Es iedvesmoju, atbalstu, veidoju un radu vidi, kas palīdz vairāk izzināt, apzināties un uzdrošināties mainīt /pieņemt/ savu iekšējo pasauli un būt vairāk klāt esošam sev, citiem un savai dzīvei.”
Soc.zin. maģistre psiholoģijā, eksistenciālā virziena individuālo konsultāciju un grupu terapeite, Biodanza skolotāja. Vairāk par mani: www.antrasprakse.lv


MADARA

Čelliste, dziedātāja un dziesmu rakstniece

Madara Fogelmane, plašāk pazīstama ar skatuves vārdu MADARA, ir studējusi mūziku teju visu dzīvi un ārzemēs pēdējos 6. gadus. Pagājušajā gadā nupat atgriezusies mājās Latvijā, ar debiju lielajā TV šovā Supernova 2018, iegūstot 3. vietu finālā un aizkustinot tautu ar sevis sacerēto, filozofiska rakstura sakomponēto dziesmu “Esamība”, kas ir guvusi lielu atsaucību ārzemēs un Latvijā, teju aizkustinot katru otro klausītāju. Bet tas nav viss ar ko Madara izceļas, viņa pati sacer savu orģinālmuziku, kuru izpilda gan spēlējot čellu, gan arī dziedot, apburot ar savu gaišo, trauslo dvēselisko toni balsij un čellu izmantojot kā dažādu citu instrumentu apvienojumu aranžijās, parādot plašo spektru no šī unikālā instrumenta, mūsdienīgās aranžijās. Izmantojot savu akadēmisko pieredzi un agrīno tieksmi pēc dažādu citu žanru izpētes, viņa savai mūzikai ir atradusi unikālu skanējumu. Madara izceļas ar saviem pašas rakstītājiem dzejas tipa, filozofiska rakstura tekstiem par dzīves atziņām, dabu, mīlestību un dzīves patiesajām vērtībām. Dziedātājai ir tuvi daudzi žanri taču dziesmās iekļauj arī ar tautas, folka, roka un pop mūzikas tendences. Savas dziesmas sacer latviešu un angļu valodā, paverot plašāku spektru klausītāju publikai uztvert viņas dziesmu vēstījumus. Dziesmu rakstniece, ar dvēseli mūzikā – MADARA.
Koncertā 11.augustā pl.15.00 Madara izpildīs “Dabas un dvēseles dziesmas”, kurās ietilps tādas dziesmas kā “Ceļš uz gaismu”, kura stāsta par ceļu pie savas būtības, “Laimiņa”,kas ir balstīta uz latvju tautu dainu tekstiem, un stāsta par likteņa dievietes teiksmām, kā arī “Esamība”, kura aicina aizvērt acis un klausīties savā klusumā. Koncerta plūdums būs atkarīgs no vietas un sajūtām, bet gaidāmas ir arī čella instrumentālās iespēles un skaņu lidojumi.


The BODO

Vai Tu jau esi saskāries ar to, ka dzīvē atsakies no lieliskām iespējām, jo tev liekas, ka neesi gana labs, vai to, ka tu nespēj, nezini, nevari?
Atrunas, diemžēl, ir lielākais šķērslis ceļā uz Taviem panākumiem.
Kāda būtu tava dzīve šodien, un kur Tu atrastos, ja neizvairītos no grūtībām, bet apzināti tās risinātu? Apzinātība ir dzīves svarīgākā sastāvdaļa, uz panākumiem.
BODO – tulkojumā no Japāņu valodas – Dēlis – Tas ir Sens apzinātības trennažieris un instruments, ar kura palīdzību Tu vari paplašināt savu komforta zonu un izmainīt apkārtējās realitātes uztveri.
Katrs, kurš ir pamēģinājis “Bodo naglu dēlīti” nav palicis vienaldzīgs, jo ir pārliecinājies, ka līdz šim nav spējis un mēģinājis izmantot līdz šim visu sava ķermeņa potenciālu, un nonācis pie secinājuma, ka “ES” varu vairāk nekā spēju iedomāties.
BODO Naglu dēlīša lietošana ir droša, vienkārša un ērta. Tā iedarbība ir unikāla un vispārēji labvēlīga visam ķermenim: pēdās atrodas enerģētiskie punkti, kas atbild par ikvienu orgānu mūsu ķermenī, regulāra šo punktu stimulēšana ļoti labvēlīgi ietekmē orgānu darbību un paaugstina imunitāti.
Regulāra stāvēšana uz naglām veicina enerģētisko punktu stimulēšanu pēdās un līdzsvaro emocionālo un fizisko ķermeņa stāvokli:
⚪nomierina veģetatīvo nervu sistēmu;
⚪uzlabo vielmaiņu;
⚪stiprina organisma aizsardzību – imunitāti;
⚪palielina prāta veiktspēju, uzlabo domāšanu


Ирина Намлинска

арт-коуч, нейрограф, литоэзотерик, магистр психологии.

Тренер, участница международных конференций по психологии и нейрографике, ведущая мастер-классов и тренингов онлайн, создатель пространства “АРТ-среда”. Адвокат по семейным вопросам с 19-летним опытом работы.
Помогаю ищущим улучшить качество собственной жизни – осознать свою ценность, раскрыть внутренний потенциал, а также смоделировать свои будущие жизненные события.
Мои любимые инструменты работы – творческие. Это взаимодействие с энергиями минералов и рунических символов, нейрографика, метафорические ассоциативные карты, арт-терапевтические техники. Кроме того, обожаю коучинг – слово новое и иногда непонятное, но по сути это когда при помощи правильно заданных вопросов человек сам открывает свои ресурсы, осознает свои истинные желания и цели, а также строит свой собственный путь. Ведь все ответы находятся у каждого из нас внутри!
Во время фестиваля Laika Rata pietura Evertos приглашаю на мастер-классы:
в субботу, 10 августа, 13.00-14.30 – “Принимаем энергии Марса через минералы и нейрографику”.
Марс – это сила, инстинкт самосохранения, желание выжить и способность достигать своих целей. Вы ощущаете его энергию, когда отстаиваете свое мнение, защищаетесь от критики, соперничаете с другими. Энергии Марса живут в каждом из нас. В лучшем случае, они зажигают вас отвагой и стремлением быть первым, способностью действовать быстро и решительно. В худшем случае – заставляют поступать опрометчиво, не задумываясь о последствиях.
На мастер-классе вы познакомитесь с минералами, несущими в себе марсианские вибрации, а также сможете сгармонизировать своего “внутреннего Воина”, включить его осознанно и себе во благо при помощи практики нейрографики.
в воскресенье, 11 августа, 11.30-13.00 – “Знакомство с собой. Практики с метафорическими ассоциативными картами”.
Путешествие в свой собственный внутренний мир – на мой взгляд, одно из самых интересных приключений! Узнать себя поближе, понять, что происходит в душе, довольна ли она тем, как мы живем и действуем, наконец, подарить себе немного внимания и любви помогают метафорические ассоциативные карты (МАК). Через образы и метафоры мы налаживаем диалог с собственным сердцем, баюкаем своего внутреннего ребенка, залечивая нанесенные обиды, и открываем у себя внутри бесконечный источник Любви – то самое состояние покоя и благости, которое ищем и не находим во внешнем мире.
Кроме того, на протяжении обоих дней фестиваля вы сможете получить индивидуальные консультации на тему отношений с окружающими, проработку травм, достижения целей, диагностику финансового канала.
В нашей палатке также доступна к приобретению коллекция украшений из полудрагоценных камней, в том числе – минералов Марса.


Melita Svilpe

sertificēta dziedniece, bioenerģētiķe, Reiki un Rekonektīvās dziedināšanas speciāliste, zālīšu un to dziedniecisko īpašību zinātāja.

Melita mīl dabu, dzīvo ar dabu un saprot to. Savās nodarbībās Melita māca, kā būt veselam bez ķīmijas zālēm un kā uzsmaidīt dzīvei, tāpat, kā viņa to dara. Apmeklējot Melitas nodarbības, Tu uzskaņo sevi uz pozitīvas nots, Tu iepazīsti un iemīli sevi. Melitas nodarbības ir uzrunājošas, informācijas bagātas, bet tai pašā laikā ar lielu humora devu. Melita prot “iededzināt” klausītājus ar savu dzīves un Pasaules redzējumu. Mācīsimies kopā ar Melitu, nesadzīvot ar savām slimībām un būt veseliem gan miesā, gan garā. Lekcijas laikā apskatīsim pamattēmu: Augi ap mums, mūsu veselības profilaksei, dziedināšanai.
10.augutsā pl.12.00 Dienvidu apmetnē lekcija „Pats sev dziednieks” Lekcijā uzzināsim par slimību saistību ar mūsu domāšanu, ar ko sākt atveseļošanās procesus un, protams, tiks iedotas dabīgo zālīšu receptes, kuras ir izturējušas laika pārbaudi un daudzas no tām Melita ir pārbaudījusi pati. Unikāla informācija par to, kā cilvēkam, izmantojot divus mums visiem pieejamus resursus – dabu un savu prātu, iespējams uzlabot veselību vai arī parūpēties, lai tā vienmēr turētos lieliska.


Baiba Kalnciema

“Empātijas skolas Latvijā” (neverbalās daļas): TANZPRO-Biodanza bērniem” programmas instruktore un psiholoģe.
Biodeja ir uz deju orientēta metode, kas atbalsta bērnu autentisku identitātes attīstību, veicinot personīgo izpausmi un sadarbību ar citiem empātiskā un tolerantā veidā. Pozitīvām emocijām ir svarīga loma ciešās attiecībās un kopēja jautrība raksturo draudzību bērniem, kas rada prieku, piederības sajūtu, veicina draudzību…
BIODEJAS NODARBĪBAS BĒRNIEM 10.augustā pl.18.00 Kustīgajā Šķūnī un 11.augustā pl.10.00 Skanošajā klētī


Modris Kalnciems

astrologs

“Vēlies atklāt savu būtību, veidot labvēlīgu vidi un pozitīvu saskarsmi ar līdzcilvēkiem? Uzlabot savu fizisko, emocionālo, enerģētisko un psiholoģisko veselību? Iepazīsties ar savu vīrišķību”, tā astrologs Modris Kalnciems
Sarunā par vīrišķību un tās izpausmēm attiecībās noskaidrosim vairākus cēloņus dēļ kuriem jūtamies savādi, nenovērtēti, nesaprasti, dusmīgi pret sevi, partneri, vecākiem, ģimenes locekļiem, draugiem, darba kolēģiem, notikumiem ikdienas dzīvē utt..
Nosaukums:
Sestdien, 11.30 Rietumu apmetnē “Kas ir vīrišķība vīrietim un sievietei?”
Svētdien, 10.00 Rietumu apmetnē “Vīrišķā un sievišķā enerģija mūsos un attiecībās”.


Grāmatu apgāds Arto

izdod garamantas par latviskuma saglabāšanu: latvju zīmēm, senču tikumiem un ticējumiem, kas aicina šajā straujajā laika skrējienā nākt tuvāk pie dabas, ieklausīties tajā, sekot dabas likumiem.


Diana Serga


Mākslas terapeite, neirografikas instruktors. Tās ir zināšanas, pamats, kas ir ciešā saskaņā ar manu pasaules uztveri un pārliecību, ka katrā no mums ir visi resursi un atbildes, lai tiktu galā ar grūtībām, pārbaudījumiem un apjukumu. Tad ir labi, kad līdzās ir cilvēks, kas tev tic, iedrošina un palīdz doties tālāk.
Savu lomu es redzu būt līdzās situācijās, lai stiprinātu, sniegtu atbalstu un palīdzētu atrast resursus, to sava spēka avotu,  kas  palīdz atgriezties labizjūtas, prieka un savas dzīves enerģijas plūsmā. Tikšanās laikā, palīdzu cilvēkam saprast savas patiesās vēlēšanās, rast drosmi pieņemt lēmumus, izmantojot paša radošo potenciālu ar mākslas vai neirografikas metožu palīdzību.
Cilvēks ir laimīgs, kad ir saskaņā ar savu iekšējo pasauli. Katrs var iemācīties saklausīt un, galvenais, uzticēties savai iekšējai balsij, intuīcijai, attīstot apzinātību, esot klātesošs ikkatrā savas dzīves brīdī. Tas ir ceļš, kuru ejot un izvēloties virzienu, vari būt laimīgs ar sevi un citiem.
 
Sestdienas vakars. 10.augusts, Dienvidu apmetne pllkst.20:00
Sapņu pļava

Aicinu vakara gaitā izzīmēt savus vislolotākos sapņus ar neirografikas metodi. Pēc dienas notikumiem katram būs iespēja mierīgi ļaut savam prātam pieklust un vienkārši būt klātesošam, vērojot sava radošā spēka mierīgo plūsmu. Atļaujiet tam sevi pārsteigt. Uz tikšanos!
Svētdiena, 11.augusts plkst.14.00 Dienvidu teltī
Atgriezeniskā nākotne
Droši vien katram ir gadījies, kad sasniedzot ilgi kāroto mērķi atskāršam, ka ceļā uz to daudz kas varēja būt savādāk. Šai tikšanās reizē izzīmēsim kādu no saviem mērķiem ar neirografiskās metodes palīdzību un palūkosimies uz tā sasniegšanas ceļu no nākotnes perspektīvas.


Didzis Jonovs

Spoguļošanas metodes līdzautors, 10 gadu pieredze pašizaugsmes grupu un semināru vadīšanā, kā arī darbā ar individuāliem klientiem. Vairāku semināru autors un vadītājs. Izmanto Spoguļošanas metodes elementus, lai atvieglotu vai novērstu psihosomatisko saslimšanu ķermeniskās reakcijas. Sociālā darba bakalaurs, specializējies psiholoģisko krīžu novēršanā. Maģistra grāds teātra režijā. Ir rakstu un iknedēļas rūnu prognožu autors Feisbuka lapā – Pozitīvo Pārmaiņu Portāls.
Spoguļošana ir unikāla mūsdienu psiholoģijas metode, kas cilvēkam ļauj sevi izzināt un panākt pozitīvas izmaiņas personīgājā emocionālājā pašsajūtā un fiziskajā veselībā, kā arī darbā, biznesā un attiecībās ar citiem.
10.08 pl.18.00 Rietumu apmetnē. MĪLESTĪBA UN AGRESIJA
Saruna ar Didzi Jonovu
Tikšanās laikā runāsim par mīlestību un agresiju kā par divām vitāli nepieciešamām enerģijām. Kā tās mijiedarbojas, kā mīlēt un būt mīlētam, kas agresiju pārvērš psiholoģiskā vai fiziskā vardarbībā, kā mīlestība un agresija uzlabo un kā grauj attiecības, kā tās abas ietekmē veselību. Būs informācija arī par Spoguļošanas metodi.


Inga Demčuka (fon Korps)

metamineraloģe, astroloģe, unikāla transformējoša mācību kursa «Minerāla Alķīmija» autore, dabīgo akmeņu rotu dizainere un laimīga sieviete

Šogad Evertos es iepazīstināšu Tevi ar metamineraloģiju un tās iespējām.
Kas ir Metamineraloģija un kāds ir tās uzdevums?
Metamineraloģija ir mūsdienu mineraloģijas, psiholoģijas, ezotērikas un pašattīstības zināšanu un prakšu apvienojums, kas ļauj Tev iepazīt un iedvesmot sevi caur minerālu pasauli.
Metamineraloģijas uzdevums ir aktivizēt Tavu iekšējo spēku, iededzināt iekšējo Dieva Dzirksteli un uzturēt to, pagaidām uguntiņa paliek pašpietiekama un spēcīga.
10.augustā 16.00-18.00 Dienvidus Apmetnē Tevi gaida praktisks, meditatīvs, noslēpumains un pārsteidzošs (var pat teikt revolucionārs) seminārs «Uzmini, kas es esmu!», kurš pagriezīs kājām gaisā Tavu uztveri par vienu ļoti pazīstamu akmeni!
Abas festivāla dienas Tu vari pieteikties pie manis uz transformējošo diagnostiku, bet fon Korps stendā Tu varēsi iegādāties īpašu minerālu vai rotu sava ceļa pilnveidošanai un īstenošanai.


Mārīte Rudzāte

rotu zīmola “Savdaba” radītāja vadīs rotu darināšanas darbnīcu.

No dabīgiem akmeņiem katram pašam būs iespēja uzvērt sev kādu ļoti īpašu rokassprādzi, kaklarotu, vainagu vai auskarus.
Akmeņi ir lieliski mūsu psihoemocionālā stāvokļa raksturotāji un katrs cilvēks pats spēj nekļūdīgi izvēlēties attiecīgajā laikā sev visatbilstošāko sabiedroto no minerālu pasaules.


Krists Zeltiņš un Jānis Freimanis

Pirtnieki

Divi izcili, jauni, skaisti puiši no Rīgas, kuri nesen uzsākuši savas gaitas Evertu pirtiņā.
Praksē pielietojam senlatvju metodes un kripatiņu no sevis izdomātiem, inovatīviem, paņēmieniem. Arī šodien praktizēsim īso versiju «Četrrocīgajam pērienam».
Nevar noliegt, ka esam savos spēka gados, tāpēc pielietojam ātrus un spēcīgus pērienus, tajā pašā laikā, vienmēr pielāgojamies katram klientam individuāli un ņemam vērā viņu vēlmes!
Saprotams, ka pirtnieks nevar vienmēr būt blakus, kad iesiet pirtiņā, tāpēc pamācīsim veidus, kā nopērt pašam sevi, draugus, radus, paziņas, bet šo to paturēsim noslēpumā, lai būtu vēlme apciemot mūs arī ārpus festivāla!
P.S – Varbūt no malas izskatāmies nedaudz nopietni, pat brīžiem dusmīgi, tomēr nebīstieties, esam ļoti draudzīgi un runātīgi!

Evertu mazā pirtiņa 11.augusts no pl.09.00-13.00


Līga Zemniece

augu zintniece, ikdienas un rituālās maģijas praktiķe, apzinātās ēšanas gids, Kakao ceremoniju vadītāja.

Augi, kā dzīvas, jūtošas, inteliģentas un apzinātas būtnes ir neatņemama Esības daļa. Patiesi dziednieki. Mūspasaulē, kad ļaudis zaudējuši savienojumu ar Dzīvo, Augi uzmirdz kā ceļveži, lai palīdzētu atgriezties. Dziedinošais Kakao dēvēts arī par “Dievu dzērnienu”, jo tas spēj atvērt sirdi Dievisķās Mīlestības apziņai.
Kakao ceremonija ir maiga, mistiska pieredze, kurā ar Spēka Auga palīdzību, dalībnieki spēj atvērties sirsnīgai un priekpilnai Esības izpratnei. Kakao līdzsvaro enerģijas, maigi stimulē, uzlabo fizisko un emocionālo pašsajūtu.

11.augusts Dienvidu apmetne pl.13.00 Kakao cermonija. Vietu skaits ierobežots,pierakstīties sētsvidū pie ziņojumu dēļa.


ZUMBA Laima Ramane

professional instructor having 12 years experience of wellness, fitness, Zumba, group and personal training classes for beginners and advanced people. Zumba is a fitness program that combines Latin and international music with dance moves. Zumba class combines fast and slow rhythms that tone and sculpt the body using principles from aerobic and fitness to achieve cardio and muscle-toning benefits and boosts the mood. ZUMBA Laima Ramane – профессиональный инструктор с 12-летним опытом в области велнеса, фитнеса, Zumba, для групп и индивидуальных тренировок для начинающих и продвинутых людей. Zumba – это веселая фитнес-программа, которая сочетает в себе латинскую и международную музыку с танцевальными движениями.
Класс Zumba сочетает в себе быстрые и медленные ритмы, которые тонизируют тело, используя принципы аэробики и фитнеса для достижения сердечно-мышечной тонизирующей пользы и повышает настроение.
11.augusts Kustīgais šķūnis pl.08.00 Zumba


Aleksandrs Kamaldiņš

dziesminieks

Mazliet dzied, mazliet raksta dzeju, mazliet spēlē ģitāru…un daudz strādā.. Laika Rata pieturas himnas autors


Santa Leiboviča

praktizējoša personīgās izaugsmes trenere (PCC līmeņa koučs, ICF), sistēmisko sakārtojumu konsultants un asociētā trenere Systemic Constellations Center Riga.

10.augustā pl.14.00 Dienvidu apmetnē 2 stundu meistarklase “Attiecības pārī”.
Partnerattiecības ir dzīves joma, kas sniedz visvērtīgākās iespējas izaugsmei, jo mūsu partneris parasti ir tas uz kuru neapzināti projicējam savu iekšējo saturu un no kura sagaidām savu iekšējo vajadzību apmierināšanu. Un tam visam dažkārt nav nekāda sakara ar to kāds partneris patiesībā ir, un ko var, vai nevar mums dot. Aicinu pētīt savas partnerattiecības un iespējas izaugsmei tajās. Šajās divas stundās piedāvāšu praktiskus vingrinājumus un veiksim kādu sakārtojumu pēc Berta Helingera sistēmisko sakārtojumu metodes. Par to, kas ir sistēmiskie sakārtojumi var vairāk izlasīt šeit: www.brivibabut.lv
Pēc meistarklases iespējams pieteikties uz individuālām konsultācijām.


Sandra Strēle

Māksliniece, Reiki meistare, praktizējoša dziedniece

KĀ dzīvot,lai dzīvotu LAIMĪGI?
Ko ES VARU DARĪT,lai mazinātu CIEŠANAS un vairotu PRIEKU savā un savu līdzcilvēku dzīvēs?

Es iesaku sākt ar
MUGURAS GARĪGO IZTAISNOŠANU –  kas ir ikreiz no jauna piedzīvots brīnums un pateicība Garīgai pasaulei par cilvēkam doto iespēju atbrīvoties no sevī dziļi un smalki esošā sprieguma,kas traucē ķermenī brīvi plūst dzīvības enerģijai.FIZISKĀ,EMOCIONĀLĀ un DVĒSELISKĀ līmenī esošais spriegums traucē,vai pat liedz būt priecīgam,mīlestībā atvērtam un radošam visādās nozīmēs.Fiziskā ķermenī tas kalpo par iemeslu  sāpēm mugurā,gūžās,ceļos.Uzskatāmi redzams kā kāju garuma atšķirība,gūžu greizums,nevienāds plecu un lāpstiņu augstums.Par cik ar muguras enerģētisko kanālu ir saistītas visas ķermeņa sistēmas,sagaidāma metodes labvēlīga iedarbība pie jebkuras diagnozes.Sakārtojot sevi iekšēji- kārtojās dzīves notikumi,attiecības,iestrēgušas problēmas.

Pēc pašas piedzīvotā ,varu apgalvot,ka šī dziedināšanas metode ir kā atvērti vārti uz iespēju BŪT,tām dvēselēm ,kas meklē un ir gatavas doto iespēju izmantot.

SVINOT ŠODIENU- ar prieku dalos savā pieredzē un veicu dziedināšanas seansus un iedvesmoju ar saviem darbiem.
Uz tikšanos !
Mīlestībā- Sandra.
PUTNS art
garīgā iztaisnošana


Роман Валеев

Медиум, Эксперт по энергетике
*Специалист по реабилитации международного уровня
*Хиропрактик
*Остеопат
*Эксперт по мануальным практикам Дервишей
*Пармастер бани и СПА
*Автор методик: Биоэнергетические доски для
рефлексотерапии, “Янтарные доспехи”
Опыт работы 23 года
Работал и проходил стажировки в разных странах мира: России,
Германии, Литве, Португалии.
Обучался в Ганноверском университете нетрадиционной медицины,
свободном университете Самадева.
Помогает поправить тело и устранить причину
появления болезней
* 17.00-18.00 Austrumu apmetne “Ознакомительная практика использованием биоэнергетических досок.”


Raimonds Arājs

Ja vēlies uzzināt par Tevi un Tavu enerģiju, tad nāc, es Tev pastāstīšu!

Esmu Raimonds Arājs (seju grāmatā ‘Rai Mai’) – maiju kalendāra dienu salicējs. Maiju kalendāra izpēti veicu kopš 2012.gada. Maiju kalendāra zinības esmu apguvis Tolteku komandā pie Latvijā šajā jomā zinošākā speciālista Ivo Puriņa, gan arī patstāvīgu novērojumu un pētījumu rezultātā. Konsultēju cilvēkus kopš 2014.gada par svarīgiem viņu dzīves notikumiem, mijiedarbību ar apkārtējiem un veiksmīgu izvēli, kad uzsākt darbus. Lai paplašinātu zinību apvāršņus, 2018.gada pavasarī devos ekspedīcijā pa maiju zemi Meksikā, Jukatanas pussalā. Esmu piedalījies kā dalībnieks, konsultants ezotērikas festivālos Laika rata pietura Evertos 2014-2018; Spīdolas salidojums 2019, Helsus 2014-2018; Leiaend-Найди себя (tulk. Atrodi sevi, Igaunijā); Destiny Gift; Give and Get.
Par Maiju kalendāru: Maiju kalendāru nav radījuši paši maiji, bet kalendārs ir nosaukts maiju vārdā, jo pie viņiem tas ir glabāts slepenībā līdz piektās saules sākumam (21.12.2012.), kad senās zināšanas vairs nav jāslēpj un tās nāk gaismā gan no mutvārdu, gan pierakstu avotiem, gan arī atklāsmju veidā. Jau kopš 20.gadsimta vidus šīs zināšanas sāka atklāties. Maiji senās zināšanas bija saņēmuši mantojumā un glabāšanā no senākas civilizācijas 4.saules laikmeta sākumā – 3114.g.p.Kr. – ap to laiku, kad uzplauka antīkās valstis Babilonijā un Ēģiptē. Kalendāra laika skaitīšana ilgst no aizlaikiem, par ko liecina maiju priesteru laika aprēķini, kuru lielākā 1 laika pamata vienība ir 63 miljoni gadu.
Prasmīga zinātāja rokās maiju kalendāra zināšanas ir lielisks instruments, lai noteiktu cilvēka rakstura iezīmes; pārbaudījumus, ko dzīve liek priekšā; savstarpējo mijiedarbību un saskanību ar cilvēkiem, kas līdzās.
To, kāda būs mūsu saruna, varat izvēlēties Jūs. Jo varam runāt jautri par Jūsu enerģiju un varam parunāt arī pavisam nopietni par to, kas Jums ir aktuāli un svarīgi, lai dzīves notikumi risinātos raitāk.


Laila Zaksa

Baltu zīmju praktiķe, pirtniece, masiere – ārstnieciskās masāžas

Satiekoties ugunij, ūdenim, gaisam, auga dvēselītei un cilvēka pieskārienam pirtī notiek brīnumi. Aicinu: sajust, saredzēt, sadzirdēt un izgaršot šo burvību! 

Evertu lielajā pirtī 10.augusts no pl.11.00-16.00


Evita Kristapsone

taidzi praktizētāja, intuitīvās gleznošanas māksliniece, filosofe un grāmatu autore.

Mēs visi esam redzējuši, it sevišķi Āzijā, kā dažādu vecumu cilvēki parkā, pie jūras vai kādā citā vietā vingro izpildot lēnas, plūdenas un skaistas kustības, ko sauc par taidzi vai taiči. Ir dažādi iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas praktizēt taidzi. Daži to dara, jo ir sajutuši, ka tas palīdz viņu veselībai, savukārt citiem tā ir kā relaksācija no ikdienas straujā ritma, bet citiem tas ir kaut kas vairāk.
 
Nodarbības laikā dalībniekiem būs iespēja praktiski iepazīt un sajust taidzi kustības no Jan stila taidzi senās garās 108+ sekvences 1.daļas.
Tā ir lēna un mierīga sekvence ar vienmērīgām kustībām, kas palīdz praktizētājam atslābināties un sajust enerģijas plūsmu ķermenī. Plašās nepiespiestās kustības ļauj pieredzēt brīvības sajūtu. Tā ir forma, kas ir kā bauda acīm un relaksējoša izpildītājam, tāpat arī dzejiska savā kustībā – kustību nosaukumi – “iegrimt eliksīra laukā”, “notvert zvirbuli aiz astes“, “baltā dzērve izpleš spārnus”, “apskaut tīģeri.” un citas.
 
Evita taidzi priekš sevis atklāja Taivānā pirms 25 gadiem, kad papildinot jau Latvijā uzsāktās ķīniešu valodas un kultūras studijas, mācījās klasisko Jan stila taidzi pie Taipejas Pedagoģiskās universitātes profesora Dena Šihai. Kopš 2009. gada ir mācījusies pie taidzi meistara A. Hofmann apgūstot visus Dzīvā Dao taidzi apļus, UCL taidzi un citas formas. Pēdējos gados papildina savas zināšanas attālinātās apmācībās par DaoDeDzin un Lao Dzi meditācijas tradīciju no Brūsa Fransis, padziļināti pēta taidzi deju ar vēdekli.  Kopš 2017. gada mācās arī Japāņu valodu. Regulāras nodarbības un mācību seminārus Evita vada Dejas un kultūras centrā I-DEJAS MĀJA, Rīgā. Vairāk informācija par Evitu un taidzi mājaslapā: www.taidzi.lv

11.augutsā pl.09.30 “Kustību šķūnis’ Taidzi nodarbība
 


Danuta Kiopa

Ūdensvīrs ar astroloģisku domāšanu jau vairāk kā 20 gadus, ar sociālā darba teoriju un praksi. Zinu, ka katram uz šīs zems ir savas stiprās puses, lai ar tām spētu mīlēt un atbalstīt citu vājās un saudzējamās puses. Par to arī pārsvarā ir sarunas manā astrologa praksē – kā apzināties un realizēt savu spēku un kā saudzēt sev nozīmīgāko cilvēku – sevi pašu. Vēl bieži meklējam jēgu un risinājumu savstarpējām attiecībām. Un vienmēr atcerēties, ka no jebkuras situācijas ir vismaz trīs izejas un, izdarot izvēli, mēs paši veidojam savu brīnišķīgo, labklājīgo nākotni.

10.augustā pl.11.30 Austrumu apmetne Darbnīca “Veselība dzimšanas datumā”. Astroloģisks skatījums uz dzimšanas datumu, kā “recepti” fiziskai, emocionālai un mentālai veselībai. Pārbaudīsim praksē mīta un fiziskās pasaules mijiedarbības patiesumu. Būs rīcības scenāriji gan aktīvajiem, gan pasīvajiem.

10.augustā pl.19.00 Austrumu apmetne  “5 prakstiski astroloģijas pielietošanas veidi”


Iveta Gulbe

Pirts, kā dzīves bauda un spēcīga transformācija. Bagātība, ja Tu kādam dari labu un dod, negaidot atpakaļ. Esam bagāti un baudam dzīvi šodien!

Es esmu latviete. Es nebaidos. Es mostos kopā ar cīruli, uzsienu baltu lina lakatu un eju pļavās lasīt reibinošus ziedus.
Es sārtu magoņu vainagā kāpju ozolā un ar mīlestības pavedienu sienu smaržīgas zāļu slotiņas. Es ceļos un eju saulrieta laikā, un lietū, un arī
tad kad šķiet saulespuķes ir kļuvušas par nezālēm. Es eju dziedot, skaļi, stipri un laimīgi. Es eju būt laimībā, būt pirtniece pati savā sirdsmiera namā.

www.pirtniece.lv

Evertu pirtī 10.augustā no pl.16.00


Duets Shanti

Kad tautasdziesma iegūst pavisam citādu skanējumu

Duets Shanti, Liene un Santa, savu muzikālo ceļojumu iesāka 2018. gadā.
Vēlme radīt un eksperimentēt noveda līdz latviešu tautasdziesmu interpretācijām gan mūzikas pavadījumā, gan dziedājumā – netipiski, varbūt mazliet pārdroši, taču tai pašā laikā maģiski.
Mēs dzīvojam pēc motīva: Notici sev. Radi sev tāda veida dzīvi, kādu velētos dzīvot visu savu atlikušo mūžu. Izdari visu, kas tavos spēkos, uzpūšot sīkās iespēju dzirkstelītes panākumu liesmās. (Fosters C. Maklenans).

10.augustā pl.20.00 “Skanošā klēts”.


Aigars Sondors

pirtnieks

Ar klūgu slotiņām un klūgu masāžu pirmo reizi iepazinos pirts skolā. Un pasniedzējam vienmēr bija klūgu slotu pāris, ko izmantot praktiskajās nodarbībās. Pamēģināju. Iepatikās. Arī peramajiem iepatikās.
Man vienmēr ir patikuši paradoksi. Patikusi iespēja savienot nesavienojamo. Tāpēc arī patīk parādīt cilvēkiem, kā var šie ārēji draudīgie žagaru saišķi būt tik maigi un patīkami, ka gribas vēl. Labprāt pastāstu un pamācu tos, kam arī patīk citus palutināt neierastos veidos.

11.augusts pl.10.00 Ziemeļu apmetne. “Īsi par klūgu vibroakustisko masāžu”


Волшебная лавка “Pinus Sibirica”

дары сибирской Тайги, талисманы и обереги из сибирского кедра. Любовь! Здоровье! Традиции! Дмитрий Нечаев – проведет лекцию о целебных свойствах сибирского Кедра “Сибирский кедр – дерево-целитель” и мастер-класс по посадке кедра.
10.августа 19.00 в Беседочке


Saules Rasa

“Saules Rasa” hidrolāti top no Burtnieku apkārtnes savvaļas augiem. Ziedūdeņu destilēšanas procesā karstais tvaiks caur augiem paņem līdzi ēteriskās eļļas un citus ķīmiskos savienojumus, kas ziedūdeni piesātina ar auga enerģētiku un mīlestību. Hidrolātam piemīt dziedinošs spēks, iedarbojoties gan fiziskajā, gan psihoemocionālajā, gan enerģētiskajā līmenī. Dabiskā veidā mūsu enerģiju veido tikai prieks un mīlestība, un šis produkts palīdz cilvēkiem atjaunoties, būt līdzsvarā un justies apmierinātiem ar dzīvi. Ārstniecības spēks slēpjas mūsos pašos – ziedūdeņi ir ikdienas palīgi, kas palīdz mums šo spēku sevī atrast.

 Māris Knoks

pārstāvu Zviedrijas kompāniju MASTERCARE (https://mastercare.se/), kas jau ilgu laiku rūpējas par klientu muguras veselību.

Cilvēks no rīta pieceļoties uzreiz pakļauj savu ķermeni gravitācijas spēka ietekmei. Gravitācija ar savu spēku spiež visu ķermeni uz mūsu mīļās zemeslodes centru, kā rezultātā skeleta savienojumi un locītavas ar tajās esošajiem skrimšļiem un smērvielām tiek deformētas. Un to mēs esam spiesti “izciest” visu dienu! Pēcpusdienā muskuļi nogurst mūs turēt un locītavu (mugurkaula) savienojumu smērviela ir gandrīz visa izspiesta no locītavas aktīvās virsmas. Kauli pie kustības sāk berzt viens otru un “pa sauso”. Atcerieties latvisko teicienu “tam jau kauli grab”. Nervu gali locītavās un jo sevišķi mugurkaulā saņem spēcīgu kairinājumu un smadzenes konstatē ka sāp locītavas un mugura. Būsim pavisam atklāti – vai varat droši teikt, ka dzīves laikā nekad nav sāpējusi mugura! Vēl sliktāk ir ja mēs izdomājam veikt “veselīgo” skrējienu – locītavas tiek burtiski dauzītas. Pirmais solis saskaroties ar sāpēm tipiski ķeramies pie pretsāpju tabletēm – 1,2….. 5,10 un vairs nelīdz. Nākošais solis ir Jūsu ārsts piedāvās veikt operāciju (iedzīt kādu “naglu” mugurkaulā). Cilvēku vēlme ar prieku veikt šādas operācijas nemaz nav populāras. Turpināt dzert nu jau neefektīvās pretsāpju tabletes vai operācija… Ir pieejama arī alternatīva.
Sporta zālēs ir milzums daudz trenažieru, kuri mūsu ķermeni saspiež (arī locītavas), bet tikai ļoti nedaudzi trenažieri nodrošina locītavu un mugurkaula stiepšanu. Cilvēka ķermenis ir uzbūvēts tādejādi, ka muskuļi nodrošina saraušanos (lasīt saspiež locītavas) un atkal tikai niecīgu daļu no locītavām esam paši spējīgi izstiept bez ārējiem palīglīdzekļiem. Tātad ir nepieciešama ārēja dozēta palīdzība – izstiepšana.
Zviedru izgudrotājs un firmas MASTERCARE dibinātājs Magnus Jansson izveidoja trenažieri, kurā cilvēks ar sava ķermeņa svaru ļoti maigā un kontrolētā veidā var tiešām savu ķermeni “izstiept”. Neliels saliekams trenažieris un daudzi cilvēki ar 10-15 min nodarbību dienā ir spējuši pilnībā atteikties no pretsāpju zālēm.
Tipiskās profesijas un nodarbošanās, kurām rekomendēta MASTERCARE trenažiera lietošana : šoferi, masieri, pirtnieki, zobārsti, sportisti, kantora darbinieki ar sēdošu darba veidu, IT nozares darbinieki,…
Mēs nesniedzam pakalpojumu ar trenažieriem, bet piedāvājam tehnisku līdzekli, ko Jūs, saskaņā ar fizioterapeitu ieteikumiem, varat pat mājas apstākļos lietot muguras un locītavu veselības uzlabošanai. Eksistē ierobežojumi trenažiera lietošanai dažām diagnozēm un akūtos stāvokļos. Pirms lietošanas pārliecinieties par sava veselības stāvokļa atbilstību konkrētajam trenažierim.

10.augustā pl.16.30 Rietumu apmetnē Māris Knoks Par MASTERCARE trenažieriem.


Andris Diržininkas

Mūziķis un mūzikas instrumentu meistars

Festivāla laikā būs iespēja iepazīties ar mūzikas instrumentu, kas apvieno dabas materiālu estētiku ar meditatīvu un tai pat laikā dinamisku skaņas harmoniju.
Sitamais mūzikas instruments “Kastiņš” ir izgatavoti tepat Latvijā. Lielisks papildinājums kā pirts rituālā, tā mūzikas terapijā. Spēlēt gribētājam no pavisam neliela vecuma līdz pieredzējušam profesionālim.
Pasākuma laikā būs tirgus stendiņš ar iegādājamiem instrumentiem un arī neliels koncerts uz skatuves
Meklējiet: facebook.com/dzincrafts

10.augustā pl.21.30 Skaņas harmonijai un meditācijai – kokle un pašgatavoti sitamie mūzikas instrumenti


Pirmsskolas pedagoģes Ieva un Dace

nodarbība bērniem “Ceļojums Mazajiem.” 10 augustā pl.13.00 tiekamies pie “Skanošās klēts”

Mēs ticam, ka cilvēka mākslinieciskā pašizpausme ir tikpat dabiskā norise kā elpošana. Bērnu rīcībā jau no paša sākuma ir kognitīvi priekšnosacījumi pasaules pētīšanai un mūsu uzdevums ir ļaut bērniem spēlēties. Bērnu mērķis nav skaists rezultāts, to stereotipiem un standartiem atbilstošo iznākumu bieži vien vēlas sagaidīt pieaugušie. Bērniem svarīga ir pati darbošanās. Aicinām bērnus no 2 gadu vecuma kopā ar vecākiem, lielākus patstāvīgi  mazā ceļojumā ar pasaku, rotaļām un radošu darbošanos!
Nodarbības ilgums 2 st.
Dalība 4 eur


Arvils Andersons

masieris – pirtnieks

Mans PLAUKSTU stāsts pa TAVU ķermeni rada masāžu
T E V,
tieši šajā brīdī vajadzīgo.
Tā ir īpaša valoda, kuru pārvaldu – MASĀŽA ar R O K Ā M.
Smalkākā valodā man palīdz runāt TIBETAS TRAUKS un KLŪDZIŅAS,
radot citu dimensiju – VIBROAKUSTISKO MASĀŽU, kura bez vārdiem atbrīvo to nezināmo, kas ķermenī sastājas pret brīvo plūsmu.
Izvēlies pēc mirkļa SAJŪTAS un nāc uz telti “SAULĪTE”


Laura Zandersone

Intuitīvā un enerģētiskā dziedināšana, rebozo lakatu masāža un kaulu sabīdīšana (closing the bones) ar enerģētisko dziedināšanu, dzimtas dziedināšana jo īpaši pa dzimtas sieviešu līniju. Nodarbojos ar kundalini jogu regulāri 5 gadus, kā arī esmu izgājusi dažādu tēmu kursus, piemēram, atdzimšana, sievietes dziedināšana un potenciāla atvēršana. Gandrīz gadu (no 2018. gada septembra) praktizēju dziedniecisko rebozo lakatu masāžu, kas noder ikvienam, jo mums katram ir gurni, kuru kauli glabā dažādas pieredzes, traumas un emocijas, un vislabāk noder tieši pēc dzemdībām. Pie manis pēc palīdzības vēršas arī sievietes, kurām bērnu nav (un dažām arī nebūs, piemēram, histerektomijas gadījumā) vai vēl nav, kurām bērni jau ir pieauguši un kurām ir jau mazbērni. Pastāstīšu par rebozo lakatu masāžu plašāk, lai nodotu zināšanas un pieredzi par šo dziedināšanas metodi tieši sievietēm. Esmu to taisījusi arī savam vīram, un viņam arī patika šī koncentrētā enerģija sevī un paaugstinātas darba spējas turpmākās dienas. Man ir arī divi bērni, 2 un 5 gadus veci, un es ieinteresējos par rebozo lakatu masāžas dziedinošo rituālu, kad pati biju to saņēmusi vairākkārt pēc otrā bērniņa dzimšanas un biju nonākusi izdegšanas stāvoklī (parental burn-out).
 
Dienvidu apmetnē 11,08 pl.09.30 meditācija “Sievietes un dzimtas dziedinājums”
Nodarbībā vēlos parādīt sevis mīlēšanas meditāciju kundalini jogas tradīcijā (pilna meditācija 15 min) un arī Adi Shakti meditāciju sievietēm (pilna meditācija 31 min). Vēlams ērts (aurai vislabāk balts, taču nav jāiespringst) apģērbs, jogas vai tml. paklājiņš un mazs spilventiņš, lai būtu ērti nosēdēt, kā arī vēlams apklāt galvu (turbāns, lakats, cepurītes, kaut vai saules cepures un cepures ar nagu, kas nu ir pie rokas), lai koncentrētos un savu enerģiju un neuzņemtu citas enerģijas. Ja meditācijas laikā jāraud – ļoti labi, lai emocijas iztīrās, nav ne par kojākautrējas. Pati dažreiz raudu dziedniecības rituālu laikā, jo ir cilvēki, kam emocijas ir bloķētas un kas paši paraudāt nevar. Nesen biju nedēļas nogales retrītā par trim prātiem (negatīvo, pozitīvo un neitrālo jeb vērotāja prātu), kur man bija pilnīgi skaidrs, ka tās bija citu cilvēku asaras, kas izraudājās caur mani. Es kā dziedniece to jau sapratu un nebaidos, kā arī atšķiru, kas ir mans un kas ir citu. Cerams, ka būs iespēja izkārtoties aplī, tā būtu vislabāk. Kopumā apmēram 1h30-2h, ieskaitot, ja būs interese, varam pavadīt laiku sieviešu aplī un dalīties ar sajūtām pēc meditācijām. Šī dalīšanās reizēm var būt ārkārtīgi dziedinoša.


Solveiga Pelce

Dvēseles harmonijas terapija, auras un čakru fotogrāfe.

12 gadus padziļināti apgūstu zināšanas par cilvēka enerģētiku un tās atjaunošanu. Praktizēju un mācu dažādas sevis pilnveidošanas metodes, kas ļauj cilvēkam atgūt emocionālu līdzsvaru, uzlabot veselību un attīstīt neparastas spējas.
Individuāli strādāju ar dziļām izmaiņām cilvēka zemapziņā notiekošiem procesiem. Palīdzu iepazīt un mainīt zemapziņā esošo informāciju, tādējādi ļaujot cilvēkam pašam ietekmēt dzīves notikumus. Kas ir Dvēselē, tas ir dzīvē!
Veicu auras diagnostiku, izmantojot rokas biosensoru un sniedzu padziļinātu skaidrojumu par cilvēka enerģētikas darbību.
Festivāla laikā vadīšu nodarbību “Enerģētikas atjaunošana ikdienā” 10. augustā plkst.19:00. Visas dienas laikā būs iespēja veikt auras fotogrāfijas diagnostiku un saņemt individuālu konsultāciju, ieteikumus par savas enerģētikas darbību.
Nodarbība “Enerģētikas atjaunošana ikdienā”
Šajā nodarbībā ir apkopota vairāku gadu pieredze par cilvēka enerģētikas uzbūvi, iekļaujot praktiskus vingrinājumus, kurus izmantot ikdienā.
Cilvēka enerģētika ir pamatā tam, kā veidojas viņa dzīve. Jo labāk cirkulē enerģijas, jo cilvēks ir fiziski un emocionāli veselāks, jo veiksmīgāk piepildās mērķi, uz kuriem viņš tiecas dzīvē.
Nodarbībā uzzināsiet:
Kā strādā cilvēka enerģētiskais lauks? Būs uzskatāmi zīmējumi par enerģētisko lauku un cilvēka mijiedarbību ar apkārtējiem un pasauli.
Kas apgrūtina lauka darbību un kā to mainīt?
Kas veicina harmonisku enerģiju plūsmu?
Ko pašam darīt, lai vadītu savas dzīves notikumus?


Linda Sīle

Kad grāmatu tārps un bērnu patiess draugs sastop dzirdīgas ausis, tad atdzīvojas pasakas! 
Atnāc uz vakara pasaciņu. 21.00 uz “Skaņošo klēti”


GRĀMRATNĪCA
Grāmatu maiņa

Grāmata ir sirdsdraugs, pļauka, aicinājums, spogulis, svētība, nodevēja, atbilde, Ceļš, plecs, brīnums, atmošanās, grūdiens, pienākums, laime, paplašinājums, strupceļš, miers, joks, apskaidrība…. 
Tā var būt viss! Un nekas!  
Parādi man savu grāmatu plauktu, un es pateikšu, kas Tu esi!  

Atnāc, atnes sev vairs nevajadzīgu (bet citam – ļoti) grāmatu. Iemaini, noglāsti, uzdāvini sev kādu! Vai vienkārši uz mirkli atvelc elpu ar grāmatu Tevī vai Tevi grāmatā!  


Darbnīca:
Stikla mistērija

Darbnīcas laikā varēsi:
uzzināt par stikla izkušanas tehnoloģiju;
vērot pašu procesu, kā arī nelielus trikus ar stiklu un uguni;
patstāvīgi izgatavot nelielu priekšmetu no stikla (pērlīti, ogu, zivtiņu vai sirsniņu);
Stikla izkušanas process:
https://youtu.be/fa16ho7l5lM
Darbnīcas vadītaja: Margarita Gorjačeva (psiholoģe, grupas psihoterapeite, stiklaterapeite, GreenDom projekta vadītāja).
sestdien no pl.15-18.00. dalība par ziedojumu.


Diāna Kraukle (Košā)

ar hennas mākslu nodarbojas jau 4 gadus. Specializējas spēka zīmju zīmējumos, kas katram sniedz tieši to, kas tobrīd visvairāk nepieciešams. Diāna tic, ka cilvēki satiekas īstajā laikā un vietā!www.facebook.com/dzivokosi 


Uldis Dzilna

Ar gaudīja vaišnavisma filozofiju un praksi saskarsmē kopš 10 gadu vecuma, patīk muzicēt, datorzinātņu maģistrs

Cilvēkam raksturīgi uzdot jautājumus, censties izprast sevi un pasauli sev apkārt. Varam novērot un ar prāta palīdzību censties izdomāt un loģiski izspriest lietu kārtību. Taču – vai tas ir vienīgais veids? Senā gaudīja vaišnavisma filozofija savas būtības izprašanai piedāvā vairākus paņēmienus. Tā apraksta dažādus paņēmienus dažādiem laikmetiem. Kas ieteikts mūsdienām? Lekcijas tēma „Sevis apzināšanās ceļš gaudīja vaišnavismā”. 10.augustā pl.19.30 Klusā dāre


Nata Cafe

Par mūsu kafejnīcu

Nata Cafe ir dejotāju, mūziķu u.c. mākslinieku iemīļota kafejnīca, kas atrodas mākslinieku apdzīvotā mājā – Lāčplēša ielā 106/108.
Mūsu ēdieni ir viegli, veselīgi un sirdi sildoši, jo viss tiek pagatavots ar dubultu mīlestības devu. Kā jokojam – esam atraduši neizsmeļamu mīlestības avotu un cenšamies to pievienot visiem mūsu ēdieniem. Zinātāji pat jūtot tādu interesantu garšu. 🙂
Visi mūsu ēdieni ir 100 % veģetāri – tas nozīmē, ka mūsu piedāvājumā nesastapsiet neko, kas būtu gatavots no gaļas, zivīm vai olām (kā arī visu šo grupu subproduktiem). Ikdienā arī priecējam vegānu vēderus un sirdis, jo, rūpējoties par viņiem, daudzus ēdienus gatavojam arī bez piena, medus u.c. dzīvnieku izcelsmes produktiem.
Pie mums ir iespējams norēķināties arī ar maksājumu karti, kā arī steidzīgajiem ir iespēja visu paņemt līdzi ekoloģiskos, no augu valsts plastmasas gatavotos līdzņemšanas trauciņos.
Gaidīsim ciemos!
О нашем кафе
Ната кафе популярна среди танцоров, музыкантов и других художников, поскольку находится в здании, где обитает множество художников, – Лачплеша 106/108.
Наши блюда лёгкие, полезные и греющие сердце, поскольку всё приготовлено с двойной дозой любви. Как мы шутим – мы нашли неиссякаемый источник любви и стараемся её добавить в все наши блюда. Знатоки даже говорят, что ощущают такой интересный вкус. 🙂
Все наши блюда на 100% вегетарианские – это означает, что в нашем меню вы не найдёте ничего, что приготовлено из мяса, рыбы, яиц (также включая субпродукты выше названных групп). В будние дни мы также радуем животы и сердца веганов, так как, заботясь о них, многие блюда готовим и без молока, мёда и других продуктов животного происхождения.
У нас можно расплачиваться и с банковскими картами, а также тем, кто торопится, есть возможность взять всё с собой в экологической посуде, приготовленной из пластмассы растительного происхождения.
Ждём в гости!
About us.
Nata Cafe is a place that is surrounded by many artists and is located in an artistic venue– Lacplesa street 106/108
Since everything is made with double amount of love, our food is light, healthy and heartwarming. As we try to put it – we have found a source of never-ending love and we just want to share it by adding it to our food and drinks. Some specialists even can feel some sensational and extra-ordinary taste. 
All our foods are 100 % vegetarian – and that means that it is impossible to find meat, fish and eggs and their by-products in our creations. More than that – we love also our friends vegans and that is why we have plenty of options that are free from dairy, honey and other products of animal origin.
We accept credit cards and also for those who are in rush – you can take everything with you in ecologically friendly takeaway containers made from bioplastic.
See you soon!


zīmols MAARA

Latvju spēka zīmes rotās


Kristīne Grimma

Apļa, Saules, mandalas, jantras, sakrālās ģeometrijas, dabas iedvesmots zīmējums. Dzidri caurspīdīgas krāsas, smalka otiņa, stikls. Ļaušanās dzidro krāsu plūdumam uz caurspīdīgā stikla. 
Mazliet no tā, kas var sanākt no šī visa, apskatāms facebook.com/calmbirdarts un instagram. 
Aicinu pievienoties un radīt savu “saules ķērāju” “Evertos”- mazā brīvdabas radošajā darbnīcā!


Mārtiņa Lapu Pirts

– padomi un palīdzība pirts darīšanās;
– esošās pirts pārbaude un uzlabošana;
– pirtniecības prasmju ierādīšana;
– konsultācijas par pirts ieceri, projektēšanu un būvēšanu;
– pirts procedūras un meistarklases.
Evertu pirts 11.augusts np pl.13.00


Diāna Baumane

Pirtniece, Dzimtas pētniece, Puķu meitene. Cik vien sevi esmu pie, ar ,ap Dabu. Dabas bērns. Dzimtas spēks! Man bija tā iespēja pabūt kopā ar vecvecākiem! Klausoties viņu nostāstus par viņu un arī senču dzīvēm. Kopā ar viņiem apceļot Dzimto pusi. Tikai daudzus gadus vēlāk pētot mammasmammas uzrakstīto Dzimtas koka aprakstu( pēc atmiņas) es sāku pētīt savus senčus. Nu jau to daru 16 gadus. Tas jau ir dzīves veids. Atrast, izzināt, apskatīt! Atklāt nostāstu patieso būtību – atrisināt teiku! Palūgt aizgājušo senču palīdzību un to saņemt. Sajust Senču spēku! Līdzi varat paņemt savus zīmētos Dzimtas kokus. Palīdzēšu uzsākt zīmēt Dzimtas koku. Uzzināsiet kā un kur meklēt.
Kāpēc ir svarīgi izzināt savas saknes.
11.augusts pl.09.00 Ziemeļu apmetne : Kāpēc ir svarīgi izzināt savas saknes?”
Svētdien, no 13.00 – 17.00 būšu Evertu mazajā pirtiņā. Pēc sajūtām pēršu un lutināšu, Būs čabošas, grabošas, pūkainas un ziedainas slotiņas.


 Dr.med.Jānis Kaļāns

1.Rīgas Medicīnas institūta ārsta diploms terapijā,kurš Latvijā pielīdzināts
 maģistra grādam un 5-tajam profesionalajam limenim.Terapeits.
2.Sporta medicīna-5g sporta ārsts.
3.Austrumu medicina-ajūrveda.,Vacijā iegūts veselīga dzīvesveida specialista-konsultanta diploms.
4.Masāža;klasiskā,sporta,Tibetas,viscerālā.
5.Starptautiskās tradicionālās un netradicionālās medicīnas asociācijas biedrs .
6.Pedagogs.
7.Expres veselības testēšana.

 10.augusts pl.13.00 Rietumu apmetne Lekcijas tēma:Plāns ,,B,, kā saglabāt un atjaunot veselību,svarīgākie faktori, kas to ietekmē.


Uģis Drava

Izgatavoju arheoloģisko rotaslietu rekonstrukcijas. Varēs apskatīt rotu ekspozīciju, uzzināt par to pielietojumu un valkāšanas tradīcijām.


Inita Dilāne

Astropsiholoģe Inita Dilāne, ielūkojoties tavā horoskopā, palīdzēs rast
atbildes uz tev aktuāliem jautājumiem dažādos dzīves posmos un ciklos,
kas saistīti gan ar tavām rakstura iezīmēm, gan arī ar nodarbošanās
jomu, karjeras iespējām un labākiem peļņas gūšanas avotiem. Varēsi labāk
izprast vienmēr aktuālo attiecību tēmu – ar mīļoto, ar bērnu, draugu,
kolēģi vai darījumu partneri. Astroloģe Inita tev palīdzēs pārkāpt pāri šaubu
slieksnim, apzināties tavus apslēptos talantus kādā no dzīves jomām, un
iedrošinās doties iekšā pa durvīm, kuras tev ir plaši atvērtas!


Santa Ūdre

Astroloģe, litoezoteriķe, mācību centra „Saskarsme” pasniedzēja

Būšu atrodama mācību centra „Saskarsme” teltī. Šoreiz piedāvāju sarunas par dvēseles formulu. Varēsiet saņemt savu formulas zīmējumu un paskaidrojumus, pārliecināties, vai dzīvojat tai atbilstoši.
Dvēseles formulas jēdzienu astroloģijā ieviesis Aleksandrs Astrogors. Par dvēseles formulu viņš nosauca planētu (dispozīcijas) ķēdīti, kas ir planētu – zodiaka zīmju pārvaldnieku izvietojuma shēma horoskopā. Pats autors par to raksta:
„Dvēseles formula ir Dieva zīmogs, kas fiksējis dzimušā īpašības un dotības, tajā ierakstīts viņa liktenis. Savas dvēseles formulas zināšana palīdz cilvēkam jau agrā jaunībā atrast savu ceļu, izprast savu sapni, apzināt savu individualitāti, stiprināt ticību sev, attīstīt Dieva dotās spējas un talantus, uzturēt veselu fizisko ķermeni, saglabāt jaunību un spēku. Un to visu paveikt ar iespējami mazāku fizisko, psihisko un intelektuālo spēku patēriņu.”
Daudzu gadu pētījumu rezultātā viņš atklāja, ka Dvēseles formula satur svarīgu informāciju par cilvēka spējām, talantiem, izaicinājumiem un iespējamām veselības problēmām.
Sastādīt dvēseles formulu ir iespējams pat tad, ja nav zināms precīzs dzimšanas laiks. Šī vienkāršā metode var palīdzēt:
1) Tiem, kas grib atrast vai iepazīt sevi, šaubās par savu sūtību un uzdevumiem uz šīs pasaules,
2) Vecākiem un skolotājiem, kam ir svarīgi izprast savus bērnus un palīdzēt viņiem izvēlēties piemērotu nodarbošanos,
3) Vadītājiem, kuri vēlas, lai kolektīvā katrs veiktu sev atbilstošus pienākumus un komandas biedri sastrādātos pēc iespējas labāk,
4) Mediķiem un dziedniekiem, kam interesē saprast slimību cēloņus.
5) Protams arī esošajiem un topošajiem astrologiem tā papildinās „darba instrumentu arsenālu”.


Eduards Kilgasts & Aurum Energy .

Garīgās un fiziskās veselības centrs.
Lomi-lomi masāža


Jānis Martinsons

Rīkstnieks, pirtnieks, sadzīves enerģētiķis.

Uguns un ūdens āderes, Ūdens un pārtikas enerģētiskās vērtības mērījumi. Saules rita turētājs, un uguns rituālu vadītājs.

Lekcija svētdien pl.13.00-14.30 Rietumu apmetnē ” Enērģētiskais vampīrisms, kā to atpazīt, kā rīkoties. Uguns un ūdens āderes, ūdens un pārtikas enerģētika.”


Ludmila Burda-Šalajeva

Centra “Pegass” vadītāja, Reiki meistare, praktizējoša astroloģe, sertificēta speciāliste Aura-Soma un litoezotērikā

auras diagnostika – 7 pamatčakru diagnostika un ieteikumi korekcijai
čakru balansēšana ar krāsu terāpiju
Simbolona izlikumi par tēmām:
—attiecības
—dzimtas programmas
—naudas plūsma
krāsu terapija pēc klienta tēmas vai kopēja diagnostika

10.08 b 14.30 в Беседочке Лекция – астрология – “Планетарная лестница”  и “Верхний Зодиак” –  две методики, которые дают возможность дополнительно проанализировать астрологическую карту; увидеть скрытые ресурсы, возможности человека, а также и в чем будут искушения.


Ilona Siliņa

Speciāliste litoezotērikā; auras diagnostikas konsultante

auras diagnostika – 7 pamatčakru diagnostika un ieteikumi korekcijai
čakru balansēšana ar krāsu terāpiju
Simbolona izlikumi par tēmām:
—attiecības
—dzimtas programmas
—naudas plūsma
krāsu terapija pēc klienta tēmas vai kopēja diagnostika


Valentīna Uzule

dziedniece

Sekojiet un dalieties: