Kā nosvētīt savu dzimšanas dienu

Tā kā mazulis līdz 3 gadu vecumam pilnībā atrodas vecāku aurā, dzimšanas dienas svinības, viennozīmīgi, ir svētki vecākiem. Vecāki svin savu prieku par to, ka laiduši mazo cilvēciņu pasaulē, izturējuši pirmā gadiņa grūtības – negulētās naktis, mācīšanos staigāt un tam sekojošās pasaules izzināšanas alkas. Līdz 7 gadu vecumam veidojas personības nianses, bērns nostājas uz sava Dvēseles ceļa, un līdz ar to parādās savas prasības pret dzīvo, soli pa solim tiek apzināta tuvākās apkārtnes sabiedrība.

Uzsākot bērnudārza gaitas un aizvien biežāk apmeklējot spēļu laukumus, noris pirmā pieslīpēšanās kolektīvajai apziņai. Šajos gados dzimšanas dienas asociējas ar dāvanu saņemšanu un skaistiem svētku tērpiem. Tālākajā laika posmā – līdz 21 gada vecumam – personība kļūst pilnībā nobriedusi: nostiprinās domāšana, tiek izvirzīti jau diezgan stabili mērķi, izveidojās savas manieres. Enerģijas līmenis šajā posmā sit augstu vilni, tāpēc pietiek spēka gan mācībām, gan sportam, gan dziesmām, vēl paspējot traukties ar riteņiem un pa naktīm iztrakoties ballītēs, zinot – rīt atkal gaida skolā. Iespējams, nav pareizi nenovērtēt un dažkārt bezmērķīgi tērēt jaunības enerģiju, tomēr to izmainīt gana grūti. Svarīgi būtu soli pa solim iemācīties atjaunot savus enerģijas krājumus, būt harmonijā ar paša spēkiem, iespējām un Dvēseles ceļu, lai plānotu un īstenotu labāko veidu, kā dzīvot savu dzīvi. Viens no punktiem gada ritējumā, kad pievērsties savas dzīves plāna koriģēšanai, ir dzimšanas diena. Tā būtībā ir pati svarīgākā diena gadā, kalendārais jaunais gads ir mākslīgi radīts, un tāpēc tam nepiemīt piedēvētās „jaunas dzīves” piešķiršanas spēks. Dzimšanas dienu pavadot maksimāli sev, savienojoties ar savu dzimšanas enerģiju, atjaunojot spēku rezerves, attīrot apziņu no atstrādātiem sārņiem un to vietā liekot plānus nākamajam gadam un dzīvei kopumā, var sasmelties harmoniju, veselību un Saules spēku visam sava gada ciklam.

Gatavošanās sākas jau 12 dienas pirms dzimšanas dienas.

Dzimšanas dienā cilvēka dzimšanas Saule atgriežas tajā pašā grādā, kādā tā bija piedzimšanas brīdī. Tēlaini izsakoties, cilvēka iekšējā Saulīte nepastarpināti izveido staru ar lielo, vareno Sauli. Cilvēks it kā atgriežas savā Nulles punktā – tukšumā, klusumā, haosā. Atrodoties šajā agregātstāvoklī, tiek dota vienreizēja iespēja atdzimt, šūnu līmenī izmainot savas iekšējās programmas, mērķus, uzdevumus un emocijas. Tāpēc ir svarīgi šim mirklim īpaši gatavoties. Divpadsmit dienās pirms dzimšanas dienas būtu īstais laiks atbrīvoties no liekiem aizvainojumiem, dusmām, uzsākt visa veida attīrīšanās procesus – mājas kārtošanu un veco lietu izmešanu, nesakārtotu attiecību līdzsvarošanu. Vēlams atdot parādus, nokārtot līgumsaistības un rēķinu lietas, izlīgt ar līdzcilvēkiem, ja gada griezumā samilzusi kāda attiecību problēma. Pastāv arī smalkāks iedalījums, kā sagatavoties gada spēcīgākajam mirklim, aicinot palīgā gan dabas spēkus, gan zvaigznes.

Gluži kā, jaungada naktī sagaidot Jauno gadu, pirms divpadsmitiem mēdzam skaitīt – 12, 11, 10….., tā arī pirms dzimšanas dienas skaitām – 12, 11, 10….līdz atlikušas trīs spēka dienas – viena pirms dzimšanas dienas, dzimšanas diena un viena diena pēc tās. Šīs trīs dienas ir maksimāli spēcīgas, lai sakārtotu un transformētu enerģiju, un nākamās 12 dienas tiek dāvātas, lai nostabilizētu un dotu impulsu veiksmīgām vibrācijām visās sev svarīgās dzīves sfērās. Lai cik neparasti tas nebūtu, arī tās ir divpadsmit! Tātad, 24 skaistas dienas var svētīt dzimšanas dienu un veltīt īpašu uzmanību sev pašam. Izcili, ja šajā laikā iespējams baudīt atvaļinājumu, bet ne vienmēr tas ir iespējams.

Kā sevi sagatavot dzimšanas dienas mirklim:

12. diena pirms

Tālākais vai dziļākais Dvēseles nostūris, līdz ar to svarīgākā diena pirms- dzimšanas dienas periodā. „Vai jūs, ļaudis, zinājāt, kur pādīte radījās? No debeša nolaidās pa sudraba ķēdītēm.” Šajā dienā vēlams apcerēt savas rašanās sākumu, iepriekšējo dzīvju tēmu, vērsties pēc padoma pie Radītāja, Pirmavota. Laba diena, lai iegrimtu pārdomās par noieto ceļa posmu, izdarīto, pārdzīvoto, aizgājušo. Labi apmeklēt garīgas spēka vietas: baznīcas, tempļus, senas kulta vietas, kā arī psihologus, astrologus un citas filozofiska rakstura konsultācijas.

Atslēgas vārdi tēmām, kuras aktivizēt transformācijai – atstrādāšanai, lai tās neietekmē dzīvi nākamajā gadā: tumšās dzīves puses, noslēpumi, slēptie resursi, ierobežojumi, attiecības ar slēgta tipa iestādēm (piem. slimnīcas, cietumi u.t.t.), hroniskas slimības, zemapziņa, visa veida atkarības, vientulība, skumjas, traģēdijas, upurēšanās, ienaidnieki (arī tie, kas sevī). Tātad – iedziļināties sevī, pabūt klusumā, sakārtot sevi augstākajā garīgajā līmenī, lai var savienoties ar savu jauno gadu sirds līmenī. Fiziskajā plāksnē jāpievērš uzmanība pēdām un dzimumorgāniem. Planēta – Neptūns.

11. diena pirms

Atslēgas vārdi: draudzība, draugi, kolektīvs, aizbildņi, mērķi, cerības, sabiedriskā dzīve, profesionālie konflikti cilvēcisko attiecību līmenī, psiholoģiska, politiska, sociālā rakstura jautājumu risināšana, valsts iestādes. Dienu vēlams veltīt pārdomām par cilvēkiem, kas apkārt; ja nepieciešams, sakārtot attiecības caur piedošanu, atlaišanu vai pieņemšanu. Savu līdzšinējo mērķu pārskatīšana. Fiziskajā līmenī jāpievērš uzmanība kājām, potītēm. Planēta – Urāns.

10. diena pirms

Atslēgas vārdi: pārskatīt savus sasniegumus karjerā, attiecības ar priekšniecību, izvērtēt savu sabiedrisko un profesionālo reputāciju, savus pienākumus, atbildību pret sevi un sabiedrību. Labi darboties ar pašapziņu, iekšējiem blokiem, kas līdz šim traucējuši sasniegt savus cēlos mērķus un bremzējuši karjeras izaugsmi. Teicami risināt attiecības ar vecākiem. Pievērst uzmanību pretmetiem: Labestība – Ļaunums, Cieņa – Necieņa. Planēta -Saturns.

9.diena pirms

Atslēgas vārdi: ticība, ideoloģija, ceļojumi, ar karjeras sfēru saistīti „ienaidnieki”, juridiska rakstura jautājumu risināšana, pārdomas par dzīves jēgu, savu garīgās izaugsmes līmeni, intelektuālo attīstību. Ar ārzemēm un ārzemniekiem saistītu problēmu risināšana. Pateicība saviem garīgajiem skolotājiem. Organismā – nervu sistēma, aknas, gurni. Planēta – Jupiters.

8. diena pirms

Atslēgas vārdi: krīzes, slepenas lietas, parādi, dzīvības un nāves tēma. Laba pirts diena. Veiksmīga diena, lai veiktu medicīniska rakstura izmeklējumus, tādejādi atklājot slēptās kaites. Kredītsaistību sakārtošana, parādu atdošana; ja aktuāli, sakārtot lietas, kas saistītas ar mantojumu, testamentu, nodokļiem, apdrošināšanu. Fiziskajā līmenī – urīnceļi un urīnpūslis. Planēta – Plutons.

7. diena pirms

Atslēgas vārdi: partneri, dzīvesbiedri, visas lietas, kas saistītas ar cilvēkiem, savienībām, lietišķiem darījumiem, sabiedrībām, korporācijām. Saskaņa ar cilvēkiem, kā arī ar personīgajiem ienaidniekiem un spēcīgiem aizvainojumiem, kas pašu ir padarījuši par ienaidnieku kādam. Šī diena ir laba, lai izlīdzinātu agresiju starp partneriem. Līdz ar šo dienu beidzas attiecību kārtošana ārējā pasaulē, un var ķerties klāt savam templim, ko sauc par fizisko ķermeni. No šīs dienas enerģija samazinās līdz minimumam, un tas notiek, lai samazinātu tempu, dodot iespēju pavērot sevi un pārskatīt savas pamatvērtības šeit – uz zemes.

6. diena pirms

Mans augums ir mans templis, kas paklausīgi kalpo manām prāta radītajām programmām. Pasakies viņam šajā dienā un palūdz piedošanu par greizām domām, darbiem un stresiem.

Atslēgas vārdi: veselība – slimība, kalpošana – darbs. Šajā dienā labi gavēt, uzsākt atveseļošanās un attīrīšanās kūres. Ja ir kāda kaite, var pētīt tās izcelsmi, jo, kā jau mēs zinām, savas slimības radām mēs paši. Īpaši var pievērst uzmanību higiēnai, imūnsistēmai, zarnu traktam un saules pinumam. Šajā dienā labi pārskatīt lietas, kas kļuvušas par rutīnu.

5. diena pirms

Kas tad ir mana laime, kas rada prieku, kas ir mana radošā mūza? Ko vēl es varu darīt, lai vairotu savu labsajūtu šajā spēlē, ko sauc par dzīvi??? Kā klājas maniem bērniem? Vai es daru labāko, ko spēju? Ko labot!

Atslēgas vārdi: laime, ideāli, bērni, spēles, radošums, izpausmes, svētki. Tātad – jebkuru ar šiem vārdiem saistītu problēmu risināšana. Viss, kas saistīts ar mīlestību.

4. diena pirms

Es nāku no kādas lielas dzimtas. Ko es par viņiem zinu? Māte – meita; tēvs – dēls. Mūžīgais jautājums: bērnības traumas, aizvainojumi – vai patiesi arī šodienā man šīs sajūtas ir tik nozīmīgas? Ja mani vecāki nebūtu satikušies, ja būtu nobijušies un nebūtu nemaz mani laiduši pasaulē??? Varbūt šie cilvēki ir paši labākie, ko pats vien esmu izvēlējies?!!

Veiksmīga diena arī ar nekustamo īpašumu saistīto jautājumu kārtošanai. Senču mantojumi, dzimtas vērtības un ar to saistītās neskaidrības.

3. diena pirms

Diena, kad apkopot visu informāciju, ar ko vajadzēs darboties, lai padarītu savu dzīvi vēl labāku. Apkopot iepriekšējās 9 dienās priekš sevis paveikto, pēdējās “vēstules” Visumam ar lūgumu atbrīvot no tādām vai citādām greizām domām vai aizvainojumiem. Var sevi izklaidēt, pildot psiholoģiskus testus, piedalīties drāmas vai smilšu terapijā, zīmēt mandalas. Tātad, nodarboties ar domāšanu sakārtojošām disciplīnām.

2. diena pirms

Ļoti laba pirts diena!!! Visa veida transformatīvi attīrošu procedūru laiks. Var apmeklēt frizieri, manikīru, iegādāt kādu jaunu apģērbu, ar ko uzpucēties dzimšanas dienā. Vēl joprojām maz dzīvības enerģijas, tāpēc tā jātaupa. Vēlams izvairīties no uzturēšanās lielās ļaužu masās, fiziskajām aktivitātēm.

1 diena līdz dzimšanas dienai

Var teikt, ka svētku vibrācijas jau jūtamas. Mazulis, pavadot māmiņas vēderā pēdējās dienas pirms nākšanas pasaulē, samazina savas kustību aktivitātes, lai spēcinātos lielajam piedzīvojumam – piedzimšanai. Tāpat arī turpmāk dzīvē dienu pirms tiešā Saules – Saules savienojuma vēlams maksimāli apstāties savā dzīves skrējienā – pasēdēt, padomāt, paļauties un ļauties…

Ir uzausis dzimšanas dienas rīts! Laimīgu Jauno dzīves gadu!!! Šajā rītā austošā Saule sveicina tieši Tevi, katrs smalkākais notikums dabā ir zīme Tev! Jo agrāk atmodīsies, jo ilgāk varēsi baudīt šo burvīgo mirkli. Rīta stundas ir mirklis, kad sev īpašā veidā līdz sirds dziļumiem jāizjūt jaunā spēka pieplūdums. Kā šo dienu pavadīsi, tā arī visu gadu var nākties dzīvot. Apdomā, ko dari un kā, un – ar ko kopā!

Labi pavadīt šo dienu mierā, harmonijā ar sevi, bez lieliem jandāliņiem un daudzum daudzo apkampšanos. Jo lielāka apsveicēju burzma, jo vairāk atdosi savu spēka enerģiju – jubilārs ir neaizsargāts un trausls kā nupat piedzimis bērniņš. Apzināti izvēlies justies labi: raksti plānu savam jaunajam dzīves gadam, piedzīvo īpašu piedzimšanas pirts rituālu, izdari priekš sevis ko tādu, kas liktu pārvarēt nevajadzīgas askēzes. Intereses pēc var pierakstīt pa stundām, ko tajā dienā dara, kas noris apkārt, jo ļoti bieži gada griezumā viss tā arī notiek!

2. diena pēc dzimšanas dienas atbild par otro mēnesi pēc dzimšanas dienas. Šajā dienā nu gan var svinēt, saņemt dāvanas, naudu – gan skaidru naudu, gan pārskaitījuma formā, lai naudas enerģija būtu aktivizēta visos iespējamos veidos. Mazāk izdot, vairāk saņemt! Plānot un aktivizēt savu gadu materiālajā sfērā.

3. diena un trešais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Tā kā enerģijas ir stabilizējušās un spēki pamazām vairojas, var sākt bāzt degunu plašākā sabiedrībā. Laba diena attiecību kārtošanai ar brāļiem, māsām, kaimiņiem. Vēlams izteikt savas domas, vēlmes, nodrošināt savu ideju ieviešanu dzīvē. Veiksmīgi slēgt dažādu veidu līgumus, uzsākt mācības, iegādāties kādu labu grāmatu.

4. diena un ceturtais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Ģimenes, vecāku un māju diena. Apzināti radīt labu atmosfēru mājās – sakārtot savu mājokli, iegādāties kādu jaunu interjera priekšmetu; ja nepieciešams, var pirkt un pārdot zemi, nekustamo īpašumu, uzsākt remontu. Tā ir diena, kad ar meditāciju un sarunu palīdzību var lūgt senču atbalstu. Apmeklēt dzimtas kapus, risināt karmiskus jautājumus. Galu galā – pabūt kopā ar saviem vecākiem, vismaz piezvanīt viņiem. LABA PIRTS DIENA!

5. diena un piektais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Laime, prieks, bērni. Enerģija ir pilnībā nostiprinājusies, tāpēc var svinēt svētkus, radīt, ļaut dzimt jaunām, trakām idejām, nopirkt loterejas biļeti. Kārtot sirdslietas, uzsākt attiecības, precēties, ieņemt bērnu. Jo laimīgāks šajā dienā jutīsies, jo pozitīvāka rādīsies dzīve.

6. diena un sestais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Veselība, higiēna, iekšējo resursu kārtošana. Lietot kvalitatīvu ēdienu, kārtot veselības lietas, stiprināt nervu sistēmu. Vērot sevi un savas manieres; ja kas nepatīk – izmainīt. Veiksmīgi uzsākt darba jautājumu kārtošanu. Labs laiks mājdzīvnieka iegādei.

7. diena un septītais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Izgaismojas Es -Tu tēma. Ikvienā cilvēkā, kuru šodien satiec, kā spogulī redzi pats sevi. Ja sarosās konkurenti un ienaidnieki, skaidrs, ka kaut kas sevī jāmaina. Šajā dienā svarīga diplomātiska un taktiska komunikācija. Var sakārtot attiecības šūnu līmenī. Slēgt līgumus, veikt pārrunas, piesaistīt sadarbības partnerus. Aktivizēt oficiālu laulību tēmu. Šo dienu labi un vēlams pavadīt kopā ar vīru/sievu.

8. diena un astotais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Slēpto enerģiju diena. Transformējot iekšējās rezerves, var plānot, kādā virzienā tās novadīt, cik produktīvi tās tiek izmantotas. Laba pirts diena, var apmeklēt arī astrologu, dziednieku. Veicināt savu finansiālo labklājību, apzināti ieplānojot šajā dienā saņemt pēc iespējas lielāku naudas summu. Šim laikam pieder arī krīzes, emocionālas grūtības, seksuālās enerģijas un ar to saistītās sajūtas. Nevajadzētu veikt operācijas un citas medicīniskas manipulācijas. Var kārtot kredītsaistības vai piesaistīt sponsorus.

9. diena un devītais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Līdz ar šo dienu iekšējā pasaule ir noformējusies, tāpēc jāatver vārti pašumiem. Sākas jauns dzīves posms. Sava iekšējā skolotāja meklējumi, augstākā izglītība, ceļojumi. Apzināti tikties ar viediem ļaudīm, uzsākt kādas garīga rakstura mācības, iegādāties tūrisma biļetes. Uzsākt savas attīstības ceļu.

10. diena un desmitais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Aktivitāte, stāvoklis sabiedrībā, izaugsme, profesija, karjera un slava – šie ir dienas atslēgas vaŗdi. Personības Zenīta punkts, maksimālas mobilizācijas laiks izaugsmei un darba lietu risināšanai – var veikt pārrunas ar priekšniecību, stiprināt atbildības sajūtu par savu dzīvi. Apkārtējā vide parāda, ko esi pelnījis – cieņu un uzslavas vai, pretēji – no tās var izsecināt, ko sevī mainīt.

11. diena un vienpadsmitais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Lielo dzīves plānu kalšanas diena. Iespēja uzsākt un realizēt patiesās ieceres jeb pārvarēt šķēršļus, lai tās realizētu. Attiecības ar draugiem, kolēģiem un domubiedriem. Sakārtot lietas, kas saistītas ar kopienām, kolektīviem, sabiedriskām organizācijām. Šajā dienā pavēro savu komunikāciju ar apkārtējiem – kādas ir attiecības ar līdzcilvēkiem – un sevis paša labā izdari secinājumus. Var apmeklēt astrologu un citas konsultācijas. Intelektuālo baudu diena.

12. diena un divpadsmitais mēnesis pēc dzimšanas dienas. Kopsavilkums. Apkopojam vienpadsmit iepriekšējās dienās piedzīvoto, sakārtoto, apjausto un piefiksējam slēptās pasaules zīmes. Atpūta no iekšējiem stresiem, pašatjaunošanās spēks, savu enerģijas resursu atjaunošana. Ticības stiprināšana un pilnīga noformēšanās jaunajam dzīves ciklam.

Lai mums visiem labi klājas!

Izmantotie avoti: P. Globas, A. Rača, S. Strautmanes lekciju pieraksti

Sekojiet un dalieties: