Neirografika – pozitīvas izmaiņas paša rokām!

Unikālās apzinātās zīmēšanas metodes autors ir

Ph.d. Pāvels Piskarjovs/ Павел Пискарев, Ph.D.
Psihologs, Arhitekts/ Архитектор, Психолог

• Eksperts radošajās sfērās /Эксперт в области творчества.
• Analītiskā koučinga Institūta dibinātājs /Основатель Института Аналитического коучинга.
• Neirografikas, Attīstības piramīdas u.c. teoriju autors /Автор теории «Восхождение героя» «Нейрографика», «Пирамида Развития» и других.
• 25 gadus praktizējošs psihologs grupu darbā un individuālājās konsultācijās /25 лет регулярной психологической практики,
ведения групп и индивидуального консультирования.

~ Šajā metodē apvienojas doma un līnija, tādejādi kļūstot par ātrāko un vienkāršāko veidu, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz izmainīt esošo uz vēlamo visvienkāršākajā un elegantākajā veidā. Ar neirografikas palīdzību var ātri un veiksmīgi izlīdzināt komunikāciju jebkurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudas plūsmu, biznesu, organizācijām, procesiem un situācijām;
~ Unikāls veids simbolu izgaismošanai, zīmju noformēšanai, kodu, kurš atklāj jebkuras dzīves situācijas atrisinājumu visdažādākajos kontekstos, izveidošanai.
Neirografika ir radoša pasaules transformācijas metode. Uzzīmēt var visu: notikumu līnijas, dzīves apstākļu mezglus, kustību trajektoriju Laikā, grafiskus risinājumus sarežģītiem uzdevumiem komunikācijā. Uzzīmēt un pārzīmēt, noņemot iekšējos, visu dzīvi vai pat vairākās dzīvēs krātos ierobežojumus. Var radīt tādu savas dzīves zīmējumu, kuru Visums uztvers kā instrukciju, kas jāizpilda. Sekojot konkrētai algoritma secībai, iespējams izmainīt esošos neironu savienojumus par jauniem, dodot tiem uzdevumus, kuri padara realitāti daudz harmoniskāku un dzīvi – baudāmāku.
Tas ir nopietns darbs ar sevi, kurš noris trīs līmeņos – vizuālajā, psihoemocionālajā un fiziskajā. No zinātniskā viedokļa neirografiku var aplūkot gan caur analītisko psiholoģiju, Geštaltpsiholoģiju, neiropsiholoģiju un kinezioloģiju, arī psihosintēzes un kibernētikas prizmām.
Laimīga dzīve ir neironu kods, neironu zīmējums smadzenēs, un mēs to varam izzīmēt uz papīra, pārzīmēt un “ielikt” atpakaļ, tā valdot pār saviem kodējumiem.
Lai zīmētu neirografiku, ir vajadzīga tikai vēlme radīt ģeometrisku un simbolisku zīmējumu, un šajā procesā nav nepieciešama mākslinieciska apdāvinātība.

10 neirografikas principi:
• Tēli integrē domu;
• Doma koncentrē uzmanību;
• Problēma pamodina prātu;
• Lēmumam ir bionikas īpašības;
• Harmonija rada apmierinātību;
• Visums spēj iemiesoties zīmuļa spicē;
• Jebkura problēma ir grafisks zīmējums;
• Zīmējuma plašumam nav robežu;
• Pasaule sastāv no līnijām un figūrām;
• Zīmēt ir vienkārši.
Neirografiku var apgūt trīs līmeņos:
Kurss „Lietotājs” – Bāzes algoritms.
Šis kurss ir neirografikas pamati. Tās ir vismaz 8 stundu nodarbības pie kāda NG instruktora, kuras sniedz iespēju iepazīties ar algoritma “Šķēršļu noņemšana” trīs versijām. Šis algoritms ir lielisks instruments, lai risinātu iekšējos procesus, kas saistīti ar stresu, sāpēm, emocionālām traumām un citiem ierobežojumiem, kuri traucē dīvot harmonijā. Savukārt, algoritms “Nodoma atklāšana” palīdz aktivizēt uzmanību skaidrai mērķa apzināšanai, kas tad arī rada iespēju to piepildīt. Šī ir neirografikas skolas sertificēta programma, kas ļauj apgūt metodes pamatus, pēc vēlēšanās paverot iespējas iepazīt daudzus citus algoritmus. “Lietotāja” sertifikāts ir kā biļete uz visiem citiem neirografikas kursiem, meistarklasēm utt.
!!! Sertifikāts “Lietotājs” nenod tiesības vadīt grupas un mācīt šo metodi citiem interesentiem.
Kurss „Speciālists” – profesionāls neirografikas kurss, ceļš uz neirografikas metodes kā palīginstrumenta izmantošanu savā jau esošajā profesijā, kas saistīta ar darbu ar cilvēkiem. Šo kursu var apgūt on-line versijā https://www.neurograff.com/, kā arī pie dažiem instruktoriem.
Neirografikas instruktors – koučs, 9 mēnešu kurss on-line formātā. Vairāk informācijas: https://www.neurograff.com/

Par mani: Kristīne Vallere,
pirtniece, astroloģe, neirografikas instruktore- koučs.
Labāk man patīk sevi dēvēt par transformāciju pavadoni. Esmu dzimusi skorpiona zvaigznājā, tāpēc man tuvi it visi procesi, caur kuriem cilvēks atļaujas iziet ārpus sevis noliktām robežām. Man pašai “patīk” sevi izaicināt, pieņemot uzdrīkstēšanos, visticamāk, tāpēc labprāt sniedzu atbalstu citiem pārcelties no viena stāvokļa uz otru mūžīgās attīstības procesos. Uzdrīkstēties “nomirt” vienam, lai “piedzimtu” jaunam, ir kā orgasma augstākā stīga, bet, lai to sasniegtu, jāizcīna iekarošanas cīņa. Šobrīd neirografiku esmu atradusi kā spēcīgāko instrumentu transformatīvajos procesos. Pietiek raustīt pagātnes sargātājGarus un rakāties bijušajā, tur tāpat vairs neko neizmainīt! Ja nu ļoti vēlas, to var pārzīmēt un doties tālāk – uz priekšu! Tādas sajūtas kā pēc kārtīgas neirografikas zīmēšanas esmu jutusi vēl tikai pēc īstas pirts. Taču, lai ietu pirtī, pirmkārt vajag pirti, tad to kurināt, vākt slotas un zāles, un pēc pirts to visu vēl novākt. Zīmēšanai nepieciešama tikai balta lapa un pāris marķieri. Un Ceļš pie sevis sākas ar Visumu zīmuļu spicē!

“Мы рисуем не просто картинки. Каждая работа – это какая-то индивидуальная задача, и в процессе рисования какой-то кусочек психики гармонизируется, связываясь с целым”
– Павел Пискарев –

Sekojiet un dalieties: