vai Tev jau ir Saules gada Dienrādis?

Tas šoreiz ir paredzēts no 21. marta 2021. gada – 20. martam 2024. gadam.
Paldies Kārlim Ulmanim par dizainu un nosaukumu, kas tik ļoti precīzi atspoguļo Saules dienu būtību, katra diena sākās kā balta lapa, tik mūsu rokās ir ko, kā un ar kādām krāsām to krāsosim. Viss ir kustībā, mainība, attīstībā, kāpumos un kritumos, tik Saule stāv uz vietas un ar savu gaismu tura šīs sistēmas centru, lai mēs nenomaldītos. Uz ko koncertēsi savu uzmanību, tur arī saņemsi spēku. Izmēģini būt tuvāk gaismai, pavēro Saules dienrādi un varbūt arī tavā dzīvē pamanīsi vairāk gaismas.


Dienrādī ir aprakstītas 30 saules dienas. Saules gads šogad sākās 21.martā līdz ar Saules ieiešanu Auna zvaigznājā. Saules mēnesī ir 30 dienas, katrai dienai ir savs aizbildnis, kas pastiprina kādu no dzīves sfērām. Pateicoties šai informācijai, ir iespējams padarīt savu dienu ražīgāku un jēgpilnāku. Ko labāk darīt? Kādu krāsu izvēlēties savam tērpam, lai veiksmīgāk risinātos darbi; ko ēst un no kā labāk atturēties, kādas planētas, stihijas un dabas elementi ir vairāk klātesoši un draudzīgi palīdzoši.
Dienrādis ir galda formāta 23cm x 16 cm,17 lapas, kurās ir izkārtoti katrai saules dienai sava lpp., tas darīts apzināti, lai katru dienu būtu jāpārgriež lapa – jāieliek darbība, tātad enerģija.
Dienrāža cena 5 eur + sūtīšanas izdevumi( LV 3 eur)
Pasūtīt var aizpildot šo anketu: https://docs.google.com/forms/d/1tKXc9EiAU-GUiPae7JUpDpUhnYUGFz–3M1ETcWmvEg/edit?fbclid=IwAR1GE6yO1hs0WdYpHtl3j2lF3FHcP0fv6C0Luhipal4X6e2R6i08owAV6gA
Un kāds no mūsu saimes ar jums sazināsies par apmaksu.

Sekojiet un dalieties: