Dvēseles dziednīca Laika zīmju ritmos

Balstoties uz senču vērojumiem, plašu kalendāriešu ieteikumiem, mācībām un pašu sajūtām, vairāku gadu garumā gandrīz katru dienu ejot pirtī, ir radies un noformējies savs skatījums. Plašajā pieredzē balstīts arī savs zīmju vērojums, laiku izjušana un māka piemēroties ikvienam Dabas ritmam, lai gūtu maksimālo labumu gan sev, gan pirts viesiem.

Iespējams, mans redzējums nesakrīt ar vispārpieņemtajiem, tāpēc vēlos uzsvērt, ka tas ir mūsu sētas Laiks, kalendārs un ritms.

No rīta pieceļoties kopā ar pirmajiem saules stariem, sasveicinoties ar vējiem, ūdeņiem, mežiem un Saulīti, izveidojas priekšstats par dienas fonu – tās vibrācijām un noskaņām. Absolūtā mīlestībā un pieņemšanā savienojoties ar Saules dienu, jebkādas prognozes zaudē savu nozīmību. Vērojot dabu un koncentrējoties uz visu tajā rītā notiekošo, var „nolasīt” informāciju par to, kas šīs dienas pirts viesim nepieciešams. Pieslēdzot prātu, izlasot dienas horoskopu vai paklausot kāda ieteikumam, cilvēks var plānot pirts dienai pareizo laiku, tomēr Dvēselei vienmēr pie Dieviņa lielāks blats, un tāpēc notikumi vienmēr tiek salikti tā, kā katram tobrīd visvairāk vajadzēs.

Tātad, kad mēs ar pirts viesi esam vienojušies par pirts procedūru laiku, es skatos, kādu mirkli viņš ir izvēlējies un kas viņam nepieciešams. Protams, var mēģināt darīt otrādi, apzināti izvēloties pirts dienu. Tādā gadījumā tiek ņemtas vērā šādas informatīvās vibrācijas:

Orgānu bioloģiski aktīvie laiki

1. Plaušas no 3°° – 5 °°
2. Resnā zarna no 5 °°- 7 °°
3. Kuņģis no 7 °°- 9°°
4. Liesa un aizkuņģa dziedzeris no 9 °°- 11°°
5. Sirds no 11°° – 13°°
6. Tievā zarna no 13°° -15°°
7. Urīn pūslis no 15°° – 17°°
8. Nieres no 17 °° – 19°°
9. Perikards no 19°° – 21°°
10. Trīskāršais sildītājs no 21°° – 23°°
11. Žults pūslis no 23°° – 1°°
12. Aknas no 1°° – 3 °°

Pirts nav ieteicama no plkst. 23.00 – 04.00.

Nedēļas dienas

Pirmdiena

Mēness diena. Sidraboti violetu toņu spēks. Emocijas, sapņainība, dziļums. Nav paredzēta jaunu lietu uzsākšanai vai attiecību kārtošanai. Pirts procedūras veiksmīgas terapijas nolūkos: iekšējo ūdeņu – visa veida tecējumu un plūdumu sakārtošanai. Labi pievērst uzmanību smadzenēm un dzimumorgāniem. Uzticams palīgs šim mērķim būs slotiņas no ķirša vai ķiršu tēja.

Pirmdienā ir maz fiziskās enerģijas, tāpēc mums tā negrozāmi ir brīvdiena. Ja iespējams koriģēt savus darbus, arī citiem ieteiktu plānot brīvdienu. Šī ir diena, kuru labi pavadīt vienatnē, kā arī piemērota sarunām ar savu Dvēseli ,meditatīvām procedūrām, skaņu terapijai.

Otrdiena

Marsa diena. Krāsa –sarkana. Uguns un dinamika. Laba pirts diena visiem straujas dabas jeb Uguns stihijas cilvēkiem, kas neļauj sev atslābt un mērenas baudīšanas uzskata par laika šķiešanu. Pirts procesā jūtama prasība pēc asākām izjūtām, kontrastiem, fiziska rakstura pērieniem un augstākas temperatūras. Tiem, kam trūkst enerģijas un spēka, baudot pirts procedūras pirmajā dienas pusē, var palīdzēt atrast sevī zaudētās vibrācijas. Mazāk vārdu, vairāk konkrētas rīcības. Ozola slotas palīdzēs sakārtot kareivīgo daļu gan sievietēm, gan vīriešiem. Labi risināt žultspūšļa problēmas.

Trešdiena

Merkūra diena. Kustība, straujums, dzīvīgums, sarunas, dziesmas, spēka vārdi, izlīgumi ar partneriem, senčiem un pašam ar sevi. Vadāmās meditācijas, konsultatīvs darbs. Visa veida neizrunātu, neizprastu lietu kārtošana. Laba pirts diena gaisīgu vibrāciju ļaudīm. Veiksmīgi var darboties ar aizvainojumiem, kas radušies strīdu un savstarpēju apvainojumu rezultātā. Spēks caur domu, skaņu un ritmu. Šīs dienas instrumenti -dzeltena krāsa un koks- goba. Labi pievērst uzmanību plaušām.

Ceturdiena

Jupītera diena – labestības un gudrības diena. Sekmīgi vairot laimes un pārliecības sajūtu, jo Dieviņam mīļadiena. Labākus rezultātus palīdzēs panākt viss, kas oranžs. Kļavu slotas ir šīs dienas pirtnieka palīgs. Akna priecāsies, ja tai pievērsīs uzmanību. Ceturtdienas pirts rituālos labi veicināt materiālās pasaules enerģijas, popularitātes celšanu, pašpārliecinātību. Drīkst un vajag tiekties pielabināties Dieviņam. Lūgšanas, relaksējošas masāžas, maskas, rituālās pirtis.

Piektdiena

Venēras diena – skaistumam, maigumam, mīlestībai. Krāsa –zaļa. Slotas- bērzs, liepa. Fiziskā līmenī labi uzsākt nieru vibrāciju harmonizēšanu un attīrīšanu. Veiksmīga diena visa veida sieviešu pirtīm – līgavām, mazulīšiem, lai sakārtotu sievišķo enerģiju plūsmas, kā arī skaistumkopšanas procedūrām. Savukārt vīriešiem šajā dienā labi domāt par naudu, attiecībām un materiālās pasaules labumiem, kā arī saņemties bildināšanai.

Sestdiena

Saturna diena. Dienu diena darbam ar sevi, saviem uzdevumiem un pienākumiem. Lai spētu ar mīlestību uzņemties atbildību par savu dzīvi, palīgā nāk zila krāsa un skujeņu daudzveidība – kadiķu un egles slotas būs pašā reizē. Jūtīga būs liesa un ar to saistītās vibrācijas un emocijas.

Svētdiena

Saules diena – apzinies savu cilvēcīgo dižciltību! Zelts un spožums valda pār šo dienu. Vīriešiem pirtī īstais laiks celt savu stāju, stiprināt stabilitāti un vietu sabiedrībā, kļūt par līderi savos ceļos. Oša un visu citu koku, kam lapas augot tiecas uz augšu, slotiņas. Arī sievietēm labi izvērst rituālās pirtis veselības stiprināšanai un jaunu plānu ievibrēšanai, lai sasniegtu labu rezultātu.

Saules un Mēness dienas

Saules diena ilgst no viena saullēkta līdz nākamajam saullēktam. Saules mēness nemainīgi ir 30 dienas garš, un Saules Gada skaitīšana sākās no Lielās dienas 21.marta. Pēdējās 5 – 6 dienas pirms 21.marta tiek uzskatītas par tukšajām dienām, kad vislabāk neko neuzsākt, un pabūt vienatnē ar sevi. Saules un Mēness dienas nav pretrunā, bet papildina viena otru. Diennakts gaišajā laikā spēcīgāk darbojās Saules dienas vibrācijas, tumšajā – Mēness spēki. Kurā brīdī dari lietas, tie spēki tad arī vairāk palīdzēs.

Vērojot rītu, mēs nekļūdīgi secinām, kāda būs diena – kuri būs spēka instrumenti; kas palīgi, kas ienaidnieki. Ja laiks tomēr jāplāno uz priekšu, labi palīdz senie Saules dienu apraksti un klāt pieraksti. ? Kad domājam par nakts stundām, pazemes lietām, neredzamajām daļām – tai skaitā visu, kas atrodas ķermeņa iekšpusē – kā arī kolektīvās apziņas radītajiem mošķiem un to atbrīvošanu, noteikti ņem vērā Mēness kalendāru.

Saules dienu skaidrojums

Katrā cilvēkā ir daļiņa Dievišķās Uguns, to pamodinām, dzīvojot pēc Visuma Likumiem, harmonijā ar Dabu un iekļaujoties Laika plūsmās. Saules kalendārs atbilst kosmisko un zemes ritmu vibrācijām. Pavasara saulgriežos, līdz ar dabas mošanos no ziemas miega, sākas Saules gads – šogad 20.martā, kad Saule ieiet Auna zīmē. Gadā ir 12 mēneši, un mēnesī ir 30 dienas. Gada beigās atliek 5 – 6 dienas, kas tiek dēvētas par klusajām dienām. Saules dienas garums ir no saullēkta līdz nākamās dienas saullēktam. Par visu, ko darām diennakts gaišajā laikā, kam vēlamies piesaistīt enerģiju, atbild Saule; ko darām tumšajā laikā – Mēness. Latvieši ir Saules tauta, kas savus svētkus svin pēc Saules ritmiem, tumsas valdnieku Mēnesi vien vērā ņemot. Katrai Saules dienai ir savi Augstākie aizbildņi. Lai nodrošinātu īpašu veiksmi, talkā nāk tādi instrumenti kā krāsas, skaitļi, akmeņi un planētas.

1. Pasaules Radītāja diena. Planēta – Jupīters. Spēka simbols: pirmatnējā uguns, lukturītis. Akmens – granāts. Skaitļi: 21, 72. Krāsas – visi gaišie, mirdzošie toņi. Uzturs: cept maizi, pankūkas, pīrāgus. Visu lietu uzsākšana, doties ceļā, aktivitāte, radošums, iniciatīva. Esiet dāsns it visā. Laba diena skaistumkopšanas procedūrām. Pēc saulrieta vērtīgi iet pirtī.

2. Dievišķo vārdu aizbildņa diena. Planēta – Merkūrs. Akmens – kaķacs. Skaitļi: 17, 31, 48. Krāsas: gaiši zils, tirkīzs; nedrīkst sarkanus, oranžus un lillā toņus. Uzturs: viegli ēdieni, salāti; nedrīkst lietot alkoholu. Vārdam liels spēks. Labi iepirkties, tirdzniecībai, naudas darījumiem. Labvēlīgi sarunām, kontaktiem, informācijas vākšanai. Labs laiks zīlēšanai. Labi vilkt jaunas drēbes. Neaiciniet viesus, netīriet māju, nemazgājiet veļu.

3. Uguns aizbildņa diena. Planēta – Saturns. Spēka simbols: cepure, lietussargs, шлем. Akmens – gagāts. Skaitļi: 16, 62, 73. Krāsas: tumši zils, tumši sarkans, tumši ķiršu toņi. Nevajadzētu dzeltenzaļus un indīgi spilgtus toņus. Uzturs: viss paša rokām gatavots; vairāk miltu izstrādājumi, mazāk gaļas. Labākā diena lūgšanām un rituālu veikšanai, uguns godināšanai. Veltiet laiku ģimenei, mājai. Labi uzsākt celtniecību, tiesas procesus. Nav vēlams plānot tālus ceļojumus un medicīniskas operācijas. Būt pateicīgiem par visu. Viegli pārvarēt profesionālos šķēršļus un lietas, kas vedās ar grūtībām.

4. Kara aizbildņa diena. Planēta – Marss. Spēka simbols – cimdi. Akmens – rubīns un rubelīts. Skaitļi: 15, 39, 40, 46. Krāsas – sarkani un rozā toņi. Nav vēlami zaļie un indīgi spilgtie toņi. Uzturs – nedrīkst ēst dzīvnieku valsts produktus. Lietojiet daudz šķidruma. Badoties drīkst, tikai izmantojot sulas. Drīkst dzert vīnu. Šajā dienā jābūt gana uzmanīgam, nedrīkst cirst, zāģēt un nīcināt. Var cīnīties par savu taisnību, aizstāvēt vājākos. Neizvairieties no atbildības, nedrīkst spēlēt azartspēles, rakstīt vēstules un iesaistīties strīdos. Laba diena sporta sacensībām, kaujas mākslai. Aktīvu uzsākumu un riska diena.

5. Sieviešu aizbildnes diena. Planēta – Venēra. Spēka simbols – viss, kas apaļš, soma. Akmens – rodonīts un dzeltenais ahāts. Skaitlis: 24, 60, 5, 29. Krāsas – mierīgi toņi, pasteļtoņi. Izvairīties no spilgtiem toņiem. Labi valkāt vara rotas. Uzturs: visa veida putras, graudu dīgsti; var cept pīrāgus un maizi. Visu radīt ar savām rokām: rakt zemi, stādīt, sēt, dēstīt, rūpēties par dzīvniekiem. Nedrīkst slinkot! Miera un piedošanas diena. Labi slēgt ilgtermiņa līgumus. Laba diena bērna ieņemšanai. Nedrīkst veikt lielus pirkumus, pieņemt dāvanas un doties tālos braucienos. Nav labi uzsākt badošanos.

6. Veselības un veseluma aizbildņa diena. Planēta – Mēness. Spēka simbols – kauss ar vāku, tasīte. Akmens – baltais nefrīts. Skaitlis: 6, 20, 51. Krāsas – sudrabainie un gaišzilie toņi. Nav ieteicami melnie un izteikti spilgtie toņi. Uzturs: lietot daudz šķidruma, tīra avota ūdeni; labi gatavot sulas, ievārījumus, konservus. Dziedniecības diena – var vākt tējas zāles, gatavot tinktūras, zāles. Uzsākt attīrošas kūres, veikt veselības rituālus, pirtis. Ūdens diena – var rakt un tīrīt akas, dīķus, veikt santehnikas darbus. Labvēlīga diena seksuālām attiecībām.

7. Nemirstības pārvaldnieka diena. Planēta – Plutons. Spēka simbols: zaru slotiņa – vīriešiem no 7, sievietēm no 8 zariņiem. Akmens – serdoliks. Skaitlis: 7, 13, 49, 56. Krāsas: balta, zeltaina, dzeltena; nav ieteicami visi tumšie toņi. Ieteicams pēc iespējas vieglāks un gaisīgāks apģērbs. Uzturs: visa veida augu valsts produkti – salāti, augļi, sēklas, rieksti, eļļas. Drīkst lietot vīnu. Nopietnu, iepriekš izplānotu lietu uzsākšanas diena. Laba diena bērna ieņemšanai, attiecību uzsākšanai. Labi stādīt un pārstādīt augus un kokus. Nedrīkst postīt dabu! Laba diena ceļojumiem un tāliem braucieniem, fiziskās veselības stiprināšanai. Ieteicams baudīt karstu vannu un iet pirtī.

8. Augstākā harizma diena. Planēta – Urāns. Spēka symbols – pakavs. Akmens – briljants un lazurīts. Skaitlis: 8, 64, 75. Krāsas – visi spilgtie toņi; izvairieties no pelēcīgajiem, vienmuļajiem un sarkanbrūnajiem toņiem. Uzturs – viss, kas ceļ dzīvības tonusu – citrusaugļi, vitamīniem bagāta pārtika; drīkst dzert kafiju un nedaudz konjaku. Šajā dienā nedrīkst neko plānot, uzsākt tiesas procesus, veikt darījumus ar nekustamo īpašumu. Nav labi doties tālos ceļojumos, it sevišķi pa ūdeni. Var veikt operācijas. Laba diena visa veida skaistumkopšanai, attīrīšanās procedūrām, pirts rituāliem. Labākā diena zīlēšanai un cita veida nākotnes pareģošanai.

9. Uguns dievību diena. Planēta – Vulkāns. Spēka simbols: pavards, ugunskurs, vīraks. Akmens – pirops jeb ugunīgais granāts. Skaitlis: 81, 68, 27. Krāsas: dzeltena, tumši sarkana, brūna. Apģērbā ieteicami spīdīgi elementi. Izvairieties no aukstiem toņiem. Uzturs: vēlams netraucēt uguni, tāpēc labi ēst iepriekšējā dienā gatavotus ēdienus vai salātus, sviestmaizes, augļus, dārzeņus. Laba diena ceļojumiem un tāliem braucieniem, ieteicams apmeklēt svētvietas un lasīt lūgšanas, labi attīrīt māju ar uguni, dedzināt vecas lietas. Uzsākt fizisko aktivitāšu ciklus, gavēt. Nedrīkst slinkot un iesaistīties avantūrās.

10. Ūdens dievību diena. Planēta – Neptūns. Spēka simbols: trīsžuburs, enkurs, kauss, aka. Akmens – akvamarīns. Skaitļi: 20, 41. Krāsas: tumši pelēkzaļš, zilās gammas toņi. Atsakieties no spilgtiem toņiem, īpaši no sarkanā. Apģērbā var būt caurspīdīgi elementi. Uzturs: zivis, jūras kāposti un citi jūras produkti, sēnes. Pēc iespējas mazāk šķidrumus, zupas, ķīseļus, alkoholu un smagu pārtiku. Veiksmīga diena atpūtai un sapņošanai. Drīkst ilgāk gulēt, daudz atrasties pie dabas; mazāk runāt un strādāt. Veltiet laiku pašanalīzei un pašregulācijai. Nedrīkst lieki traucēt ūdens garus, tāpēc nav vēlams iet pirtī un peldēties, mazgāt veļu, lietot zāles. Labs laiks ūdens vārdošanai: saulrieta laikā tekošam ūdenim izstāstīt visu, no kā vēlaties atbrīvoties.

11. Saules dievību diena. Planēta – Saule. Spēka simbols: гребень – abpusējs, ar 16 (2×8) robiņiem un dienas simbolu. Akmens – avanturīns. Skaitļi: 34, 79. Krāsas: spilgti toņi; nav ieteicami tumšie, melnie un zilie toņi. Uzturs: sēkliņas, rieksti, eļļas, miežu alus. Labi ēst sālījumus, zivis. Nedrīkst ēst saldumus un gaļu. Var gatavot apaļus ēdienus raušus, biezpiena pankūkas bez rauga. Krīzes situāciju diena, asu problēmu risināšana, uz visu jāreaģē ātri un zibenīgi, nedrīkst vilcināties, slinkot, gulēt, īdēt. Labi pavadīt šo dienu kopā ar bērniem – rotaļāties, iepriecināt un apdāvināt. Labi uzsākt jebkurus mācību procesus. Uzņemt viesus. Šūt un labot apģērbu. Spodrināt māju. Nav ieteicami dārza darbi – sēt un stādīt – izdegs. Pirtī var ātri atrisināt problēmas.

12. Mēness dievības diena. Planēta – Mēness. Spēka simbols: maģiskā kristāla bumba, lina krekls. Akmens – mēness akmens un dūmu kvarcs. Skaitļi: 32 – sievietēm; 71 – vīriešiem. Krāsas: blāvi toņi, zilganie un sudrabainie toņi; izvairīties no dzelteniem un oranžiem toņiem. Uzturs: visi šķidrie ēdieni, zupas, ķīseļi, želejas. Nedrīkst ēst medu, riekstus, grūti pārstrādājamu pārtiku. Var dzert baltvīnu un sulas. Veltiet dienu lūgšanām un meditācijām. Šajā dienā ūdens apveltīts ar dievišķu spēku, tāpēc labi iet vannā, peldēties, veikt pirts rituālus, rūdīties, ņemt no avotiem dzīvo ūdeni. Labi iegādāties dārglietas. Intīmās attiecības vēlamas tikai, ja vēlas ieņemt bērniņu. Var veikt piedošanas, atlaišanas rituālus. Darīt visu, kas uzlabo sievietes veselību. Mēness pārvalda arī ļaunos garus – izrādot cieņu, var izlūgties viņu labvēlību.

13. Debesu braucēja – lietus pavēlnieka diena. Burvestību diena. Planēta – Hīrons un citas neredzamās planētas, Sīriuss. Spēka simbols – pletne ar 7 astītēm, kas simbolizē 7 izvēles. Akmens – jasperīts. Skaitļi: 33, 128, 13, 5, 55, 555, 1024 (saistīts ar nākotnes modelēšanu). Krāsas: sarkans, ceriņu, visi baltie toņi. Nav ieteicami visi smilšu dzeltenie, olīvu un citi neskaidrie toņi. Uzturs: pēc iespējas mazāk ēst, nedrīkst ēst dzīvnieku valsts pārtiku. Labākais ēdiens: maize, pankūkas bez rauga, siers, biezpiens. Laba diena ceļojumiem, svarīgu līgumu slēgšanai, lielu darījumu veikšanai, intelektuālajam darbam. Vienīgā diena, kad drīkst spēlēt visa veida spēles. Jābūt piesardzīgam ar melno maģiju, sekojot saviem vārdiem un domām, jo jebkura ļauna doma var piepildīties 7 kārtīgi. Var veikt attīrošas procedūras, atbrīvoties no lāstiem un nobūrumiem. Labi uzsākt badošanās kūres, svaru regulējošas diētas. Nedrīkst griezt matus un nagus. Diena saistīta ar spēju izkļūt no ikdienas labirinta.

14. Dzīvnieku aizbildņa diena. Planēta – Venēra. Spēka simbols – zizlis. Akmens – amazonīts. Skaitļi: 14, 24, 83. Krāsas: zaļās gammas toņi; izvairieties no kliedzoši spilgtiem toņiem un ādas, kā arī dabīgo kažokādu apģērba. Uzturs: ieteicami piena produkti, maize. Rituālais ēdiens – maize, kas vispirms iemērkta medū, pēc tam pienā. Dienas laikā labi visu laiku kaut ko košļāt – riekstus, sēklas. Nedrīkst ēst pirms naktsmiera. Labi plānot materiālās lietas, uzsākt celtniecību, laba diena komercijai, finansiālo lietu kārtošanai, pirkumiem. Nedrīkst darīt pāri dzīvniekiem un niecināt zemi. Radiet sev labu noskaņojumu un aktīvi atpūtieties. Nevajadzētu badoties. Nedrīkst burties.

15. Debesu ūdeņu valdnieces diena. Sievietes spēka diena. Planēta – Izīda (augstākā Mēness izpausme). Spēka simbols: vainags, sudraba kakla ķēdīte. Akmens – cirkonijs. Skaitļi: 15, 81, 74, 27, 81 = 3 x 27 (27 – Izīdas trīs kanālu skaitlis). Krāsas: oranžie un sidrabainie toņi; nav ieteicami spilgti zaļie toņi. Šajā dienā vēlams ģērbties trūcīgi un nevalkāt parādes formas tērpus. Uzturs: vairāk augļus un sulas, saldumus un medu. Nedrīkst dzert vīnu. Laba diena kāzām un citu savienību slēgšanai. Ļoti spēcīga mīlestības un laimes enerģijas diena. Labi uzkopt māju, sētu, dārzu, rūpēties par dzīvniekiem. Labvēlīgs laiks skaistumkopšanas un pirts rituāliem. Labi gatavot zāles, uzlējumus, krēmus. Sievietes fizioloģisko procesu spēka diena.

16. Patiesības valdnieces diena. Planēta – Saturns. Spēka simbols – tautiskā josta. Akmens – safīrs. Skaitļi: 16, 35, 51. Krāsas: zilganie toņi; izvairieties no dzeltena un zaļa toņa. Uzturs: lietot maz šķidruma. Pārtikā daudz izmantot ķiploku. Labi ēst asus ēdienus, sīpolus, mārrutkus, piparus u.c., kā arī sālītus produktus, zivis, sēnes, konservus, riekstus. Labvēlīga diena, lai izlīgtu mieru, jāievēro iepriekš noslēgtās vienošanās. Labi uzsākt tiesas procesus, cīnīties par taisnību, bet ļoti sekot saviem vārdiem. Labi slēgt līgumus, izvērst svarīgas pārrunas, uzsākt darbu jaunā darba vietā. Atzīt savas kļūdas un veikt rituālus, lai tās izlabotu un vērstu par labu. Piedošanas diena.

17. Veļu valstības aizbildņa diena. Planēta – Hīrons savā augstākajā izpausmē. Spēka simbols – копье. Akmens – Lals (špnelis vai rubīns). Skaitļi: 17, 23, 59, 84. Krāsas: balta, dzeltena, oranža, tumši sarkana. Atsakieties no tumšiem, pelēkiem, ziliem toņiem. Šajā dienā ieteicams apģērbu mainīt vairākas reizes. Uzturs: nedrīkst lietot vistas gaļu, zaļumus, sēnes. Par šīs dienas rituālo ēdienu tiek uzskatīti cepumi, pankūkas, biezpiena izstrādājumi un pelmeņi. Kritiska diena. Lūgšanu diena, tāpēc labi apmeklēt svētvietas. Aizlūgt par senčiem un savu dvēseli, lai palīdz attīrīties. Lūgšanas, lai atbrīvotos no netaisnām domām. Labi uzsākt mācības, iestāties skolās, parakstīt svarīgus papīrus, iepazīt jaunus cilvēkus. Dariet lietas, kam ātrs rezultāts. Nedrīkst baidīties, tīrīt māju, rīkot balles. Ar lūgšanām aizsargājiet bērnus.

18. Taisnīguma aizbildņa diena. Planēta – Ozīriss. Spēka simbols – tumšs apmetnis ar kapuci un balti cimdi. Akmens – žadeīts un baltais nefrīts. Skaitļi: 18, 36. Krāsas: ieturēti, pelēcīgi un tumši toņi, izvairoties no gaišas krāsas apģērba. Uzturs: viegli piena produkti; ēst maz, bet bieži – vismaz 7 reizes, tikai ne smagu un rupju pārtiku. Laba – prieka, jautrības, spēļu un sporta diena. Nostiprināt fizisko ķermeni. Labi dāvināt dāvanas. Informācija un pieredzes apmaiņa. Būt patiesam un taisnīgam visos līmeņos! Nedrīkst dzīt bārdu un matus.

19. Senču Dvēseļu diena. Planēta – Prozerpīna. Spēka simbols – atslēga. Akmens: zaļganbrūnā jašma, hrizoprāzs. Skaitļi: 26, 19, 61. Krāsas: visi zaļie toņi; izvairīties no dzelteniem, oranžiem, melniem toņiem. Nevelciet mugurā daudz drēbes! Uzturs – labāk negatavot. Putras ar rozīnēm, drīkst lietot smagākus ēdienus. Var veikt rituālu ar ēdienu, ko dala trīs daļās: vienu sev, otru putniem, trešo suņiem. Labi pavadīt dienu ģimenes lokā, darboties pa māju. Jāseko līdzi solījumiem – nevarēs izpildīt. Nedrīkst parakstīt vienošanos. Jāgodina senči, var kārtot pagātnes lietas, piedot tuviniekiem. Uzsākt ārstēšanos.

20. Uzvaras dievību diena. Vīriešu spēka diena. Planēta – Marss jaunavas zīmē. Spēka simbols: zobens, abpusējs cirvis. Akmens: tirkīzs, sarder (sardoliks). Skaitlis: 20, 27, 68. Krāsas: spilgtie, sarkani, dzelteni toņi; atsakieties no gaišiem toņiem. Uzturs: asi ēdieni (tikai ne cūkgaļas), sēnes, visi sakneņi, obligāti ķiploki. Nedrīkst ēst saldumus un lietot alkoholu. Veiksme darbā ar metālu, uzsākt celtniecību, robežas mērīt, parādus kārtot, cīnīties par taisnību, pieņemt lēmumus un uzsākt realizāciju. Nedrīkst baidīties, daudz ēst un gulēt! Laba diena spēka vingrojumiem. Labi nodot asinis! Izdzīt parazītus visos līmeņos.

21. Bagātības un labklājības aizbildņa diena. Planēta – Plutons. Spēka simbols: zibens, zvans. Akmens: asinsakmens. Skaitļi: 59, 30. Krāsas: tumši zili, sarkanbrūni toņi. Apģērbā nav vēlami spilgti un gaiši zili toņi. Uzturs: nelietot gaļu; var zivis, sēnes, saknes, alkoholu (tikai spirtoto). Cepti kastaņi – rituālais ēdiens labklājības veicināšanai. Materiālās labklājības diena: dodot citiem, divkārt saņemsim atpakaļ! Labi kolektīvam darbam, precībām, pārbraucieniem, pāriet uz jaunu darbu. Ieklausieties citu viedoklī. Labvēlīgi enerģētiskai attīrīšanai. Nedrīkst būt vientulībā!

22. Visu Vēju dievību diena. Planēta – Merkūrs. Spēka simbols: rats, metāla disks. Akmens – jaspelīts. Skaitļi: 29, 22, 86, 53. Krāsas: visi pasteļtoņi; izvairieties no spilgtiem, īpaši sarkaniem un oranžiem toņiem. Uzturs: drīkst ēst daudz, bet vieglu ēdienu – salātus, zaļumus, augļus un dārzeņus. Ieteicami: kanēlis, ingvers, rozīnes, rieksti, sēkliņas un pupas. Drīkst baudīt vīnus un alu. Nedrīkst ēst gaļu.

23. Pirmatnējā tukšuma diena. Planēta: Merkūrs, Urāns, Hīrons. Spēka simbols – kristāla bumba. Akmens – čūskakmens. Skaitlis: 44, 23. Krāsas: visi aizsargtoņi, pelēkie. Apģērbā nevajadzētu melnbaltu salikumu, spilgtus toņus un galvas segas. Uzturs: izmeklētus un vieglus ēdienus, uzkodas, augļus, dārzeņus, var lietot skābus produktus. Ieteicami visi ēdieni ar izteiktu smaržu. Nedrīkst ēst un dzert neko, kas atgādina asinis! Šajā dienā svarīgi sajusties brīvam! Laba diena sabiedriskiem pasākumiem, līgumu formēšanai un juridisku lietu kārtošanai. Labi uzsākt celtniecību, kārtot ar elektrību un signalizāciju saistītas lietas. Uzsākt ārstēšanās kursu, gatavot zāles – tikai ne šķidrā veidā. Vērtīgi pavadīt šo dienu pie dabas. Laba diena pirtij un skaistumkopšanai, arī seksuālām attiecībām. Nav ieteicams iepirkties.

24. Attīrīšanas aizbildnes diena. Planēta – Prozerpīna. Spēka simbols: slota, šķēres, vēdeklis. Akmens – ķiršu krāsas jašma. Skaitlis: 86, 79, 24. Krāsas: sarkanā un melnā kombinācija, spilgti dzeltenzaļš. Atsakieties no pelēkiem, brūniem un violetiem toņiem. Uzturs – gavēt! Ieteicams neko neēst no dienas vidus līdz vakaram. Izņēmuma kārtā drīkst lietot biezpienu, riekstus, brinzu. Kritiska diena, kuru labāk veltīt lūgšanām un gavēšanai. Labi attīrīt organismu, māju; remontēt un restaurēt. Laba diena pašam smagākajam un netīrākajam darbam. Indēt insektus. Veiksme visiem roku darbiem. Nedrīkst darboties ar zemi. Lai nepiesaistītu tumsas spēkus, uz nakti logus turēt aizvērtus.

25. Laimes, veiksmes un labklājības aizbildnes diena. Planēta – visas sieviešu planētas. Spēka simbols: apmetnis, šņore, tīkls. Akmens – ametists. Skaitļi: 27, 75, 34. Krāsas: balts, dzeltens, rozā. Izvairīties no melnas, zilas, brūnas. Uzturs: nedrīkst lietot dzīvnieku valsts produktus. Drīkst medu, piena produktus, putras. Labi kombinēt dažādus graudus. Esi laipns un dāsns, tad arī Tev palīdzēs. Labi atdod parādus un dāvināt dāvanas, pavadīt laiku ar bērniem. Izrādīt cieņu dabai un dzīvniekiem. Izlīgt ar ienaidniekiem. Nedrīkst melot. Var veikt rituālus naudas piesaistīšanai.

26. Cieņas un auglības diena. Planēta: Venēra, Urāns. Spēka simbols: somiņa, maks. Akmens – balts ahāts. Skaitļi: 26, 52, 93. Krāsas: zelta, balta, sarkana. Svarīgi uzvilkt kādu jaunu apģērbu un bagātīgi rotāties. Vīriešiem jāpriecājas par sievietes skaistumu. Uzturs: drīkst ēst visu, kas garšo, galdam ir jābūt bagātīgi klātam. Svinēt dzīvi! Labi iepirkties, dāvināt dāvanas, kārtot visa veida naudas lietas. Var ārstēt zobus, veikt kosmētiskās operācijas, attīrīt organismu un ādu. Nekādas avantūras! Labāk nebraukt ar auto.

27. Debesu aizbildņa diena. Šajā dienā itin kā atveras Debesis, un visi svētie var nolūgties par to, kas notiek uz Zemes. Planēta – Urāns. Spēka simbols: atslēga, siets. Akmens – lazurīts. Skaitļi: 27, 89, 68. Krāsas: visi zilie un zeltainie toņi. Neiesaka zaļus un brūnus toņus. Ieteicams viegls un trūcīgs apģērbs. Uzturs: labi justies nedaudz izsalkušam; ieteicami viegli, gaisīgi, šķidri ēdieni. Kefīrs un paniņas. Gaišais vīns. Ievērojiet savstarpējās pieklājības normas un esat viesmīlīgi. Domām liels spēks. Nedrīkst melot! Laba diena ceļojumiem, naudas darījumiem, kontaktiem. Baudiet Gaisa stihijas klātesamību. Nedrīkst dzīt bārdu un griezt matus, nagus.

28. Pazemes valdnieka diena. Planēta: Saturns, Plutons, Hīrons. Spēka simbols: lāpsta, kaplis. Akmens – labradorīts. Skaitļi: 28, 82, 93. Krāsas: melna, tumši zila, brūna. Izvairieties no dzeltenas, sarkanas un oranžas krāsas. Uzturs: svarīgi nejaukt pārtiku – gaļu, dārzeņus un citus produktus ēst katru atsevišķi. Nopietna diena. Neizsaukt melnās maģijas interesi, negriezt matus un bārdu, nelietot tabletes un neuzsākt ārstēšanās kursu. Nelabvēlīgs laiks operācijām. Nedrīkst nogalināt dzīvniekus un apgānīt zemi. Var rakt pagrabus, pamatus, stādīt augus. Pieminēt mirušos.

29. Svētā vārda diena. Smiekli ir vislabākais ierocis pret ļaunumu! Planēta – Hīrons. Spēka simbols: šķēre un mūzikas instrumenti. Akmens: jašma un špats. Skaitlis: 29, 43, 65, 56. Krāsas: spilgti un mirdzoši toņi, zelta, violetā krāsa. Labi iegādāties un vilkt jaunas drēbes un bižutēriju. Uzturs: viegls – dārzeņi; nedrīkst ēst gaļu. Pīrāgi ar kāpostiem vai sēnēm. Labi pirkt, šūt un labot apģērbu. Laba diena bērna ieņemšanai. Smiekli un prieks! Laba diena vēstuļu rakstīšanai, lasīšanai. Vārdam liels spēks. Laba diena ādas attīrīšanas un kopšanas procedūrām, matu griešanai, nagu kopšanai, masāžai. Pirts diena. Var zīlēt.

30. Svēto Garu diena. Planēta – Saule. Spēka simbols: zvans, no 30 akmens bumbām veidotas lūgšanu krelles. Akmens: zelta akvamarīns, turmalīns. Skaitlis: 40, 85 un visi skaitļi, kas beidzas ar 5. Krāsas: visas krāsas, izņemot melnu. Uzturs: skābpiena produkti, maize, rozīnes, augļi. Nedrīkst lietot alkoholu. Jāpabeidz visi darbi. Labi kārtot nopietnus darījumus, sekot līdzi savām domām, vārdiem un darbībai. Nedrīkst nogalināt dzīvniekus, pat insektus. Lūgšanu un mirušo piemiņas diena. Nedrīkst mazgāt veļu, tīrīt māju, gatavot ēst. Labi gavēt. Veicot uguns rituālus, atbrīvoties no vecām lietām.

Sekojiet un dalieties: