Labākās pirts dienas

Savā dzīvē esmu apvienojusi astroloģes praksi ar pirtniecību, kas viena otru harmoniski papildina. Ir situācijas, kad ar astroloģisku konsultāciju cilvēkam nav līdzēts un iekšējā spriedze netiek atbrīvota. Pareizi izvēloties pirtī iešanas laiku un piemērotos augus, slotas, izdodas transformēt kādus saspīlējumus ne tikai fiziskā, bet arī mentālā ,dvēseliskā līmenī.

Kā galvenais pirts aizgādnis pārsvarā tiek akcentēts Mēness, un Mēness kalendārs kalpo kā ceļvedis, nosakot labvēlīgās vai nelabvēlīgās pirts dienas. Es esmu izvērsusi šo traktējumu nedaudz plašāk un personiskāk. Pēc vairāku gadu vērojumiem es gribētu teikt, ka Mēness fāzei ir tikai daļēja ietekme. Jā, pirts ir mitra, tumša, silta vide, kura aktivizē svīšanu, tātad pēc savas būtības atbilst Mēness pārvaldošajām īpašībām. Tādējādi Mēnesi piedien ņemt vērā, ja pirtī iet vakarā vai naktī, ja ir vajadzība caur pirti aktivizēt „iekšējos ūdeņus”- limfātisko sistēmu, sievišķos procesus, atbrīvoties no stresa, depresijas. Vakara pirtis ir relaksējošas, nomierinošas un piemērotas miega uzlabošanai un atpūtai, tātad šim nolūkam der Mēness kalendārs, ko publicē jebkuros kalendāros un portālos. Taču tas ir vispārīgi, un pieredze rāda, ka ne vienmēr atbilstoši. Visspēcīgākā diena pēc Mēness kalendāra būs tā Mēness diena, kāda ir bijusi Jūsu dzimšanas brīdī. Ja šī Mēness diena vēl sakrīt ar savu horoskopa zīmi, tad tas ir pats labākais pirts vakars. Piemēram: es esmu dzimusi Jauna Mēness 2. dienā, un tajā brīdī tas bija skorpiona zīmē. Tātad, kad pēc kalendāra ir 2.mēness diena un skorpiona zīmē, tad neatkarīgi no citiem apstākļiem ir mans labākais laiks, kad iet vakara pirtī, un es vislabāk varēšu sakārtot augstāk minētās lietas. Šajā laikā ir labi pievērsties “mātes – meitas/dēla” attiecību sakārtošanai un uzlabošanai, risināt bērna ieņemšanas problēmas, uzsākt cīņu ar lieko svaru, dziedēt Dvēseli.

Savukārt dienas pirtis ir daudz spēcīgākas un iedarbīgākas par vakara pirtīm. Kā zināms, dienā pārvalda Saule – dzīvības un enerģijas nesēja, kas palīdz gan atgūt spēkus, gan uzsākt kādus jaunus procesus dzīvē, sākot no atveseļošanās līdz pat jauniem biznesiem un iespējām. Saule līdz sakārtot visas tās lietas, kurām nepieciešams spēks, enerģija, atpazīstamība apkārtējā vidē. Atkal darbojas tas pats princips – cilvēks ir dzimis kādā konkrētā datumā, bet pēc Saules kalendāra tā būs kāda cita diena (to var noskaidrot gan pie astrologa, gan virtuālājā vidē noteikti atrodami portāli, kur to var uzzināt) . Tātad, tā Saules diena ir mana spēcīgākā diena, neatkarīgi no tā, kāds ir kopējais fons. Vēl labs laiks ir pats dzimšanas dienas datums, piemēram, esmu dzimusi 14.datumā – man tas būs labvēlīgs ko labu sakārtot.

Visspēcīgāk, protams, viss iedarbojas ap dzimšanas dienas laiku. Ja iepriekšējais gads bijis ne visai veiksmīgs, tad 4 vai 2 dienas pirms dzimšanas dienas; ja ir vēlme līdz ar dzimšanas dienu ko mainīt – vislabākais laiks ir dzimšanas dienas rīts. Vēl gana labas ir 4, 8 un 12 diena pēc dzimšanas dienas – katrai savs labums un devums. Debess jumā ir tāda planēta Plutons – nāves un atdzimšanas, dziedināšanas un dziļas trasformācijas valdnieks. Ja trāpās, ka Mēness vai Saule savienojas ar natālās (dzimšanas) kartes Plutonu, tā ir ekskluzīvi laba diena pirts procedūrām. Tā kā nākas iet pirtī gandrīz katru dienu, manai pētnieka dabai labpatīk veikt šādus vērojumus. Labi iet pirtī katru nedēļu vai ik pēc divām nedēļām, bet, kad Saule un Mēness ir izgājis vienu savu ciklu – apmēram viena kalendārā mēneša robežās – veikt kādu nopietnāku pirts rituālu, lai jauno ciklu atkal var uzsākt ar tīru miesu un Garu, lai pietiek vietas jaunām enerģijām un spēkam.

Sekojiet un dalieties: